דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות של סבתא עתיקה ובריאה לתזונה
daadaddaddaa dadc daddaad dadaaddad dddaddd dcdaadddad

18 תרופות של סבתא עתיקה ובריאה לתזונה

לחיות אורח חיים בריא זה משהו שרבים מאיתנו שואפים אליו, אבל זה יכול להיות אתגר לעשות זאת.למרבה המזל, הסבתות שלנו העבירו כמה תרופות עתיקות ובריאות לתזונה שיכולות לעזור לנו להישאר על המסלול.במאמר זה נחקור 18 מהתרופות הללו וכיצד להוציא אותם לפועל.

1.לאכול אוכל שלם

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לזכור כשמדובר בדיאטה הוא להתמקד באכילת אוכלים שלמים ולא מעובדים.המשמעות היא הימנעות מדברים כמו בשרים מעובדים, לחם לבן וחטיפים ממותקים.במקום זאת, בחר בדברים כמו פירות, ירקות, דגנים מלאים וחלבונים רזים.לא רק שזה ייתן לך יותר אנרגיה וישמור עליך מלא יותר לאורך זמן, אלא שזה גם יעזור לך לקבל את התזונה שגופך זקוק לו.

2.עקוב אחר גדלי החלקים

גדלי המנות הם אחד האשמים הגדולים ביותר בכל מה שקשור לאכילת יתר.התרופה של סבתא לכך היא להשתמש בצלחות קטנות יותר ולמלא אותן מספיק אוכל מספיק לארוחה יחידה.זה יעזור לך לשמור על המנות שלך בבדיקה ולמנוע ממך לאכול יתר.

3.לשתות יותר מים

מים חיוניים לגופנו לתפקד כראוי.זה עוזר לשטוף רעלים ועוזר לנו להרגיש מלא יותר לאורך זמן.התרופה של סבתא הייתה לשתות כוס מים לפני כל ארוחה.זה יעזור לגרום לך להרגיש מלא יותר מהר יותר וימנע מכם לאכול יתר.

4.לאכול יותר סיבים

סיבים הם עוד חומרים מזינים חשובים לגופנו.זה עוזר לשמור עלינו קבוע וגם עוזר לשמור עלינו מלאים.התרופה של סבתא היא לכלול יותר מזונות עשירים בסיבים בתזונה כמו פירות, ירקות ודגנים מלאים.זה יעזור לשמור על תחושת מלאה יותר לאורך זמן ויעזור לשמור על תפקוד מערכת העיכול שלך כראוי.

5.קבל מספיק שינה

שינה חיונית לבריאותנו ולרווחתנו.אי קבלת מספיק שינה יכולה להוביל לאכילת יתר ועלייה במשקל.התרופה של סבתא היא לוודא שתקבלו 7-8 שעות שינה בכל לילה.זה יעזור לשמור על רמות האנרגיה שלך ויסייע בוויסות הורמוני הרעב שלך.

6.להגביל סוכר ומזון מעובד

סוכר ומזון מעובד יכולים להזיק מאוד לבריאותנו.התרופה של סבתא היא להגביל את המזונות הללו ככל האפשר.במקום זאת, בחר במזונות טבעיים כמו פירות, ירקות ודגנים מלאים.זה יעזור לשמור על רמות הסוכר בדם שלך ויעזור לשמור על המשקל שלך בבדיקה.

7.אל תדלג על ארוחות

דילוג על ארוחות יכול להוביל לאכילת יתר בהמשך היום.התרופה של סבתא היא לוודא שאתה אוכל ארוחות קבועות לאורך כל היום.זה יעזור לשמור על רמות האנרגיה שלך וימנע מכם לאכול יתר.

8.אכלו לאט

אכילה אט אט עוזרת לתת לגופך זמן לרשום מלאות.התרופה של סבתא היא לקחת את הזמן שלך עם ארוחות ולהתענג על כל ביס.זה יעזור למנוע מכם לאכול יתר על המידה וגם יעזור לכם ליהנות מהאוכל שלכם יותר.

9.הוסף תבלינים ועשבי תיבול לאוכל שלך

תבלינים ועשבי תיבול יכולים לעזור להוסיף טעם לאוכל שלך מבלי להוסיף קלוריות נוספות.התרופה של סבתא היא להוסיף תבלינים ועשבי תיבול לארוחות כדי להפוך אותם לטעימים ומהנים יותר.זה יעזור להפוך את הארוחות שלך לספק יותר וגם יעזור לשמור על המשקל שלך בבדיקה.

10.להפחית את רמות הלחץ

לחץ יכול להשפיע מאוד על בריאותנו ורווחתנו.התרופה של סבתא היא לקחת זמן לעצמך ולתרגל טכניקות הרפיה כמו יוגה או מדיטציה.זה יעזור להפחית את רמות הלחץ שלך וגם יעזור לשמור על המשקל שלך בבדיקה.

11.תרגיל באופן קבוע

פעילות גופנית היא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות לבריאותך.התרופה של סבתא היא לוודא שאתה מקבל איזושהי אימון בכל יום.זה יכול להיות כל דבר, החל מהטיול סביב הגוש ועד אימון אינטנסיבי יותר.זה יעזור לשמור על המשקל שלך בבדיקה וגם יעזור לשמור על תחושת אנרגיה ובריאה.

12.הישאר לחות

להישאר לחות הוא חיוני עבורנובריאות ורווחה.התרופה של סבתא היא לוודא שאתה שותה הרבה מים לאורך כל היום.זה יעזור לשמור על גופך לתפקד כראוי וגם יעזור לגרום לך להרגיש מלא יותר

חלק 2: הסעדים של סבתא לדיאטה

סבתות היו ידועות בחוכמה ובניסיון שלהן בכל הקשור לדיאטה.לעתים קרובות הם העבירו את הסעדים שלהם לנכדיהם לאורך השנים.הוכח כי סעדים אלה יעילים בכל הקשור לשמירה על תזונה בריאה ויכולים לעזור לך להשיג את יעדי הירידה במשקל שלך.להלן 18 תרופות של סבתא עתיקה ובריאה לתזונה שתוכלו לשלב באורח החיים שלכם.

1.אכלו את הירקות שלכם

סבתות תמיד אומרות לנכדותיהן לאכול את הירקות שלהן!אכילת יותר ירקות היא דרך נהדרת להשיג יותר חומרים מזינים וסיבים תזונתיים בתזונה.ירקות דלים בקלוריות ויכולים לעזור לכם להרגיש מלאים ומרוצים.בנוסף, הם ארוזים בוויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולשמור על בריאותך.

2.לשתות הרבה מים

שתיית מים רבים היא חלק מהותי מכל תזונה.מים עוזרים לשטוף רעלים מגופך ולהשאיר אותך לחות.זה יכול גם לעזור להפחית את התשוקות ולשמור על כך שתרגיש מלא יותר לאורך זמן.מכוון לשתות לפחות 8 כוסות מים ביום כדי להישאר לחות ובריא.

3.אכלו מנות קטנות יותר

סבתות

סבתות מציעות לעתים קרובות לאכול מנות קטנות יותר שיעזרו לך להשיג את יעדי הירידה במשקל שלך.אכילת מנות קטנות יותר יכולה לעזור לך להישאר בשליטה על המנות שלך ולמנוע אכילת יתר.נסה לוודא שהארוחות שלך מאוזנות ומכילות תערובת של חלבונים, פחמימות ושומנים בריאים.

4.הימנע ממזון מעובד

מזון מעובד

מכיל לעתים קרובות הרבה סוכרים, שומנים וחומרים משמרים נוספים.אלה יכולים להזיק לבריאותך ולמטרות הירידה במשקל שלך.סבתות מציעות להימנע ממזון מעובד ולהדביק למזונות טבעיים שלמים כמו פירות, ירקות, חלבונים רזים ופחמימות מורכבות.

5.אכלו הרבה פירות

פירות ארוזים בוויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולשמור על בריאותך.בנוסף, הם מקור נהדר לסיבים ויכולים לעזור לך להרגיש מלא יותר לאורך זמן.נסה לאכול לפחות 2 מנות פירות ביום לבריאות אופטימלית.

6.להתקדם

סבתות תמיד מציעות לקבל פעילות גופנית.פעילות גופנית יכולה לעזור להגביר את רמות מצב הרוח והאנרגיה שלך, ובנוסף זה יכול לעזור לך להישאר בכושר ובריא.נסה לשלב לפחות 30 דקות של פעילות גופנית בשגרת היומיום שלך.

7.קבל מספיק שינה

ישנה מספיק שינה היא חלק מהותי מכל תזונה.הסבתות מציעות לקבל לפחות 7-8 שעות שינה בלילה כדי לעזור בוויסות ההורמונים שלך ולהשאיר את חילוף החומרים שלך כראוי.נסה לקבוע שגרת שינה רגילה שתעזור להבטיח שתקבל מספיק מנוחה.

8.לאכול ארוחת בוקר

סבתות לעתים קרובות מציעות לאכול ארוחת בוקר בריאה כדי להתחיל את היום שלך.אכילת ארוחת בוקר יכולה לעזור לקפוץ את חילוף החומרים שלך ולתת לך את האנרגיה הדרושה לך כדי לשלטון לאורך היום.נסה לכלול חלבון רזה ופחמימות מורכבות בארוחת הבוקר שלך כדי להבטיח שתישאר מלא ומלא אנרגיה.

מסקנה

סבתות הן מקור נהדר לחוכמה בכל הקשור לדיאטה.הסעדים שהם מציעים מוכחים כיעילים בכל הקשור לשמירה על תזונה בריאה ויכולים לעזור לך להשיג את יעדי הירידה במשקל שלך.על ידי שילוב של 18 התרופות של סבתא העתיקה והבריאה הללו לתזונה באורח החיים שלך, אתה יכול לעלות בדרך להשגת יעדי הירידה במשקל שלך.

שאלות נפוצות

מהן כמה מהתרופות של הסבתא לדיאטה?

חלק מהתרופות של הסבתא לדיאטה כוללות אכילת ירקות, שתיית הרבה מים, אכילת מנות קטנות יותר, הימנעות מאוכל מעובד, אכילת הרבה פירות, תנועה, לישון מספיק ואכילת ארוחת בוקר.

מה הםהיתרונות של אכילת יותר ירקות?

אכילת יותר ירקות היא דרך נהדרת להשיג יותר חומרים מזינים וסיבים תזונתיים בתזונה שלך.ירקות דלים בקלוריות ויכולים לעזור לכם להרגיש מלאים ומרוצים.בנוסף, הם ארוזים בוויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולשמור על בריאותך. למידע נוסף על היתרונות של אכילת פירות וירקות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן