דף הבית » תרופות סבתא » 19 תרופות ללא מרשם ושיקום לעצירות אצל תינוקות
daadaddaddaa dcdcd dedadadd ddaddaddd dcdadaddaddaa ddadc daad

19 תרופות ללא מרשם ושיקום לעצירות אצל תינוקות

מה גורם לעצירות אצל תינוקות?

עצירות היא נושא נפוץ בקרב תינוקות.זה מתרחש כאשר הצואה קשה וקשה לעבור.זה יכול להיגרם מסיבות שונות ומגוונות, כולל צריכת נוזלים לא מספקת, חוסר איזון של אלקטרוליטים בגוף, אלרגיות למזון והכנסת מזון מוצק מוקדם מדי בחיי התינוק.מצבים רפואיים מסוימים, כמו סיסטיק פיברוזיס, יכולים גם לגרום או להחמיר עצירות.

19 תרופות ללא מרשם ומשקם לעצירות אצל תינוקות

עצירות יכולה להיות חוויה מאוד לא נוחה עבור תינוקות.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות ללא מרשם ומשקם שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות שלהם.

1.הגדל את צריכת הנוזל

הבטחה שהתינוק שלך מקבל מספיק נוזלים חיוניים למניעה וטיפול בעצירות.אם התינוק שלך לא שותה מספיק חלב אם או פורמולה, הציע להם נוזלים נוספים, כמו מים, מיץ או תמיסת אלקטרוליט.

2.מיץ גיזום

מיץ שזיפים הוא משלשל טבעי המסייע לרכך צואה ולקידום תנועות מעיים רגילות.עדיף לתת לתינוק שלך מיץ גיזום במינונים קטנים, כמו אונקיות אחת לשני אונקיות ביום.

3.פעילות גופנית

עידוד התינוק שלך להסתובב יכול לעזור לעורר את מערכת העיכול שלהם ולגרום לדברים לנוע.נסה לגרום לתינוק שלך להזיז את רגליהם בתנועת אופניים או להניח אותם על הגב ולהעביר את רגליהם בתנועה צועדת.

4.עיסוי

עיסוי בעדינות בטן של תינוקך יכול לעזור להקל על עצירות.עיסוי בתנועה בכיוון השעון, החל מהטבור ונע כלפי חוץ.

5.שינוי בדיאטה

הצגת מזון עשיר בסיבים יותר לתזונה של התינוק שלך יכולה לעזור לקדם תנועות מעיים רגילות.מזונות כמו שזיפים מיובשים, אגסים, תפוחים ואפונה הם כולם מקורות טובים לסיבים.

6.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא מקור נהדר לסיבים ויכול לעזור לרכך צואה ולקדם תנועות מעיים רגילות.הציעו את שיבולת שועל לתינוקכם כחלק מארוחת הבוקר שלהם.

7.מיץ אגס

מיץ אגס הוא משלשל טבעי שיכול לעזור להקל על עצירות אצל תינוקות.הצע לתינוק שלך אחד עד שניים גרם מיץ אגס בכל יום.

8.מיץ תפוחים

מיץ תפוחים הוא משלשל טבעי שיכול לעזור לרכך שרפרפים ולקדם תנועות מעיים רגילות.הצע לתינוק שלך אחד עד שניים גרם מיץ תפוחים בכל יום.

9.שמן קיק

שמן קיק הוא משלשל טבעי שיכול לעזור להקל על עצירות אצל תינוקות.הציעו לתינוק שלכם אחת עד שתיים כפיות שמן קיק בכל יום.

10.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא משלשל טבעי שיכול לעזור להקל על עצירות אצל תינוקות.הציעו לתינוק שלכם אחת עד שתיים כפיות שמן קוקוס בכל יום.

11.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור לקדם תנועות מעיים רגילות.הציעו לתינוק שלכם תוסף פרוביוטיקה בכל יום.

12.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא משלשל טבעי שיכול לעזור להקל על עצירות אצל תינוקות.הצע לתינוק שלך אחד עד שניים אונקיות של מיץ אלוורה בכל יום.

13.אמבטיה חמה

אמבטיה חמה יכולה לעזור להרפות את תינוקך ולעורר את מערכת העיכול שלהם.וודא שהמים לא חמים מדי או קרים מדי.

14.גירוי פי הטבעת

גירוי פי הטבעת יכול לעזור לעורר מעיים של התינוק שלך ולעודד אותם לעבור שרפרף.הכנס בעדינות אצבע משומנת אל פי הטבעת ועיסוי של תינוקך בתנועה סיבובית.

15.תומך גליצרין

תושבי גליצרין יכולים לעזור לרכך שרפרפים ולקדם תנועות מעיים רגילות.הכנס תומך אחד לרקטום של תינוקך בכל יום.

16.DOCUSATE נתרן

נתרן Docusate הוא מרכך צואה שיכול לעזור לרכך צואה ולקדם תנועות מעי רגילות.הצע לתינוק שלך אחד עד שתיים כפיות של נתרן מסוכנות בכל יום.

17.מגנזיום הידרוקסיד

מגנזיום הידרוקסיד הוא משלשל טבעי

תרופות טבעיות לעצירות אצל תינוקות

ישנם מגוון של תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בעצירות אצל תינוקות.חלק מהנפוץ ביותר כולל מיץ שזיפים, מיץ תפוחים וחלב שיבולת שועל.בנוסף, ביצוע שינויים תזונתיים יכול לעזור להקל על עצירות אצל תינוקות.הוספת מזונות עשירים בסיבים כמו פירות, ירקות ודגנים מלאים יכולה לעזור לקדם את מעבר הצואה.

מיץ שזיפים

מיץ שזיפים הוא אחד התרופות הטבעיות הנפוצות ביותר לעצירות אצל תינוקות.מיץ שזיפים ידוע בתכונותיו המשלישיות, מה שהופך אותו ליעיל בטיפול בעצירות.בעת הצגת מיץ שזיפים לתינוק, חשוב להתחיל בכמויות קטנות ולהגדיל בהדרגה את הכמות לאורך זמן.חשוב גם להתייעץ עם רופא לפני הצגת מיץ שזיפים כדי להבטיח שהוא בטוח לתינוק.

מיץ תפוחים

מיץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית נוספת לעצירות אצל תינוקות.מיץ תפוחים מכיל פקטין, המסייע לעורר את מערכת העיכול ולקדם את מעבר הצואה.חשוב לדלל את מיץ התפוחים לפני שהוא נותן אותו לתינוק כדי להפחית את הסיכון לשלשול.חשוב גם להתייעץ עם רופא לפני הצגת מיץ תפוחים.

חלב שיבולת שועל

חלב שיבולת שועל הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בעצירות אצל תינוקות.חלב שיבולת שועל גבוה בסיבים תזונתיים, המסייע לקידום תנועות מעיים רגילות.בנוסף, הוא עשיר בחומרים מזינים כמו סידן, מגנזיום וזרחן.בעת הצגת חלב שיבולת שועל לתינוק, חשוב להתחיל בכמויות קטנות ולהגדיל בהדרגה את הכמות לאורך זמן.

ללא מרשם תרופות ומרשם עצירות אצל תינוקות

בנוסף לתרופות טבעיות, ישנם גם מגוון של תרופות ללא מרשם ומרשם שניתן להשתמש בהן לטיפול בעצירות אצל תינוקות.חלק מהמשתמשים הנפוצים ביותר כוללים משלשלים, חוקנים ותוכניות.חשוב להתייעץ עם רופא לפני שהציג את כל הסעדים הללו כדי להבטיח שהם בטוחים לתינוק.

משלשלים

משלשלים הם אחד מהתרופות הנפוצות ביותר ללא מרשם והרשמה לעצירות אצל תינוקות.משלשלים עוזרים לעורר את מערכת העיכול ולקדם את מעבר הצואה.בעת הצגת משלשלים לתינוק, חשוב להתחיל בכמויות קטנות ולהגדיל בהדרגה את הכמות לאורך זמן.בנוסף, חשוב להתייעץ עם רופא לפני הצגת משלשלים כדי להבטיח שהם בטוחים לתינוק.

חוקנים ותוכניות

בדרך כלל משמשים חוקיים ותוכינים משמשים ללא מרשם ולתרופות מרשם לעצירות אצל תינוקות.חוקנים ותוכינים עוזרים לעורר את מערכת העיכול ולקדם את מעבר הצואה.בעת הצגתו של חוקנים ותוכניות לתינוק, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שהציג אותם.

סיכום

עצירות אצל תינוקות יכולה להיות חוויה מתסכלת ולא נוחה.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות, ללא מרשם ומרשם הניתן להשתמש בטיפול בעצירות אצל תינוקות.מיץ גיזום, מיץ תפוחים וחלב שיבולת שועל הם חלק מהתרופות הטבעיות הפופולריות ביותר.בנוסף, משלשלים, חוקנים ותוכנית הם חלק מהתרופות הנפוצות ביותר ללא מרשם.חשוב להתייעץ עם רופא לפני שהציג את כל הסעדים הללו כדי להבטיח שהם בטוחים לתינוק.

שאלות נפוצות: מהם 19 תרופות ללא מרשם ומשקם לעצירות אצל תינוקות?

19 הנפוצים ביותר ללא מרשם ושיקום לתרופות משקמות לעצירות אצל תינוקות הם מיץ גיזום, מיץ תפוחים, חלב שיבולת שועל, משלשלים, חוקנים ומועמדים.בנוסף, שינויים תזונתיים כמו הגדלת צריכת הסיבים יכולים גם לעזור להקל על עצירות.חשוב להתייעץ עם רופא לפני שהציג את כל הסעדים הללו כדי להבטיח שהם בטוחים לתינוק. מידע נוסף על עצירות אצל תינוקות ו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן