דף הבית » תרופות סבתא » 19 התרופות של סבתא עוזרות להתאוששות ובריאות לכאבי בטן
ddaadaddaddaa dadc daddaad dadddaddaa dcddaadddadaddaa dddad

19 התרופות של סבתא עוזרות להתאוששות ובריאות לכאבי בטן

19 הסעדים של סבתא לכאבי בטן

כאבי בטן יכולים להיגרם על ידי מגוון דברים, כולל עיכול, חוסר סובלנות למזון, זיהום ודלקת.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות ששימשו סבתות במשך דורות שיעזרו להחלמה ובריאות.במאמר זה נסתכל על 19 מהתרופות הללו וכיצד להשתמש בהם כראוי.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא שורש ששימש במשך מאות שנים לטיפול בבחילה, קלקוליות וכאבי בטן.כדי להשתמש בג’ינג’ר לכאבי בטן, אתה יכול לקחת אותו בצורת קפסולה, או שאתה יכול להכין תה ג’ינג’ר על ידי שורש ג’ינג’ר חתוך במים במשך כעשר דקות.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש כדי להמתיק את התה.

זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה מסורתית לכאבי בטן, וניתן ליטול אותם בצורת קפסולה או להשתמש בהם להכנת תה.להכנת תה שומר, הוסף כפית אחת של זרעי שומר לכוס מים רותחים, ותן לו תלול למשך 10 דקות.מסננים את הזרעים ושותים את התה.

טיפ

הוסף פרוסת לימון לתה השומר שלך לקבלת דחיפה נוספת של טעם וכדי לעזור להרגיע את הבטן.

זרעי כמון

זרעי כמון הם תרופה עתיקה לכאבי בטן הנמצאים עדיין בשימוש נרחב כיום.כדי להשתמש בכמון לכאבי בטן, אתה יכול לקחת אותו בצורה קפסולה, או שאתה יכול להכין תה על ידי הרתחת כפית אחת של זרעי כמון בכוס מים למשך כעשר דקות.מסננים את הזרעים ושותים את התה.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ שימש במשך מאות שנים כתרופה לכאבי בטן ולעיכול.כדי להשתמש בשורש ליקריץ לכאבי בטן, אתה יכול לקחת אותו בצורה כמוסה, או שאתה יכול להכין תה על ידי הרתחת כפית אחת של שורש ליקריץ בכוס מים למשך כעשר דקות.מסננים את השורשים ושותים את התה.

PEPPERMINT

מנטה היא תרופה פופולרית לכאבי בטן ולעיכול.כדי להשתמש במנטה לכאבי בטן, אתה יכול לקחת אותו בצורת קפסולה, או שאתה יכול להכין תה על ידי הרתחת כפית אחת של עלי מנטה בכוס מים למשך כעשר דקות.מסננים את העלים ושותים את התה.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן ולעיכול.כדי להשתמש בקמומיל לכאבי בטן, אתה יכול לקחת אותו בצורת קפסולה, או שאתה יכול להכין תה על ידי הרתחת כפית אחת של פרחי קמומיל בכוס מים למשך כעשר דקות.מסננים את הפרחים ושותים את התה.

אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא תרופה מסורתית לכאבי בטן ולעיכול.כדי להשתמש ב- ELM חלקלק לכאבי בטן, אתה יכול לקחת אותו בצורה קפסולה, או שאתה יכול להכין תה על ידי הרתחת כפית אחת של אבקת אלם חלקלקים בכוס מים למשך כעשר דקות.מסננים את האבקה ושותים את התה.

Echinacea

Echinacea הוא עשב ששימש לטיפול בכאבי בטן ובקלקוליות במשך מאות שנים.כדי להשתמש ב- Echinacea לכאבי בטן, אתה יכול לקחת אותו בצורה קפסולה, או שאתה יכול להכין תה על ידי הרתחת כפית אחת של Echinacea בכוס מים למשך כעשר דקות.מסננים את העשב ושותה את התה.

שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב ששימש לטיפול בכאבי בטן ובקלקוליות במשך מאות שנים.כדי להשתמש בשורש מרשמלו לכאבי בטן, אתה יכול לקחת אותו בצורה קפסולה, או שאתה יכול להכין תה על ידי הרתחת כפית אחת של שורש מרשמלו בכוס מים למשך כעשר דקות.מסננים את העשב ושותה את התה.

catnip

Catnip הוא עשב ששימש לטיפול בכאבי בטן ובקלקוליות במשך מאות שנים.כדי להשתמש ב- Catnip לכאבי בטן, אתה יכול לקחת אותו בצורה קפסולה, או שאתה יכול להכין תה על ידי הרתחת כפית אחת של קטניפ בכוס מים למשך כעשר דקות.מסננים את העשב ושותה את התה.

לימון בלאם

Lemon Balm הוא עשב ששימש לטיפול בכאבי בטן וכלי עיכול

תרופות של סבתא להקלה על כאבי בטן ובריאות

סבתות סיפקו תרופות ביתיות במשך דורות.רבים מהם הועברו למשפחה במשך מאות שנים.סבתא מחדשניתן להשתמש בתרופות להקלה על כאבי בטן ובריאות כדי להקל על אי הנוחות ולקדם ריפוי.הם יכולים לשמש גם לקידום עיכול טוב יותר ובריאות הכללית.במאמר זה נדון ב -19 תרופות של סבתא עוזרות להתאוששות ובריאות לכאבי בטן.

1.תה מנטה

תה מנטה הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לבית לכאבי בטן.ידוע שהוא מסייע בעיכול ובבחילה.ניתן להשתמש בתה מנטה גם להפחתת הנפיחות והגז.ניתן לצרוך אותו על ידי שתייתו או הוספתו למזונות אחרים.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש כתרופה טבעית לכאבי בטן במשך מאות שנים.ידוע שהוא מסייע בהפחתת בחילות ונפיחות.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת הדלקת בדרכי העיכול.ניתן לצרוך זנגביל על ידי שתייתו כתה, הוספתו למזון או צריכתו בצורה קפסולה.

3.תה קמומיל

תה קמומיל הוא עוד תרופה ביתית פופולרית לכאבי בטן.ידוע שהוא מסייע בהפחתת דלקת, נפיחות ובחילה.זה יכול לשמש גם כדי לעזור בקלידת עיכול.ניתן לצרוך תה קמומיל על ידי שתייתו או הוספתו למזונות אחרים.

הסעדים הנוספים של סבתא להקלה על כאבי בטן ובריאות

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית נוספת המשמשת במשך מאות שנים.ידוע שהוא מסייע בהפחתת דלקת, נפיחות וקלקוליות.זה יכול לשמש גם להפחתת ריפלוקס חומצה.ניתן לצרוך חומץ תפוחים על ידי שתייתו או הוספתו למזונות אחרים.

5.זרעי שומר

ידוע ש-

זרעי שומר מסייעים בהפחתת הנפיחות והגז.הם יכולים לשמש גם כדי לסייע בהפחתת קלקוליות ובחילה.ניתן לצרוך זרעי שומר על ידי שתייתם כתה, הוספתם למזון, או צריכתם בצורת קפסולה.

6.מי לימון

יד ידוע כי מי לימון מסייעים בהפחתת ריפלוקס חומצה וקלקוליות.זה יכול לשמש גם כדי לסייע בהפחתת בחילות ונפיחות.ניתן לצרוך מי לימון על ידי שתייתם או הוספתם למאכלים אחרים.

7.יוגורט

ידוע כי

יוגורט מסייע בהפחתת הדלקת בדרכי העיכול.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת הנפיחות והגז.ניתן לצרוך יוגורט על ידי אכילתו או הוספתו למזונות אחרים.

8.כורכום

ידוע כי

כורכום מסייע בהפחתת הדלקת בדרכי העיכול.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת קלקול הקלקוליות ונפיחות.ניתן לצרוך את הכורכום על ידי שתייתו כתה, הוספתו למזון, או צריכתו בצורת קפסולה.

9.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ ידוע כמי שמסייע בהפחתת הדלקת בדרכי העיכול.ידוע גם כי הוא מסייע בהפחתת ריפלוקס חומצה וקלקוליות.ניתן לצרוך שורש ליקריץ על ידי שתייתו כתה, הוספתו למזון, או צריכתו בצורה קפסולה.

10.קינמון

ידוע ש

קינמון מסייע בהפחתת בחילות ונפיחות.ידוע גם כי הוא מסייע בהפחתת קלקוליות וריפלוקס חומצה.ניתן לצרוך קינמון על ידי שתייתו כתה, הוספתו למזון, או צריכתו בצורת קפסולה.

11.סודה לשתייה

ידוע ש

סודה לשתייה מסייעת בהפחתת ריפלוקס חומצה וקלידת עיכול.זה יכול לשמש גם כדי לסייע בהפחתת הנפיחות והגז.ניתן לצרוך סודה לשתייה על ידי שתייתו או הוספתו למזונות אחרים.

12.זרעי חילבה

ידוע ש

זרעי חילבה חילבה מסייעים להפחתת הדלקת בדרכי העיכול.הם יכולים לשמש גם כדי לעזור להפחית את קלקול הקלקול והנפיחות.פנוג

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן