דף הבית » תרופות סבתא » 19 הסעדים החשובים של סבתא המועברים במשפחה לצרידות וכואב גרון
ddadadddd dddaddddd dadc daddaad ddeddaddaddd ddedadad

19 הסעדים החשובים של סבתא המועברים במשפחה לצרידות וכואב גרון

הסעדים של סבתות לצרידות וכאבי גרון

סבתות ידועות זה מכבר בזכות הידע העצום שלהן בסעדים מסורתיים למחלות נפוצות, וצרידות וכואב גרון אינם יוצאים מהכלל.החל בתה ביתי ועד גרגרים מיוחדים, התרופות של סבתות הועברו מדור לדור.במאמר זה נדון ב -19 תרופות סבתות חשובות שידועות כמסייעות להקל על צרגנות וכאבי גרון.

תרופות צמחי מרפא ובית

1.תה ליקריץ

תה ליקוריץ הוא תרופה מסורתית לכאבי גרון.זה מיוצר על ידי רתיחת שורש ליקריץ במים למשך 10-15 דקות.ניתן ממתק את התה בדבש לתוספת הקלה.

2.דבש ולימון

Honey and Lemon הוא תרופה קלאסית לכאבי גרון.זה מיוצר על ידי שילוב מיץ לימון סחוט טרי ודבש בכוס מים חמים.יש לערבב את התערובת ולגמות לאט כדי לעזור להרגיע את כאב הגרון.

3.גרגר חומץ תפוחים

חומץ אפל סיידר ידוע ביתרונות הבריאותיים הרבים שלו, וזה גם תרופה יעילה לצרידות וכואב גרון.כדי להכין גרגר חומץ תפוחים, מערבבים כף חומץ תפוחים בכוס מים חמים.גרגר את התערובת מספר פעמים ביום להקלה.

4.גרגר מי מלח

גרגרי מי מלח הם תרופה קלאסית לכאבי גרון.להכנת גרגר מים מלח מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים.גרגר את התערובת מספר פעמים ביום להקלה.

5.תה שורש מרשמלו

שורש מרשמלו שימש במשך מאות שנים לטיפול בכאבי גרון ומחלות נשימה אחרות.להכנת תה שורש מרשמלו, הוסיפו כפית שורש מרשמלו לכוס מים רותחים ותלולים למשך 10-15 דקות.מסננים את התה לפני השתייה.

6.תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו הרפואיות הרבות, והוא גם תרופה נהדרת לכאבי גרון.להכנת תה ג’ינג’ר, הוסף כפית ג’ינג’ר מגורד טרי לכוס מים רותחים ותלולה למשך 10-15 דקות.מסננים את התה לפני השתייה.

7.תה חלקלקה תה

אלם חלקלק משמש במשך מאות שנים לטיפול בכאבי גרון ומחלות נשימה אחרות.להכנת תה אלם חלקלק, הוסיפו כפית של אלם חלקלק לכוס מים רותחים ותלולים למשך 10-15 דקות.מסננים את התה לפני השתייה.

8.תה מרווה

תה מרווה הוא תרופה מסורתית לכאבי גרון.להכנת תה מרווה, הוסיפו כפית מרווה מיובשת לכוס מים רותחים ותלולים למשך 10-15 דקות.מסננים את התה לפני השתייה.

9.תה כורכום

כורכום ידוע ביתרונות הבריאותיים הרבים שלו, וזה גם תרופה נהדרת לכאבי גרון.להכנת תה כורכום, הוסף כפית אבקת כורכום לכוס מים רותחים ותלולה למשך 10-15 דקות.מסננים את התה לפני השתייה.

10.תה Echinacea

Echinacea ידועה ביתרונות הבריאותיים הרבים שלה, והיא גם תרופה נהדרת לכאבי גרון.להכנת תה Echinacea, הוסיפו כפית של Echinacea לכוס מים רותחים ותלולים למשך 10-15 דקות.מסננים את התה לפני השתייה.

טיפ ייחודי ומועיל

תמיד חשוב לשתות שפע נוזלים כשיש לך כאב גרון או צרידות.להישאר לחות יעזור לשמור על לחות בגרון ולהפחית את הגירוי.

תה ג’ינג’ר

על פי ההערכה,

ג’ינג’ר הוא תרופה יעילה לגרון כאב מכיוון שהיא גם אנטי דלקתית וגם אנטיבקטריאלית.זה יכול גם להפחית את הכאב הקשור לכאבי גרון.להכנת תה ג’ינג’ר, פשוט הרתיחו כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי בסיר מים ואז מסננים אותו.הוסף דבש ולימון לטעם נוסף וכדי לעזור להרגיע את הגרון.יש לצרוך תה ג’ינג’ר פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את חומרת כאב הגרון.

מי לימון

מי לימון מי לימון הם תרופה סבתא מסורתית לצרידות וגרונות כואבות.האופי החומצי של הלימון מסייע בהפחתת הדלקת ויכול להרגיע את הגרון.כדי להכין את התרופה, פשוט הוסף כמה טיפות מיץ לימון לכוס מים וד”רדיו אותו כמה פעמים ביום.אתה יכול גם להוסיף דבש לטעם נוסף וכדי לעזור להרגיע את הגרון.

שום

שום שימש זה מכבר כתרופה לגרון כאב בגלל התכונות האנטי דלקתיות והאנטיבקטריאליות שלו.כדי להכין תרופה שום, פשוט מרסקים כמה שיני שום ואז תלויות אותם במים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את חומרת כאב הגרון.אתה יכול גם להוסיף דבש לטעם נוסף וכדי לעזור להרגיע את הגרון.

גרגר מי מלח

גרגרי מי מלח הם תרופה סבתא פופולרית לצרידות וגרונות כואבות.המלח עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור להרגיע את הגרון.כדי להכין את התרופה, פשוט ממיסים כפית מלח בכוס מים חמים ואז לגרגר איתו מספר פעמים ביום.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות מיץ לימון לטעם נוסף וכדי לעזור להרגיע את הגרון.

ארבעת התרופות הללו הן רק חלק מהתרופות הרבות של סבתות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת חומרת הצרידות וכאבי גרון.אמנם סעדים אלה עשויים שלא לרפא את המצב הבסיסי, אך הם יכולים לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה אליו ואף עשויים לעזור במניעת החמירתו.כמו תמיד, הקפד לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה את כל הסעדים הללו כדי להבטיח שהם יהיו בטוחים ומתאימים למצבך הספציפי.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות של סבתא אחרת לצרידות וכאבי גרון?

בנוסף לתרופות המפורטות לעיל, כמה תרופות של סבתא אחרות לצרידות וכאבי גרון כוללות חומץ תפוחים, דבש ותה לימון, שאיפת קיטור וחלב כורכום.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה את כל הסעדים הללו כדי להבטיח שהם בטוחים ומתאימים למצבך הספציפי.

האם בוויקיפדיה יש מאמר על התרופות של סבתא לצרידות וכאבי גרון?

כן, וויקיפדיה יש מאמר על רעידות סבתא עבור צריבות וגרון .המאמר מספק סקירה כללית של הסעדים השונים שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בהפחתת חומרת צרידות וכאבי גרון.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה את כל הסעדים הללו כדי להבטיח שהם בטוחים ומתאימים למצבך הספציפי.

הסעדים של סבתא לצרידות וגרון כואבים הועברו מדור לדור.אמנם סעדים אלה עשויים שלא לרפא את המצב הבסיסי, אך הם יכולים לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה אליו ואף עשויים לעזור במניעת החמירתו.תה ג’ינג’ר, מי לימון, שום וגרגלים של מי מלח הם רק חלק מהתרופות הרבות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת חומרת הצרידות וכאבי הגרון.הקפד לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה את כל הסעדים הללו כדי להבטיח שהם בטוחים ומתאימים למצבך הספציפי.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן