דף הבית » תרופות סבתא » 19 הסעדים של סבתא זמינים בבית ומועילים לפצעי פה ולשון
ddadadddd dadc daddaad ddeddaddd ddddaa ddeddaddcddd dc

19 הסעדים של סבתא זמינים בבית ומועילים לפצעי פה ולשון

19 הסעדים של סבתא לפצעי פה ולשון

הסבתות שלנו ידעו דבר או שניים על תרופות טבעיות.רבים מהתרופות בהן השתמשו עדיין רלוונטיות כיום ויכולות להועיל מאוד לטיפול בפצעי פה ולשון.החל מרוקות ביתיות ועד מרכיבי מטבח נפוצים, הנה 19 תרופות של סבתא שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות של פצעי הפה והלשון.

שטיפה נגד חיטוי

ניתן להכין שטיפה של חיטוי פשוט על ידי ערבוב כפית אחת של מלח או סודה לשתייה בכוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותה.חזור על זה פעמיים ביום, או לעתים קרובות ככל שצריך.

דבש

דבש הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להרגיע ולרפא פצעי פה ולשון.פשוט מרחי כמות קטנה של דבש ישירות על הכאב.אפשר לו לשבת כמה דקות לפני שטיפת הפה במים חמים.

טיפ ייחודי ומועיל:

עדיף להשתמש בדבש גולמי ולא מסונן בעת טיפול בפה ולשון מכיוון שהוא יכיל יותר מהאנזימים הטבעיים המועילים לריפוי.

אלוורה

אלוורה ידועה בזכות תכונות הריפוי שלה וניתן להשתמש בה לטיפול בפצעי בפה ולשון.כדי להשתמש בג’ל אלוורה, פשוט הפעל כמות קטנה ישירות על הכאב.ניתן להשאיר אותו עד שעה לפני שטיפת הפה במים חמים.

שום

לשום תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות ההופכות אותו לתרופה ביתית אידיאלית לפצעי הפה והלשון.כדי להשתמש בשום, פשוט לרסק ציפורן אחד ולערבב אותו עם כפית שמן זית.מרחו תערובת זו ישירות על הכאב ואפשרו לה לשבת עד 30 דקות לפני שטיפת הפה במים חמים.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בפצעי בפה ולשון.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמות קטנה של שמן קוקוס ישירות על הכאבים ואפשר לו לשבת 15 דקות לפני שטיפת הפה במים חמים.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חיטוי רב עוצמה וניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי בפה ולשון.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותה.חזור על זה שלוש פעמים ביום, או לעתים קרובות ככל שצריך.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי בפה ולשון.כדי להשתמש בו, מערבבים טיפה אחת של שמן עץ התה עם כפית שמן זית ומורחים אותה ישירות על הכאב.אפשר לו לשבת עד שעה לפני שטיפת הפה במים חמים.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה יעילה לפצעי פה ולשון.פשוט מערבבים כפית אחת של מיץ לימון טרי עם כוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותה.חזור על זה שלוש פעמים ביום, או לעתים קרובות ככל שצריך.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי וניתן להשתמש בה לטיפול בפה ולשון.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים.לשטוף את התערובת בפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותה.חזור על זה שלוש פעמים ביום, או לעתים קרובות ככל שצריך.

יוגורט

יוגורט הוא פרוביוטיקה טבעית ויכול לעזור להילחם בזיהום ולהאיץ את הריפוי.כדי להשתמש בו, פשוט החל כמות קטנה של יוגורט רגיל ישירות על הכאבים.אפשר לו לשבת עד שעה לפני שטיפת הפה במים חמים.

כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי וניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי בפה ולשון.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כף דבש אחת.מרחו תערובת זו ישירות על הכאב ואפשרו לה לשבת עד 30 דקות לפני שטיפת הפה במים חמים.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להרגיע ולרפא פצעי פה ולשון.ל

תרופות טבעיות לפצעי פה ולשון

פצעי פה ולשון יכולים להיות כואביםלא נוח, ולעיתים יכול להפריע אפילו לאכילה ודיבור.בעוד שניתן לטפל במקרים רבים של פצעי פה ולשון בתרופות ללא מרשם, יש אנשים שמעדיפים לנסות תרופות טבעיות.להלן 19 תרופות של סבתא זמינות בבית ומועילות לפצעי פה ולשון.

גרגר מי מלח

גרגרי מי מלח הם תרופה ביתית פופולרית לפצעי פה ולשון.המלח פועל כחומר חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לפצעי הפה.להכנת גרגר מים מלח מערבבים 1 כפית מלח עם 8 גרם מים חמים עד שהמלח מומס במלואו, ומגרד עם התערובת למשך 30 שניות.

דבש

לדבש יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לפצעי הפה והלשון.כדי להשתמש בדבש כתרופה, החל כמות קטנה של דבש ישירות על הכאב, דואג לא לבלוע אותו.השאר את הדבש על הכאב למשך 1-2 דקות לפני השטיפה במים חמים.

חלב מגנזיה

חלב מגנזיה הוא נוגד חומצה עדין שניתן להשתמש בו כדי להפחית את הכאב והנפיחות של פצעי הפה והלשון.כדי להשתמש בחלב של מגנזיה כתרופה, מערבבים 1 כפית חלב מגנזיה בכוס מים חמים והשתמשו בו לגרגר למשך 30 שניות.

אלוורה

אלוורה היא תרופה ביתית פופולרית לפצעי פה ולשון.אלוורה יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לפצעי הפה והלשון.כדי להשתמש באלוורה כתרופה, החל כמות קטנה של ג’ל אלוורה ישירות על הכאבים והשאיר אותו למשך 1-2 דקות לפני השטיפה במים חמים.

שום

לשום תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לפצעי הפה והלשון.כדי להשתמש בשום כתרופה, מעיסים 1-2 שיני שום ומורחים את השום הכתוש ישירות על הכאב.השאירו את השום על הכאב למשך 1-2 דקות לפני השטיפה במים חמים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא אנטיבקטריאלי טבעי ואנטיספטי, שיכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לפצעי הפה והלשון.כדי להשתמש בשמן עץ התה כתרופה, מערבבים 1 טיפה של שמן עץ התה עם כפית שמן קוקוס ומורחים את התערובת ישירות על הכאב.השאירו את התערובת על הכאב למשך 1-2 דקות לפני השטיפה במים חמים.

מנטה

נענע הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לפצעי הפה והלשון.כדי להשתמש במנטה כתרופה, מוחץ 1-2 עלי נענע טריים ומרחי את העלים הכתושים ישירות על הכאבים.השאר את הנענע על הכאב למשך 1-2 דקות לפני השטיפה במים חמים.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטיבקטריאלי טבעי ואנטי -פטרייתי, שיכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לפצעי הפה והלשון.כדי להשתמש בשמן קוקוס כתרופה, החל כמות קטנה של שמן קוקוס ישירות על הכאב.השאירו את שמן הקוקוס על הכאב למשך 1-2 דקות לפני השטיפה במים חמים.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד חומצה טבעית ויכולה לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לפצעי הפה והלשון.כדי להשתמש בסודה לשתייה כתרופה, מערבבים 1 כפית סודה לשתייה בכוס מים חמים והשתמשו בה לגרגר למשך 30 שניות.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא אנטיבקטריאלי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לפצעי הפה והלשון.כדי להשתמש במיץ לימון כתרופה, מערבבים 1 כפית מיץ לימון בכוס מים חמים והשתמשו בו לגרגר למשך 30 שניות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לפצעי הפה והלשון.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה, מערבבים 1 כפית חומץ תפוחים בכוס 1 מים חמים והשתמשו בו כדי לגרגר למשך 30 שניות.

כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן