דף הבית » תרופות סבתא » 19 הסעדים של סבתא המבוססים על מרכיבים טבעיים וסודיים להפסקת דימום
ddadadddd dadc daddaad ddedddadaddd dadc dedadbddddd dd

19 הסעדים של סבתא המבוססים על מרכיבים טבעיים וסודיים להפסקת דימום

להפסיק לדמם עם הסעדים של סבתא

סבתות מחלקות תרופות לבית במשך דורות, וניתן להשתמש בחלק מהתרופות הללו כדי להפסיק את הדימום.בעבר, רבים מהתרופות הללו התבססו על מרכיבים טבעיים וסודיים.כיום אנו יכולים ללמוד מסבתותינו ולהשתמש בשיטות המנוסות והמאומצות שלהן כדי להפסיק את הדימום.

להלן 19 תרופות להפסקת דימום.

קרח

ניתן להשתמש בקרח כדי להפסיק את הדימום.זה עוזר להיצר את כלי הדם ולהפחית את כמות הדימום.כדי להשתמש בקרח, עטפו אותו במגבת נקייה והמרחו אותו על הפצע למשך 10 דקות בכל פעם.

לחץ

ניתן להשתמש בלחץ כדי להפסיק את הדימום.מכסים את הפצע במטלית נקייה או גזה ולחצו בחוזקה למשך 5 דקות לפחות.אל תסיר את הבד או הגזה עד שהדימום נעצר.

טיפ: השתמש בפיסת בד או גזה כדי למרוח לחץ אם אין לך תחבושת.

פלפל קאיין

ניתן להשתמש בפלפל קאיין כדי להפסיק את הדימום.זה עוזר להפחית דלקת ומזרז את תהליך הריפוי.כדי להשתמש בפלפל קאיין, מערבבים 1 כפית פלפל קאיין עם כפית מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על הפצע והשאיר אותו למשך 15 דקות.

אלום

אלום הוא מינרל שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.זה עוזר להיצר את כלי הדם ולהפחית את כמות הדימום.כדי להשתמש באלום, מערבבים 1 כפית אלום עם כפית מים לייצור משחה.החל את העיסה על הפצע והשאיר אותו למשך 15 דקות.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים 5 טיפות שמן עץ התה עם כפית מים לייצור משחה.החל את העיסה על הפצע והשאיר אותו למשך 15 דקות.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא מעמד טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש במיץ לימון, מערבבים 1 כפית מיץ לימון עם כפית מים להכנת משחה.החל את העיסה על הפצע והשאיר אותו למשך 15 דקות.

חומץ

ניתן להשתמש בחומץ כדי להפסיק את הדימום.זה עוזר להיצר את כלי הדם ולהפחית את כמות הדימום.כדי להשתמש בחומץ, מערבבים 1 כפית חומץ עם כפית מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על הפצע והשאיר אותו למשך 15 דקות.

דבש

דבש הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בדבש, מערבבים 1 כפית דבש עם כפית מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על הפצע והשאיר אותו למשך 15 דקות.

שום

שום הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בשום, ריסק 1 שן שום ומערבב אותו עם כפית מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על הפצע והשאיר אותו למשך 15 דקות.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא מענק טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים 1 כפית חומץ תפוחים עם כפית מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על הפצע והשאיר אותו למשך 15 דקות.

אלוורה

אלוורה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש באלוורה, חלץ את הג’ל מעלה אלוורה ומערבב אותו עם כפית מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על הפצע והשאיר אותו למשך 15 דקות.

מנטה

נענע הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש במנטה, מוחץ 1 כפית עלי נענע ומערבב אותו עם כפית מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על הפצע והשאיר אותו למשך 15 דקות.

בצל

בצל הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בצל, ריסקו 1 כפית בצל ומערבבים אותו עם כפית מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה על הפצע והשאיר אותו למשך 15 דקות.

<H

חלק 2: 19 הסעדים של סבתא להפסיק לדימום

סבתות יש לעיתים קרובות סעדים שהם השתמשו במשך דורות לטיפול במגוון מחלות.דימום יכול להיות קשה להפסיק, אך ישנם כמה טבעיים ו- SECRET מרכיבים שיכולים לעזור.להלן 19 תרופות של סבתא שיכולות לעזור להפסיק את הדימום.

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כף מים אחת ומורחים את התערובת ישירות על הפצע.השאירו אותו לכמה דקות ואז שוטפים במים נקיים.חזור על תהליך זה עד שהדימום ייפסק.

2.כורכום

כורכום שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה יכול לשמש גם כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של אבקת כורכום עם כף מים אחת.מרחו את התערובת ישירות על הפצע והשאירו אותו מספר דקות.שוטפים במים נקיים וחוזרים על עצמם עד שהדימום ייפסק.

3.שמן קוקוס

שמן קוקוס

הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בו, מרחו את השמן ישירות על הפצע והשאירו אותו מספר דקות.שוטפים במים נקיים וחוזרים על עצמם עד שהדימום ייפסק.

4.מלח

מלח הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בו, מערבבים כף מלח אחת עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת ישירות על הפצע והשאירו אותו מספר דקות.שוטפים במים נקיים וחוזרים על עצמם עד שהדימום ייפסק.

5.דבש

דבש הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בו, החל את הדבש ישירות על הפצע והשאיר אותו מספר דקות.שוטפים במים נקיים וחוזרים על עצמם עד שהדימום ייפסק.

6.שום

שום הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בו, לרסק שן שום אחד של שום ומורחים את הדבק ישירות על הפצע.השאירו אותו לכמה דקות ואז שוטפים במים נקיים.חזור על תהליך זה עד שהדימום ייפסק.

7.בצל

בצל הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בו, חותכים בצל לשניים ושפשפו את הצד החתוך ישירות על הפצע.השאירו אותו לכמה דקות ואז שוטפים במים נקיים.חזור על תהליך זה עד שהדימום ייפסק.

8.אלוורה

אלוורה הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בו, החל את הג’ל ישירות על הפצע והשאיר אותו מספר דקות.שוטפים במים נקיים וחוזרים על עצמם עד שהדימום ייפסק.

9.מיץ לימון

מיץ לימון הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של מיץ לימון עם כף מים אחת ומורחים את התערובת ישירות על הפצע.השאירו אותו לכמה דקות ואז שוטפים במים נקיים.חזור על תהליך זה עד שהדימום ייפסק.

10.מכשפה לוז

לוז המכשפה הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בו, מרחו את הנוזל ישירות על הפצע והשאירו אותו מספר דקות.שוטפים במים נקיים וחוזרים על עצמם עד שהדימום ייפסק.

11.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של שמן עץ התה עם כף מים אחת ומורחים את התערובת ישירות על הפצע.השאירו אותו לכמה דקות ואז שוטפים במים נקיים.חזור על תהליך זה עד שהדימום ייפסק.

12.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא חיטוי טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפסיק את הדימום.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין עם כף מים אחת.מרחו את התערובת ישירות על הפצע והשאירו אותו מספר דקות.לשטוף במים נקיים ו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן