דף הבית » תרופות סבתא » 19 תרופות מיושנות פופולריות מכל הגילאים ומצוינים לקנדידה
daadaddaddaa dedddadaddaa daddaddcdadddaa dedbdc ddddcdddd

19 תרופות מיושנות פופולריות מכל הגילאים ומצוינים לקנדידה

מהם 19 התרופות המיושנות הפופולריות ביותר לקנדידה?
קנדידה היא סוג של זיהום שמרים שיכול לגרום לתסמינים לא נוחים, כמו גירוד, שריפה ופריקה לבנה עבה.זהו זיהום שכיח, ואנשים רבים מחפשים דרכים טבעיות לטיפול בה.תרופות מיושנות קיימות כבר מאות שנים, ורבים מהם עדיין משמשים כיום.להלן 19 תרופות מיושנות פופולריות מכל הגילאים שניתן להשתמש בהם לטיפול בקנדידה.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הפופולריות והיעילות המיושנות ביותר לקנדידה.אומרים שהוא מסייע באיזון ה- pH של הגוף, שיכול לעזור להילחם בזיהום.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים כף אחת עם כוס מים ושתה אותו שלוש פעמים ביום.

2.שום

שום שימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל קנדידה.ידוע שהוא בעל תכונות טבעיות טבעיות טבעיות ויכול לעזור להפחית את תסמיני הקנדידה.כדי להשתמש בשום לטיפול בקנדידה, תוכלו לצרוך אותו גולמי או להוסיף אותו לארוחות שלכם.אתה יכול גם להכין משחה על ידי ריסוק כמה שיני שום ומערבב אותו עם מעט מים.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא עוד תרופה פופולרית מיושנת עבור קנדידה.ידוע שהוא בעל תכונות נגד פטריות ויכול לעזור להפחית את הגירוד והנוער הקשורים לזיהום.כדי להשתמש בשמן קוקוס לטיפול בקנדידה, אתה יכול להחיל אותו באופן אקטואלי על האזור המושפע או לצרוך אותו בעל פה.

4.שמן אורגנו

אורגנו שמן הוא תרופה מיושנת שניתן להשתמש בה לטיפול בקנדידה.ידוע שהוא בעל תכונות נגד פטריות ויכול לעזור להפחית את תסמיני הזיהום.כדי להשתמש בשמן אורגנו, תוכלו לערבב כמה טיפות עם שמן נשא ולמרוח אותו באופן אקטואלי על האזור המושפע.

5.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים חיים המסייעים לשמור על מערכת העיכול בריאה.הם יכולים לעזור להפחית את תסמיני הקנדידה על ידי שחזור האיזון למעיים.כדי להשתמש בפרוביוטיקה לטיפול בקנדידה, אתה יכול ליטול תוסף יומי או לצרוך מזון עשיר פרוביוטיקה, כמו יוגורט וירקות מותססים.

טיפ ייחודי ומועיל

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חשוב להשתמש בשילוב של תרופות מיושנות לטיפול בקנדידה.נטילת תוסף פרוביוטיקה וצריכת מזונות העשירים בפרוביוטיקה יכולה לעזור להחזיר את האיזון למערכת העיכול ולהפחית את תסמיני הזיהום.בנוסף, יישום תרופה אקטואלית, כמו שמן קוקוס או שמן אורגנו, יכול לעזור להפחית את הגירוד והגירה.

טיפולים טבעיים לקנדידה

קנדידה היא סוג של פטרייה שיכולה לגרום לבעיות בריאות שונות, כמו דלקות בנרתיק, הפרעות עיכול ובעיות עור.למרבה המזל, ישנם טיפולים טבעיים רבים שיכולים לעזור בטיפול בקנדידה, כולל 19 הסעדים המיושנים הבאים.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר כדי לסייע בטיפול בקנדידה.תכונותיו החומציות יכולות לעזור להפחית את צמיחת הפטרייה ולהחזיר את האיזון לגוף.כדי להשתמש בו, מערבבים כף של חומץ תפוחים בכוס מים ושתה אותו פעם או פעמיים ביום.

שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא חומר נגד פטריות יעיל וניתן להשתמש בו לטיפול בקנדידה.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות של שמן אורגנו לכוס מים ושתו אותם פעם או פעמיים ביום.

שום

לשום תכונות נגד פטריות חזקות וניתן להשתמש בהן לטיפול בקנדידה.כדי להשתמש בו, לרסק כמה שיני שום והוסיפו אותו לאוכל שלכם.אתה יכול גם לקחת תוספי שום אם אתה מעדיף.

שמן קוקוס

לשמן הקוקוס תכונות נגד פטריות ויכול לעזור להילחם בגידול קנדידה.כדי להשתמש בו, הוסף כמה כפות שמן קוקוס לאוכל שלך או קח ממנו כפית פעם או פעמיים ביום.

תמצית זרעי אשכולית

תמצית זרעי אשכוליות היא חומר נגד פטריות חזק וניתן להשתמש בו לטיפול בקנדידה.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות של תמצית זרעי אשכוליות לכוס מים ושתו אותו פעם או פעמיים ביום.

בחומצת אוריקה

חומצה בורית היא חומר נוגד פטרייתי יעיל וניתן להשתמש בה לטיפול בקנדידה.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה כפות של חומצה בורית לכוס מים ושתו אותם פעם או פעמיים ביום.

פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להילחם בגידול קנדידה.כדי להשתמש בהם, קח תוסף פרוביוטיקה פעם או פעמיים ביום.

כורכום

לכורכום יש תכונות נגד פטריות ויכול לעזור להילחם בגידול קנדידה.כדי להשתמש בו, הוסף כפית כורכום למזון שלך או קח תוסף כורכום פעם או פעמיים ביום.

שמן ציפורן

שמן ציפורן יש תכונות נגד פטריות ויכול לעזור להילחם בגידול קנדידה.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן ציפורן לכוס מים ושתו אותו פעם או פעמיים ביום.

אלוורה

אלוורה יש תכונות נגד פטריות ויכולות לעזור להילחם בגידול קנדידה.כדי להשתמש בו, מערבבים כף מיץ אלוורה לכוס מים ושתו אותו פעם או פעמיים ביום.

שמן עץ התה

לשמן עץ התה תכונות נגד פטריות ויכול לעזור להילחם בגידול קנדידה.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה לכוס מים ושתו אותו פעם או פעמיים ביום.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא חומר נגד פטריות יעיל וניתן להשתמש בו לטיפול בקנדידה.כדי להשתמש בו, מערבבים כף מיץ לימון לכוס מים ושותים אותו פעם או פעמיים ביום.

תמצית עלה זית

תמצית עלים זית היא חומר נגד פטריות חזק וניתן להשתמש בו לטיפול בקנדידה.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות של תמצית עלה זית לכוס מים ושתות אותו פעם או פעמיים ביום.

קינמון

לקינמון יש תכונות נגד פטריות ויכול לעזור להילחם בגידול קנדידה.כדי להשתמש בו, הוסף כפית קינמון לאוכל שלך או קח תוסף קינמון פעם או פעמיים ביום.

PAU D’ARCO

Pau d’Arco הוא חומר נוגד פטרייתי יעיל וניתן להשתמש בו לטיפול בקנדידה.כדי להשתמש בו, ערבבו כמה טיפות של פאו ד’ארקו לכוס מים ושתו אותם פעם או פעמיים ביום.

ג’ינג’ר

לג’ינג’ר יש תכונות נגד פטריות ויכול לעזור להילחם בגידול קנדידה.כדי להשתמש בו, הוסף כפית ג’ינג’ר לאוכל שלך או קח א

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן