דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות של סבתא על בסיס ניסיון ומומלץ לעור שומני
daadaddaddaa dadc daddaad dadc ddadda daddadddf ddeddedcda dc

18 תרופות של סבתא על בסיס ניסיון ומומלץ לעור שומני

התמודדות עם עור שומני עם הסעדים של סבתא
לעיתים קרובות זה יכול להיות קשה למצוא שגרת טיפוח לעור שעובדת בעור שומני, אך סבתות רבות העבירו תרופות מנוסות ואמיתיות שיכולות לעזור.להלן 18 תרופות של סבתא על בסיס ניסיון ומומלץ לעור שומני.

מס ‘1: מלפפונים
מלפפונים משמשים לרוב להפחתת נפיחות, אך הם יכולים גם לעזור בעור שומני.מגררים מלפפון והניחו את העיסה על הפנים למשך 10 דקות, ואז שטפו במים קרים.תכונות הלחות והקירור הנוספות יכולות לעזור להפחית את מראה השמן.

#2: חומץ תפוחים
חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה עתיקה לבעיות עור רבות, כולל עור שמנוני.מערבבים חלקים שווים חומץ תפוחים ומים, ואז מרחו על עורך בעזרת כדור כותנה.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

#3: אלוורה
אלוורה הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את כמות השמן המיוצר על ידי העור.מרחו ג’ל אלוורה ישירות על העור והשאיר אותו במשך 15 דקות לפני השטיפה במים קרים.

#4: מסכות חימר
מסכות חימר עוזרות לספוג עודפי שמן וניתן להשתמש בהן פעם או פעמיים בשבוע כדי לעזור לשלוט בעור שומני.חפש מסכת חימר שתוכננה ספציפית לעור שומני ופעל לפי ההוראות בחבילה.

#5: מסכה לבנה ביצה
חלבוני ביצה נהדרים להידוק הנקבוביות ולהפחתת שמן.הפרד את לבן הביצה מהחלמון ומרוח אותו על העור.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים קרים.

#6: מיץ לימון
מיץ לימון הוא עיקרי טבעי ויכול לעזור להפחית את ייצור השמן.מערבבים שתי כפיות מיץ לימון עם כפית מים אחת ומורחים על העור.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

#7: יוגורט
יוגורט הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את כמות השמן המיוצר על ידי העור.החל על העור יוגורט רגיל ושומן מלא והשאיר אותו דולק למשך 15 דקות לפני השטיפה במים קרים.

#8: מיץ עגבניות
מיץ עגבניות יכול לעזור להפחית את השמן וגם לשמש כחומר הלבנה טבעי.שפשפו מיץ עגבניות על העור והשאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

#9: מותק
דבש הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את כמות השמן המיוצר על ידי העור.מרחו דבש ישירות על העור והשאיר אותו דולק למשך 15 דקות לפני השטיפה במים קרים.

#10: שיבולת שועל
שיבולת שועל נהדרת לפילינג העור ולהפחתת שמן.מערבבים כף אחת של שיבולת שועל עם מספיק מים להכנת משחה ואז מרחו על העור.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים קרים.

#11: חלב
חלב הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את כמות השמן המיוצר על ידי העור.מרחו תערובת של חלב חלק אחד וחלק אחד מים על העור והשאירו אותו במשך 15 דקות לפני השטיפה במים קרים.

#12: פפאיה
פפאיה נהדרת לפילינג העור ולהפחתת שמן.מועכים פפאיה בשלה ומורחים אותה על העור.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים קרים.

#13: אבוקדו
אבוקדו הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את כמות השמן המיוצר על ידי העור.מועכים אבוקדו בשל ומורחים אותו על העור.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים קרים.

#14: קליפת תפוז
קליפות תפוז היא עיקרית טבעית ויכולה לעזור להפחית את ייצור הנפט.טוחנים בקליפות תפוז ומערבבים אותו עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה.מרחו על העור והשאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

#15: שמן קוקוס
שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את כמות השמן המיוצר על ידי העור.מרחו שמן קוקוס ישירות על העור והשאירו אותו לרבע דקות לפני השטיפה במים קרים.

#16: לוז מכשפה
Hitch Lazel הוא עיקרי טבעי ויכול לעזור להפחית את ייצור הנפט.מרחו את לוז המכשפה ישירות על העור והשאיר אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

#17: תה ירוק
תה ירוק הוא עיקרי טבעי ויכול לעזור להפחית את ייצור הנפט.הכן תה ירוק כמו שבדרך כלל, תן לו להתקרר, ואז למרוח it לעור.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרים.

#18: סודה לשתייה
סודה לשתייה היא פילינג טבעי ויכולה לסייע בהפחתת שומניות

9 תרופות של סבתות נוספות לעור שומני

יש הרבה יותר תרופות של סבתא לעור שומני שהועברו לאורך הדורות.תרופות אלה מבוססות על ניסיון ומומלצות לאנשים עם עור שומני.להלן 9 תרופות נוספות שעשויות להועיל למי שמחפש פתרונות טבעיים לצרכי טיפוח העור שלהם.

1.מסכת פנים דבש ושיבולת שועל

דבש ושיבולת שועל יוצרים שילוב נהדר למסכת פנים.שיבולת השועל מסייעת לספוג עודפי שמן על העור, ואילו הדבש עוזר להרטיב ולהרגיע.להכנת המסכה מערבבים יחד 2 כפות שיבולת שועל ו -2 כפות דבש.מרחו את התערובת על הפנים והשאירו 10-15 דקות.לשטוף במים חמים ופט יבש.

2.מיץ מלפפון

ידוע ש

מלפפונים נהדרים בעור שומני.הם עוזרים להפחית את כמות השמן המיוצר על ידי העור, תוך מתן הידרציה נחוצה.להכנת מיץ מלפפונים, שילבו יחד מלפפון אחד עם כוס מים.מסננים את התערובת ומורחים את המיץ ישירות על העור.השאירו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.

3.מסכת לבנה ביצה

חלבוני ביצה נהדרים לעור שומני מכיוון שהם עוזרים להדק את הנקבוביות ולספוג עודפי שמן.להכנת מסכה לבנה ביצה, הפרד בין 2 חלבוני ביצה מהחלמונים.להקציף את חלבוני הביצה עד שהם קלים ורכים.מרחו את התערובת על הפנים והשאירו 10-15 דקות.לשטוף במים חמים ופט יבש.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לעור שומני.זה עוזר לאזן את רמת החומציות של העור ולהפחית עודף ייצור שמן.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים יחד כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים אחת.מרחו את התערובת על הפנים בעזרת כדור כותנה.השאירו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.

5.אלוורה ורה ג’ל

ג’ל אלוורה הוא תרופה נהדרת לעור שומני שכן הוא עוזר להרגיע ולהתייבש את העור.כדי להשתמש בג’ל אלוורה, קח עלה אלוורה טרי וניתק את הקצה.סחטו את הג’ל מהעלה ומורחים ישירות על הפנים.השאירו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.

6.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה נהדרת לעור שומני מכיוון שהוא מסייע בהפחתת כמות השמן המיוצר על ידי העור.כדי להשתמש במיץ לימון, מערבבים יחד כפית אחת של מיץ לימון עם כוס מים אחת.מרחו את התערובת על הפנים בעזרת כדור כותנה.השאירו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.

7.הדבק עגבניות

משחת עגבניות היא תרופה נהדרת לעור שומני מכיוון שהיא מסייעת להפחתת כמות השמן המיוצר על ידי העור.כדי להשתמש ברסק עגבניות, קח כף אחת של רסק עגבניות וערבב אותה עם כפית דבש אחת.מרחו את התערובת על הפנים והשאירו 10-15 דקות.לשטוף במים חמים ופט יבש.

8.יוגורט

יוגורט הוא תרופה נהדרת לעור שומני מכיוון שהוא מסייע בהפחתת כמות השמן המיוצר על ידי העור.כדי להשתמש ביוגורט, קח כף אחת של יוגורט רגיל וערבב אותו עם כפית דבש אחת.מרחו את התערובת על הפנים והשאירו 10-15 דקות.לשטוף במים חמים ופט יבש.

9.מי ורדים

מי ורדים הם תרופה נהדרת לעור שומני שכן הם עוזרים להרגיע ולהתייבש את העור.כדי להשתמש במי ורדים, קח כמה טיפות מי ורדים והחל ישירות על הפנים בעזרת כדור כותנה.השאירו למשך 10-15 דקות ואז שטפו במים חמים.

סבתות עוברות את הסעדים העתיקים שלהן במשך מאות שנים.רבים מהתרופות הללו מבוססים על ניסיון ומומלצים לאנשים עם עור שומני.ישנם פתרונות טבעיים רבים הזמינים למי שמחפש דרך לשמור על עורם בריא ומאוזן.ממסכות פנים של דבש ושיבולת שועל ועד מי ורדים, ישנם תרופות של סבתות רבות שיכולות לעזור Pאנשים עם עור שומני.

שאלות נפוצות

מה הם סבתא

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן