דף הבית » תרופות סבתא » 19 הסעדים של סבתא יעילה ומומלצת להצטננות עם ג’ינג’ר
ddadadddd dadc daddaad ddaddcd ddeddedcdadaa dcddaddadaddaa

19 הסעדים של סבתא יעילה ומומלצת להצטננות עם ג’ינג’ר

הצטננות: 19 תרופות אפקטיביות של סבתא עם ג’ינג’ר

זו אמונה נפוצה שהתרופות של סבתא הן הטובות ביותר.הסעדים של סבתא ידועים ביעילותם, בטיחותם ונוחותם.כשמדובר בטיפול בהצטננות, אנשים רבים נשבעים על ידי ג’ינג’ר.ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי-דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית תסמיני קר ולספק הקלה מכאב ואי נוחות.

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הביתיות הפופולריות והיעילות ביותר להצטננות.ניתן לצרוך אותו בצורות רבות, כולל תה, מיץ, כמוסות ותמצית.להלן 19 תרופות אפקטיביות של סבתא להצטננות המערבות ג’ינג’ר:

תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הפופולריות והיעילות ביותר להצטננות.כדי להכין תה ג’ינג’ר, אתה צריך להרתיח כמה פרוסות ג’ינג’ר במים למשך 10 דקות.ברגע שהתה התקרר, הוסף כפית דבש או מיץ לימון לטעם ושתה אותו חם.

מיץ ג’ינג’ר

מיץ ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית נוספת להצטננות.להכנת מיץ ג’ינג’ר, מגרד חתיכת ג’ינג’ר וחילץ את המיץ שלו.אתה יכול לשתות את המיץ ישירות או לערבב אותו עם מיצים אחרים לטעם נוסף.

סירופ ג’ינג’ר

סירופ ג’ינג’ר הוא דרך נהדרת להשיג את היתרונות של ג’ינג’ר מבלי שתצטרך לשתות אותו.כדי להכין סירופ ג’ינג’ר, מערבבים חלקים שווים של מיץ ג’ינג’ר ודבש ומרתיחים אותו על אש נמוכה למשך 10 דקות.ברגע שהוא מתקרר, אחסן אותו בצנצנת וקח כפית אחת מהסירופ כל יום.

כמוסות ג’ינג’ר

כמוסות ג’ינג’ר הן דרך נוחה להשיג את היתרונות של ג’ינג’ר מבלי שתצטרך לשתות אותה.כמוסות ג’ינג’ר זמינות ברוב חנויות המזון הבריאות.

תמיסת ג’ינג’ר

תמיסת ג’ינג’ר היא תמצית מרוכזת של ג’ינג’ר.קח כמה טיפות של תמיסת ג’ינג’ר פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הקור.

ג’ינג’ר ודבש

ג’ינג’ר ודבש ידועים שניהם בתכונותיהם האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות.מערבבים חלקים שווים של מיץ ג’ינג’ר ודבש ולקחו כפית אחת מהתערובת פעמיים ביום כדי לעזור להפחית תסמיני קר.

ג’ינג’ר ושום

ג’ינג’ר ושום ידועים שניהם בתכונותיהם האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות.מערבבים חלקים שווים של מיץ ג’ינג’ר ומיץ שום וקח כפית אחת מהתערובת פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הקור.

ג’ינג’ר וכורכום

ג’ינג’ר וכורכום ידועים שניהם בתכונותיהם האנטי דלקתיות והנוגדי חמצון.מערבבים חלקים שווים של מיץ ג’ינג’ר ואבקת כורכום וקח כפית אחת מהתערובת פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הקור.

ג’ינג’ר ולימון

ג’ינג’ר ולימון ידועים שניהם בתכונותיהם האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות.מערבבים חלקים שווים של מיץ ג’ינג’ר ומיץ לימון ולקחו כפית אחת מהתערובת פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הקור.

ג’ינג’ר וקינמון

ג’ינג’ר וקינמון ידועים שניהם בתכונותיהם האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות.מערבבים חלקים שווים של מיץ ג’ינג’ר ואבקת קינמון וקח כפית אחת מהתערובת פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הקור.

פלפל ג’ינג’ר וקאיין

פלפל ג’ינג’ר וקאיין ידועים שניהם בתכונותיהם האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות.מערבבים חלקים שווים של מיץ ג’ינג’ר ואבקת פלפל קאיין וקח כפית אחת מהתערובת פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הקור.

ג’ינג’ר וחומץ תפוחים

חומץ ג’ינג’ר וחומץ תפוחים ידועים שניהם בתכונותיהם האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות.מערבבים חלקים שווים של מיץ ג’ינג’ר וחומץ סיידר תפוחים וקח כפית אחת מהתערובת פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הקור.

פלפל ג’ינג’ר ופלפל שחור

ג’ינג’ר ופלפל שחור ידועים שניהם בתכונותיהם האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות.מערבבים חלקים שווים של מיץ ג’ינג’ר ואבקת פלפל שחור וקח כפית אחת מהתערובת פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הקור.

ג’ינג’ר ובזיליקום

ג’ינג’ר ובזיליקום ידועים שניהם בתכונותיהם האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות.מערבבים חלקים שווים של מיץ ג’ינג’ר ובזיליקום Lמרזבים ולקחו כפית אחת מהתערובת פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הקור.

ג’ינג’ר ואורגנו

ג’ינג’ר ואורגנו ידועים שניהם בתכונותיהם האנטיבקטריאליות והאנטי דלקתיות.מערבבים

19 הסעדים של סבתא אפקטיביים ומומלצים להצטננות עם ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית ויעילה להצטננות שאולי המליצה על סבתא שלך.הוא שימש במשך מאות שנים לתכונותיו הרפואיות, ולפי ההערכה הוא מסייע בהפחתת תסמינים של הצטננות כמו כאב גרון, גודש ושיעול.להלן 19 תרופות סבתות מומלצות להצטננות עם ג’ינג’ר.

1.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הפופולריות והנפוצות ביותר לצטננות.קל להכין אותו וניתן לצרוך אותו חם או קר.להכנת התה, פשוט הוסיפו ג’ינג’ר מגורד או אבקה למים רותחים ותלולים למשך 3-5 דקות.אתה יכול גם להוסיף דבש או לימון לטעם נוסף.

2.ג’ינג’ר דבש

דבש ג’ינג’ר הוא עוד תרופה קלה ויעילה להצטננות.כדי להכין אותו, פשוט מערבבים חלקים שווים של דבש וג’ינג’ר מגורד או אבקה טרי.צרכו 1 כפית מהתערובת 3 פעמים ביום כדי לעזור להפחית את תסמיני הקור.

3.מרק ג’ינג’ר

מרק ג’ינג’ר הוא תרופה מסורתית להצטננות.כדי לעשות זאת, פשוט מבשלים חלקים שווים של ג’ינג’ר טריים או אבקה, שום ובצל בסיר מים למשך 10-15 דקות.מסננים ומוסיפים מלח ופלפל לפי הטעם.צרכו קערה אחת של המרק לפחות פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.מיץ ג’ינג’ר

מיץ ג’ינג’ר הוא תרופה עוצמתית להצטננות.כדי להכין אותו, פשוט מערבבים חלקים שווים של ג’ינג’ר טרי או אבקה ומיץ לימון בבלנדר.צרכו כוס 1 מהמיץ פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.ג’ינג’ר טוניק

ג’ינג’ר טוניק הוא תרופה יעילה להצטננות.כדי להכין אותו, פשוט מערבבים חלקים שווים של ג’ינג’ר מגורד או אבקה וחומץ תפוחים בכוס מים חמים.צרכו כוס 1 של הטוניק פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.סירופ ג’ינג’ר

סירופ ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית להצטננות.כדי לעשות זאת, פשוט מבשלים חלקים שווים של ג’ינג’ר ודבש טריים או אבקה בסיר מים למשך 10-15 דקות.מסננים ומוסיפים קמצוץ קינמון ואגוז מוסקט לטעם.צרכו 1 כפית של הסירופ 3 פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תרופות נוספות

7.תה ג’ינג’ר וכורכום

תה ג’ינג’ר וכורכום הוא תרופה יעילה להצטננות.כדי לעשות זאת, פשוט הוסף חלקים שווים של ג’ינג’ר טריים או אבקת כורכום למים רותחים ותלולים למשך 3-5 דקות.אתה יכול גם להוסיף דבש או לימון לטעם נוסף.

8.ג’ינג’ר, דבש ולימון

ג’ינג’ר, דבש ולימון הוא תרופה יעילה נוספת להצטננות.כדי להכין אותו, פשוט מערבבים חלקים שווים של דבש, ג’ינג’ר מגורד או אבקה, ומיץ לימון בכוס מים חמים.צרכו כוס 1 מהתערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.מרק ג’ינג’ר ושום

מרק ג’ינג’ר ושום הוא תרופה מסורתית להצטננות.כדי לעשות זאת, פשוט מבשלים חלקים שווים של ג’ינג’ר טריים או אבקה, שום ובצל בסיר מים למשך 10-15 דקות.מסננים ומוסיפים מלח ופלפל לפי הטעם.צרכו קערה אחת של המרק לפחות פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.פלפל ג’ינג’ר וקאיין

פלפל ג’ינג’ר וקאיין הוא תרופה עוצמתית להצטננות.כדי להכין אותו, פשוט מערבבים חלקים שווים של ג’ינג’ר טרי או אבקה ופלפל קאיין בכוס מים חמים.צרכו כוס 1 מהתערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

11.תה ג’ינג’ר וקינמון

תה ג’ינג’ר וקינמון הוא תרופה יעילה להצטננות.כדי להכין אותו, פשוט הוסף חלקים שווים של ג’ינג’ר וקינמון מגורר או אבקה טריים או קינמון למים רותחים ותלולים למשך 3-5 דקות.אתה יכול גם להוסיף דבש או לימון לטעם נוסף.

12.חומץ ג’ינג’ר וחומץ תפוחים

חומץ ג’ינג’ר וחומץ תפוחים הוא תרופה יעילה נוספת להצטננות.כדי להכין אותו, פשוט מערבבים חלקים שווים של ג’ינג’ר מגורד או אבקה וסיידר תפוחים VIנגר בכוס מים חמים.צרכו כוס 1 מהתערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

13.מיץ ג’ינג’ר ומיץ אלוורה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן