דף הבית » תרופות סבתא » 19 הסעדים של סבתא אמיתית ועתיקה להפחתת סוכר בדם

19 הסעדים של סבתא אמיתית ועתיקה להפחתת סוכר בדם

מהו סוכר גבוה בדם?

סוכר גבוה בדם, המכונה גם היפרגליקמיה, הוא מצב רפואי נפוץ מאוד המאופיין ברמה גבוהה של גלוקוז בזרם הדם.בדרך כלל זה נגרם כתוצאה מחוסר איזון בין ייצור הגוף לשימוש בגלוקוז.סוכר גבוה בדם יכול להוביל לבעיות בריאותיות חמורות אם לא ינוהלו כראוי, כולל מחלות לב, שבץ מוחי, אי ספיקת כליות ונזק עצבי.

19 הסעדים של סבתא להפחתת סוכר בדם

למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות ושינויים באורח החיים שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בהורדת רמות הסוכר בדם.להלן 19 תרופות של סבתא אמיתית ועתיקה להפחתת הסוכר בדם:

 • פעילות גופנית באופן קבוע: פעילות גופנית רגילה מסייעת להפחתת רמות הסוכר בדם על ידי הגדלת הרגישות של הגוף לאינסולין.מכוון לפחות 30 דקות של פעילות בעצימות בינונית, כמו הליכה מהירה, חמישה ימים בשבוע.
 • לאכול תזונה מאוזנת: תזונה מאוזנת הכוללת שפע של פירות וירקות טריים חשובה לבריאות הכללית ויכולה לעזור לייצב את רמות הסוכר בדם.אכלו מגוון מזונות, כולל דגנים מלאים, חלבונים רזים ושומנים בריאים.
 • קיצוץ על סוכר ופחמימות מזוקקות: אכילת מזון ממותק ומעובד עלולה לגרום לרמות הסוכר בדם.בחר מזונות עם אינדקס גליקמי נמוך, כמו פירות, ירקות ודגנים מלאים, והגביל את צריכת הממתקים שלך ופחמימות מזוקקות.
 • שתו הרבה מים: להישאר לחות היטב חשוב לבריאות ויכול לעזור להפחית את רמות הסוכר בדם.מכוון לשתות לפחות שמונה כוסות מים ביום.
 • קבל מספיק שינה: לא לקבל מספיק שינה יכול להוביל לעלייה בקורטיזול, הורמון שיכול להעלות את רמות הסוכר בדם.שואפים לקבל שבע עד שמונה שעות שינה איכותית בכל לילה.
 • הפחתת לחץ: לחץ יכול להעלות את רמות הקורטיזול, מה שעלול להוביל לעלייה ברמת הסוכר בדם.נסה טכניקות הרפיה, כמו יוגה ומדיטציה, כדי להפחית את רמות הלחץ.
 • תרופות צמחי מרפא: ישנם כמה עשבי תיבול שיכולים לעזור להוריד את רמות הסוכר בדם.אלה כוללים מלון מר, חילבה, קינמון וג’ינסנג.
 • חומץ תפוחים: חומץ תפוחים יכול לעזור לאזן את רמות הסוכר בדם ומהווה תוספת נהדרת לסלטים או למנות אחרות.נסה לקחת שתי כפות של חומץ תפוחים ביום.
 • שמן קוקוס: שמן קוקוס יכול לעזור לאזן את רמות הסוכר בדם והוא עשיר בשומנים בריאים.נסה להוסיף כף שמן קוקוס לארוחות שלך.
 • כורכום: כורכום הוא אנטי דלקתי חזק ויכול לעזור להפחית את רמות הסוכר בדם.הוסף כורכום לארוחות שלך או קח תוסף.
 • אלוורה: אלוורה יכולה לעזור להפחית את רמות הסוכר בדם והיא תוספת נהדרת לשייקים או מיצים.נסה לקחת כף אחת של מיץ אלוורה ביום.
 • קינמון: קינמון הוא דרך נהדרת להפחית את רמות הסוכר בדם וניתן להוסיף אותו לקפה, שייק או שיבולת שועל.נסה לקחת כפית קינמון אחת ביום.
 • כרום: כרום הוא מינרל המסייע בוויסות רמות הסוכר בדם וניתן למצוא במזונות כמו ברוקולי, תפוחי אדמה ועגבניות.נסה לקחת תוסף כרום.
 • ג’ינג’ר: ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי חזק ויכול לעזור להפחית את רמות הסוכר בדם.נסה להוסיף ג’ינג’ר טרי לארוחות או לקחת תוסף.
 • שום: שום הוא חומר הורדת סוכר בדם טבעי וניתן להוסיף אותו לארוחות או לקחת כתוסף.נסה לקחת שתי שיני שום ביום.
 • אגוזים וזרעים: אגוזים וזרעים הם מקור נהדר לשומנים בריאים ויכולים לעזור להפחית את רמות הסוכר בדם.נסה להוסיף שקדים, אגוזי מלך, זרעי צ’יה וזרעי פשתן לארוחות שלך.
 • ירוקתה: תה ירוק הוא דרך נהדרת להפחית את רמות הסוכר בדם וניתן ליהנות ממנו חם או קר.נסה לשתות שתיים עד שלוש כוסות תה ירוק ביום.
 • <li

  תרופות עתיקות יותר להפחתת סוכר בדם

  בנוסף ל -19 הסעדים של סבתא האמיתית והעתיקה להפחתת סוכר בדם, ישנם כמה תרופות נוספות שניתן להשתמש בהן כדי לשמור על רמות הסוכר בדם.סעדים אלה אינם בהכרח מסורתיים, אך הם נמצאו יעילים בהורדת רמות הסוכר בדם.

  חומץ תפוחים

  חומץ תפוחים שימש זה מכבר כתרופה למגוון מחלות, והוא יכול לשמש גם כדי לעזור להוריד את רמות הסוכר בדם.מחקרים הראו כי צריכת כף של חומץ תפוחים לפני הארוחות יכולה לעזור להפחית את תגובת הגוף לפחמימות, ובכך למנוע את הדוקרן ברמות הסוכר בדם לאחר הארוחות.

  קינמון

  קינמון הוא בעל תכונות אנטי-סוכרתיות, והוכח שהוא מסייע בהפחתת רמות הסוכר בדם.מחקרים הראו כי צריכת קינמון יכולה לעזור להפחית את רמות הסוכר בדם בצום עד 10%.בנוסף, קינמון יכול לעזור להפחית את כמות האינסולין שהגוף צריך לייצר כדי לשמור על רמות הסוכר בדם.

  תרופות צמחי מרפא להפחתת סוכר בדם

  תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול במחלות שונות, וניתן להשתמש ברבים מהתרופות הללו כדי לעזור להוריד את רמות הסוכר בדם.חלק מהעשבים שניתן להשתמש בהם למטרה זו כוללים ג’ינג’ר, חילבה, גימנה וכרום.

  ג’ינג’ר

  ג’ינג’ר הוא עשב אנטי דלקתי המסייע להפחתת הדלקת בגוף.כמו כן, הוכח כי הוא מסייע בהפחתת רמות הסוכר בדם אצל אלה עם סוכרת מסוג 2.מחקרים הראו כי צריכת ג’ינג’ר יכולה להפחית את רמות הסוכר בדם בצום עד 12%.

  fenugreek

  חילופי חילוף הוא עשב ששימש זה מכבר ברפואה המסורתית.הוכח כי הוא מסייע בהפחתת רמות הסוכר בדם אצל אלה עם סוכרת מסוג 2.מחקרים הראו כי צריכת חילבה יכולה להפחית את רמות הסוכר בדם בצום עד 20%.

  Gymnema

  Gymnema הוא עשב ששימש במשך מאות שנים ברפואה המסורתית.הוכח כי הוא מסייע בהפחתת רמות הסוכר בדם אצל אלה עם סוכרת מסוג 2.מחקרים הראו כי צריכת התעמלות יכולה להפחית את רמות הסוכר בדם בצום עד 30%.

  כרום

  כרום הוא מינרל חיוני המסייע בוויסות רמות הסוכר בדם.מחקרים הראו כי צריכת כרום יכולה להפחית את רמות הסוכר בדם בצום עד 25%.בנוסף, כרום יכול לסייע בהפחתת עמידות לאינסולין, ובכך לעזור לשמור על רמות הסוכר בדם בבדיקה.

  סיכום

  ישנם מגוון של תרופות של סבתא אמיתית ועתיקה שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להוריד את רמות הסוכר בדם.אלה כוללים תרופות מסורתיות כמו מלון מריר, שום ובצל, כמו גם תרופות מודרניות יותר כמו חומץ תפוחים, קינמון, ג’ינג’ר, חילבה, גימור וכרום.על ידי שילוב תרופות אלה בתזונה של אחד, ניתן לשמור על רמות הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון להתפתחות סוכרת.

  שאלות נפוצות

  • מהן תרופות של סבתא אמיתית ועתיקה להוריד את הסוכר בדם?
   כמה תרופות של סבתא אמיתית ועתיקה להוריד את הסוכר בדם כוללות מלון מר, שום, בצל, חומץ תפוחים, קינמון, ג’ינג’ר, חילבה, גימנה וכרום.

  שילוב אלה 19 19 סבתות אמיתיות ועתיקות של סבתא עתיקה עד להוריד את הסוכר הדם.עזרו לשמור על רמות הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון להתפתחות סוכרת.חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתבצע שינויים בתזונה או באורח החיים של האדם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן