דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות של סבתא פופולרית הפועלות במשפחה לבחילות והקאות בהריון
daadaddaddaa dadc daddaad daddaddcdaddaa ddaddadcddaa ddedadad

18 תרופות של סבתא פופולרית הפועלות במשפחה לבחילות והקאות בהריון

בחילה והקאות בהריון: סקירה כללית

הריון הוא תקופה מרגשת עבור הרבה אמהות חדשות לעתיד.עם זאת, זה יכול להיות גם זמן של בחילה אינטנסיבית והקאות.בחילה והקאות בהריון, המכונה מחלת בוקר, הוא סימפטום שכיח להריון ומשפיע על עד 80% מהנשים ההרות.אמנם מחלת בוקר היא בדרך כלל קלה ואינה מהווה סיכון בריאותי רציני, אך זה יכול להיות מאוד לא נוח ומפריע לחיי היומיום.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות שהועברו לאורך דורות שיכולים לעזור להקל על תסמיני מחלת הבוקר.

18 הסעדים של סבתא פופולרית לבחילות והקאות בהריון

1. אכלו ארוחות קטנות ותכופות לאורך כל היום.אכילת ארוחות קטנות יותר לעיתים קרובות יכולה לעזור במניעת הבחילות והקאות להתרחשות.חשוב גם להימנע מאכילת ארוחות גדולות או דילוג על ארוחות לחלוטין, מכיוון שזה יכול להחמיר בחילות והקאות.

2. שתו הרבה נוזלים.להישאר לחות הוא חיוני בעת התמודדות עם מחלת בוקר.חשוב לשתות הרבה מים ונוזלים אחרים לאורך היום על מנת לשמור על התייבשות הגוף.

3. אכלו ג’ינג’ר.ג’ינג’ר כבר מזמן משמש כתרופה לבחילה והקאות.ניתן לקחת אותו בצורה של תה, כמוסות, או אפילו כחטיף.

4. שתו תה מנטה.מנטה משמש זה מכבר כדי לעזור בעיכול ויכול לעזור להרגיע את הבטן המוטרדת.

5. אכלו מזונות עשירים בחלבון.אכילת מזונות עשירים בחלבון יכולה לעזור לשמור על יציבות רמות הסוכר בדם, מה שיכול לעזור במניעת בחילות והקאות.

6. הימנע ממזונות המעוררים בחילה.כל אישה שונה בכל מה שקשור לאילו אוכלים מעוררים בחילות והקאות.חשוב לשים לב שמזונות מחמירים את הסימפטומים ולהימנע מהם במידת האפשר.

7. הימנע מריחות חזקים.ריחות חזקים יכולים לעורר בחילות והקאות, ולכן חשוב להימנע מהם במידת האפשר.

8. קח תוסף ויטמין B6.הוכח כי ויטמין B6 מסייע בהפחתת תסמיני מחלת הבוקר.

9. קח תוסף פרוביוטי.פרוביוטיקה יכולה לעזור בוויסות העיכול ולהקל על בחילות והקאות.

10. אכלו מזונות עשירים בחומצה פולית.חומצה פולית היא חומר מזין חיוני במהלך ההיריון ויכולה לעזור להפחית את תסמיני מחלת הבוקר.

11. לאכול מזונות עשירים בוויטמין C. ויטמין C הוא חומר מזין חיוני במהלך ההיריון ויכול לעזור להפחית את הסימפטומים של מחלת הבוקר.

12. אכלו אוכלים עשירים בברזל.ברזל הוא חומר מזין חיוני במהלך ההיריון ויכול לעזור להפחית את תסמיני מחלת הבוקר.

13. אכלו אוכלים עשירים במגנזיום.מגנזיום הוא חומר מזין חיוני במהלך ההיריון ויכול לעזור להפחית את תסמיני מחלת הבוקר.

14. אכלו אוכלים עשירים בסידן.סידן הוא חומר מזין חיוני במהלך ההיריון ויכול לעזור להפחית את תסמיני מחלת הבוקר.

15. קח מולטי ויטמין.נטילת מולטי ויטמין יומי יכולה לעזור להבטיח שהגוף יקבל את כל החומרים המזינים החיוניים הדרושים במהלך ההיריון.

16. אקופרסורה.יישום לחץ עדין על נקודות מסוימות על הגוף יכול לעזור להפחית את הבחילות והקאות.

17. ארומתרפיה.מחקרים הראו כי שמנים אתרים מסוימים יכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של מחלת הבוקר.

18. טכניקות הרפיה.טכניקות הרפיה כמו נשימה עמוקה, מדיטציה, יוגה ועיסוי יכולות לעזור להפחית את הלחץ, מה שיכול לעזור להפחית את תסמיני מחלת הבוקר.

טיפ: הקשיב לגופך

חשוב להקשיב לגופך ולהבין מה הכי מתאים לך כשאתה מתמודד עם מחלת בוקר.כל אישה שונה ויש לה צרכים שונים בכל מה שקשור לניהול הסימפטומים של מחלת בוקר.חשוב להתנסות ולברר מה הכי מתאים לך.

תרופות צמחים לבחילות והקאות בהריון

תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים כתרופה של סבתא פופולרית לבחילה והקאות בהריון.ידוע כי תרופות צמחיות יעילות בסיוע להפחתת הסימפטומים oF בחילות והקאות.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא הפועלות במשפחה לבחילות והקאות בהריון:

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר של צמחי מרפא המשמשים לבחילה והקאות בהריון.על פי ההערכה, היא מסייעת להפחית בחילות והקאות על ידי הרגעת הבטן וסייעת לעיכול.ניתן לקחת זנגביל בתה, כמוסות או כשמן אתרי.

קמומיל

קמומיל הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה והקאות בהריון.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת תסמיני בחילה והקאות על ידי הרגעת הקיבה וסייעת לעיכול.ניתן ליטול קמומיל בתה, כמוסות או כשמן אתרי.

PEPPERMINT

מנטה היא תרופה צמחית פופולרית נוספת לבחילות והקאות בהריון.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת תסמיני בחילה והקאות על ידי הרגעת הקיבה וסייעת לעיכול.ניתן ליטול מנטה בתה, כמוסות או כשמן אתרי.

לימון בלאם

Lemon Balm הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה והקאות בהריון.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת תסמיני בחילה והקאות על ידי הרגעת הקיבה וסייעת לעיכול.ניתן ליטול מזור לימון בתה, כמוסות או כשמן אתרי.

שומר

שומר הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה והקאות בהריון.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת תסמיני בחילה והקאות על ידי הרגעת הקיבה וסייעת לעיכול.ניתן לקחת שומר בתה, כמוסות או כשמן אתרי.

catnip

Catnip הוא עוד תרופה צמחית פופולרית לבחילה והקאות בהריון.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת תסמיני בחילה והקאות על ידי הרגעת הקיבה וסייעת לעיכול.ניתן ליטול חתול בתה, כמוסות או כשמן אתרי.

תרופות אחרות לבחילות והקאות בהריון

בנוסף לתרופות צמחיות, ישנם תרופות פופולריות אחרות של סבתא הפועלות במשפחה לבחילות והקאות בהריון.

דיקור סיני

דיקור סיני הוא תרופה פופולרית לבחילה והקאות בהריון.ההערכה היא כי היא מסייעת בהפחתת תסמיני בחילה והקאות על ידי גירוי נקודות מסוימות בגוף.

ארומתרפיה

ארומתרפיה היא תרופה פופולרית נוספת לבחילה והקאות בהריון.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת תסמיני בחילה והקאות על ידי שימוש בשמנים אתרים כדי לעורר נקודות מסוימות בגוף.

עיסוי

עיסוי הוא תרופה פופולרית נוספת לבחילות והקאות בהריון.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת תסמיני בחילה והקאות על ידי הגדלת זרימת הדם והפחתת הלחץ.

מסקנה

בחילה והקאות בהריון הם תלונה שכיחה, אך ישנם תרופות של סבתות רבות הפועלות במשפחה שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.תרופות צמחי מרפא, כמו ג’ינג’ר, קמומיל, מנטה, לימון בלאם ושומר, הם כולם תרופות פופולריות לבחילות והקאות בהריון.תרופות אחרות, כמו דיקור סיני, ארומתרפיה ועיסוי, הם גם תרופות פופולריות לבחילה והקאות בהריון.עם השילוב הנכון של תרופות, ניתן להפחית את הסימפטומים של בחילות והקאות בהריון.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות פופולריות של סבתא לבחילה והקאות בהריון?

התרופות הפופולריות של סבתא לבחילה והקאות בהריון כוללות ג’ינג’ר, קמומיל, מנטה, לימון בלאם, שומר, קטניפ, דיקור סיני, ארומתרפיה ועיסוי.

האם תרופות אלה בטוחות לשימוש במהלך ההיריון?

מרבית הסעדים הללו בטוחים לשימוש במהלך ההיריון, עם זאת, חשוב לדבר עם ספק שירותי הבריאות שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו כדי להבטיח שהם בטוחים ומתאימים לצרכים האישיים שלך.

לסיכום, הסעדים של סבתא לבחילה והקאות בהריון יכולים להיות דרך מועילה ויעילה להפחתת התסמינים.למרות שסעדים אלה שימשו במשך מאות שנים, חשוב לדבר עם ספק שירותי הבריאות שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו כדיבטוח שהם בטוחים ומתאימים לצרכים האישיים שלך.<a href = "https://en.wikipedia.org

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן