דף הבית » תרופות סבתא » 19 הסעדים של סבתא משקמים ומצוינים לתינוקות עם הצטננות
ddadadddd dadc daddaad dedadadeddd ddedadddaddd dcdaaddadda

19 הסעדים של סבתא משקמים ומצוינים לתינוקות עם הצטננות

19 הסעדים של סבתא לתינוקות עם הצטננות

הצטננות יכולות להיות אומללות הן למבוגרים והן לתינוקות, אך סבתות המציאו תרופות כדי להקל על אי הנוחות במשך דורות.הדבר הגדול בסעדים אלה הוא שהם טבעיים ולעתים קרובות משקמים, כך שהם מצוינים לתינוקות עם הצטננות.להלן 19 מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר של סבתא לתינוק עם הצטננות.

מכשיר אדים

מכשיר אדים יכול להיות דרך נהדרת לשמור על לחדר התינוק שלך לח.זה יכול לעזור להפחית את העומס הקשור לקור.חשוב לוודא שאתה מנקה את מכשיר האדים באופן קבוע כדי למנוע מחיידקים לבנות.

Steam

דרך נוספת להפחתת הגודש היא להשתמש בקיטור.אתה יכול להשתמש במקלחת חמה כדי ליצור קיטור בחדר האמבטיה, או שתוכל להשתמש במאדה.זה יעזור לפתוח את דרכי הנשימה של התינוק שלך ולהקל עליהם לנשום.

מי מלח

מי מלח יכולים לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובמעברי האף, מה שמקל על התינוק שלך לנשום.להכנת תמיסת מי מלח מערבבים 1/2 כפית מלח לכוס מים חמים.השתמש בטפטפת כדי לנהל את הפיתרון לתינוק שלך.

מרק עוף

מרק עוף שימש במשך דורות כתרופה להצטננות.הקיטור מהמרק עוזר לפתוח את דרכי הנשימה, ואילו העוף והירקות מספקים ויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.

שום

לשום תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות טבעיות שיכולות לעזור להילחם בנגיף הקר.כדי להשתמש בשום כתרופה, טחון כמה שיני שום והוסף אותם לחלב חם.תן לחלב לשבת 10 דקות לפני שתעביר אותו לתינוקך.

דבש

דבש הוא תרופה מצוינת לתינוק עם הצטננות.זה ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.תן לתינוקך 1/2 כפית דבש לפני השינה כדי לעזור להם לישון טוב יותר.

סירופ שיעול

סירופ שיעול יכול לעזור להפחית את חומרת השיעול.יש הרבה סירופי שיעול טבעיים בשוק המיועדים במיוחד לתינוקות.עם זאת, חשוב לוודא שאתה קורא את התווית בזהירות ופעל לפי ההוראות.

מטליות חמות

ניתן להשתמש בבדים חמים כדי לסייע בהפחתת העומס ולהקל על אי הנוחות של התינוק שלך.כל שעליך לעשות הוא להשרות מטלית רכה במים חמים ואז הניח אותו על החזה והמצח של תינוקך.זה יכול לעזור להקל על העומס בחזהם ויכול גם לספק קצת הקלה מכאב ראש.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, תלול מעט שורש ג’ינג’ר במים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ונותנים אותו לתינוקכם במינונים קטנים לאורך כל היום.

שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את הגודש.כדי להשתמש בו, פשוט הוסף כמה טיפות של השמן לקערת מים חמים.הניחו את הקערה בחדר בו התינוק שלכם ישן, והקיטור יעזור לפתוח את דרכי הנשימה שלהם.

בצל

לבצל תכונות אנטיביוטיות ואנטי -ויראליות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.כדי להשתמש בו, פשוט חתוך בצל לחצי והניח אותו ליד מיטת התינוק שלך.הבצל יעזור להפחית את העומס ויכול לספק גם הקלה מכאב ראש.

PEPPERMINT

מנטה ידועה בתכונותיו האנטי-חיוביות והאנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.כדי להשתמש בו, תלויים כמה עלי מנטה במים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ונותנים אותו לתינוקכם במינונים קטנים לאורך כל היום.

fenugreek

חילבה היא עשב ששימש במשך דורות לטיפול בהצטננות.כדי להשתמש בו, פשוט תלול כפית זרעי חילבה במים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ונותנים אותו לתינוקכם במינונים קטנים לאורך כל היום.

ויטמין C</

תרופות ביתיות להצטננות אצל תינוקות

עונה קרה יכולה להיות תקופה קשה עבור ההורים, במיוחד אלה עם תינוקות צעירים.תינוקות רגישים במיוחד להצטננות, וחשוב לנקוט צעדים להפחתת הסיכון שלהם להצטנן.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות ביתיות להצטננות אצל תינוקות שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים שלהם ולהפוך אותם לנוחים יותר.להלן 19 תרופות של סבתא המשקמות ומצוינות לתינוקות עם הצטננות.

1.טיפות האף מלוחים

ניתן להשתמש ב

טיפות באף מלח כדי לשטוף את מעברי האף ולעזור להפחית את העומס.כדי להכין את הטיפות, מערבבים כפית מלח אחת לכוס מים חמים.השתמש בטיפה כדי להכניס את הטיפות לאף התינוק שלך, אחת בכל פעם.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום.

2.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור יכולה לעזור להקל על העומס אצל תינוקות עם הצטננות.מלאו קערה במים חמים ומאביצים והניחו אותה ליד ראש התינוק.מעטפים מגבת מעל ראש התינוק והקערה ליצירת חלל דמוי אוהל.לאחר מכן התינוק צריך לשאוף את הקיטור למשך מספר דקות.

3.מכשיר אדים

מכשיר אדים יכול לעזור להוסיף לחות לאוויר, שיכול לעזור להפחית את העומס.חשוב לוודא כי מכשיר האדים נקי ונקי מחיידקים.שנה את המים מדי יום ונקה את מכשיר האדים בהתאם להוראות היצרן.

4.קומפרס חם

קומפרס חם יכול לעזור להפחית את העומס אצל תינוקות עם הצטננות.משרים מטלית במים חמים וסובבים אותו.הניחו את הבד על חזה התינוק למשך מספר דקות.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום.

5.דבש

דבש שימש במשך מאות שנים כתרופה להצטננות.זה יכול לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את השיעול.אסור לתת דבש לעולם לתינוקות מתחת לגיל אחד, מכיוון שהוא יכול לגרום לבוטוליזם.לתינוקות מבוגרים, מערבבים כפית דבש אחת לכוס מים חמים ותנו את התערובת לתינוק מספר פעמים ביום.

6.שום

לשום יש תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.מוסיפים שיני שום או שניים של שום כתוש לכוס מים חמים.תן לתערובת תלולה לכמה דקות ואז לתת אותה לתינוקך מספר פעמים ביום.

7.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש כתרופה להצטננות במשך מאות שנים.זה יכול לעזור להפחית את העומס ולהרגיע את כאב הגרון.הוסף כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד לכוס מים חמים.תן לתערובת תלולה לכמה דקות ואז לתת אותה לתינוקך מספר פעמים ביום.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יש תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות.הוסף כף אחת של חומץ תפוחים לכוס מים חמים.תן לתערובת תלולה לכמה דקות ואז לתת אותה לתינוקך מספר פעמים ביום.

9.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס יכול לעזור להפחית את העומס ולהרגיע את כאב הגרון.הוסף טיפה אחת של שמן אקליפטוס לכוס מים חמים.תן לתערובת תלולה לכמה דקות ואז לתת אותה לתינוקך מספר פעמים ביום.

10.לימון

לימון יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.מוסיפים כפית אחת של מיץ לימון סחוט טרי לכוס מים חמים.תן לתערובת תלולה לכמה דקות ואז לתת אותה לתינוקך מספר פעמים ביום.

11.מנטה

PepperMint יש תכונות אנטי דלקתיות ומגניבות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של הצטננות.הוסף כפית אחת של עלי מנטה לכוס מים חמים.תן לתערובת תלולה לכמה דקות ואז לתת אותה לתינוקך מספר פעמים ביום.

12.Elderberry

אלדרברי יש אנטי -ויראלי ו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן