דף הבית » תרופות סבתא » 19 הסעדים של סבתא שכדאי לדעת ופטרת ציפורניים פופולרית
ddadadddd dadc daddaad dadbddd dcddadaa ddaddadaa daddadda

19 הסעדים של סבתא שכדאי לדעת ופטרת ציפורניים פופולרית

הזדקנות בחינניות: 19 הסעדים של סבתא שכדאי לדעת
כידוע לכולנו, לסבתותינו היו שפע של חוכמה וטיפולים רפואיים ששימשו לטיפול במגוון מצבים.החל מתה צמחים להצטננות ועד תרופות לבית לריפוי פטריית ציפורניים, הידע של סבתותינו עדיין מועיל כיום.במאמר זה נחקור 19 מהתרופות הללו שיכולות לעזור לך להישאר בריאים ולהזדקנות בחינניות.

תרופות טבעיות לשיעול והצטננות
רבים מאיתנו שמעו על האמרה הישנה, “תפוח ביום מרחיק את הרופא.”ביטוי זה יכול להיות נכון במיוחד כשמדובר בטיפול בהצטננות ובשיעול.סבתות המליצו מזמן לאכול דבר ראשון של תפוח בבוקר כדי להתחיל את היום בחופש.תרופות טבעיות אחרות להצטננות ולשיעול כוללים שתיית תה צמחים, הימנעות ממוצרי חלב, וגרגול עם מי מלח.

שימוש בשמנים אתרים לכאבים וכאבים
שמנים אתריים הם דרך מצוינת לטיפול בכאבים וכאבים.סבתות רבות השתמשו בשילוב של שמנים אתרים כדי לעסות שרירים ומפרקים כואבים.חלק מהשמנים האתריים הנפוצים ביותר הם לבנדר, אקליפטוס ורוזמרין.על ידי שילוב שמנים אלה עם שמן נשא, כגון קוקוס או שמן שקדים, אתה יכול ליצור תרופה יעילה של הכאב.

טיפול בפטריות ציפורניים עם תרופות ביתיות
פטריית ציפורניים היא בעיה שכיחה שקשה לטפל בה.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתיות שניתן להשתמש בהן כדי להיפטר מפטריית ציפורניים.אחד התרופות הפופולריות ביותר הוא לערבב חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים ולהשרות את כפות הרגליים בתמיסה למשך 10-15 דקות.תרופה נוספת היא למרוח שמן עץ התה ישירות על האזור המושפע כדי להפחית את צמיחת הפטרייה.

H2 – טיפים לשימוש בתרופות ביתיות
תרופות ביתיות הן דרך מצוינת להתייחס למגוון מחלות, אך חשוב להשתמש בהן כראוי.לפני השימוש בכל תרופה חדשה, חשוב לחקור את המרכיבים ולהבטיח שהם בטוחים ויעילים למצבך.בנוסף, עדיף להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתשתמש בתרופות ביתיות כלשהן, במיוחד עבור מצבים רפואיים חמורים.

H2 – להישאר בריאים עם הסעדים של סבתא
סבתות ידעו דבר או שניים על להישאר בריאים וטיפול במחלות נפוצות.על ידי שימוש בכמה מהתרופות הטבעיות שלהם, אתה יכול להישאר בריא ולהתיישן בחינניות.ניתן להשתמש בסעדים אלה לטיפול במגוון מצבים, החל מהצטננות ושיעול ועד פטריית מסמר.בשימוש נכון, אתה יכול ליהנות מחוכמת סבתותינו ולשמור על בריאותך.

H3 – טיפ מועיל
כשמדובר בשימוש בתרופות ביתיות, חשוב לבצע את המחקר שלך ולהתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות.זה יעזור להבטיח כי התרופות בהן אתה משתמש הם בטוחים ויעילים למצבך.

19 הסעדים של סבתא המובילים עבור פטריית ציפורניים

פטריית ציפורניים יכולה להיות מצב קשה לטיפול, אך ישנם מספר תרופות שהועברו לאורך הדורות.להלן 19 סעדים של סבתא שכדאי לדעת כדי לעזור לטפל ולמנוע פטריית ציפורניים.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לפטריית ציפורניים.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע, או שניתן להוסיף אותו לאמבטיה חמה, ומאפשר לאזור הנגוע לספוג בחומץ.

שמן עץ התה

ידוע כי שמן עץ התה בעל תכונות נגד פטריות, וניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בפטריות ציפורניים.יש לדלל אותו עם שמן נשא, כמו שמן זית, לפני שהוא מיושם על האזור המושפע.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נוספת לפטריית ציפורניים.יש לו תכונות נגד פטריות ואנטיבקטריאליות וניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע.

שום

ידוע כי לשום יש תכונות נגד פטריות, וניתן להשתמש בהן כדי לסייע בטיפול בפטריות ציפורניים.ניתן לפרוס אותו ולהחיל אותו ישירות על האזור המושפע, או שניתן להוסיף אותו לאמבטיה חמה.

VICKS VAPORUB


Vicks Vaporub הוא תרופה פופולרית לפטריית ציפורניים.יש להחיל אותו ישירות על האזור המושפע ב- Nבסיס מובהק.

תמצית עלה זית

תמצית עלים זית היא תרופה פופולרית לפטריית ציפורניים.ניתן ליטול אותו דרך הפה או ליישם ישירות על האזור המושפע.

סודה לשתייה

ניתן להשתמש בסודה לשתייה כדי לסייע בטיפול בפטריות ציפורניים.יש לערבב אותו עם מים ליצירת משחה ולהחיל ישירות על האזור המושפע.

שמן אורגנו

ידוע כי שמן אורגנו הוא בעל תכונות נגד פטריות וניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בפטריות ציפורניים.יש לערבב אותו עם שמן נשא, כמו שמן זית, לפני שהוא מיושם על האזור הנגוע.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה פופולרית לפטריית ציפורניים.יש להחיל אותו ישירות על האזור המושפע על בסיס לילי.

חומץ ומלח

ניתן להשתמש בחומץ ומלח כדי לסייע בטיפול בפטריות ציפורניים.יש ליישם את התערובת ישירות על האזור המושפע על בסיס לילי.

פלפל קאיין

על פי ההערכה, פלפל קאיין הוא תרופה טבעית לפטריית ציפורניים.יש לערבב אותו עם שמן נשא, כמו שמן זית, לפני שהוא מיושם על האזור הנגוע.

שום ובצל

ניתן להשתמש בשום ובצל כדי לסייע בטיפול בפטריות ציפורניים.יש ליישם את התערובת ישירות על האזור המושפע על בסיס לילי.

חומץ לבן

ניתן להשתמש בחומץ לבן כדי לסייע בטיפול בפטריות ציפורניים.יש להחיל אותו ישירות על האזור המושפע על בסיס לילי.

אלוורה

ידוע כי אלוורה יש תכונות נגד פטריות, וניתן להשתמש בהן כדי לסייע בטיפול בפטריות ציפורניים.יש להחיל אותו ישירות על האזור המושפע.

ליסטרין

ליסטרין היא תרופה פופולרית לפטריית ציפורניים.יש להחיל אותו ישירות על האזור המושפע על בסיס לילי.

שקיות תה

ניתן להשתמש בשקיות תה כדי לסייע בטיפול בפטריות ציפורניים.יש להיות ספוג במים חמים ויש ליישם את התיק ישירות על האזור המושפע.

מימן חמצן

מי חמצן הוא תרופה פופולרית לפטריית ציפורניים.יש להחיל אותו ישירות על האזור המושפע על בסיס לילי.

חומץ SOAK


ספיגה של חומץ היא תרופה פופולרית לפטריית ציפורניים.יש להשרות אותו בתערובת של חומץ חלקים שווים ומים חמים למשך 20 דקות.

תמצית זרעי אשכולית

תמצית זרעי אשכוליות ידועה כבעלי תכונות נגד פטריות, וניתן להשתמש בה כדי לסייע בטיפול בפטריות ציפורניים.יש להחיל אותו ישירות על האזור המושפע.

מסקנה

סבתות העבירו תרופות לבית במשך דורות, וניתן להשתמש בחלק מהתרופות הללו כדי לסייע בטיפול בפטריות ציפורניים.אמנם סעדים אלה עשויים לא להיות תרופה-כולם, אך הם יכולים להועיל בטיפול ובמניעת פטריית ציפורניים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן