דף הבית » תרופות סבתא » 19 הסעדים של סבתא הם אורגניים ועוזרים להתאושש מכוויה ממים חמים
ddadadddd dadc daddaad ddd dddaddadddd ddadddaddd dcd

19 הסעדים של סבתא הם אורגניים ועוזרים להתאושש מכוויה ממים חמים

מהי כוויה ממים חמים?

כוויה ממים חמים היא סוג של כוויה הנגרמת על ידי מגע ישיר עם נוזל חם או אדים.תלוי בחומרת הכוויה, זה עלול לגרום נזק לעור, וכתוצאה מכך כאב, דלקת וצלקות פוטנציאליות.כוויות מים חמים הן אחד הסוגים הנפוצים ביותר של כוויות ויכולות לנוע בין עדין לחמור.

מדוע להשתמש בתרופות של סבתא?

הסעדים של סבתא הם תרופות אורגניות וטבעיות שהועברו במשך דורות.הוכח כי סעדים אלה היו בטוחים ויעילים כאשר משתמשים בהם כראוי.הם גם דרך נהדרת לעזור בטיפול בכוויות ממים חמים.לא רק שהם טבעיים, הם גם עדינים, שיכולים לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.

הנה 19 תרופות של סבתא לכוויה ממים חמים

 • מרחי קומפרס קר: הניחו קומפרס קר או בד ספוג במים קרים על האזור השרוף למשך 10-15 דקות בכל פעם.זה יעזור להפחית את הכאב והנפיחות של הכוויה.
 • ג’ל אלוורה: אלוורה ורה ג’ל הוא תרופה טבעית נהדרת לכוויות.החל את הג’ל על האזור השרוף כדי לעזור להרגיע את הכוויה ולקדם ריפוי.
 • דבש: דבש הוא חיטוי טבעי, שיכול לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.מרחי שכבה דקה של דבש על האזור השרוף ומכסה עם תחבושת.
 • שמן קוקוס: שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב ודלקת הכוויה.מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור הפגוע וכיסו עם תחבושת.
 • שמן ויטמין E: שמן ויטמין E הוא דרך נהדרת לעזור לרפא כוויה.מרחו כמה טיפות של שמן ויטמין E על הכוויה והכיסוי עם תחבושת.
 • חומץ: חומץ הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב ודלקת הכוויה.מערבבים מעט חומץ עם מים ומורחים אותו על האזור השרוף.
 • שמן לבנדר: שמן לבנדר הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת של כוויה.מרחו כמה טיפות של שמן לבנדר על האזור השרוף וכיסו עם תחבושת.
 • שמן עץ התה: שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב ודלקת הכוויה.מרחו כמה טיפות שמן עץ התה על האזור השרוף ומכסים עם תחבושת.
 • מיץ לימון: מיץ לימון הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב ודלקת הכוויה.מרחו כמה טיפות מיץ לימון על האזור השרוף ומכסים בתחבושת.
 • תפוח אדמה: תפוחי אדמה הם תרופה טבעית נהדרת לכוויות.קלף ומגרד תפוח אדמה ומורח את המיץ על האזור השרוף ומכסה בתחבושת.
 • שמן זית: שמן זית הוא תרופה טבעית נהדרת לכוויות.החל שכבה דקה של שמן זית על האזור השרוף ומכסה עם תחבושת.
 • חומץ תפוחים: חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת של כוויה.מערבבים מעט חומץ תפוחים עם מים ומורחים אותו על האזור השרוף.
 • סודה לשתייה: סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ויכולה לעזור להפחית את הכאב והדלקת של כוויה.מערבבים מעט סודה לשתייה עם מים ומורחים אותה על האזור השרוף.
 • מלפפון: מלפפונים הם תרופה טבעית נהדרת לכוויות.קלף ומגרד מלפפון ומרוח את המיץ על האזור השרוף ומכסה בתחבושת.
 • שום: שום הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב ודלקת הכוויה.מרחו כמה טיפות שמן שום על האזור השרוף ומכסים בתחבושת.
 • יוגורט: יוגורט הוא תרופה טבעית נהדרת לכוויות.מרחו שכבה דקה של יוגורט על האזור השרוף וכיסו עם תחבושת.
 • שיבולת שועל: שיבולת שועל היא תרופה טבעית נהדרת לכוויות.מרחו שכבה דקה של שיבולת שועל על האזור השרוף וכיסו עם תחבושת.
 • לוז מכשפה: לוז מכשפה הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת של כוויה.החל כמה טיפות לוז מכשפה על האזור השרוף וכיסוי

  19 תרופות של סבתא לכוויות ממים חמים

  לשרוףS ממים חמים הם כואבים ויכולים להיות מסוכנים אם לא מטופלים כראוי.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות ביתיות שהועברו מסבתות לאורך הדורות שיכולות לעזור בתהליך הריפוי.19 הסעדים של סבתא אלה כולם אורגניים ויכולים לעזור להתאושש מכוויה ממים חמים.

  1.תפוח אדמה גולמי

  אחד התרופות הפופולריות ביותר של כוויות הוא למרוח תפוח אדמה גולמי על האזור המושפע.יש לחתוך את תפוח האדמה לשניים ואז להחיל ישירות על הכוויה.תכונות הקירור הטבעיות של תפוח האדמה יכולות לעזור להרגיע את הכאב ולהפחית את הדלקת.

  2.דבש

  דבש משמש זה מכבר כתרופה טבעית לכוויות.הוא מכיל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ולהפחית את הסיכון לזיהום.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע, או ניתן להשתמש במשחה על בסיס דבש.

  3.אלוורה

  אלוורה ידועה בזכות תכונות הריפוי שלה, וניתן להשתמש בה לטיפול בכוויות ממים חמים.יש לו תכונות קירור טבעיות שיכולות לעזור להרגיע את הכאב, כמו גם לתכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע.

  4.שמן קוקוס

  שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בכוויות ממים חמים.הוא מכיל תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי-פטריות שיכולות לעזור להפחית את הסיכון לזיהום, כמו גם תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע.

  5.לבנדר

  לבנדר הוא תרופה פופולרית נוספת לכוויות ממים חמים.לשמן לבנדר יש תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להרגיע את הכאב ולהפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע, או ניתן להשתמש במשחה מבוססת לבנדר.

  6.חומץ

  חומץ משמש זה מכבר כתרופה ביתית לכוויות.יש לו תכונות טבעיות חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ולהפחתת הנפיחות.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע.

  7.חלב

  חלב הוא תרופה פופולרית נוספת לכוויות ממים חמים.תכונות הקירור הטבעיות של חלב יכולות לעזור להרגיע את הכאב ולהפחית את הדלקת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע או ניתן להשתמש במשחה על בסיס חלב.

  8.מכשפה לוז

  לוז מכשפה הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בכוויות ממים חמים.יש לו תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ולהפחית את הסיכון לזיהום.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע.

  9.שמן זית

  שמן זית הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בכוויות ממים חמים.יש לו תכונות טבעיות חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ולהפחתת הנפיחות.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע או ניתן להשתמש במשחה על בסיס שמן זית.

  10.שמן עץ התה

  שמן עץ התה הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בכוויות ממים חמים.יש לו תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ולהפחית את הסיכון לזיהום.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע.

  סיכום

  כוויות ממים חמים עלולות להיות כואבות ומסוכנות, אך ישנם מספר תרופות שהועברו מסבתות לאורך כל הדורות שיכולות לעזור בתהליך הריפוי.19 הסעדים של סבתא אלה כולם אורגניים ויכולים לעזור להתאושש מכוויה ממים חמים.הם כוללים תפוח אדמה גולמי, דבש, אלוורה, שמן קוקוס, לבנדר, חומץ, חלב, לוז מכשפה, שמן זית ושמן עץ התה.בשימוש נכון, תרופות אלה יכולות לעזור להרגיע את הכאב ולהפחתת דלקת.

  שאלות נפוצות

  מהן התרופות הביתיות הטובות ביותר לכוויות ממים חמים?

  התרופות הביתיות הטובות ביותר לכוויות ממים חמים הם תפוח אדמה גולמי, דבש, אלוורה, שמן קוקוס, לבנדר, חומץ, חלב, לוז מכשפה, שמן זית ושמן עץ התה.

  הםSE SEMODIES בטוחים לשימוש?

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן