דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות של סבתא משמעותית ואיכותית לקרקפת מגרדת
daadaddaddaa dadc daddaad dedadedaddaaddaa ddddbddaaddaa dcdadada

18 תרופות של סבתא משמעותית ואיכותית לקרקפת מגרדת

טיפול בקרקפת מגרדת עם התרופות של סבתא

קיום קרקפת מגרדת יכול להיות חוויה מתסכלת ומעצבנת.הגירוד יכול להיגרם על ידי מספר דברים, מעור יבש ועד קשקשים ואפילו כינים ראש.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות טבעיות שהועברו דרך הדורות של סבתות שיכולות לעזור לספק הקלה.להלן 18 תרופות של סבתא משמעותית ואיכותית לקרקפת מגרדת.

שטיפת חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לקרקפת מגרדת.אופיו החומצי עוזר לאזן את רמות החומציות של הקרקפת, המסייעת להרגיע ולהקל על הגירוד.כדי להשתמש בו, מדללים 1/4 כוס חומץ תפוחים בכוס מים ומורחים אותו על הקרקפת בעזרת כדור כותנה.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים קרירים.

עיסוי שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות נהדר ומשמש לעתים קרובות לטיפול בקרקפת יבש ומגרדת.כדי להשתמש בו, חיממו כמה כפות שמן קוקוס, ואז עיסו אותו לקרקפת למשך מספר דקות.השאר את השמן לפחות 30 דקות לפני השטיפה עם שמפו.

טיפ ייחודי ומועיל

כדי למקסם את היתרונות של עיסוי שמן קוקוס, עטפו מגבת חמה סביב ראשכם והשאירו אותה לכמה דקות לפני השטיפה בשמפו.זה יעזור לשמן לחדור לקרקפת ולהקל על גירוד.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא שמן אנטי פטרייתי שיכול לעזור להקל על גירוד הנגרם כתוצאה מזיהומים פטרייתיים.כדי להשתמש בו, מדללים 10 טיפות שמן עץ התה ב -2 כפות מים ומורחים אותו על הקרקפת בעזרת כדור כותנה.השאירו אותו לפחות 30 דקות לפני השטיפה במים קרירים.

אלוורה ורה ג’ל

ג’ל אלוורה הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להרגיע ולהקל על קרקפת מגרדת.כדי להשתמש בו, מרחי שכבה דקה של ג’ל אלוורה על הקרקפת והשאיר אותה דולקת לפחות 15 דקות לפני השטיפה במים קרירים.

שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות נהדר ויכול לעזור להקל על גירוד הנגרם על ידי עור יבש.כדי להשתמש בו, חיממו כמה כפות שמן זית, ואז עיסו אותו לקרקפת למשך מספר דקות.השאר את השמן לפחות 30 דקות לפני השטיפה עם שמפו.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא עיקרי שיכול לעזור לאזן את רמות החומציות של הקרקפת, שיכול לעזור להרגיע את הגירוד.כדי להשתמש בו, מדללים 2 כפות מיץ לימון בכוס מים ומורחים אותו על הקרקפת בעזרת כדור כותנה.השאירו אותו לפחות לרבע שעה לפני השטיפה במים קרירים.

יוגורט

יוגורט הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להרגיע קרקפת מגרדת.כדי להשתמש בו, החל שכבה דקה של יוגורט רגיל על הקרקפת והשאיר אותה דולקת לפחות 15 דקות לפני השטיפה במים קרירים.

מסכת ביצה

ביצים הן מקור נהדר לחלבון ויכולות לעזור להזין ולהרטיב את הקרקפת.כדי להשתמש בו, מערבבים ביצה אחת עם כף שמן זית ו -1 כף דבש.מרחו את התערובת על הקרקפת והשאירו אותה לפחות 15 דקות לפני השטיפה במים קרירים.

מיץ בצל

מיץ בצל הוא אנטי פטרייתי שיכול לעזור להרגיע קרקפת מגרדת.כדי להשתמש בו, מיזוג בצל 1 בבלנדר וחילץ את המיץ.מרחו אותו על הקרקפת בעזרת כדור כותנה והשאירו אותו לפחות 15 דקות לפני השטיפה במים קרירים.

שום

שום הוא נוגד פטרייתי טבעי ויכול לעזור להרגיע קרקפת מגרדת.כדי להשתמש בו, מוחץ 2 שיני שום ומערבב אותו עם כף שמן זית.מרחו את התערובת על הקרקפת והשאירו אותה לפחות 15 דקות לפני השטיפה במים קרירים.

שמן אתרי לבנדר

שמן אתרי לבנדר הוא אנטי דלקת טבעי נהדר שיכול לעזור להרגיע ולהקל על קרקפת מגרדת.כדי להשתמש בו, מדללים 4-5 טיפות של שמן אתרי לבנדר בכף 1 של שמן נשא, כגון

תרופות ביתיות לקרקפת מגרדת

קרקפת מגרדת יכולה להיות חוויה מעצבנת ולא נוחה.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתיות שיכולותעזרו להרגיע את הגירוד ולספק הקלה מאי הנוחות.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות, מה שהופך אותו לתרופה אידיאלית לקרקפת מגרדת.כדי להשתמש בחומץ, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים מים בבקבוק ריסוס.לפני המקלחת, ריססו את התערובת על הקרקפת שלכם ועסה בעדינות.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא עוד תרופה ביתית יעילה לקרקפת מגרדת.לשמן זה תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולבטל חיידקים העלולים לגרום לגירוד.כדי להשתמש בשמן עץ התה, הוסף כמה טיפות לשמפו או למרכך המועדף עליך והשתמש בו כפי שהיית בדרך כלל.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן עץ התה לשמן נשא כמו שמן קוקוס ולעסות אותו לקרקפת שלך.

תרופות צמחיות לקרקפת מגרדת

ניתן להשתמש בתרופות צמחיות גם כדי לספק הקלה מקרקפת מגרדת.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה צמחית פופולרית לקרקפת מגרדת.תכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות יכולות לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים העלולים לגרום לגירוד.כדי להשתמש בקמומיל, תלולים שניים או שלושה שקיות תה קמומיליות במים רותחים למשך 10 דקות.אפשר לתה להתקרר ואז להשתמש בו כשטיפה לאחר שמפו את שיערך.

לבנדר

לבנדר היא תרופה צמחית נוספת לקרקפת מגרדת.תכונותיו נגד פטריות ואנטי דלקתיות יכולות לעזור להפחית גירוד ודלקת.כדי להשתמש בבנדר, מערבבים כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר עם שמן נשא כמו שמן קוקוס ועסה אותו לקרקפת שלך.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן לבנדר לשמפו או למרכך המועדף עליך ולהשתמש בו כפי שהיית בדרך כלל.

סיכום

קרקפת מגרדת יכולה להיות חוויה לא נוחה ומעצבנת.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ביתי וצמחי מרפא שיכולים לעזור לספק הקלה מאי הנוחות.חומץ סיידר תפוחים הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-פטריאליות, ואילו לשמן עץ התה יש תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות.ניתן להשתמש בתרופות צמחיות כמו קמומיל ולבנדר כדי לספק הקלה מקרקפת מגרדת.

שאלות נפוצות

מהי התרופה הביתית הטובה ביותר לקרקפת מגרדת?

התרופה הביתית הטובה ביותר לקרקפת מגרדת היא חומץ תפוחים, בעל תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות פטריות.כדי להשתמש בחומץ, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים מים בבקבוק ריסוס.ריסוס את התערובת על הקרקפת שלך ומעסה בעדינות לפני השטיפה במים חמים.

מהי התרופה הצמחית הטובה ביותר לקרקפת מגרדת?

התרופה הצמחית הטובה ביותר לקרקפת מגרדת היא לבנדר, שיש לו תכונות אנטי-פטרייתיות ואנטי דלקתיות.כדי להשתמש בבנדר, מערבבים כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר עם שמן נשא כמו שמן קוקוס ועסה אותו לקרקפת שלך.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן לבנדר לשמפו או למרכך המועדף עליך ולהשתמש בו כפי שהיית בדרך כלל.

18 הסעדים של סבתא משמעותית ואיכותית לקרקפת מגרדת מספקים הקלה טבעית ויעילה מהאי הנוחות הקשורה למצב זה.החל מחומץ תפוחים לקמומיל ולבנדר, תרופות אלה יכולות לעזור להרגיע את הגירוד ולספק הקלה מאי הנוחות.עם שימוש קבוע, תרופות אלה יכולות לעזור להפחית דלקת ולבטל חיידקים העלולים לגרום לגירוד.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן