דף הבית » תרופות סבתא » 19 הסעדים של סבתא נפלאה ומומלצת לכאבי בטן
ddadadddd dadc daddaad dadadcdd ddeddedcdadaa dcdbddd dd

19 הסעדים של סבתא נפלאה ומומלצת לכאבי בטן

התרופות של סבתא מרגיעה לכאבי בטן

כאבי בטן יכולים להיות חוויה לא נוחה ולא נוחה להפליא.בין אם זה נגרם על ידי הרעלת מזון, שפעת או משהו אחר, קשה להתעלם מכאבי בטן וקשה לטיפול בהם.למרבה המזל, ישנם סעדים רבים של סבתא שיכולים לעזור להרגיע את הכאב והאי נוחות של כאבי בטן.

מהבית תרופות לתה צמחי מרפא, הנה 19 תרופות של סבתא נפלאות ומומלצות לכאבי בטן:

1.תה ג’ינג’ר

ידוע שג’ינג’ר משפיע מרגיע על הקיבה ומשמש לעתים קרובות לטיפול בבחילות והקאות.הכינו כוס תה ג’ינג’ר על ידי הרתחת חתיכת ג’ינג’ר טרי במים.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש ולימון לקבלת טעם נוסף ותכונות ריפוי נוספות.

2.תה קמומיל

קמומיל הוא תרופה צמחית פופולרית למספר מחלות, כולל כאבי בטן.הכינו כוס תה קמומיל על ידי הרתחת כמה פרחי קמומיל במים מסוימים.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש או לימון לטעם נוסף וכוח ריפוי.

3.תה מנטה

מנטה היא תרופה צמחית פופולרית נוספת לכאבי בטן.הכינו כוס תה מנטה על ידי הרתחת עלי מנטה במים מסוימים.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש או לימון לטעם נוסף וכוח ריפוי.

4.תה שומר

שומר הוא עשב שיש לו השפעה מרגיעה על הבטן ומשמש לעתים קרובות לטיפול בקלקוליות והתכווצויות.הכינו כוס תה שומר על ידי הרתחת כמה זרעי שומר במים.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש או לימון לטעם נוסף וכוח ריפוי.

5.תה ליקריץ

ליקוריץ הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול בכאבי בטן ובקלקוליות.הכינו כוס תה ליקריץ על ידי הרתחת מעט שורש ליקריץ במים.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש או לימון לטעם נוסף וכוח ריפוי.

6.חומץ תפוחים

ידוע כי חומץ תפוחים משפיע מרגיע על הקיבה ומשמש לעתים קרובות לטיפול בקלקוליות והתכווצויות.קח כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים או כוס תה.

7.מי לימון

מי לימון הם דרך נהדרת להרגיע כאבי בטן.קח כוס מים חמים והוסף מיץ של חצי לימון.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש לטעם נוסף וכוח ריפוי.

8.סודה לשתייה

ידוע כי סודה לשתייה משפיעה מרגיעה על הקיבה ומשמשת לעתים קרובות לטיפול בקלקוליות והתכווצויות.קח כפית סודה לשתייה עם כוס מים.

9.זרעי כמון

ידוע כי זרעי כמון משפיעים מרגיעים על הקיבה ומשמשים לעתים קרובות לטיפול בקלקוליות והתכווצויות.קח כפית זרעי כמון עם כוס מים.

10.כורכום

ידוע כי כורכום משפיע מרגיע על הקיבה ומשמש לעתים קרובות לטיפול בקלקוליות והתכווצויות.קח כפית כורכום עם כוס מים.

11.קינמון

קינמון ידוע כבעלי השפעה מרגיעה על הבטן ומשמשת לעתים קרובות לטיפול בקלקוליות והתכווצויות.קח כפית קינמון עם כוס מים.

12.זרעי שומר

ידוע כי זרעי שומר משפיעים מרגיעים על הקיבה ומשמשים לעתים קרובות לטיפול בקלקוליות והתכווצויות.קח כפית זרעי שומר עם כוס מים.

13.ציפורן

ידוע כי ציפורן משפיעה מרגיעה על הקיבה ומשמשת לעתים קרובות לטיפול בקלקוליות והתכווצויות.קח כפית ציפורן עם כוס מים.

14.זרעי אניס

ידוע כי זרעי אניס משפיעים מרגיעים על הקיבה ומשמשים לעתים קרובות לטיפול בקלקוליות והתכווצויות.קח כפית זרעי אניס עם כוס מים.

15.כוסברה

ידוע כי כוסברה משפיעה מרגיעה על הקיבה ומשמשת לעתים קרובות לטיפול בקלקוליות והתכווצויות.קח כפית כוסברה עם כוס מים.

<

הסעדים של סבתא לכאבי בטן: חלק 2

הסעדים של סבתא הם דרך נהדרת להרגיע בטן מוטרדת ללא שימוש בתרופות ללא מרשם או תרופות מרשם.בחלק 1 דנו בתשעה תרופות טבעיות שיש לסבתות רבותעבר לאורך דורות.במאמר זה נסתכל על 10 תרופות טבעיות נוספות שסבתות נהגו להקל על כאבי בטן.סעדים אלה כולם טבעיים, בטוחים וקלים לשימוש.

10.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן.זה יכול לעזור להרגיע את הקיבה המוטרדת, להפחית דלקת ולהפחית את הבחילה.להכנת התה, תלול כפית פרחי קמומיל בכוס מים חמים למשך 10 דקות.לאחר מכן תוכלו לסנן את התה ולשתות אותו חם.

11.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי להרגיע את הבטן המוטרדת.אתה יכול לקחת ג’ינג’ר בצורה קפסולה, או שאתה יכול להכין תה על ידי תלול כפית אחת של ג’ינג’ר טרי או מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות.לאחר מכן תוכלו לסנן את התה ולשתות אותו חם.

12.זרעי שומר

זרעי שומר שימשו במשך מאות שנים כדי להרגיע את הבטן המוטרדת.אתה יכול לקחת זרעי שומר בצורת קפסולה או ללעוס על כמה זרעים.אתה יכול גם להכין תה על ידי תלול כפית אחת של זרעי שומר בכוס מים חמים למשך 10 דקות.לאחר מכן תוכלו לסנן את התה ולשתות אותו חם.

13.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב נוסף ששימש במשך מאות שנים כדי להרגיע בטן מוטרדת.אתה יכול לקחת שורש ליקריץ בצורה כמוסה, או שאתה יכול להכין תה על ידי תלול כפית אחת של שורש ליקריץ בכוס מים חמים למשך 10 דקות.לאחר מכן תוכלו לסנן את התה ולשתות אותו חם.

14.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי להרגיע בטן מוטרדת.אתה יכול לקחת שורש מרשמלו בצורת כמוסה, או שאתה יכול להכין תה על ידי תלול כפית אחת של שורש מרשמלו בכוס מים חמים למשך 10 דקות.לאחר מכן תוכלו לסנן את התה ולשתות אותו חם.

15.מנטה

מנטה הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי להרגיע בטן מוטרדת.אתה יכול לקחת מנטה בצורת כמוסה, או שאתה יכול להכין תה על ידי תלול כפית אחת של עלי מנטה בכוס מים חמים למשך 10 דקות.לאחר מכן תוכלו לסנן את התה ולשתות אותו חם.

16.אלם חלקלק

אלם החלקלק הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי להרגיע בטן מוטרדת.אתה יכול לקחת אלם חלקלק בצורה קפסולה, או שתוכל להכין תה על ידי תלול כפית אחת של קליפת עץ חלקלקות בכוס מים חמים למשך 10 דקות.לאחר מכן תוכלו לסנן את התה ולשתות אותו חם.

17.כורכום

כורכום הוא עשב ששימש במשך מאות שנים כדי להרגיע בטן מוטרדת.אתה יכול לקחת כורכום בצורת קפסולה, או שאתה יכול להכין תה על ידי תלול כפית כורכום בכוס מים חמים למשך 10 דקות.לאחר מכן תוכלו לסנן את התה ולשתות אותו חם.

18.יוגורט

יוגורט הוא אוכל ששימש במשך מאות שנים כדי להרגיע בטן מוטרדת.יוגורט מכיל פרוביוטיקה, שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהקל על בטן נסערת.אכלו כוס יוגורט רגיל עם תרבויות פעילות לתוצאות הטובות ביותר.

19.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים כדי להרגיע את הבטן המוטרדת.אתה יכול לקחת חומץ תפוחים בצורת כמוסה, או שאתה יכול לערבב כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ולשתות אותו.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לתוספת מתיקות.

סיכום

הסעדים של סבתא הם דרך נהדרת להרגיע בטן מוטרדת ללא שימוש בתרופות ללא מרשם או תרופות מרשם.בחלק 1 של מאמר זה, דיברנו על תשע טבעי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן