דף הבית » תרופות סבתא » 19 תרופות לבריאות ובריאות מצוינת לשיעול
daadaddaddaa dcddaddddaa dddaddddaa dedadddadaa dcdaddaddc

19 תרופות לבריאות ובריאות מצוינת לשיעול

19 תרופות לבריאות ובריאות מצוינת לשיעול וופינג

שיעול של וופינג הוא מחלת חיידקים זיהומית העלולה לגרום לקשיי שיעול ונשימה קשה.זהו מצב קשה שיכול להיות מסכן חיים.למרבה המזל, קיימות מגוון תרופות העומדות לסייע בטיפול במצב זה.להלן 19 תרופות לבריאות ובריאות מצוינת לשיעול וופ.

אנטיביוטיקה

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר לשיעול וופינג הוא אנטיביוטיקה.ניתן ליטול אותם דרך הפה או לניהול תוך ורידי.אנטיביוטיקה שכיחה המשמשת לטיפול במצב זה כוללת אריתרומיצין, אזתרומיצין, קלריתרומיצין וטרימתופרים-סולפמתוקסאזול.

חיסונים

חיסונים הם חלק חשוב מטיפול בשיעול של וופינג.חיסונים מסייעים במניעת התפשטות המחלה ויכולים לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים.חיסונים שכיחים המשמשים לטיפול במצב זה כוללים את החיסון נגד שעלת וחיסון Tetanus-Diphtheria-Acelustrual (TDAP).

מדכאי שיעול

ניתן להשתמש במדכאי שיעול כדי לסייע בהפחתת חומרת השיעול הקשורים לשיעול של וופ.מדכאי שיעול נפוצים המשמשים לטיפול במצב זה כוללים dextromethorphan וקודאין.

מרחיבי סימפונות

סימפונות הם תרופות המסייעות לפתוח את דרכי הנשימה ולהקל על הנשימה.מרחיבי הסימפונות הנפוצים ששימשו לטיפול בשיעול וופינג כוללים את אלבוטרול ואפרטרופיום.

Mucolytics

Mucolytics הם תרופות המסייעות לריר דק ומקל על השיעול.רירית שכיחה המשמשת לטיפול בשיעול וופינג כוללים גואייפנסין ואמברוקסול.

תרופות אנטי דלקתיות

תרופות אנטי דלקתיות יכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי הנשימה ולהקל על הנשימה.תרופות אנטי דלקתיות שכיחות המשמשות לטיפול במצב זה כוללות פרדניזון ומתילפרדניסולון.

טיפול בחמצן

ניתן להשתמש בטיפול בחמצן כדי לסייע בהעלאת רמות החמצן בדם עבור אלו עם תסמינים חמורים.

מכשירי אדים

ניתן להשתמש במצבי אדים כדי לעזור להגדיל את הלחות באוויר ולהקל על הנשימה.

אנטיהיסטמינים

ניתן להשתמש באנטי -היסטמינים כדי לסייע בהפחתת ייצור הריר ולהקל על הנשימה.אנטיהיסטמינים נפוצים המשמשים לטיפול במצב זה כוללים דיפנהידרמין ולוראטדין.

Corticosteroids

ניתן להשתמש בקורטיקוסטרואידים כדי לסייע בהפחתת הדלקת בדרכי הנשימה ולהקל על הנשימה.סטרואידים נפוצים המשמשים לטיפול במצב זה כוללים פרדניזון ומתילפרדניסולון.

Decongestants

ניתן להשתמש במגזרים כדי לסייע בהפחתת ייצור הריר ולהקל על הנשימה.דמוקסטנטים נפוצים המשמשים לטיפול במצב זה כוללים פסאודואפדרין ופנילפרין.

nebulizers

Nebulizers הם מכשירים שניתן להשתמש בהם כדי לספק תרופות ישירות לריאות.תרופות נפוצות המשמשות בערפיות לטיפול בשיעול וופינג כוללות את אלבוטרול ו- ipratropium.

פיזיותרפיה בחזה

פיזיותרפיה בחזה היא סוג של פיזיותרפיה שיכולה לעזור לשחרר ריר ולהקל על הנשימה.ניתן לעשות זאת באמצעות מגוון טכניקות כמו מחיאות כפיים, כוסות רוח וכלי הקשה.

טיפול פעילי שטח

טיפול פעילי שטח הוא סוג של תרופות שניתן לתת באמצעות Nebulizer כדי לעזור להפחית את מתח פני השטח של הריר ולהקל על הנשימה.

אגוניסטים בטא-אדרנרגיים

אגוניסטים בטא-אדרנרגיים הם תרופות שיכולות לעזור לפתוח את דרכי הנשימה ולהקל על הנשימה.אגוניסטים בטא-אדרנרגיים שכיחים ששימשו לטיפול במצב זה כוללים את אלבוטרול ו- ipratropium.

אנטי -חטיבה

אנטי -חיה הם תרופות שיכולות לעזור לדכא את השיעול ולהקל על הנשימה.אנטיטיבים נפוצים המשמשים לטיפול במצב זה כוללים dextromethorphan וקודאין.

טיפ ייחודי ומועיל

זה

חלק 2: תרופות טבעיות לשיעול וופינג

שיעול שופע, או שעלת, הוא מחלה נשימתית מדבקת מאוד שיכולה לגרום לחיבור קשהרישיונות, במיוחד אצל תינוקות וילדים קטנים.זה נגרם על ידי זיהום חיידקי וניתן לטפל בו באנטיביוטיקה.עם זאת, ישנם גם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים ולהגביר את הבריאות הכללית והבריאות.להלן 19 תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בשיעול של וופינג.

1.Echinacea

Echinacea הוא תרופה צמחית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול של וופינג.נחשב שיש לו תכונות אנטי -מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהאיץ את תהליך הריפוי.בנוסף, על פי ההערכה, Echinacea מחזק את מערכת החיסון, מה שיכול לעזור לגוף להילחם בזיהום בצורה יעילה יותר.

2.דבש

דבש משמש לרוב כתרופה טבעית לשיעול.על פי ההערכה, יש לתכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הגירוי בגרון ובריאות.בנוסף, דבש יכול לפעול כמדכא שיעול, שיכול לעזור להפחית את חומרת התאמות השיעול.

3.שום

שום הוא תרופה טבעית פופולרית עבור מחלות רבות, כולל שיעול וופינג.נחשב שיש לו תכונות אנטי -מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת הזיהום.בנוסף, על פי ההערכה, לשום יש תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הגירוי בגרון ובריאות.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה צמחית פופולרית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול של וופינג.נחשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת הזיהום.בנוסף, ג’ינג’ר יכול לפעול כמדכא שיעול, שיכול לעזור להפחית את חומרת התאמות השיעול.

5.לימון

לימון הוא תרופה טבעית פופולרית עבור מחלות רבות, כולל שיעול של וופינג.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת הזיהום.בנוסף, לימון יכול לעזור לריר דק, שיכול להקל על גירוש ולהפחית את חומרת התאמות השיעול.

6.כורכום

כורכום הוא תרופה צמחית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול של וופינג.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת הזיהום.בנוסף, על פי ההערכה, כורכום מחזק את מערכת החיסון, שיכולה לעזור לגוף להילחם בזיהום בצורה יעילה יותר.

7.מנטה

Peppermint הוא תרופה טבעית פופולרית עבור מחלות רבות, כולל שיעול וופינג.נחשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת הזיהום.בנוסף, מנטה יכולה לשמש כמדכא שיעול, שיכול לעזור להפחית את חומרת התאמות השיעול.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית עבור מחלות רבות, כולל שיעול של וופינג.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי -מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת הזיהום.בנוסף, חומץ סיידר תפוחים נחשב לסייע לריר דק, שיכול להקל על גירוש ולהפחתת חומרת התאמות השיעול.

9.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה צמחית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול של וופינג.נחשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הגירוי בגרון ובריאות.בנוסף, על פי ההערכה, שורש מרשמלו מסייע לריר דק, שיכול להקל על גירוש והפחתת חומרת התאמות השיעול.

10.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ שורש הוא תרופה טבעית פופולרית עבור מחלות רבות, כולל שיעול וופינג.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת הזיהום.בנוסף, שורש ליקוריץ נחשב לסייע לריר דק, שיכול להקל על גירוש והפחתת חומרת השיעולמתאים.

11.טימין

טימין הוא תרופה צמחית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל שיעול של וופינג.זה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן