דף הבית » תרופות סבתא » 19 תרופות סבתות פופולריות ואיכותיות לגירוי בעור
daadaddaddaa daddaaddaa daddaddcdadddaa ddddbddaadddaa dcdd

19 תרופות סבתות פופולריות ואיכותיות לגירוי בעור

היתרונות הטבעיים של הסעדים של סבתא לגירוי בעור

כולנו שמענו על היתרונות הרבים שתרופות טבעיות יכולות להביא לחיינו.אבל האם ידעת שתרופותיה של סבתא לגירוי בעור יכולות להיות מועילות באותה מידה?סבתות משתמשות במרכיבים טבעיים במשך מאות שנים כדי להרגיע את מצבי העור, ועכשיו גם אתה יכול.מתה קמומיל ועד חומץ תפוחים, ישנם מספר תרופות טבעיות הזמינות שיכולות לעזור להקל על גירוי העור.

כאן, נסתכל על 19 מהתרופות הפופולריות והסבתות הפופולריות ביותר והסבתות ביותר לגירוי בעור.מאלוורה ועד שיבולת שועל, סעדים אלה בטוחים לספק לך את ההקלה שאתה מחפש.

H2: אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית על בסיס צמחים המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.כאשר מיושמים על העור, אלוורה יכולה לעזור להרגיע את הגירוי, להפחית אדמומיות ולהזין את העור.זה יכול גם לעזור לקדם ריפוי ולחימה בחיידקים.

H2: חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה טבעית פופולרית לגירוי בעור.כאשר הוא מדולל במים ומוחל על העור, זה יכול לעזור להפחית דלקת ואדמומיות.זה עשוי לעזור גם במניעת זיהום.

H3: טיפ: כאשר משתמשים בחומץ תפוחים כתרופה, חשוב לדלל אותו במים לפני שמריחים אותו על העור.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.כאשר מיושמים באופן אקטואלי, זה יכול לעזור להרגיע את הדלקת ולהפחית את האדמומיות.זה יכול גם לעזור לקדם ריפוי ולחימה בחיידקים.

קְוֵקֶר

שיבולת שועל היא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.כאשר מיושמים באופן אקטואלי, זה יכול לעזור להרגיע את הדלקת ולהפחית את האדמומיות.זה יכול גם לעזור לקדם ריפוי ולחימה בחיידקים.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית ששימשה במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.כאשר מיושמים באופן אקטואלי, זה יכול לעזור להרגיע את הדלקת ולהפחית את האדמומיות.זה יכול גם לעזור לקדם ריפוי ולחימה בחיידקים.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.כאשר מיושמים באופן אקטואלי, זה יכול לעזור להרגיע את הדלקת ולהפחית את האדמומיות.זה יכול גם לעזור לקדם ריפוי ולחימה בחיידקים.

שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.כאשר מיושמים באופן אקטואלי, זה יכול לעזור להרגיע את הדלקת ולהפחית את האדמומיות.זה יכול גם לעזור לקדם ריפוי ולחימה בחיידקים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.כאשר מיושמים באופן אקטואלי, זה יכול לעזור להרגיע את הדלקת ולהפחית את האדמומיות.זה יכול גם לעזור לקדם ריפוי ולחימה בחיידקים.

מלפפון

מלפפון הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.כאשר מיושמים באופן אקטואלי, זה יכול לעזור להרגיע את הדלקת ולהפחית את האדמומיות.זה יכול גם לעזור לקדם ריפוי ולחימה בחיידקים.

יוגורט

יוגורט הוא תרופה טבעית ששימשה במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.כאשר מיושמים באופן אקטואלי, זה יכול לעזור להרגיע את הדלקת ולהפחית את האדמומיות.זה יכול גם לעזור לקדם ריפוי ולחימה בחיידקים.

כּוֹכָבִית

צומח הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.כאשר מיושמים באופן אקטואלי, זה יכול לעזור להרגיע את הדלקת ולהפחית את האדמומיות.זה יכול גם לעזור לקדם ריפוי ולחימה בחיידקים.

כוסברה

כוסברה היא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.כאשר מיושמים באופן אקטואלי, זה יכול לעזור להרגיע את הדלקת ולהפחית את האדמומיות.זה יכול גם לעזור לקדם ריפוי ולחימה בחיידקים.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית ששימשה במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.כאשר מיושם באופן אקטואלי, זה יכול לעזור להרגיעדלקת ומפחיתים אדמומיות.זה יכול גם לעזור לקדם ריפוי ולחימה בחיידקים.

שום

שום הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.כאשר מיושמים באופן אקטואלי, זה יכול לעזור להרגיע את הדלקת ולהפחית את האדמומיות.זה יכול גם לעזור לקדם ריפוי ולחימה בחיידקים.

כּוּרכּוּם

כורכום הוא תרופה טבעית ששימשה במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.כאשר מיושמים באופן אקטואלי, זה יכול לעזור להרגיע את הדלקת ולהפחית את האדמומיות.זה יכול גם

חלק 2: 19 תרופות סבתות פופולריות ואיכותיות לגירוי בעור

1.דבש

דבש הוא אחד התרופות העתיקות ביותר לגירוי בעור, והוא שימש במשך מאות שנים כחומר ריפוי בגלל התכונות האנטיבקטריאליות, האנטי-פטרייתיות והאנטי דלקתיות שלו.זהו גם חומר חומר טבעי, כלומר הוא ננעל לחות בעור.ניתן ליישם דבש ישירות על העור או לערבב עם מרכיבים אחרים ליצירת משחה מרגיעה.זה יכול לעזור בטיפול בגירויים בעור כמו אקזמה, פסוריאזיס וגרד.

2.שיבולת שועל

שיבולת שועל

שימשה במשך מאות שנים כתרופה טבעית לגירוי בעור.הם עשירים באופן טבעי בנוגדי חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להרגיע את העור הרגיז.שיבולת שועל יכולה לשמש כמסיכת פנים, הספוג אמבטיה או קרצוף כדי לעזור להפחית דלקת וגירוי.הם יכולים לשמש גם כפילינג טבעי כדי לסייע בהסרת תאי עור מתים ובנקבוביות בטלוס.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס

הוא קרם לחות יעיל לעור יבש ומרוגז.הוא עשיר בחומצות שומן המסייעות להזין ולהגן על העור, כמו גם נוגדי חמצון המסייעים במאבק בנזק רדיקלי חופשי.ניתן ליישם שמן קוקוס ישירות על העור או להשתמש בהם במתכונים לטיפול בעור תוצרת בית כדי לעזור להרגיע ולרפא את גירויי העור.זה יכול לשמש גם כמסיר איפור טבעי.

4.אלוורה

אלוורה שימש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לגירוי עור.הוא עשיר בנוגדי חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להרגיע את אדמומיות וגירוי.ניתן ליישם אלוורה ישירות על העור או להשתמש בהם במתכונים לטיפול בעור תוצרת בית כדי לסייע בהפחתת הדלקת ולרפא את גירויי העור.זה יכול לשמש גם כטיפול כוויות שמש טבעי.

5.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא בעל תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והגירוד הקשורים לגירויים בעור.זה יכול לשמש כטונר או להחיל ישירות על העור.חומץ תפוחים יכול לשמש גם במתכונים לטיפול בעור ביתי כדי לעזור להפחית דלקת ולרפא את גירויי העור.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה בעל תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והגירוד הקשור לגירויים בעור.ניתן ליישם אותו ישירות על העור או להוסיף למתכונים לטיפול בעור תוצרת בית כדי לעזור להפחית דלקת ולרפא את גירויי העור.זה יכול לשמש גם כתרופה טבעית עבור קשקשים ואקנה.

7.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת הקשורים לגירויים בעור.זה יכול לשמש כטונר או להחיל ישירות על העור.לוז מכשפה יכול לשמש גם במתכונים לטיפול בעור ביתי כדי לסייע בהפחתת דלקת ולרפא את גירויי העור.

8.שמן לבנדר

שמן לבנדר יש תכונות אנטי-חיפושיות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והגירוד הקשורים לגירויים בעור.ניתן ליישם אותו ישירות על העור או להוסיף למתכונים לטיפול בעור תוצרת בית כדי לעזור להפחית דלקת ולרפא את גירויי העור.שמן לבנדר יכול לשמש גם כתרופה טבעית לנדודי שינה וחרדה.

סיכום

הסעדים של סבתא לגירוי עור הם כמה מהטיפולים העתיקים והאמינים ביותר שקיימים.מדבש ועד לוז מכשפה לשמן לבנדר, ישנם מגוון של תרופות טבעיות שיכולות לעזור להרגיע את אדמומיות ודלקת הקשורהעם גירויים בעור.בעזרת המרכיבים הנכונים תוכלו ליצור מתכוני טיפוח עור תוצרת בית כדי לעזור להפחית את הגירוי ולרפא את גירויי העור.

שאלות נפוצות

ש: האם זה בטוח להשתמש בתרופות של סבתא לגירוי בעור?

ת: כן, רוב הסעדים של סבתא לגירוי בעור בטוחים לשימוש כאשר משתמשים בהם כמתווכח.עם זאת, תמיד עדיף להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש בכל תרופה טבעית לגירוי בעור.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן