דף הבית » תרופות סבתא » 19 התרופות של סבתא לטיפול יעיל ומצוין לכינים וחומץ
ddaadaddaddaa dadc daddaad dcdddaddc ddaddc ddedadddf dcdb

19 התרופות של סבתא לטיפול יעיל ומצוין לכינים וחומץ

הסעדים של סבתא לטיפול יעיל בכינים

כינים הם אחד המזיקים הנפוצים והמתסכלים ביותר להתמודד איתם.הם יכולים להיות קשים להיפטר מהם ולעתים קרובות דורשים טיפולים מרובים כדי להסיר לחלוטין את ההתפשטות.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות של סבתא מסורתיות בהן ניתן להשתמש בטיפול ביעילות בכינים.

רבים מהתרופות הללו כרוכות בשימוש בחומץ.חומץ משמש זה מכבר להרוג חיידקים ופטריות, וזה יכול להיות טיפול יעיל גם לכינים.ניתן להשתמש בחומץ במגוון דרכים לטיפול בכינים, וחשוב להבין כיצד להשתמש בו כראוי לצורך יעילות מקסימאלית.

יסודות טיפול בחומץ

השלב הראשון בטיפול בחומץ הוא לערבב את החומץ עם מים.תלוי בחומרת ההתפשטות, היחס בין חומץ למים יכול להשתנות.באופן כללי, יחס 1: 2 הוא הטוב ביותר, עם חלק אחד חומץ ושני חלקים מים.יש לערבב את זה בבקבוק ריסוס.

לאחר הכנת התערובת, יש להשתמש בה לריסוס השיער והקרקפת.חשוב לוודא שכל הראש מכוסה ביסודיות.יש להשאיר את החומץ על השיער לפחות 30 דקות לפני שנשטף החוצה.

טיפ ייחודי:

אם יש לך שיער ארוך, זה יכול להיות מועיל לקשור אותו או להכניס אותו בלחמניה לפני ריסוס תערובת החומץ.זה יעזור לוודא שכל השיער והקרקפת מכוסים בתערובת החומץ.

התרופות של סבתא אחרת

בנוסף לשימוש בחומץ, ישנם כמה תרופות מסורתיות אחרות שיכולות לעזור לטיפול בכינים.להלן כמה מהחלופות הנפוצות ביותר:

 • מיונז -ניתן ליישם מיונז על השיער והקרקפת ולהשאיר אותו במשך מספר שעותוהשומנים והשמנים במיונז עוזרים לחנוק את הכינים.
 • שמן עץ התה -לשמן עץ התה יש נוגד פטרייה ואנטיספטי.תכונות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל לכינים.ניתן לערבב אותו עם שמן נשא ואז להחיל אותו על השיער והקרקפת.
 • שמנים אתרים -שמנים אתרים כמו לבנדר, רוזמרין ואוקליפטוסיכול לשמש כדי להדוף כינים.יש לדלל אותם בשמן נשא לפני שהם מיושמים על השיער והקרקפת.
 • שינויים תזונתיים -תזונה עשירה בוויטמינים ובמינרלים מסוימים יכולה לעזור להילחםכִּנִים.יש לכלול מזונות כמו שום, בצל וזרעי דלעת בתזונה לקבלת אפקט מרבי.

לא משנה באיזו שיטת טיפול, חשוב לעקוב אחר ההוראות בזהירות ולהשתמש בתרופה באופן קבוע עד שההתפשטות מוחקת לחלוטין.בנוסף, חשוב לוודא שכל מי במשק הבית מטופל בו זמנית, מכיוון שכינים יכולות להתפשט במהירות מאדם לאדם.

בסך הכל, חומץ וסעדים של סבתא אחרים יכולים להיות טיפולים יעילים לכינים.עם שימוש נכון בסעדים אלה, ניתן להיפטר מכינים במהירות וביעילות.

תרופות טבעיות אחרות לטיפול בכינים

מלבד חומץ, ישנם מספר תרופות טבעיות אחרות שניתן להשתמש בהן לטיפול בכינים ראש.סעדים אלה הועברו מסבתות במשך דורות והוכחו כיעילים ומצוינים טיפולים לכינים.

שמן זית

אחד התרופות הטבעיות הנפוצות ביותר לטיפול בכינים הוא שמן זית.שמן זית עוזר לחנוק את הכינים וניתן להשתמש בו במגוון דרכים.הדרך הפשוטה ביותר היא למרוח כמות נדיבה של שמן זית על האזורים המושפעים, לעבוד אותו דרך השיער והקרקפת למשך 30 דקות עד שעה.לאחר מכן, השתמש במסרק שיניים עדין כדי להסיר את הכינים והביצים.יתכן שיהיה צורך לחזור על תהליך זה מספר פעמים כדי להבטיח את כל הכינים והביצים מוסרים.

שום ואוניוn

ידוע כי שום ובצל הם בעלי תכונות דחיית כינים, ויכולים לשמש כתרופות טבעיות לטיפול בכינים.כדי להכין תרופה, מיזוג שום או בצל על משחה והחל על הקרקפת והשיער.אפשר לו לשבת 30 דקות ואז לשטוף במים חמים.חזור על תהליך זה במשך מספר ימים עד שכל הכינים והביצים נעלמות.

שאלות נפוצות

 • באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות שום ובצל לכינים?
  יש להשתמש ב

  שום שום ובצל מדי יום במשך מספר ימים.זה יבטיח כי כל הכינים והביצים יוסרו.

 • כמה זמן עלי להשאיר שמן זית בשיער שלי?

  יש להשאיר שמן זית בשיער למשך 30 דקות עד שעה לפני השטיפה במים חמים.

מסקנה

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול בכינים במשך דורות, והן מוכחות כטיפולים יעילים ומצוינים.חומץ הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר, אך שמן זית, שום ובצל הם גם טיפולים יעילים.עם שימוש קבוע בתרופות הטבעיות הללו, ניתן למגר בהצלחה כינים וביצים.

Wikipedia.org מגדיר 19 תרופות של סבתא לטיפול יעיל ומצוין לכינים וחומץ כ”שיטות מסורתיות לטיפול בכינים ראש שהועברו לאורך דורות.תרופות אלה כוללות שימוש בחומץ, שמן זית, שום ובצל כדי לסייע במיגור כינים וביצים.סעדים אלה בטוחים, טבעיים ויעילים כאשר משתמשים בהם נכון. “

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן