דף הבית » תרופות סבתא » 19 הסעדים של סבתא להכנה מהירה וללא מרשם לצרבת

19 הסעדים של סבתא להכנה מהירה וללא מרשם לצרבת

חיים בריאים: 19 התרופות של סבתא לצרבת
צרבת היא תלונה נפוצה שמכות אנשים רבים, במיוחד אלה שיש להם הרגלים תזונתיים מסוימים.אמנם זה יכול להיות כואב ולא נוח, אך ישנם מספר תרופות שהועברו לאורך הדורות.סעדים אלה פשוטים, מהירים להכנה ואינם דורשים מרשם.

תרופות טבעיות טבעיות
צרבת יכולה להיגרם על ידי מספר דברים שונים, כמו אכילת מזונות מסוימים, שתיית יותר מדי אלכוהול או שיש להם ריפלוקס חומצי.אבל החדשות הטובות הן שיש כמה תרופות פשוטות וטבעיות שיכולות לעזור לספק הקלה מאי הנוחות.

H2: תרופות צמחי מרפא
עשבי תיבול הם דרך נהדרת להפחית באופן טבעי את תסמיני צרבת.כמה מעשבי התיבול הנפוצים ביותר המשמשים לטיפול בצרבת כוללים קמומיל, מנטה, ג’ינג’ר, ליקריץ וכורכום.ניתן למצוא את כל עשבי התיבול הללו בצורת תה או קפסולה, מה שמקל עליהם.

H2: שינויים תזונתיים
ביצוע כמה שינויים תזונתיים פשוטים יכול להיות גם דרך נהדרת להפחית את תסמיני הצרבת.אכילת ארוחות קטנות יותר בתדירות גבוהה יותר יכולה לעזור להפחית את כמות החומצה המיוצרת על ידי הקיבה.הימנעות ממזונות עשירים בשומן, כמו מזון מטוגן ומעובד, יכולה גם לעזור.אכילת מזונות עשירים בסיבים רבים יותר, כמו פירות וירקות, יכולה לעזור לשמור על תפקוד מערכת העיכול כראוי.

H3: טיפ מועיל
טיפ מועיל נוסף להפחתת תסמיני צרבת הוא לשתות הרבה מים.מים עוזרים לשמור על תפקוד מערכת העיכול כראוי ויכולים גם לעזור לשטוף את כל הרעלים הלא רצויים.

חומץ תפוחים
חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לצרבת.זה עובד על ידי איזון בין רמת החומציות של הקיבה, שיכול לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.ניתן לקחת אותו לפני הארוחות או לערבב עם דבש ומים ולקחת אחרי הארוחות.

אבקת סודה לשתייה
סודה לשתייה, או נתרן ביקרבונט, היא תרופה פופולרית נוספת עבור צרבת.זה פועל על ידי נטרול החומצה בקיבה, שיכול לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.ניתן לערבב אותו עם מים ולנקוט כמשקה או להוסיף לאוכל כתיבול.

אלוורה
אלוורה היא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.זה עובד על ידי ציפוי רירית הקיבה, שיכול לעזור להפחית את כמות החומצה המיוצרת.זה יכול גם לעזור להפחית דלקת ולספק אפקט מרגיע.

בננות
בננות הן תרופה טבעית נהדרת לצרבת.הם עשירים בסיבים תזונתיים ועוזרים לשמור על תפקוד מערכת העיכול כראוי.הם גם עשירים באשלגן, שיכולים לעזור להפחית את כמות החומצה המיוצרת על ידי הקיבה.

ג’ינג’ר
ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את תסמיני צרבת.הוא גבוה בנוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולספק אפקט מרגיע.ניתן לקחת אותו בצורת תה או כמוסה או להוסיף אותו למזון כתיבול.

תה קמומיל
תה קמומיל הוא תרופה טבעית נהדרת לצרבת.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות טבעיות ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולספק אפקט מרגיע.זה יכול להילקח כתה או להוסיף לאוכל כתיבול.

מיץ לימון
מיץ לימון הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.זה גבוה בוויטמין C, שיכול לעזור להפחית את הדלקת ולספק אפקט מרגיע.זה יכול להילקח כמשקה או להוסיף לאוכל כתיבול.

דבש
דבש הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את תסמיני צרבת.הוא גבוה בנוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית את הדלקת ולספק אפקט מרגיע.זה יכול להילקח כמשקה או להוסיף לאוכל כתיבול.

מי קוקוס
מי קוקוס הם תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.הוא גבוה באשלגן ובאלקטרוליטים, שיכולים לעזור להפחית את כמות החומצה המיוצרת על ידי הקיבה.זה יכול להילקח כמשקה או להוסיף לאוכל כתיבול.

שקדים
שקדים הם תרופה טבעית נהדרת לצרבת.הם עשירים בסיבים תזונתייםולעזור לשמור על תפקוד מערכת העיכול כראוי.הם גם עשירים בשומנים בריאים, שיכולים לעזור להפחית את כמות החומצה המיוצרת על ידי הקיבה.

שׁוּמָר
שומר הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.הוא עשיר בסיבים ויכול לעזור להפחית את כמות החומצה המיוצרת על ידי הקיבה.זה יכול להילקח כתה או להוסיף לאוכל כתיבול.

סלרי
סלרי היא תרופה טבעית נהדרת לצרבת.זה גבוה בסיבים ויכול לעזור ל

תרופות צמחי מרפא עבור צרבת

תרופות צמחיות לצרבת קיימות כבר מאות שנים, וסבתות רבות למדו להשתמש בהן כדי לטפל במהירות ובקלות בתסמינים.כמה מהתרופות הצמחיות הנפוצות ביותר לצרבת כוללות קמומיל, ג’ינג’ר, שורש ושורש מרשמלו.

קמומיל

קמומיל הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול בבעיות עיכול, כולל צרבת.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת בוושט ובבטן, אשר בתורו יכול לעזור להפחית את תסמיני צרבת.תה קמומיל הוא הדרך הנפוצה ביותר לקחת אותו, אם כי ניתן לקחת אותו גם בצורה כמוסה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד תרופה צמחית ידועה לצרבת.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע את הקיבה באותה דרך שקמומיל עושה.זה זמין בצורות רבות, כולל תה, כמוסות ותמיכות.

ליקריץ

ליקריץ הוא עשב חזק המשמש לעתים קרובות לטיפול בתלונות עיכול, כולל צרבת.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת בדרכי העיכול וזמינה בצורות רבות, כולל כמוסות, תה ותמיכות.

שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב המשמש לעתים קרובות לטיפול בבעיות עיכול, כמו צרבת.נחשב לסייע בציפוי הוושט והבטן, שיכולים לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.זה זמין בצורות רבות, כולל כמוסות, תמיסות ותה.

שינויים באורח החיים עבור צרבת

בנוסף לתרופות צמחיות, ישנם גם כמה שינויים באורח החיים שיכולים להועיל בהפחתת תסמיני צרבת.שינויים אלה כוללים הימנעות ממזונות מסוימים, ביצוע שינויים תזונתיים וניהול לחץ.

הימנע ממזונות מסוימים

מזונות מסוימים יכולים לעורר צרבת אצל אנשים מסוימים, ולכן חשוב להיות מודעים לאילו מזונות יכולים לגרום לתסמינים.טריגרים נפוצים כוללים אוכל מטוגן, אוכל חריף, אוכל שומני ופירות הדרים.חשוב גם להימנע מאכילת ארוחות גדולות, מכיוון שזה יכול גם להחמיר את צרבת.

לבצע שינויים תזונתיים

ביצוע שינויים תזונתיים יכול גם לעזור להפחית את הסימפטומים של צרבת.אכילת ארוחות קטנות יותר ותדירות יותר לאורך היום יכולה לעזור להפחית את הנטל על מערכת העיכול.זה יכול להיות מועיל לאכול יותר מזון עשיר בסיבים, מכיוון שזה יכול לעזור להפחית את הדלקת בדרכי העיכול.

ניהול מתח

מתח יכול להיות גם טריגר לצרבת, ולכן חשוב לנקוט צעדים להפחתת לחץ.שינויים באורח חיים פשוט, כמו יוגה, מדיטציה ונשימה עמוקה, יכולים להועיל בהפחתת רמות הלחץ.זה יכול להיות מועיל לדבר עם מטפל או יועץ, מכיוון שהם יכולים לעזור לספק אסטרטגיות לניהול לחץ.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות צמחיות במשך מאות שנים לטיפול בצרבת, ורבות עדיין יעילות כיום.תרופות צמחיות המשמשות לרוב לטיפול בצרבת כוללות קמומיל, ג’ינג’ר, ליקריץ ושורש מרשמלו.בנוסף לתרופות צמחי מרפא, ביצוע שינויים באורח החיים כמו הימנעות ממזונות מסוימים, ביצוע שינויים תזונתיים וניהול לחץ יכול גם לעזור להפחית את תסמיני הצרבת.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות צמחיות לצרבת?

כמה מהתרופות הצמחיות הנפוצות ביותר לצרבת כוללות קמומיל, ג’ינג’ר, שורש ושורש מרשמלו.

אילו שינויים באורח החיים יכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של צרבת?

שינויים באורח החיים שיכולים לעזור להפחית את תסמיני הצרבת כוללים הימנעות ממזונות מסוימים, ביצוע שינויים תזונתיים וניהולמתח מתח.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן