דף הבית » תרופות סבתא » 19 התרופות של סבתא להכנה מהירה ומומלצות לטיפול בקנדידה

19 התרופות של סבתא להכנה מהירה ומומלצות לטיפול בקנדידה

קנדידה משותפת: 19 הסעדים של סבתא להכנה וטיפול מהירים

קנדידה היא סוג של זיהום שמרים הפוגע באנשים רבים, במיוחד נשים.זה נגרם כתוצאה מצמיחת יתר של הפטרייה קנדידה אלביקנס, הנמצאת בדרך כלל בגוף בכמויות קטנות.אם לא מטופלים, קנדידה יכולה להוביל לבעיות בריאותיות חמורות יותר, כולל דלקות בשמרים בנרתיק, קיכלי דרך הפה ופריחה בחיתולים.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול ולמניעת קנדידה.להלן 19 מהסעדים הטובים ביותר של הסבתא להכנה וטיפול מהיר בקנדידה.

1.אכל תזונה מאוזנת

הדרך הטובה ביותר למנוע את קנדידה היא לאכול תזונה מאוזנת שדי שפל בסוכר ומזון מעובד, ולהדביק במזונות שלמים ולא מעובדים.אכילת שפע של ירקות טריים, חלבונים רזים ושומנים בריאים היא המפתח לשמירה על גופכם באיזון ולמניעת צמיחת השמרים.

2.קח פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים המסייעים לשמור על איזון בריא של מיקרואורגניזמים בגוף.נטילת תוסף פרוביוטי יומי יכול לעזור להחזיר את איזון החיידקים הטובים בגוף, שיכול לעזור במניעת צמיחת יתר של שמרים.

3.שום

שום הוא נוגד פטרייה חזק שיכול לעזור להילחם בקנדידה.אכילת שום גולמי או נטילת תוספי שום יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה ולמנוע אותו לחזור.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להפחית את תסמיני הקנדידה.שתיית כמה כפיות של חומץ תפוחים מדולל בכוס מים יכולה לעזור להפחית את תסמיני הקנדידה ולמנוע אותו לחזור.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה.נטילת כף שמן קוקוס ביום יכולה לעזור להפחית את תסמיני הקנדידה ולמנוע אותה לחזור.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית את תסמיני הקנדידה.החלת כמה טיפות שמן עץ התה על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את תסמיני הקנדידה ולמנוע אותו לחזור.

7.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה.נטילת כמה טיפות של שמן אורגנו ביום יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה ולמנוע אותו לחזור.

8.חומצה בורית

חומצה בורית היא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה.נטילת תוסף חומצה בורית יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה ולמנוע אותה לחזור.

9.יוגורט

יוגורט הוא פרוביוטיקה שיכול לעזור להחזיר את איזון החיידקים הטובים בגוף.אכילת יוגורט או נטילת תוסף פרוביוטיקה יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה ולמנוע אותו לחזור.

10.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה.שתיית כוס מיץ חמוציות ביום יכולה לעזור להפחית את תסמיני הקנדידה ולמנוע אותה לחזור.

11.תה פאו ד’ארקו

תה Pau d’Arco הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה.שתיית כוס תה פאו ארקו ביום יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה ולמנוע אותה לחזור.

12.כורכום

כורכום הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית את תסמיני הקנדידה.נטילת תוסף כורכום יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה ולמנוע אותו לחזור.

13.תמצית עלה זית

תמצית עלים זית היא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור להפחית את תסמיני הקנדידה.נטילת תוסף תמצית עלים זית יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה ולמנוע אותה לחזור.

14.תמצית זרעי אשכוליות

תמצית זרעי אשכוליות היא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה.

פרוביוטיקה לטיפול בקנדידה

פרוביוטיקה, או חיידקים מועילים, אחשוב לשמירה על בריאות טובה ולחימה בזיהומים.במקרה של דלקות שמרים כמו קנדידה, פרוביוטיקה יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים ולמנוע זיהומים נוספים.פרוביוטיקה עוזרת להחזיר את מאזן החיידקים בגוף, שיכולה להפחית את כמות הקנדידה הקיימת.הם יכולים גם לעזור לחזק את מערכת החיסון, מה שעלול להקל על הגוף להילחם בזיהום.פרוביוטיקה זמינה בתוספי מזון, מזון מותסס ויוגורט.

אוכל מותסס

אוכל מותסס הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה.מזונות מותססים כמו יוגורט, קפיר, כרוב כבוש וקימצ’י הם כולם מקורות מצוינים לחיידקים מועילים שיכולים לעזור לטיפול בקנדידה.מזונות אלה הם גם עשירים בוויטמינים ובמינרלים, שיכולים לעזור לחזק את מערכת החיסון.אכילת מזון מותסס באופן קבוע יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה ולמנוע זיהומים נוספים.

שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית לקנדידה.הוא מכיל אליצין, תרכובת שיש לה תכונות נגד פטריות.שום יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה ולמנוע זיהומים נוספים.ניתן לאכול אותו גולמי, מבושל או ליטול בצורה תוספה.חשוב לציין כי שום יכול לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן עדיף להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח אותו.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית לקנדידה.הוא מכיל חומצה אצטית, בעלת תכונות נגד פטריות.חומץ תפוחים יכול לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה ולמנוע זיהומים נוספים.ניתן ליישם אותו באופן פנימי או מיושם באופן אקטואלי.חשוב לציין כי חומץ סיידר של אפל יכול לתקשר עם תרופות מסוימות, ולכן עדיף להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח אותו.

סיכום

סבתות השתמשו מזמן תרופות טבעיות לטיפול בקנדידה.פרוביוטיקה, מזון מותסס, שום וחומץ תפוחים הם כולם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה ולמנוע זיהומים נוספים.חשוב לציין כי תרופות אלה יכולות לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן עדיף להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח אותם.

שאלות נפוצות

  • ש: מהם פרוביוטיקה?
  • א: פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להחזיר את איזון החיידקים בגוף, שיכול להפחית את כמות הקנדידה הקיימת.
  • ש: מהם כמה מקורות לפרוביוטיקה?
  • א: פרוביוטיקה ניתן למצוא בתוספי מזון, מזון מותסס ויוגורט.מזונות מותססים כמו יוגורט, קפיר, כרוב כבוש וקימצ’י הם כולם מקורות מצוינים לחיידקים מועילים.

19 הסעדים של סבתא להכנה מהירה ומומלצים לטיפול בקנדידה, כמו פרוביוטיקה, מזון מותסס, שום וחומץ תפוחים, יכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של קנדידה ולמנוע זיהומים נוספים.חשוב לציין כי תרופות אלה יכולות לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות, ולכן עדיף להתייעץ עם רופא לפני שאתה לוקח אותם.למידע נוסף על קנדידה, בקר בדף Wikipedia ב- Candidiasis .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן