דף הבית » תרופות סבתא » 19 תרופות מיושנות שעליך לדעת ויעילות לשכרות
daadaddaddaa dedddadaddaa dadadcdda dcddadaa dddaddcddaa dcdadb

19 תרופות מיושנות שעליך לדעת ויעילות לשכרות

שיכרון אלכוהול יכול להיות מצב מסוכן, מה שמוביל לנושאים ארוכי טווח כמו נזק לכבד ואפילו מוות.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות מיושנות שיכולות לעזור להפחית את ההשפעות של שיכור ואולי אפילו למנוע זאת לחלוטין.להלן 19 סעדים מיושנים שעליכם לדעת ויעילים לשכרות:

1.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא מרכיב מטבח נפוץ, והיא יכולה לשמש גם כדי לסייע בהפחתת ההשפעות של שיכרון אלכוהול.כאשר נלקחים במינונים קטנים, סודה לשתייה יכולה לעזור להפחית בחילה ולספק דחיפה של אנרגיה.

2.מי קוקוס

מי קוקוס הם מקור נהדר לאלקטרוליטים, שיכולים לעזור להחליף חומרים מזינים שאבדו בגלל צריכת אלכוהול.זה גם עוזר לחות את הגוף, שיכול להפחית את ההשפעות של הנגאובר.

3.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה מיושנת המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת בחילות והקאות.ידוע גם כי הוא מסייע בהפחתת ההשפעות של שיכרון אלכוהול.

4.דבש

דבש הוא ממתיק טבעי וניתן להשתמש בו כדי לסייע בהפחתת ההשפעות של שיכרון אלכוהול.ניתן ליטול אותו לבד או לערבב עם מים חמים ומיץ לימון לתרופה יעילה עוד יותר.

5.גדילן חלב

גדילן חלב הוא עשב חזק המסייע בהגנה על הכבד מפני ההשפעות המזיקות של אלכוהול.זה יכול לעזור להפחית את תסמיני ההנגאובר, כמו גם לסייע במניעת נזק לכבד לטווח הארוך.

6.ביצים גולמיות

ביצים גולמיות הן תרופה מיושנת המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת ההשפעות של שיכרון אלכוהול.ביצים גולמיות מכילות כמויות גבוהות של ויטמינים חלבון ו- B, שיכולים לעזור להפחית את ההשפעות של הנגאובר.

7.מיץ לימון

מיץ לימון הוא מקור נהדר לוויטמין C ולנוגדי חמצון אחרים, שיכולים לעזור להפחית את ההשפעות של שיכרון אלכוהול.ניתן לקחת אותו לבד או לערבב עם מים חמים.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה מיושנת המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת ההשפעות של שיכרון אלכוהול.זהו מקור נהדר של נוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית בחילות והקאות.

9.מיץ חמוצים

מיץ חמוצים הוא תרופה פופולרית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת ההשפעות של שיכרון אלכוהול.הוא מכיל כמויות גבוהות של אלקטרוליטים, שיכולים לעזור להפחית את תסמיני ההנגאובר.

10.קפה

קפה יכול לעזור להפחית את ההשפעות של שיכרון אלכוהול, מכיוון שהוא עוזר לעורר את מערכת העצבים המרכזית ולהגביר את רמות האנרגיה.חשוב לציין כי יותר מדי קפאין יכול להחמיר את השפעות האלכוהול, ולכן יש לצפות במתינות.

11.תה מנטה

תה נענע הוא תרופה פופולרית המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת ההשפעות של שיכרון אלכוהול.זהו מקור נהדר של נוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית בחילות והקאות.

12.מיץ תפוזים

מיץ תפוזים הוא מקור נהדר לוויטמין C ולנוגדי חמצון אחרים, שיכולים לעזור להפחית את ההשפעות של שיכרון אלכוהול.ניתן לקחת אותו לבד או לערבב עם מים חמים.

13.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מיושנת המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת ההשפעות של שיכרון אלכוהול.זהו מקור נהדר של נוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית בחילות והקאות.

14.תה שחור

תה שחור הוא תרופה מיושנת המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת ההשפעות של שיכרון אלכוהול.זהו מקור נהדר של נוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית בחילות והקאות.

15.מיץ עגבניות

מיץ עגבניות הוא מקור נהדר לוויטמינים ומינרלים, שיכולים לעזור להפחית את ההשפעות של שיכרון אלכוהול.ניתן לקחת אותו לבד או לערבב עם מיצים אחרים לתרופה יעילה יותר.

16.מים

מים הם חלק מהותי מכל תרופה לשיכרון אלכוהול.זה עוזר להחליף נוזלים אבודים ויכול לעזור להפחית את ההשפעות של הנגאובר.

17.עלי בזיליקום

עלי בזיליקום הם תרופה פופולריתכובע שימש במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת ההשפעות של שיכרון אלכוהול.זהו מקור נהדר של נוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית בחילות והקאות.

18.דבש גולמי

דבש גולמי הוא

תרופות ביתיות שעוזרות להתפכח אחרי לילה של שתייה

שתיית יותר מדי אלכוהול יכולה להשאיר אותך מרגיש די מחוספס למחרת.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתיות שיכולות לעזור להקל על ההשפעות של הנגאובר.19 תרופות מיושנות אלה שימשו במשך מאות שנים והם עדיין יעילים כיום.

1.לשתות שפע נוזלים

אחת הדרכים הטובות ביותר להתפכח אחרי לילה של שתייה היא לשתות המון נוזלים.זה יעזור להחליף את הנוזלים שאבדו במהלך הלילה.זה גם יעזור לשטוף את הרעלים בגופך הנגרמים על ידי האלכוהול.מים הם הבחירה הטובה ביותר אך משקאות עשירים באלקטרוליטים כמו מי קוקוס או משקאות ספורט יכולים גם הם לעזור.

2.אכלו ארוחה מזינה

אכילת ארוחה מזינה יכולה לעזור להקל על ההשפעות של הנגאובר.אכילת מזונות עשירים בחלבון ופחמימות מורכבות תעזור לחדש את רמות האנרגיה שלך.מאכלים כמו ביצים, שיבולת שועל ובננות הם כל אפשרויות טובות.

3.להתקלח קר

התקלחות קרה יכולה לעזור לפכד אותך אחרי לילה של שתייה.המים הקרים יכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של הנגאובר כמו בחילה וכאבי ראש.

4.קבל אוויר צח

קבלת אוויר צח יכול לעזור לפנות את הראש ולגרום לך להרגיש ערני יותר.טיול לטיול או ביצוע פעילות גופנית קלה יכול גם לעזור בשיפור מצב הרוח שלך ולהפחית את הסימפטומים של הנגאובר.

5.לשתות קפה או תה

שתיית כוס קפה או תה יכולה לעזור להגביר את הערנות ולהפחית את ההשפעות של הנגאובר.הקפאין במשקאות יכול לעזור להגביר את רמות האנרגיה שלך ולגרום לך להרגיש ער יותר.

6.קח משכך כאב

נטילת משכך כאבים כמו איבופרופן או אספירין יכולה לעזור להפחית כאבי ראש ותסמינים אחרים של הנגאובר.חשוב להיות מודעים לתופעות הלוואי הפוטנציאליות של נטילת תרופות אלה ולמלא תמיד את ההוראות על התווית.

7.קח תוסף ויטמין B

נטילת תוסף ויטמין B יכולה לעזור להחזיר את איזון האלקטרוליטים בגופך.זה יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הנגאובר כמו כאבי ראש ובחילה.

8.שתו תה גדילן חלב

שתיית תה גדילן חלב יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של הנגאובר.גדילן חלב הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.על פי ההערכה, היא מסייעת להפחתת דלקת ולמגרה רעלים מהכבד.

9.לשתות תה ג’ינג’ר

שתיית תה ג’ינג’ר יכולה לעזור להפחית את הבחילה הקשורה להנגאובר.לג’ינג’ר תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הנגאובר.

10.אכלו כמה חמוצים

אכילת כמה חמוצים יכולה לעזור להפחית את ההשפעות של הנגאובר.החומץ והמלח בחמוצים יכולים לעזור לחדש את האלקטרוליטים בגופך ולהפחית את הסימפטומים של הנגאובר.

11.אכלו בננה

אכילת בננה יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של הנגאובר.בננות עשירות באשלגן, מה שיכול לעזור להחזיר את איזון האלקטרוליטים בגופך ולהפחית את ההשפעות של הנגאובר.

12.קח ריבוי ויטמין

נטילת ריבוי ויטמין יכולה לעזור להחזיר את איזון הוויטמינים והמינרלים בגופך.זה יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של הנגאובר.

13.אכלו כמה טוסט

אכילת טוסט מסוימת יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של הנגאובר.טוסט עשירה בפחמימות מורכבות, שיכולות לעזור להחזיר את רמות האנרגיה שלך.

14.אכלו קצת דבש

אכילת דבש יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של הנגאובר.הדבש עשירה בפרוקטוז, שיכול לעזור להחזיר את איזון האלקטרוליטים בגופך.

15.קח אמבטיה חמה

אמבטיה חמה יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של הנגאובר.המים החמים יכולים לעזור להרפות את השרירים שלך ולהפחית את ההשפעות של הנגובר ‘.

16.שתו מיץ ירקות

שתיית מיץ ירקות יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של הנגאובר.הוויטמינים והמינרלים ב

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן