דף הבית » תרופות סבתא » 19 הסעדים של סבתא עם תוצאות מוכחות וישנות עבור אקנה
ddadadddd dadc daddaad dadd daaddadddaa deddbdddaa dddadad

19 הסעדים של סבתא עם תוצאות מוכחות וישנות עבור אקנה

אקנה: 19 הסעדים של סבתא עם תוצאות ישנות מוכחות
היפטרות מאקנה יכולה להיות משימה קשה, ואנשים רבים פונים לתרופות, קרמים או טיפולים ללא מרשם כדי לעזור לפנות את עורם.אמנם טיפולים אלה יכולים להיות יעילים, אך הם עשויים להכיל גם מרכיבים קשים שיכולים להזיק לעור.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות המשמשות במשך מאות שנים לטיפול באקנה.במאמר זה נסתכל על 19 מהתרופות של סבתא אלה שהוכיחו תוצאות ישנות.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית פופולרית למגוון מחלות עור, כולל אקנה.זה נחשב כיעיל מכיוון שהוא מכיל מספר חומצות אורגניות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ונקבוביות הנקבוביות.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לאקנה, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם שלושה חלקים מים והמרחו אותו על האזור הנגוע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני ששטיפתם במים פושרים.

2.דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה טבעית לאקנה.על פי ההערכה, הוא יעיל בגלל תכונותיו האנטי-מיקרוביאליות והאנטי דלקתיות.כדי להשתמש בדבש לטיפול באקנה, פשוט החל כמות קטנה של דבש על האזור המושפע ולהשאיר אותו במשך 10-15 דקות.יש לשטוף את זה במים פושרים וטפח על עורך יבש.

טיפ ייחודי

אם אתה רוצה להפיק את המרב מהתרופות הטבעיות האלה, עדיף לשלב אותם יחד.לדוגמה, אתה יכול לערבב דבש עם חומץ סיידר תפוחים כדי ליצור משחה שניתן ליישם על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו אותו במים פושרים.

3.אלוורה

אלוורה הוא צמח פופולרי ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות עור, כולל אקנה.ההערכה היא כי היא יעילה בגלל התכונות האנטי דלקתיות והאנטיבקטריאליות שלה.כדי להשתמש באלוורה לאקנה, פשוט קח עלה מצמח אלוורה ושבר אותו פתוח.חלץ את הג’ל והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו אותו במים פושרים.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית פופולרית נוספת לאקנה.על פי ההערכה, הוא יעיל בגלל תכונותיו האנטי-מיקרוביאליות והאנטי דלקתיות.כדי להשתמש בשמן עץ התה, דללו אותו בשמן נשא כמו שמן קוקוס או שמן חוחובה.מרחו את התערובת על האזור המושפע והשאירו אותה למשך 10-15 דקות.יש לשטוף את זה במים פושרים ולטפוח על עורך יבש.

תרופות צמחיות לאקנה

תרופות צמחיות לאקנה הן דרך נהדרת לטפל באקנה ללא שימוש בכימיקלים קשים.תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל אקנה.ניתן לצרוך עשבי תיבול בתה, תמיסות, כמוסות או להחיל ישירות על העור.חלק מהעשבים ששימשו לטיפול באקנה כוללים לבנדר, קמומיל, אלוורה, שמן עץ התה, לוז מכשפה ושורש ברדוק.

תרופות צמחיות יכולות לספק הקלה מהדלקת, אדמומיות ואי נוחות הקשורים לאקנה.הם יכולים גם לעזור להפחית את מספר הפריצות ולעזור לשמור על העור נקי וברור.תרופות צמחי מרפא יכולות לעזור גם באיזון השמנים הטבעיים של העור ולהפחית את החיידקים העלולים לגרום לאקנה.

לבנדר

לבנדר הוא עשב פופולרי ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל אקנה.לבנדר יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית דלקת, אדמומיות ואי נוחות הקשורים לאקנה.לבנדר יכול גם לעזור להפחית את מספר הפריצות ולעזור לשמור על העור נקי וברור.ניתן ליישם שמן לבנדר ישירות על העור או לקחת אותם בתה, תמיסות וכמוסות.

קמומיל

קמומיל הוא עשב נוסף ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל אקנה.לקמומיל יש תכונות אנטי דלקתיות, חיטוי ונוגד חמצון, שיכולים לעזור להפחית דלקת, אדמומיות ואי נוחות הקשורים לאקנה.קמומיל יכול גם לעזור להפחית אתמספר הפריצות ועוזר לשמור על העור נקי וצלול.ניתן לצרוך תה קמומיל כדי לעזור להרגיע ולהרפות את העור, או ניתן למרוח שמן קמומיל ישירות על העור.

שמנים אתרים

שמנים אתריים הם אפשרות נהדרת נוספת לטיפול באקנה.שמנים אתריים הם תמציות מרוכזות של צמחים ועשבי תיבול והם שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל אקנה.ניתן להשתמש בשמנים אתרים לטיפול בדלקת, באדמומיות ובאי נוחות הקשורים לאקנה.הם יכולים גם לעזור להפחית את מספר הפריצות ולעזור לשמור על העור נקי וברור.חלק מהשמנים האתריים ששימשו לטיפול באקנה כוללים שמן עץ התה, לבנדר, קמומיל ולוז מכשפה.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא שמן אתרי פופולרי ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל אקנה.בשמן עץ התה יש תכונות אנטי דלקתיות, חיטוי ואנטיבקטריאלי, שיכולים לעזור להפחית דלקת, אדמומיות ואי נוחות הקשורים לאקנה.שמן עץ התה יכול גם לעזור להפחית את מספר הפריצות ולעזור לשמור על העור נקי וברור.ניתן ליישם שמן עץ התה ישירות על העור או לקחת אותם בתה, תמיסות וכמוסות.

מכשף לוז

Hitch Lazel הוא עוד שמן אתרי פופולרי המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל אקנה.לוז המכשפה יש תכונות אנטי דלקתיות, חיטוי ונוגדי חמצון, שיכולים לעזור להפחית דלקת, אדמומיות ואי נוחות הקשורים לאקנה.לוז מכשפה יכול גם לעזור להפחית את מספר הפריצות ולעזור לשמור על העור נקי וברור.ניתן ליישם לוז מכשפה ישירות על העור או לקחת בתה, תמיסות וכמוסות.

הסעדים של סבתא לאקנה הם דרך מצוינת לטפל באקנה ללא שימוש בכימיקלים קשים.תרופות צמחיות ושמנים אתרים יכולים לספק הקלה מהדלקת, אדמומיות ואי נוחות הקשורים לאקנה.הם יכולים גם לעזור להפחית את מספר הפריצות ולעזור לשמור על העור נקי וברור.בשימוש נכון, תרופות אלה יכולות לספק הקלה ארוכת טווח מאקנה.

סיכום

התרופות של סבתא לאקנה שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל אקנה.תרופות צמחיות כמו לבנדר, קמומיל ואלוורה יכולות לספק הקלה מהדלקת, אדמומיות ואי נוחות הקשורים לאקנה.שמנים אתרים כמו שמן עץ התה ולוז מכשפה יכולים גם לעזור להפחית את מספר הפריצות ולעזור לשמור על העור נקי וצלול.בשימוש נכון, תרופות אלה יכולות לספק הקלה ארוכת טווח מאקנה.

שאלות נפוצות

מהם הסעדים של סבתא לאקנה?

הסעדים של סבתא לאקנה הם טיפולים טבעיים לאקנה המשמשים במשך מאות שנים.תרופות אלה כוללות תרופות צמחי מרפא כאלה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן