דף הבית » תרופות סבתא » 19 הסעדים של סבתא מסורתית ומיוחדת לצרידות
ddadadddd dadc daddaad dedaddadaaddaa ddedddddaa dcdadaddd

19 הסעדים של סבתא מסורתית ומיוחדת לצרידות

כוח הסעדים של סבתא לצרידות

זה לא סוד שסבתות היו שומרי תרופות ביתיות שנבדקו בזמן במשך מאות שנים.בעוד שהרפואה המודרנית בהחלט התקדם, הסעדים המכובדים של סבתות עדיין עדיין נכונים ויכולים להיות יעילים בטיפול במספר מחלות נפוצות.זה נכון במיוחד בכל מה שקשור לצרידות, וסבתות רבות השתמשו בתרופות טבעיות למצב זה במשך מאות שנים.

צרידות היא בעיה שכיחה שמשפיעה על אנשים רבים, במיוחד אלה המשתמשים בקולם בצורה מוגזמת, כמו זמרים, מורים ודוברי ציבור.זה יכול להיגרם על ידי כל דבר מקור או אלרגיות ועד ריפלוקס חומצי או אפילו נודול על מיתרי הקול.ללא קשר לגורם, צרידות יכולות להיות מצב לא נוח ומעצבן.

למרבה המזל, ישנם מספר תרופות של סבתא מסורתית ומיוחדת שהוכחו כיעילות בטיפול בצרידות ובספק הקלה בסימפטומים.במאמר זה נדון ב -19 על התרופות הטובות ביותר לצרידות שסבתות משתמשות בהן כבר מאות שנים, כמו גם טיפ ייחודי ומועיל.

19 הסעדים של סבתא מסורתית ומיוחדת לריודות

1. דבש ולימון: אחד התרופות הפופולריות והכובדות ביותר לצרידות הוא ערבוב דבש ולימון.כפית דבש מעורבבת במיץ של חצי לימון יכולה להיות תרופה מרגיעה לצרידות.

2. גרגר מי מלח: גרגר עם מי מלח הוא תרופה פופולרית נוספת לצרידות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח עם מים חמים וגרגר למשך 30 שניות.

3. חומץ תפוחים: חומץ תפוחים ידוע ביתרונות הבריאותיים הרבים שלו, והוא יכול לשמש גם כתרופה לצרידות.מערבבים כף של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושותים אותו לאט.

4. כורכום וחלב: כורכום הוא אנטי דלקתי חזק וניתן להשתמש בו לטיפול במצבים רבים, כולל צרידות.מערבבים כפית כורכום עם כוס חלב חם ושותים אותו לאט.

5. ג’ינג’ר: ג’ינג’ר הוא עשב חזק שניתן להשתמש בו לטיפול בתנאים רבים, כולל צרידות.פשוט מגררים חתיכת ג’ינג’ר טרי ומגרגר עם המיץ למשך 30 שניות.

6. שום: שום הוא אנטי דלקתי חזק וניתן להשתמש בו גם לטיפול בצרידות.פשוט מרסקים שתי שיני שום ומערבבים עם כפית דבש.אכלו את התערובת לאט.

7. ליקריץ: ליקריץ הוא תרופה פופולרית לתנאים רבים, כולל צרידות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של אבקת שורש ליקריץ עם כוס מים חמים ושותים אותם לאט.

8. שורש מרשמלו: שורש מרשמלו הוא תרופה פופולרית לתנאים רבים, כולל צרידות.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כפית אבקת שורש מרשמלו לכוס מים חמים ושותה אותה לאט.

9. אלם חלקלק: אלם חלקלק הוא תרופה פופולרית לתנאים רבים, כולל צרידות.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כפית אבקת אלם חלקלקת לכוס מים חמים ושותה אותה לאט.

10. זרעי חילבה: זרעי חילבה הם תרופה פופולרית לתנאים רבים, כולל צרידות.פשוט מרתיחים כפית זרעי חילבה בכוס מים ושותים אותם לאט.

11. תה לימון וג’ינג’ר: תה לימון וג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לתנאים רבים, כולל צרידות.פשוט מערבבים את המיץ של חצי לימון וכפית ג’ינג’ר מגורד בכוס מים חמים ושותים אותו לאט.

12. תה קמומיל: תה קמומיל הוא תרופה פופולרית לתנאים רבים, כולל צרידות.פשוט תלול כפית פרחי קמומיל בכוס מים חמים למשך 5 דקות ושותים אותו לאט.

13. פלפל קאיין: פלפל קאיין הוא אנטי דלקתי חזק וניתן להשתמש בו גם לטיפול בצרידות.פשוט מערבבים כפית פלפל קאיין עם כוס מים חמים ושותים אותם לאט.

14. מיץ בצל: מיץ בצל הוא תרופה פופולרית לתנאים רבים, כולל צרידות.פשוט מערבבים את המיץ של חצי בצל עם כפית דבש ושותים אותו לאט.

15. חומץ ודבש: חומץ ודבש הוא תרופה פופולרית עבורתנאים רבים, כולל צרידות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כף של חומץ תפוחים וכפית דבש בכוס מים חמים ושותים אותו לאט.

16. מיץ תפוחי אדמה גולמי: מיץ תפוחי אדמה גולמי הוא תרופה פופולרית לתנאים רבים, כולל צרידות.פשוט מגררים תפוח אדמה גולמי ומערבבים את המיץ עם כפית דבש.שתו את התערובת לאט.

תרופות צמחי מרפא לצרידות

תרופות צמחיות לצרידות הן כמה מהתרופות העתיקות ביותר הידועות.עשבי תיבול רבים שימשו לטיפול בצרגניות במשך מאות שנים, וישנם מגוון עשבי תיבול שניתן להשתמש בהם כדי להקל על התסמינים או אפילו לריפוי צרידות.להלן 19 תרופות סבתות מסורתיות ומיוחדות לצרידות:

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת הגורמת לצרידות.שתיית תה ג’ינג’ר, הוספת ג’ינג’ר למרקים ותבשילים, או שימוש בג’ינג’ר בגרון גרגר יכול לעזור להקל על הצרידות.

2.שום

לשום יש תכונות אנטי-ויראליות, אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהומים שעלולים לגרום לצרידות.אכילת שום גולמי או שימוש בו במתכונים יכולה לעזור להקל על הצרגנות.

3.ליקריץ

ליקריץ הוא בעל משותף טבעי ויכול לעזור לנקות ריר מהגרון שעלול לגרום לצרידות.שורש ליקוריץ יכול להיות משופע במים חמים להכנת תה, או את השורש ניתן ללעוס ישירות.

4.מרשמלו

לשורש המרשמלו יש ריר חלקלק המוטל את הגרון ומסייע להרגיז את הגירוי והדלקת.הוספת שורש מרשמלו לתה או שימוש בו בגרון גרגר יכולה לעזור לספק הקלה מצד.

5.מרווה

למרווה יש תכונות אנטי דלקתיות, אנטיבקטריאליות ואנטי-ויראליות שיכולות לעזור להילחם בזיהומים שעלולים לגרום לצרידות.ניתן לייצר תה מרווה על ידי תלול העלים במים חמים, או שניתן להוסיף מרווה למתכונים.

6.טימין

לטימין יש תכונות חיטוי, אנטי -פטריות ואנטי -ויראליות שהופכות אותו לתרופה יעילה לצרידות.ניתן להכין תה טימין על ידי סטפיליות העלים במים חמים, או שניתן להוסיף טימין למתכונים.

7.מנטה

לזרם תכונות מרגיעות שיכולות לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הדלקת הגורמת לצרידות.ניתן להכין תה מנטה על ידי סטול העלים במים חמים, או שניתן להוסיף מנטה למתכונים.

8.אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא עשב העשיר ברירי, שמטיל את הגרון ועוזר להרגיע את הגירוי והדלקת העלולים לגרום לצרידות.ניתן להוסיף אלם חלקלקות לתה, או ניתן להכין גרגר גרון עם העשב.

9.Mullein

מולין הוא עשב עם תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהומים שעלולים לגרום לצרידות.ניתן להכין תה מוליין על ידי סטול העלים במים חמים, או שניתן להוסיף מולין למתכונים.

10.Horehound

Horehound הוא עשב שהוא בעל צופה טבעי ויכול לעזור לנקות ריר מהגרון שעלול לגרום לצרידות.ניתן להכין תה Horehound על ידי סטול העלים במים חמים, או שניתן להוסיף horehound למתכונים.

11.Echinacea

Echinacea הוא עשב עם תכונות אנטי-ויראליות, אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהומים שעלולים לגרום לצרידות.ניתן להכין תה Echinacea על ידי תלול העלים במים חמים, או שניתן להוסיף Echinacea למתכונים.

12.קולטספוט

Coltsfoot הוא עשב העשיר ברירי, שמטיל את הגרון ועוזר להרגיע את הגירוי והדלקת העלולים לגרום לצרידות.ניתן להכין תה קולטספוט על ידי תלול העלים במים חמים, או שניתן להוסיף קולטספוט למתכונים.

13.חורש

המטע הוא עשב עם תכונות אנטי-דלקתיות ואנטיספטיות שיכולות לעזור להילחם בזיהומים שעלולים לגרום לצרידות.ניתן להכין תה חורבן על ידי תלול העלים במים חמים, או שניתן להוסיף למתכונים של כוכב.

14.Elecampane

Elecampane הוא שנינות עשבתכונות אנטי-ויראליות, אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בזיהומים שעלולים לגרום לצרידות.ניתן להכין תה Elecampanane על ידי תלול העלים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן