דף הבית » תרופות סבתא » 19 סעדים של סבתא מוסמכת ובריאה לאחר מיצוי שיניים
dadadddd dadc daddaad deddadedbdaa dddaddd dcddda deddad

19 סעדים של סבתא מוסמכת ובריאה לאחר מיצוי שיניים

אין זה מפתיע שסבתות העבירו את הסעדים העממיים שלהן במשך דורות.רבים מהתרופות הללו הוכחו כיעילות באופן מפתיע בטיפול במגוון רחב של מצבים רפואיים.מיצוי שיניים הוא מצב כזה שניתן לטפל בו במגוון הסעדים של סבתא.להלן 19 סעדים של סבתא מוסמכת ובריאה לאחר מיצוי שיניים.

תה לימון תה

תה Lemon Balm הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר של סבתא למיצוי שיניים.זה ידוע בתכונותיו המרגיעות והאנטי דלקתיות.להכנת התה, תלולים כמה שפריצים של לימון במים חמים למשך 15 דקות.מסננים את הנוזל ולוגמים אותו לאט.אתה יכול גם להוסיף דבש, שלפי ההערכה שהוא עוזר להרגיע את הכאב.

הדבק כורכום

כורכום הוא נוגד חמצון חזק ואנטי דלקתי.כדי להכין את העיסה, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.החל את העיסה על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ושטפו במים חמים.

טיפ:

אם אתה חווה כאב לאחר מיצוי השיניים, אתה יכול גם ליטול כמוסות כורכום או תוספי כורכום כדי לעזור להפחית את הדלקת והכאב.

שמן קוקוס

לשמן הקוקוס יש תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות שהופכות אותו לתרופה נהדרת למיצוי שיניים.קח כף של שמן קוקוס וסובב אותו בפה במשך 10-15 דקות.לירוק את השמן אחר כך ושטוף את הפה שלך במים חמים.

מיץ אלוורה

מיץ אלוורה ידוע בתכונות הריפוי והאנטי דלקתיות שלו.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת כאב ואי נוחות לאחר מיצוי שיניים.מערבבים כף אחת של מיץ אלוורה עם כוס מים חמים.לוגמים את התערובת לאט.אתה יכול גם להשתמש בג’ל אלוורה ישירות על האזור המושפע.

שטיפת מי מלח

שטיפת מי מלח היא תרופה פשוטה אך יעילה למיצוי שיניים.זה עוזר להפחית נפיחות וכאב.ממיסים כפית מלח בכוס מים חמים.השתמש בתערובת כדי לשטוף את הפה שלך.עשה זאת מספר פעמים ביום.

שום

שום ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת כאב ונפיחות לאחר מיצוי שיניים.אתה יכול ללעוס שן שום או להכין משחת שום.כדי להכין את העיסה, מערבבים כפית אחת של משחת שום עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

עלי נענע

לעלי נענע יש תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים אשר הופכים אותם ליעילים לטיפול בחילוץ שיניים.כדי להפוך את העלים ליותר טעימים, תוכלו להוסיף כמה טיפות דבש.ללעוס את העלים לאט ואז לירוק אותם החוצה.

שמן עץ התה

שמן עץ התה ידוע בתכונותיו האנטי-חיוביות ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של שמן עץ התה עם כוס מים חמים.השתמש בפתרון כדי לשטוף את הפה שלך.עשה זאת מספר פעמים ביום.

פלפל קאיין

פלפל קאיין ידוע בתכונותיו המשכך כאבים ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת פלפל קאיין עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10-15 דקות.שוטפים במים חמים.

Echinacea

Echinacea הוא עשב שלפי ההערכה שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בו, קח כף של Echinacea מיובש והטיל אותה במים חמים למשך 15 דקות.מסננים את הנוזל ושותים אותו לאט.

תה קמומיל

תה קמומיל ידוע בתכונותיו המרגיעות והאנטי דלקתיות.להכנת התה, תלולים כמה פרחי קמומיל במים חמים למשך 15 דקות.מסננים את הנוזל ושותים אותו לאט.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו המשכך כאבים ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת ג’ינג’ר עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10-15 דקות.יש לשטוף עם WA חםטר.

ציפורן

ציפורן ידועה ב

תרופה מספר 1: שטיפת מי מלח

אחד התרופות הנפוצות והיעילות ביותר למיצוי שיניים הוא שטיפה של מי מלח.תרופה זו פועלת להפחתת דלקת ונפיחות, ולקידום ריפוי של הרקמה הסובבת.כדי להשתמש בתרופה זו, ממיסים 1 כפית מלח בכוס מים חמים.לשטוף את מי המלח בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותם.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופה מס ‘2: שקיות תה

שקיות תה הן תרופה נהדרת נוספת למיצוי שיניים.לטאנינים בתה יש השפעה טבעית מעניקה, המסייעת להפחתת הנפיחות ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול שקית תה במים חמים למשך מספר דקות.לאחר שהתיק התקרר, הניחו אותו מעל אתר המיצוי.השאירו את שקית התה במקום 5 עד 10 דקות.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופה מס ‘3: שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הזיהום ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בתרופה זו, מועכים שן שום על משחה והחל אותו ישירות על אתר המיצוי.השאר את העיסה במקום 10 עד 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.חזור על תהליך זה פעמיים עד 3 פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופה מס ‘4: שטיפת מי חמצן

מי חמצן הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הזיהום ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו חלק אחד מי חמצן עם 2 חלקים מים.לשטוף את הפיתרון בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותו.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופות #5–19

בנוסף לתרופות המפורטות לעיל, ישנם מספר תרופות אחרות ששימשו במשך מאות שנים לקידום ריפוי לאחר מיצוי שיניים.אלה כוללים:

 • חבילות קרח
 • אלוורה
 • תה קמומיל
 • דבש
 • echinacea
 • Goldenseal
 • פלפל קאיין
 • ג’ינג’ר
 • שמן לבנדר
 • שמן ציפורן
 • שמן מנטה
 • פרוסות מלפפון
 • כורכום
 • חומץ תפוחים
 • מיץ לימון
 • חלב מגנזיה
 • שמן עץ התה

ניתן להשתמש ב

תרופות אלה בצורות שונות, כמו שטיפות, קומפרסים ותה.חשוב להשתמש בתרופות אלה כמופנים על מנת להימנע מכל תופעות לוואי אפשריות.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות כדי לקדם ריפוי לאחר מיצוי שיניים במשך מאות שנים.ישנם מגוון של תרופות שניתן להשתמש בהן, כולל שטיפות מי מלח, שקיות תה, שום, מי חמצן, חבילות קרח, אלוורה, תה קמומיל, דבש, אקינצאה, גולדנסיל, פלפל קאיין, ג’ינג’ר, שמן לובנדר, שמן ציפורן,שמן מנטה, פרוסות מלפפון, כורכום, חומץ תפוחים, מיץ לימון, חלב מגנזיה ושמן עץ התה.חשוב להשתמש בתרופות אלה כמופנים על מנת להימנע מכל תופעות לוואי אפשריות.

שאלות נפוצות

מהם כמה תרופות טבעיות למיצוי שיניים?
כמה תרופות טבעיות למיצוי שיניים כוללות שטיפות מי מלח, שקיות תה, שום, מי חמצן, חבילות קרח, אלוורה, תה קמומיל, דבש, אכינצאה, גולדנסיל, פלפל קאיין, ג’ינג’ר, שמן לובנדר, שמן ציפורן, שמן פלפרמינט, פרוסות מלפח, כורכום, חומץ תפוחים, מיץ לימון, חלב מגנזיה ושמן עץ התה.

האם תרופות אלה בטוחות?
כן, תרופות אלה בדרך כלל בטוחות כאשר משתמשים בהן כמופחת.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא השיניים שלך לפני שתשתמש באחד מאלה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן