דף הבית » תרופות סבתא » 19 תרופות משקמות ופופולריות של סבתא לכינים בין כל הגילאים

19 תרופות משקמות ופופולריות של סבתא לכינים בין כל הגילאים

פיתרון טבעי לכינים: הסעדים של סבתא

כינים ראש היא בעיה מעצבנת ומתמשכת, במיוחד בקרב ילדים.זה יכול להיות קשה להיפטר, והורים רבים מחפשים תרופות טבעיות בטוחות ויעילות.סבתות משתמשות בטיפולים טבעיים לכינים במשך מאות שנים, והתרופות שלהן עמדו במבחן הזמן.להלן 19 תרופות משקמות ופופולריות של סבתא לכינים בין כל הגילאים בהם תוכלו להשתמש בכדי לסייע בטיפול בכינים באופן טבעי.

H2: שמנים אתרים

לשמנים אתריים יש תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות חזקות.שמני עץ התה, לבנדר ואקליפטוס יעילים במיוחד לכינים.לשימוש, מערבבים 1 כפית מהשמן שנבחר עם כף שמן זית מחומם, ועסה אותו לקרקפת ולשיער.השאירו אותו לפחות 20 דקות, ואז שמפו ושטפו.

H2: מיונז

מיונז הוא התרופה הפופולרית של סבתא לכינים.לשימוש, מצפים את הקרקפת והשיער בעזרת מיונז וכיסוי בכובע מקלחת.השאירו אותו לפחות לשעה, ואז שמפו ושטפו.

H3: טיפ: לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש במיונז בשומן מלא.

H2: שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה יעילה לכינים.לשימוש, לעסות את השמן לקרקפת ולשיער, ואז מכסים בכובע מקלחת.השאירו אותו לפחות לשעה, ואז שמפו ושטפו.

H2: Combs

שימוש במסרק כינים הוא דרך יעילה להסרת כינים מהשיער.לשימוש, סרק את השיער בקטעים קטנים, החל מהקרקפת ועבד עד הקצוות.הסר כל כינים או ניטים מהמסרק וחזור על כך שכל השיער מסרק.

H2: שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית לכינים.לשימוש, תלולה 1 כף שורש ליקוריץ בשתי כוסות מים רותחים למשך 10 דקות.אפשר לתערובת להתקרר ואז למרוח אותה על הקרקפת והשיער.השאירו אותו לפחות לשעה, ואז שמפו ושטפו.

H2: שמן נם

שמן נם הוא תרופה טבעית לכינים.לשימוש, מערבבים 1 כפית שמן נים עם כף שמן זית מחומם, ועסה אותו לקרקפת ולשיער.השאירו אותו לפחות לשעה, ואז שמפו ושטפו.

H2: חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית לכינים.לשימוש, מערבבים 1 כוס חומץ תפוחים עם 2 כוסות מים, ועסה אותו לקרקפת ולשיער.השאירו אותו לפחות לשעה, ואז שמפו ושטפו.

H2: שום

שום הוא תרופה טבעית לכינים.לשימוש, מועכים 2 שיני שום ומערבבים אותו עם 2 כפות שמן זית מחומם.לעסות את התערובת לקרקפת ולשיער, ואז מכסים בכובע מקלחת.השאירו אותו לפחות לשעה, ואז שמפו ושטפו.

H2: ליסטרין

ליסטרין היא תרופה יעילה לכינים.לשימוש, מערבבים 1/2 כוס ליסטרין עם 1/2 כוס מים חמים, ועסה אותה לקרקפת ולשיער.השאירו אותו לפחות לשעה, ואז שמפו ושטפו.

H2: ג’לי נפט

ג’לי נפט הוא התרופה הפופולרית של סבתא לכינים.לשימוש, מצפים את הקרקפת והשיער עם ג’לי נפט ומכסים בכובע מקלחת.השאירו אותו לפחות לשעה, ואז שמפו ושטפו.

H2: שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית לכינים.לשימוש, עיסוי שמן זית מחמם לקרקפת ולשיער, ואז מכסה בכובע מקלחת.השאירו אותו לפחות לשעה, ואז שמפו ושטפו.

H2: שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה יעילה לכינים.לשימוש, מערבבים 1 כפית שמן לבנדר עם כף שמן זית מחומם, ועסה אותו לקרקפת ולשיער.השאירו אותו לפחות לשעה, ואז שמפו ושטפו.

H2: חומץ לבן

חומץ לבן הוא תרופה טבעית לכינים.לשימוש, מערבבים 1 כוס חומץ לבן עם 2 כוסות מים, ועסה אותו לקרקפת ולשיער.השאירו אותו לפחות לשעה, ואז שמפו ושטפו.

H2: מלח

מלח הוא התרופה הפופולרית של סבתא לכינים.לשימוש, מערבבים 1 כוס מלח עם 2 כוסות מים חמים, ועסה אותם לקרקפת ולשיער.השאירו אותו לפחות לשעה, ואז שמפו ושטפו.

H2: מיץ לימון

הסעדים של סבתא לכינים

סבתות ידועות כי הן חכמות ובקיאות ברבים WAYS, והידע שלהם משתרע על טיפולים לכינים.סבתות פיתחו תרופות טבעיות רבות לכינים לאורך השנים, וחלק מהתרופות הללו הועברו לאורך דורות.סעדים אלה יעילים ובטוחים לכל הגילאים, וחלקם יכולים אפילו לשמש למניעת התפשטות כינים.להלן 19 מהתרופות הפופולריות והסבתא המשקמת ביותר לכינים.

1.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה פופולרית לכינים ששימשה סבתות במשך דורות רבים.שמן זה ידוע בתכונותיו האנטי פטרייתיות, אנטי בקטריאליות ואנטי דלקתיות.שמן עץ התה יכול לשמש כשמפו, או שניתן לערבב אותו עם שמנים טבעיים אחרים ולהחיל על השיער.זה יכול לשמש גם כאמצעי מונע על ידי יישום קבוע על הקרקפת.

2.שום

שום הוא תרופה פופולרית נוספת לכינים המשמשות סבתות במשך שנים רבות.שום מכיל תרכובות גופרית שידוע כי יעילות בהריגת כינים.שום יכול לשמש כשמפו או שניתן לערבב אותו עם שמנים טבעיים אחרים ולהחיל על הקרקפת.על פי ההערכה, הוא אפקטיבי כאמצעי מונע כאשר הוא מיושם באופן קבוע.

3.שמן זית

שמן זית הוא תרופה משקמת נוספת לכינים המשמשות סבתות במשך שנים רבות.שמן זית ידוע בתכונות הלחות שלו ואנטי דלקתיות.ניתן ליישם את השמן ישירות על הקרקפת או לערבב עם שמנים טבעיים אחרים ולהחיל על השיער.זה יכול לשמש גם כאמצעי מונע כאשר הוא מיושם באופן קבוע.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה פופולרית לכינים המשמשות סבתות במשך שנים רבות.שמן קוקוס ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ואנטי פטרייתיות.ניתן ליישם את השמן ישירות על הקרקפת או לערבב עם שמנים טבעיים אחרים ולהחיל על השיער.זה יכול לשמש גם כאמצעי מונע כאשר הוא מיושם באופן קבוע.

5.שמן נים

שמן נם הוא תרופה משקמת נוספת לכינים המשמשות סבתות במשך שנים רבות.שמן NEEM ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות, נגד פטריות ואנטיבקטריאליות.ניתן ליישם את השמן ישירות על הקרקפת או לערבב עם שמנים טבעיים אחרים ולהחיל על השיער.זה יכול לשמש גם כאמצעי מונע כאשר הוא מיושם באופן קבוע.

6.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה פופולרית נוספת לכינים המשמשות סבתות במשך שנים רבות.שמן לבנדר ידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות.ניתן ליישם את השמן ישירות על הקרקפת או לערבב עם שמנים טבעיים אחרים ולהחיל על השיער.זה יכול לשמש גם כאמצעי מונע כאשר הוא מיושם באופן קבוע.

7.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה משקמת נוספת לכינים המשמשות סבתות במשך שנים רבות.מיץ לימון ידוע בחומציות שלו, שניתן להשתמש בו כדי להרוג כינים.ניתן ליישם את המיץ ישירות על הקרקפת או לערבב עם שמנים טבעיים אחרים ולהחיל על השיער.זה יכול לשמש גם כאמצעי מונע כאשר הוא מיושם באופן קבוע.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לכינים המשמשות סבתות במשך שנים רבות.חומץ סיידר תפוחים ידוע בחומציות שלו, שניתן להשתמש בה כדי להרוג כינים.ניתן ליישם את החומץ ישירות על הקרקפת או לערבב עם שמנים טבעיים אחרים ולהחיל על השיער.זה יכול לשמש גם כאמצעי מונע כאשר הוא מיושם באופן קבוע.

9.שמן מנטה

שמן מנטה הוא תרופה משקמת נוספת לכינים המשמשות סבתות במשך שנים רבות.שמן מנטה ידוע בתכונותיו נגד פטריות ואנטיבקטריאליות.ניתן ליישם את השמן ישירות על הקרקפת או לערבב עם שמנים טבעיים אחרים ולהחיל על השיער.זה יכול לשמש גם כאמצעי מונע כאשר הוא מיושם באופן קבוע.

10.מכשפה לוז

Hitch Hazel היא תרופה פופולרית נוספת לכינים המשמשות סבתות במשך שנים רבות.Hitch Hazel ידוע בתכונותיו המפוארות והאנטי דלקתיותג.ניתן ליישם את לוז המכשפה ישירות על הקרקפת או לערבב עם שמנים טבעיים אחרים ולהחיל על השיער.זה יכול לשמש גם כאמצעי מונע כאשר הוא מיושם באופן קבוע.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן