דף הבית » תרופות סבתא » 19 תרופות מיושנות לטיפול מהיר שכדאי לדעת על אבני מרה
daadaddaddaa dedddadaddaa dcdddaddc deddda dadbddd dcddadaa

19 תרופות מיושנות לטיפול מהיר שכדאי לדעת על אבני מרה

אבני מרה הן בעיה שכיחה העלולה לגרום לכאבים חמורים ולתסמינים אחרים.בעוד שרוב אבני המרה דורשות טיפול רפואי, ישנם כמה תרופות מיושנות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ושיפור הבריאות שלך.להלן 19 תרופות מיושנות לטיפול מהיר שכדאי לדעת על אבני מרה.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הטבעיות הוותיקות והיעילות ביותר לאבני מרה.זה עוזר לפרק אבני מרה ואיידס בעיכול.לשימוש, מערבבים שתי כפות חומץ תפוחים בכוס מים ושתו אותו פעמיים ביום.

2.מיץ לימון

מיץ לימון הוא מקור נהדר לוויטמין C, שיכול לעזור לפרק אבני מרה.שתו כוס מיץ לימון סחוט טרי מדי יום כדי לעזור לשטוף את אבני המרה.

3.גדילן חלב

גדילן חלב הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית את תסמיני אבני המרה.זה עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור להפחית את גודל אבני המרה.קח את גדילן חלב בקפסולה מדי יום כדי לעזור להפחית את תסמיני אבני המרה.

4.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא עשב טבעי המשמש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות.ידוע שהוא מסייע בהפחתת גודל אבני המרה ויכול גם לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את העיכול.קח שורש שן הארי בקפסולה נוצר מדי יום כדי לסייע בהפחתת תסמיני אבני המרה.

5.ארטישוק

ארטישוק משמש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לאבני מרה.ידוע שהוא מסייע בהפחתת גודל אבני המרה ויכול גם לעזור בשיפור העיכול.אכלו לבבות ארטישוק או קחו תמצית ארטישוק מדי יום כדי לעזור להפחית את תסמיני אבני המרה.

6.כורכום

כורכום הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות.ידוע שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ויכול לעזור להפחית את גודל אבני המרה.קח כורכום בקפסולה נוצר מדי יום כדי לעזור להפחית את תסמיני אבני המרה.

7.שום

שום הוא עשב טבעי ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות.ידוע שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ויכול לעזור להפחית את גודל אבני המרה.אכלו שיני שום או קחו תמצית שום מדי יום כדי לעזור להפחית את תסמיני אבני המרה.

8.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב טבעי ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות.ידוע שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ויכול לעזור להפחית את גודל אבני המרה.אכלו שורש ג’ינג’ר או קחו מדי יום תמצית ג’ינג’ר כדי להפחית את תסמיני אבני המרה.

9.זרעי פשתן

זרעי פשתן הוא עשב טבעי ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות.ידוע שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ויכול לעזור להפחית את גודל אבני המרה.אכלו זרעי פשתן או קחו תמצית זרעי פשתן מדי יום כדי לעזור להפחית את תסמיני אבני המרה.

10.Psyllium Husk

קליפת פסיליום היא עשב טבעי המשמש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות.ידוע שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ויכול לעזור להפחית את גודל אבני המרה.קח קליפת פסיליום בקפסולה מדי יום כדי לעזור להפחית את תסמיני אבני המרה.

11.קינמון

קינמון הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות.ידוע שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ויכול לעזור להפחית את גודל אבני המרה.אכלו מקלות קינמון או קחו תמצית קינמון מדי יום כדי לעזור להפחית את תסמיני אבני המרה.

12.שומר

שומר הוא עשב טבעי המשמש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות.ידוע שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ויכול לעזור להפחית את גודל אבני המרה.אכל שומר או קח תמצית שומר מדי יום כדי לעזור להפחית את תסמיני אבני המרה.

13.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות.ידוע שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ויכול לעזור להפחית את גודל אבני המרה.מערבבים כפית סודה לשתייה בכוס מים ושותה אותה פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני אבני המרה.

14.שמן חריע

שמן חריע הואתרופה טבעית ששימשה במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות.ידוע שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ויכול לעזור להפחית את גודל אבני המרה.קח שמן חריע בצורת קפסולה מדי יום כדי לעזור

חלק 2: 19 תרופות מיושנות לטיפול מהיר באבני מרה

אבני מרה הן הפרעת עיכול שכיחה העלולה לגרום לכאב ואי נוחות.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות מיושנות הזמינות שיכולות לספק הקלה מתסמיני אבן מרה במהירות.להלן 19 תרופות מיושנות לטיפול מהיר באבני מרה שכדאי לדעת עליהן.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עממית פופולרית להקלה באבני המרה.האופי החומצי של חומץ תפוחים יכול לעזור להמיס אבני מרה, ואילו תכונותיו האנטי -פסמודיות יכולות לעזור להפחית כל אי נוחות בבטן.כדי להשתמש בחומץ תפוחים להקלה על אבן מרה, ערבבו כף אחת או שתיים של החומץ עם כוס מים ושתו אותו פעם ביום.

2.מיץ לימון

מיץ לימון הוא עוד תרופה עממית יעילה לאבני מרה.חומצת לימון בלימונים עוזרת לפרק את אבני המרה ולהפחית את הכאב הקשור אליהם.כדי להשתמש במיץ לימון להקלה, מערבבים כף אחת של מיץ לימון סחוט טרי עם כוס מים חמים ושתו אותו פעמיים ביום.

3.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא תרופה עממית פופולרית להקלה באבני המרה.זה עוזר להפחית דלקת ולהאיץ את תהליך חיסול אבן המרה.כדי להשתמש בשורש שן הארי להקלה, תלול כפית אחת של שורש שן הארי בכוס מים רותחים למשך 10 דקות ושותים אותו פעמיים ביום.

4.גדילן חלב

גדילן חלב הוא עוד תרופה עממית פופולרית להקלה באבני המרה.זה עוזר להפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד, מה שיכול לעזור להפחית את הכאב הקשור לאבני מרה.כדי להשתמש בגדילן חלב להקלה, תלול כפית אחת של העשב בכוס מים רותחים למשך 10 דקות ושותה אותו פעמיים ביום.

5.ארטישוק

ארטישוק הוא תרופה עממית פופולרית להקלה באבני המרה.זה עוזר להגדיל את ייצור המרה, שיכול לעזור להפחית את הכאב הקשור לאבני מרה.כדי להשתמש בארטישוק להקלה, תלול כפית ארטישוק בכוס מים רותחים למשך 10 דקות ושתה אותו פעמיים ביום.

6.Chanca Piedra

Chanca Piedra היא תרופה עממית פופולרית להקלה באבני המרה.זה עוזר להפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד, מה שיכול לעזור להפחית את הכאב הקשור לאבני מרה.כדי להשתמש ב- Chanca Piedra להקלה, תלול כפית אחת של העשב בכוס מים רותחים למשך 10 דקות ושותה אותו פעמיים ביום.

7.שום

שום הוא תרופה עממית פופולרית להקלה באבני המרה.זה עוזר להפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד, מה שיכול לעזור להפחית את הכאב הקשור לאבני מרה.כדי להשתמש בשום להקלה, תלול כפית שום של שום בכוס מים רותחים למשך 10 דקות ושתה אותו פעמיים ביום.

8.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה עממית פופולרית להקלה באבני המרה.זה עוזר להפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד, מה שיכול לעזור להפחית את הכאב הקשור לאבני מרה.כדי להשתמש בג’ינג’ר להקלה, תלול כפית ג’ינג’ר בכוס מים רותחים למשך 10 דקות ושתה אותם פעמיים ביום.

9.כורכום

כורכום הוא תרופה עממית פופולרית להקלה באבני המרה.זה עוזר להפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד, מה שיכול לעזור להפחית את הכאב הקשור לאבני מרה.כדי להשתמש בכורכום להקלה, תלול כפית כורכום בכוס מים רותחים למשך 10 דקות ושתה אותו פעמיים ביום.

10.שומר

שומר הוא תרופה עממית פופולרית להקלה באבני המרה.זה עוזר להפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד, מה שיכול לעזור להפחית את הכאב הקשור לאבני מרה.כדי להשתמש בשומר להקלה, תלול כפית שומר בכוס מים רותחים למשך 10 דקות ושותה אותו פעמיים ביום.

11.מנטה

Peppermint הוא תרופה עממית פופולרית להקלה באבני המרה.זה עוזר להפחית דלקתD שפר את תפקוד הכבד, שיכול לעזור להפחית את הכאב הקשור לאבני מרה.כדי להשתמש במנטה להקלה, תלול כפית אחת של מנטה בכוס מים רותחים למשך 10 דקות ושותה אותו פעמיים ביום.

12.חילבה

חילבה היא תרופה עממית פופולרית להקלה באבני המרה.זה עוזר להפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכבד, מה שיכול לעזור להפחית את הכאב הקשור לאבני מרה.כדי להשתמש בחילבה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן