דף הבית » תרופות סבתא » 19 הסעדים של סבתא מצוינים ומומלצים לפצעי פה

19 הסעדים של סבתא מצוינים ומומלצים לפצעי פה

הבנת פצעי פה

פצעי פה, הידועים גם בשם פצעי קרם, הם כיבים קטנים הנוצרים על הרקמות הרכות של הפה, כמו הלחיים הפנימיות, לשון ושפתיים.למרות שהם אינם מדבקים, הם יכולים להיות כואבים ולקחת עד שבועיים לרפא.במקרים מסוימים הם עלולים להחמיר לפני שהם ישתפרו.גורמים נפוצים פצעים בפה כוללים לחץ, מערכת חיסון מוחלשת, מזון חומצי או חריף ופגיעה בפה.

19 הסעדים של סבתא לפצעי פה

1.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי עם תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון.החלת כמות קטנה של דבש אורגני גולמי על כאב יכולה לעזור להאיץ את תהליך הריפוי ולהפחית את הדלקת.

2.חלב מגנזיה

חלב מגנזיה הוא נוגד חומצה נוזלי שניתן להשתמש בו כדי להרגיע את פצעי הפה.כל שעליך לעשות הוא לשטוף את הפה שלך בכמות קטנה של הנוזל למשך 15 עד 20 שניות ואז לירוק אותו.

3.מי מלח

מי מלח הם תרופה פשוטה וטבעית לפצעי הפה.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים והשתמשו בתמיסה כדי לשטוף את הפה שלך למשך 15 עד 20 שניות.זה יעזור להפחית דלקת וכאב.

4.אלוורה

אלוורה הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בו, יש לפרק חתיכה קטנה של עלה אלוורה ושפשף את הג’ל ישירות על הכאב.

5.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא שמן אתרי פופולרי עם תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כפית מים ומורחים ישירות על הכאב.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית יעילה לפצעי בפה.כדי להשתמש בו, מערבבים 1 כפית סודה לשתייה עם כמות קטנה של מים ליצירת משחה.החל את העיסה ישירות על הכאב ואפשר לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב.כדי להשתמש בו, מדללים כף 1 של חומץ תפוחים בכוס מים חמים והשתמשו בתמיסה כדי לשטוף את הפה שלך למשך 15 עד 20 שניות.

8.מי חמצן

מי חמצן הוא חיטוי טבעי עם תכונות אנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, מדללים כף 1 של מי חמצן בכוס מים חמים והשתמש בתמיסה כדי לשטוף את הפה שלך למשך 15 עד 20 שניות.

9.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה מסורתית לפצעי בפה שיכולים לעזור להפחית את הכאב והדלקת.כדי להשתמש בו, תלולה 1 כף של שורש ליקריץ בכוס מים חמים למשך 10 דקות וגרגרו עם התמיסה למשך מספר דקות.

10.תה קמומיל

תה קמומיל הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בו, תלולה 1 כף של פרחי קמומיל בכוס מים חמים למשך 10 דקות וגרגרו עם התמיסה למשך מספר דקות.

11.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חיטוי טבעי עם תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים.כדי להשתמש בו, מרחו כמות קטנה של שמן קוקוס ישירות על הכאבים ואפשרו לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה.

12.שמן ציפורן

שמן ציפורן הוא שמן אתרי פופולרי עם תכונות חיטוי ומשכך כאבים.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן ציפורן עם כפית מים ומורחים ישירות על הכאב.

13.אלם חלקלק

ELM החלקלק הוא תרופה מסורתית לפצעי בפה שיכולים לעזור להפחית את הכאב והדלקת.כדי להשתמש בו, מערבבים 1 כפית אבקת אלם חלקלקים בכוס מים חמים והשתמשו בתמיסה כדי לשטוף את הפה שלך למשך 15 עד 20 שניות.

14.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית את הכאב ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בו, מערבבים 1 כפית אבקת כורכום עם כמות קטנה של מים ליצירת משחה.החל את ה

7 הסעדים של סבתא על פצעי פה

פצעי פה יכולים להיות כואבים ולא נוחים, והם יכולים להקשות על אכילה, שתיה ודיבורים.למרבה המזל, ישטיפולים יעילים רבים זמינים, כולל סעדים רבים של סבתא שהועברו לאורך דורות.מסעדים ביתיים לטיפולי צמחים, תרופות טבעיות אלה יכולות לעזור להפחית את הכאב ולהאיץ את תהליך הריפוי.להלן 7 מהתרופות הטובות ביותר של הסבתא לפצעי הפה.

1.שטיפת מי מלח

שטיפת מים מלוחים היא אחת התרופות היעילות והנפוצות ביותר לבית לפצעי בפה.פשוט מערבבים ½ כפית מלח לכוס מים חמים ולגרגר את התערובת למשך 30 שניות.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.מי המלח יעזרו להפחית נפיחות, כאב ודלקת.

2.דבש

לדבש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב ולהאיץ את תהליך הריפוי.כל שעליך לעשות הוא למרוח שכבה דקה של דבש על האזור המושפע ותן לו לשבת 10-15 דקות.שוטפים במים חמים ולחזור על מספר פעמים ביום.

3.אלוורה

אלוורה הוא חומר ריפוי טבעי שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי בפה.כל שעליך לעשות הוא לפרק חתיכה של עלה אלוורה ולשפשף אותו ישירות על האזור הפגוע.יש לעשות זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.סודה לשתייה

ניתן להשתמש ב

סודה לשתייה להפחתת כאבים ודלקת.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כפית סודה לשתייה עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור המושפע ותן לו לשבת 10-15 דקות.שוטפים במים חמים ולחזור על מספר פעמים ביום.

5.שמן קוקוס

לשמן קוקוס יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות טבעיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב ולהאיץ את תהליך הריפוי.כל שעליך לעשות הוא למרוח שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור הפגוע ותן לו לשבת 10-15 דקות.יש לשטוף במים חמים ולחזור על מספר פעמים ביום.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה בעל תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות טבעיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב ולהאיץ את תהליך הריפוי.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות שמן עץ התה עם מים ומרחי על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10-15 דקות ושטוף במים חמים.חזור על מספר פעמים ביום.

7.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ יש שורש ליקוריץ יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-בקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב ולהאיץ את תהליך הריפוי.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כפית אבקת שורש ליקריץ עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור המושפע ותן לו לשבת 10-15 דקות.יש לשטוף במים חמים ולחזור על מספר פעמים ביום.

7 הסעדים של סבתא אלה לפצעי בפה הם טבעיים ומשמשים במשך מאות שנים לטיפול ולמנוע פצעי פה.אמנם הם עשויים שלא לעבוד עבור כולם, אך הם בטוחים לשימוש ויכולים לספק הקלה מכאב ואי נוחות.

שאלות נפוצות

מהם הטיפולים הטובים ביותר לפצעי הפה?

הטיפולים הטובים ביותר לפצעי הפה כוללים תרופות ביתיות, טיפולי צמחים וסעדים של סבתא.טיפולים פופולריים כוללים שטיפת מי מלח, דבש, אלוורה, סודה לשתייה, שמן קוקוס, שמן עץ התה ושורש ליקריץ.טיפולים אלה יכולים לעזור להפחית את הכאב ולהאיץ את תהליך הריפוי.

האם הסעדים של סבתא בטוחים לשימוש?

כן, הסעדים של סבתא בדרך כלל בטוחים לשימוש.עם זאת, חשוב לעקוב אחר ההוראות בזהירות ולהתייעץ עם נותן שירותי הבריאות לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו, במיוחד אם אתה בהריון או שיש לך מצב רפואי.בנוסף, חשוב לזכור כי סעדים אלה עשויים שלא לעבוד עבור כולם.

תרופות של סבתא לפצעי בפה שימשו במשך מאות שנים לטיפול ולמנוע הכאב ואי הנוחות הקשורים לפצעים מעצבנים אלה.משטיפות מי מלח לטיפולי צמחים, תרופות טבעיות אלה יכולות לעזור להפחית את הכאב ולהאיץ את תהליך הריפוי.בנוסף, <a href = "https://en.wikipedia.org/wiki/

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן