דף הבית » תרופות סבתא » 19 תרופות סבתות חשובות ומוסמכות לכינים בתינוקות
daadaddaddaa daddaaddaa ddaddddaa ddeddadedbddaa dcdbddaddd d

19 תרופות סבתות חשובות ומוסמכות לכינים בתינוקות

בעיית הכינים בתינוקות

קיום כינים בתינוקות זו בעיה שכיחה העומדת בפני ההורים.כינים הם חרקים זעירים המחוברים לקרקפת, ניזונים בדם וגורמים לתחושת גירוד לא נוחה.תינוקות פגיעים במיוחד להתפשטות כינים, שכן עורם והקרקפים העדינים שלהם רגישים יותר לטפילים מאשר אלה של ילדים ומבוגרים גדולים יותר.

תרופות טבעיות להיפטר מכינים אצל תינוקות

למרבה המזל, ישנן דרכים רבות ובטוחות ויעילות לטיפול בתנופויות בכינים אצל תינוקות.להלן 19 תרופות סבתות מוסמכות לכינים אצל תינוקות שהוכחו שהם עובדים:

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית מצוינת לכינים אצל תינוקות.זה חונק את הכינים ומקשה עליהם לנוע ולהאכיל.כל שעליך לעשות הוא לעסות את הקרקפת בכמות נדיבה של שמן קוקוס ולהשאיר אותו לילה.למחרת בבוקר, סרקו את הכינים עם מסרק שיניים עדינות.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא קוטל חרקים טבעי והוכח כיעיל כנגד כינים.מדללים את השמן בשמן נשא, כגון שמן זית או שקדים, ומורחים אותו ישירות על הקרקפת.השאירו אותו לפחות 30 דקות, ואז סרקו את הכינים עם מסרק שיניים עדין.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לכינים אצל תינוקות.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כוס חומץ תפוחים עם כוס מים ומרחי אותה על הקרקפת.מכסים את הראש בכובע מקלחת והשאיר אותו דולק למשך 30 דקות לפני שטיפתו ומסרב את הכינים.

4.שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית לכינים אצל תינוקות.פשוט מרסקים כמה שיני שום ומערבבים אותם עם קצת שמן שקדים.מרחו את התערובת על הקרקפת והשאירו אותה לפחות 30 דקות לפני שטיפתו ומסיבה את הכינים.

5.מיונז

מיונז הוא תרופה טבעית נהדרת לכינים אצל תינוקות.פשוט החל כמות נדיבה של מיונז על הקרקפת ולהשאיר אותה לפחות 30 דקות.יש לשטוף את המיונז ואז לסרוק את הכינים.

6.יוגורט

יוגורט הוא תרופה טבעית מצוינת לכינים אצל תינוקות.פשוט החל כמות נדיבה של יוגורט על הקרקפת ולהשאיר אותה לפחות 30 דקות.יש לשטוף את היוגורט ואז מסרק את הכינים.

7.שמן נים

שמן נם הוא חומר הדברה טבעי ומהווה טיפול יעיל לכינים אצל תינוקות.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כף שמן נם עם כף שמן זית ומורחים אותו על הקרקפת.השאירו אותו לפחות 30 דקות לפני שטיפתו וסירקו את הכינים.

8.אלוורה

אלוורה הוא חומר אנטיבקטריאלי ונוגד פטרייתי טבעי, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לכינים אצל תינוקות.פשוט מרחי כמות נדיבה של ג’ל אלוורה על הקרקפת ולהשאיר אותה לפחות 30 דקות לפני שטיפתו וסירוק את הכינים.

9.מיץ לימון

מיץ לימון הוא דוחה חרקים טבעי ומהווה טיפול יעיל לכינים אצל תינוקות.כל שעליך לעשות הוא לערבב 2 כפות מיץ לימון עם 1 כוס מים ומרחי אותו על הקרקפת.השאירו אותו לפחות 30 דקות לפני שטיפתו וסירקו את הכינים.

10.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא דוחה חרקים טבעי ומהווה תרופה יעילה לכינים אצל תינוקות.פשוט מערבבים 5-10 טיפות שמן לבנדר עם כף שמן זית ומורחים אותו על הקרקפת.השאירו אותו לפחות 30 דקות לפני שטיפתו וסירקו את הכינים.

11.מיץ בצל

מיץ בצל הוא קוטל חרקים טבעי ומהווה טיפול יעיל לכינים אצל תינוקות.פשוט מערבבים 1 כוס מיץ בצל עם כוס מים ומורחים אותו על הקרקפת.השאירו אותו לפחות 30 דקות לפני שטיפתו וסירקו את הכינים.

12.חומץ לבן

חומץ לבן הוא דוחה חרקים טבעי ו

תרופות טבעיות לכינים אצל תינוקות

כינים אצל תינוקות היא בעיה שכיחה ויכולה להיות די קשה לטיפול.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בוLP פינוק כינים אצל תינוקות.תרופות אלה שימשו דורות של סבתות והם בטוחים ויעילים.להלן רשימה של 19 הסעדים החשובים והמוסמכים של סבתא לכינים אצל תינוקות.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול בכינים אצל תינוקות.כדי להשתמש בתרופה זו, לעסות כמות קטנה של שמן קוקוס לקרקפת התינוק שלך ולהשאיר אותו לפחות שעה לפני השמפו.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה כדי לסייע בטיפול בכינים אצל תינוקות.לדלל כמה טיפות שמן עץ התה בשמן נשא, כמו שמן זית, ועסה אותו לקרקפת התינוק שלך.השאירו את השמן לפחות שעה לפני השמפו.

3.שמן נים

שמן נם הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בטיפול בכינים אצל תינוקות.לדלל כמה טיפות של שמן נם בשמן נשא ועסה אותו לקרקפת התינוק שלך.השאירו את השמן לפחות שעה לפני השמפו.

4.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול בכינים אצל תינוקות.לדלל כמה טיפות של שמן לבנדר בשמן נשא ועסה אותו לקרקפת התינוק שלך.השאירו את השמן לפחות שעה לפני השמפו.

5.שמן רוזמרין

שמן רוזמרין הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול בכינים אצל תינוקות.לדלל כמה טיפות שמן רוזמרין בשמן נשא ועסה אותו לקרקפת התינוק שלך.השאירו את השמן לפחות שעה לפני השמפו.

6.שמן ציפורן

שמן ציפורן הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בטיפול בכינים אצל תינוקות.לדלל כמה טיפות שמן ציפורן בשמן נשא ועסה אותו לקרקפת התינוק שלך.השאירו את השמן לפחות שעה לפני השמפו.

7.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בטיפול בכינים אצל תינוקות.לדלל כמה טיפות של שמן אקליפטוס בשמן נשא ועסה אותו לקרקפת התינוק שלך.השאירו את השמן לפחות שעה לפני השמפו.

8.שמן מנטה

שמן מנטה הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בטיפול בכינים אצל תינוקות.לדלל כמה טיפות שמן מנטה בשמן נשא ועסה אותו לקרקפת התינוק שלך.השאירו את השמן לפחות שעה לפני השמפו.

9.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית ששימשה במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול בכינים אצל תינוקות.לדלל כמה טיפות מיץ לימון בשמן נשא ועסה אותו לקרקפת התינוק שלך.השאירו את השמן לפחות שעה לפני השמפו.

10.שום

שום הוא תרופה טבעית ששימשה במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול בכינים אצל תינוקות.מרסקים כמה שיני שום ומערבבים אותם לשמן נשא.לעסות את השמן לקרקפת התינוק שלך ולהשאיר אותו לפחות שעה לפני השמפו.

11.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול בכינים אצל תינוקות.לדלל כמה טיפות של חומץ תפוחים בשמן נשא ועסה אותו לקרקפת התינוק שלך.השאירו את השמן לפחות שעה לפני השמפו.

12.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול בכינים אצל תינוקות.לדלל כמה טיפות מיץ בצל בשמן נשא ועסה אותו לקרקפת התינוק שלך.השאירו את השמן לפחות שעה לפני השמפו.

13.חילבה

חילבה היא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לעזור

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן