דף הבית » תרופות סבתא » 19 תרופות מרפאות ובטוחות של סבתא לפטריית ציפורניים
daadaddaddaa dedadadddaa dddddddaa dadc daddaad dcdaddadddaa

19 תרופות מרפאות ובטוחות של סבתא לפטריית ציפורניים

דלקות ציפורניים פטרייתיות: הסעדים של סבתא לריפוי טבעי
זיהומי ציפורניים פטרייתיים יכולים להיות לא נוחים ומביכים להפליא.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות שהועברו מסבתות שישמשו במשך דורות.תרופות אלה משתמשות בפריטים יומיומיים שנמצאים בבית והם בטוחים, יעילים וקלים לשימוש.להלן 19 תרופות של סבתא לפטריית ציפורניים שיכולות לעזור לך להיפטר מהזיהום ולרפא את הציפורניים שלך באופן טבעי.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אנטי פטרייתי טבעי, והוא שימש במשך דורות לטיפול בפטריית ציפורניים.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים חלקים שווים חומץ תפוחים ומים חמים בקערה, וספגו את כפות הרגליים בתמיסה למשך 15 דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא עוד תרופה טבעית אנטי פטרייתית.כדי להשתמש בו, חותכים לימון לשניים וסחטו את המיץ על הציפורניים המושפעות.תן למיץ לשבת 10 דקות לפני שטיפה.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ מועיל:

כדי להפיק את המרב מתרופת מיץ הלימון, תוכלו להוסיף כמה טיפות של שמן עץ התה או שמן לבנדר למיץ הלימון לפני שתמשיכו אותו על הציפורניים המושפעות.שמן עץ התה ושמן לבנדר שניהם בעלי תכונות אנטי פטרייתיות שיכולות לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.

שום

שום הוא תרופה טבעית נוספת לפטריית ציפורניים.כדי להשתמש בו, מרסקים כמה שיני שום ומערבבים אותו עם שמן זית להכנת משחה.החל את העיסה על הציפורניים המושפעות ותן לו לשבת 10 דקות לפני שטיפתו.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי שיכול לעזור לפנות פטריית ציפורניים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית סודה לשתייה עם שתי כפות מים חמים בקערה.השריפו את כפות הרגליים בתמיסה למשך 10 דקות ואז שטפו אותו.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

VICKS VAPORUB


Vicks Vaporub שימש במשך דורות לטיפול בפטריית ציפורניים.כדי להשתמש בו, פשוט שפשפו כמות קטנה של Vicks Vaporub על הציפורניים המושפעות פעמיים ביום.

חומץ לבן

חומץ לבן הוא תרופה טבעית נוספת לפטריית ציפורניים.כדי להשתמש בו, ערבבו חלקים שווים חומץ לבן ומים חמים בקערה והספגו את כפות הרגליים בתמיסה למשך 15 דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מי מלח

מי מלח הם חיטוי טבעי שיכול לעזור לפנות פטריית ציפורניים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים והספגו את כפות הרגליים בתמיסה למשך 10 דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מימן חמצן

מי חמצן הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור לפנות פטריית ציפורניים.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים מי חמצן ומים חמים בקערה והספגו את כפות הרגליים בתמיסה למשך 15 דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חומץ וליסטרין

חומץ וליסטרין הם תרופה טבעית נוספת לפטריית ציפורניים.כדי להשתמש בו, מערבבים שני חלקים חומץ לבן וחלק אחד ליסטרין בקערה והספגו את כפות הרגליים בתמיסה למשך 15 דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור לפנות פטריית ציפורניים.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה בקערת מים חמים והספגו את כפות הרגליים בתמיסה למשך 15 דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא עוד נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור בפינוי פטריית הציפורניים.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות של שמן אורגנו בקערת מים חמים והספגו את כפות הרגליים בתמיסה למשך 15 דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תמצית עלה זית

תמצית עלים זית היא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור לפנות פטריית ציפורניים.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות של תמצית עלים זית בקערת מים חמים והספגו את כפות הרגליים בתמיסה למשך 15 דקות.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שמן קוקוס </h2

תרופות ביתיות לטיפול בפטריות ציפורניים

פטריית ציפורניים היא מצב מעצבן שיכול להיות קשה לטיפול בו.למרבה המזל, שםהם מספר תרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בטיפול בפטריות ציפורניים.תרופות ביתיות אלה שימשו במשך דורות על ידי סבתות כדרך בטוחה וטבעית לטיפול בפטריות ציפורניים.להלן 19 תרופות מרפאות ובטוחות של סבתא לפטריית ציפורניים.

1.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא נוגד פטרייתי טבעי ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבים רפואיים.ניתן להשתמש בשמן עץ התה לטיפול בפטריות ציפורניים על ידי החלתו ישירות על הציפורניים המושפעות מספר פעמים ביום.

2.חומץ תפוחים

ניתן להשתמש בחומץ תפוחים לטיפול בפטריות ציפורניים על ידי השריית הציפורניים המושפעות בקערה של חומץ תפוחים חם למשך 15-20 דקות.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

3.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא עוד נוגד פטרייתי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.יש ליישם שמן אורגנו ישירות על הציפורניים המושפעות מספר פעמים ביום כדי לראות תוצאות.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם נוגד פטרייתי וטורניר טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.יש ליישם אותו ישירות על הציפורניים המושפעות מספר פעמים ביום כדי לראות תוצאות.

5.מיץ לימון

למיץ לימון תכונות טבעיות טבעיות וניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות ציפורניים.יש ליישם אותו ישירות על הציפורניים המושפעות מספר פעמים ביום כדי לראות תוצאות.

6.סודה לשתייה

ניתן להשתמש בסודה לשתייה לטיפול בפטריות ציפורניים על ידי הכנת משחה של סודה לשתייה ומים ומריחתו על הציפורניים המושפעות מספר פעמים ביום.

7.שום

לשום תכונות טבעיות טבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות ציפורניים.יש לרסק את השום ולהחיל ישירות על הציפורניים הנגועות מספר פעמים ביום כדי לראות תוצאות.

8.מיץ תפוחים

ניתן להשתמש במיץ תפוחים לטיפול בפטריות ציפורניים על ידי השריית הציפורניים המושפעות בקערה של מיץ תפוחים חם למשך 15-20 דקות.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

9.כורכום

ניתן להשתמש בכורכום לטיפול בפטריות ציפורניים על ידי הכנת משחה של אבקת כורכום ומים ומריחתו על הציפורניים הנגועות מספר פעמים ביום.

10.חומץ לבן

ניתן להשתמש בחומץ לבן לטיפול בפטריות ציפורניים על ידי השריית הציפורניים המושפעות בקערה של חומץ לבן חם למשך 15-20 דקות.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום למשך מספר שבועות כדי לראות תוצאות.

11.שמן לבנדר

ניתן להשתמש בשמן לבנדר לטיפול בפטריות ציפורניים על ידי החלתו ישירות על הציפורניים המושפעות מספר פעמים ביום.

12.בזיל

לבזיל תכונות טבעיות טבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות ציפורניים.יש לרסק את בזיליקום ולהחיל ישירות על הציפורניים המושפעות מספר פעמים ביום כדי לראות תוצאות.

13.טימין

לטימין תכונות טבעיות טבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות ציפורניים.יש לרסק את טימין ולהחיל ישירות על הציפורניים המושפעות מספר פעמים ביום כדי לראות תוצאות.

14.שמן כתום

שמן כתום הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.יש ליישם אותו ישירות על הציפורניים המושפעות מספר פעמים ביום כדי לראות תוצאות.

15.חומץ וסודה לשתייה

ניתן לשלב חומץ וסודה לשתייה כדי ליצור משחה שניתן להשתמש בה לטיפול בפטריות ציפורניים.יש להחיל את העיסה ישירות על הציפורניים הנגועות מספר פעמים ביום כדי לראות תוצאות.

16.שמן זית

שמן זית הוא נוגד פטרייתי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפטריות ציפורניים.יש ליישם אותו ישירות על הציפורניים המושפעות מספר פעמים ביום כדי לראות תוצאות.

17.קינמון

לקינמון יש תכונות טבעיות טבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בפטריות ציפורניים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן