דף הבית » תרופות סבתא » 19 התרופות של סבתא עתיקה ומרגיעה לדם בשתן
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadaaddad ddedadddad dcddd ddadaa

19 התרופות של סבתא עתיקה ומרגיעה לדם בשתן

מה גורם לדם בשתן?

דם בשתן, המכונה גם המטוריה, הוא סימפטום שכיח שיכול להיגרם על ידי מגוון מצבים רפואיים.לרוב זה קשור לזיהומים בדרכי השתן, אבני כליות, ערמונית מוגדלת או אפילו סרטן.בעוד שגורם לדם בשתן יכול להיות חמור, הוא לא תמיד מצביע על בעיה בריאותית.במקרים רבים ניתן לנהל אותו עם תרופות טבעיות, כמו הסעדים של סבתא.

19 התרופות של סבתא עתיקה ומרגיעה לדם בשתן

1.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא משתן טבעי ויכולה לעזור להפחית את כמות הדם בשתן.יש לו גם תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את הסיכון לזיהום.להכנת תה פטרוזיליה, הרתיחו כוס מים אחת והוסיפו כפית אחת של פטרוזיליה מיובשת.תלול במשך 10 דקות, מסננים ושותים את התה פעמיים עד שלוש ביום.

2.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא תרופה עתיקה לזיהומים בדרכי השתן.הוא מכיל חומרים המסייעים להפחתת החיידקים בשלפוחית השתן, שיכולים לעזור להפחית את כמות הדם בשתן.שתו כוס אחת של מיץ חמוציות לא ממותק פעמיים עד שלוש ביום כדי לעזור להפחית את כמות הדם בשתן.

3.שן הארי

שן הארי הוא משתן שיכול לעזור לשטוף רעלים בגוף, כמו גם להפחית את כמות הדם בשתן.להכנת תה שן הארי, הרתיחו כוס מים אחת והוסיפו כפית אחת של שורש שן הארי המיובש.תלול במשך 10 דקות, מסננים ושותים את התה פעמיים עד שלוש ביום.

4.HorseTail

ShoreStail הוא עשב משתן ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את כמות הדם בשתן.להכנת תה סוס, הרתיחו כוס מים אחת והוסיפו כפית סוס מיובש.תלול במשך 10 דקות, מסננים ושותים את התה פעמיים עד שלוש ביום.

5.עלה סרפד

עלה סרפד הוא עשב משתן ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את כמות הדם בשתן.להכנת תה עלה סרפד, הרתיחו כוס מים אחת והוסיפו כפית אחת של עלה סרפד מיובש.תלול במשך 10 דקות, מסננים ושותים את התה פעמיים עד שלוש ביום.

6.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב משתן ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את כמות הדם בשתן.להכנת תה שורש מרשמלו, הרתיחו כוס מים אחת והוסיפו כפית אחת של שורש מרשמלו מיובש.תלול במשך 10 דקות, מסננים ושותים את התה פעמיים עד שלוש ביום.

7.Uva ursi

UVA URSI הוא עשב משתן ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את כמות הדם בשתן.להכנת תה UVA URSI, הרתיחו כוס מים אחת והוסיפו כפית אחת של UVA URSI מיובש.תלול במשך 10 דקות, מסננים ושותים את התה פעמיים עד שלוש ביום.

8.משי תירס

משי תירס הוא משתן טבעי שיכול לעזור להפחית את כמות הדם בשתן.להכנת תה משי תירס, הרתיחו כוס מים אחת והוסיפו כפית אחת של משי תירס מיובש.תלול במשך 10 דקות, מסננים ושותים את התה פעמיים עד שלוש ביום.

9.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא עשב משתן ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את כמות הדם בשתן.להכנת תה שורש ברדוק, הרתיחו כוס מים אחת והוסיפו כפית אחת של שורש ברדוק מיובש.תלול במשך 10 דקות, מסננים ושותים את התה פעמיים עד שלוש ביום.

10.Goldenrod

Goldenrod הוא עשב משתן ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את כמות הדם בשתן.להכנת תה מוזהב, הרתיחו כוס מים אחת והוסיפו כפית אחת של מוזהב מיובש.תלול במשך 10 דקות, מסננים ושותים את התה פעמיים עד שלוש ביום.

11.יארו

Yarrow הוא עשב משתן ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את כמות הדם בשתן.ל

תרופות טבעיות לדם בשתן

דם בשתן, המכונה המטוריה, יכול להוות סימן למצב בריאותי בסיסי חמור.אמנם חשוב לפנות לטיפול רפואי אם אתם חווים סימנים של המטוריה, אך ישנם גם כמה Natuתרופות RAL שעשויות לשמש כדי לסייע בהפחתת התסמינים ולנהל את המצב.להלן 19 תרופות סבתות עתיקות ומרגיעות לטיפול בהמטוריה:

1.מים

שתיית מים רבים יכולה לעזור לשטוף את כל הרעלים או החיידקים שעלולים לגרום להמטוריה.חשוב להישאר לחות ולשתות לפחות שמונה כוסות מים של 8 גרם ליום.

2.Uva ursi

UVA URSI, המכונה גם Bearberry, הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול בדלקות בדרכי השתן ובנושאים אחרים הקשורים לשלפוחית השתן.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולשפר את זרימת השתן.

3.מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב שניתן להשתמש בו כדי לסייע בהפחתת הדלקת בדרכי השתן.באופן מסורתי הוא שימש כדי לסייע בהפחתת הכאב הקשור להמטוריה ולשפר את זרימת השתן.

4.HorseTail

HorseTail הוא עשב שלפי ההערכה שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת השתן.ההערכה היא כי היא מסייעת בהפחתת כמות הדם בשתן.

5.תירסילק

Cornsilk הוא עשב שלפי ההערכה שהוא מסייע בהפחתת כמות הדם בשתן.ההערכה היא כי היא מסייעת להפחית דלקת ולשפר את זרימת השתן.

6.שן הארי

שן הארי הוא עשב שלפי ההערכה שהוא מסייע בהפחתת כמות הדם בשתן.ההערכה היא כי היא מסייעת להפחית דלקת ולשפר את זרימת השתן.

7.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא עשב שלפי ההערכה שהוא מסייע בהפחתת כמות הדם בשתן.ההערכה היא כי היא מסייעת להפחית דלקת ולשפר את זרימת השתן.

8.סרגל

סרפד הוא עשב שלפי ההערכה שהוא מסייע בהפחתת כמות הדם בשתן.ההערכה היא כי היא מסייעת להפחית דלקת ולשפר את זרימת השתן.

9.ליבנה

ליבנה היא עשב שלפי ההערכה שהוא מסייע בהפחתת כמות הדם בשתן.ההערכה היא כי היא מסייעת להפחית דלקת ולשפר את זרימת השתן.

10.ג’וניפר

ג’וניפר הוא עשב שלפי ההערכה שהוא מסייע בהפחתת כמות הדם בשתן.ההערכה היא כי היא מסייעת להפחית דלקת ולשפר את זרימת השתן.

11.חמוציות

חמוציות הוא עשב שלפי ההערכה שהוא מסייע בהפחתת כמות הדם בשתן.ההערכה היא כי היא מסייעת להפחית דלקת ולשפר את זרימת השתן.

12.יארו

יארו הוא עשב שלפי ההערכה שהוא מסייע בהפחתת כמות הדם בשתן.ההערכה היא כי היא מסייעת להפחית דלקת ולשפר את זרימת השתן.

13.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב שלפי ההערכה שהוא מסייע בהפחתת כמות הדם בשתן.ההערכה היא כי היא מסייעת להפחית דלקת ולשפר את זרימת השתן.

14.Goldenseal

Goldenseal הוא עשב שלפי ההערכה שהוא מסייע בהפחתת כמות הדם בשתן.ההערכה היא כי היא מסייעת להפחית דלקת ולשפר את זרימת השתן.

15.בוצ’ו

בוצ’ו הוא עשב שלפי ההערכה שהוא מסייע בהפחתת כמות הדם בשתן.ההערכה היא כי היא מסייעת להפחית דלקת ולשפר את זרימת השתן.

16.אורגון ענבים

אורגון ענב הוא עשב שלפי ההערכה שהוא מסייע בהפחתת כמות הדם בשתן.ההערכה היא כי היא מסייעת להפחית דלקת ולשפר את זרימת השתן.

17.חורש

המטע הוא עשב שלפי ההערכה שהוא מסייע בהפחתת כמות הדם בשתן.ההערכה היא כי היא מסייעת להפחית דלקת ולשפר את זרימת השתן.

18.תלתן אדום

תלתן אדום הוא עשב

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן