דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות של סבתא מרפאת וריפוי לשלשול של ילדים
daadaddaddaa dadc daddaad dedadaddaa ddaddadd dcdadcdaddc dadc

18 תרופות של סבתא מרפאת וריפוי לשלשול של ילדים

שלשול מרגיע בילדים: הסעדים של סבתא

שלשול הוא מצב שכיח המשפיע על ילדים בכל הגילאים.זה יכול להיגרם על ידי מגוון גורמים, כולל זיהומים נגיפיים, אלרגיות למזון וזיהומים חיידקיים.אמנם חשוב לפנות לייעוץ רפואי אם לילדכם יש שלשול, אך ישנם גם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור.סבתות העבירו את הסעדים הללו במשך דורות, והחדשות הטובות הן שהן יכולות להיות יעילות באותה מידה כמו רפואה מודרנית.

דיאטה תערובת

אחת הדרכים הטובות ביותר לטיפול בשלשול בילדים היא לעקוב אחר תזונה תפל.המשמעות היא הימנעות ממזון חריף, חומצי ושומני, ולהתמקד במזונות תפל כמו קרקרים, לחם, אורז, בננות, רוטב תפוחים ותפוחי אדמה מבושלים.הרעיון הוא להעניק למערכת העיכול הפסקה ולאפשר לה לרפא.

תה צמחים

תה צמחי מרפא יכולים להיות דרך נהדרת להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את חומרת השלשול.קמומיל, ג’ינג’ר, מנטה ותה שומר הם כל אפשרויות מצוינות.תה אלה יכולים להיעשות על ידי תלול עשבי התיבול במים חמים במשך מספר דקות ואז להתאמץ עליהם.תן לילדך כוס תה צמחים מספר פעמים ביום כדי לעזור להרגיע את הבטן ולהעניק הקלה משלשול.

טיפ:

הקפידו להמתיק את התה בכפית דבש כדי להפוך אותו לחידה יותר.

מיצי פירות

מיצי פירות הם דרך נהדרת לעזור לילדכם להשיג את ההידרציה שהם צריכים תוך מתן כמה ויטמינים ומינרלים חיוניים.מיצי תפוחים, חמוציות ואגס מועילים במיוחד בהרגעת בטן מוטרדת והפחתת שלשול.תן לילדך לפחות 8 גרם מיץ פירות ליום כדי לעזור לו להתייבש ולהפחית את תסמיני השלשול.

שום

שום שימש זה מכבר כתרופה טבעית לבעיות עיכול, כולל שלשול.ניתן להוסיף אותו למרקים ותבשילים, או פשוט לאכול לבד.שום מכיל תכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להילחם בחיידקים הגורמים לשלשול.

יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה, שיכול לעזור להחזיר את האיזון הטבעי של החיידקים במעיים.זה יכול לעזור להפחית את תסמיני השלשול וגם לסייע במניעת פרקים עתידיים.תן לילדך לפחות כוס יוגורט ליום כדי לעזור בשיפור בריאות העיכול שלהם.

מי קוקוס

מי קוקוס הם מקור מצוין לאלקטרוליטים, שיכולים לעזור להחליף את הנוזלים והמינרלים שאבדו בגלל שלשול.תן לילדך לפחות 8 גרם מי קוקוס מדי יום כדי לעזור להפחית את תסמיני השלשול ולהשאיר אותם לחות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול, כולל שלשול.ניתן להוסיף אותו למרקים ולתה, או לאכול אותו בפני עצמו.ג’ינג’ר יכול לעזור להרגיע בטן נסערת ולהפחית את חומרת השלשול.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה צמחית פופולרית לבעיות עיכול.ניתן להכין אותו לתה על ידי תלול את הפרחים היבשים במים חמים במשך מספר דקות ואז להתאמץ עליהם.תן לילדך כוס תה קמומיל מספר פעמים ביום כדי לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולהפחית את תסמיני השלשול.

זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה מסורתית לבעיות עיכול, כולל שלשול.ניתן להוסיף אותם למרקים ותבשילים, או פשוט לאכול בעצמם.זרעי חילבה מכילים תכונות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת השלשול.

מסקנה

שלשול יכול להיות מצב מציק לילדים, אך ישנם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת הסימפטומים.סבתות העבירו את הסעדים הללו במשך דורות, והחדשות הטובות הן שהן יכולות להיות יעילות באותה מידה כמו רפואה מודרנית.נסה כמה מהתרופות של סבתא אלה כדי לעזור להרגיע את הבטן המוטרדת של ילדך ולהפחית את תסמיני השלשול שלהם.

תרופות מבוססות קוקוס

קוקוס הוא פרי רב -תכליתי שיש לו תכונות ריפוי רבות ויכול לשמש כתרופה לשלשול של ילדים.תרופה פופולרית אחת היא לערבב חלקים שוויםמי קוקוס ומי אורז ושותים אותם שלוש פעמים ביום.תרופה נוספת היא להכין משחה של קוקוס מגורד ומים חמים, ולשתות אותו פעמיים ביום.בנוסף, ניתן לערבב שמן קוקוס עם מלח ופלפל ולצרוך אותו כדי לעזור בשלשול.ידוע כי כל הסעדים הללו מסייעים בתסמיני השלשול ומסייעים בריפויו.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא הם גם דרך פופולרית לטיפול בשלשול בילדים.כמה מהתרופות הצמחיות הנפוצות ביותר כוללות נענע, קמומיל, שומר, ג’ינג’ר וקינמון.ניתן להשתמש במנטה להכנת תה ולצרוך פעמיים עד שלוש פעמים ביום.ניתן להשתמש בקמומיל להכנת תה ולצרוך עד שלוש פעמים ביום.ניתן להרתיח ולצרוך שומר פעמיים ביום.ניתן להרתיח ולצרוך ג’ינג’ר עד שלוש פעמים ביום.לבסוף, ניתן להרתיח קינמון במים ולצרוך עד שלוש פעמים ביום.כל התרופות הצמחיות הללו יכולות לעזור להפחית את תסמיני השלשול ולסייע בתרופה שלה.

תרופות תזונתיות

תרופות תזונתיות חשובות גם בעת טיפול בשלשול של ילדים.חשוב להאכיל את מזונות הילד שקל לעיכול ונמוך בסיבים.מזונות המוצעים לילד עם שלשול כוללים אורז מבושל, יוגורט, בננות, רוטב תפוחים וקרקרים.חשוב גם להימנע ממזונות עשירים בשומן, סוכר ותבלינים.בנוסף, חשוב לוודא שהילד יקבל הרבה נוזלים שיחליפו את האלקטרוליטים שאבדו בגלל שלשול.

תרופות ביתיות

לבסוף, ניתן להשתמש בתרופות ביתיות גם כדי לסייע בטיפול בשלשול בילדים.תרופה ביתית אחת פופולרית היא לערבב כף דבש אחת עם כף מיץ לימון ורבע כפית אבקת ג’ינג’ר.ניתן לתת תערובת זו לילד שלוש פעמים ביום.בנוסף, ניתן לתת תערובת של כפית אחת של אבקת כורכום, כפית אחת של אבקת קינמון וכפית דבש אחת שלוש פעמים ביום.ידוע כי שתי הסעדים הביתי הללו מסייעים בתסמיני השלשול ומסייעים בריפויו.

לסיכום, ישנם הרבה תרופות של סבתא ריפוי וריפוי ושונות לשלשול של ילדים שניתן להשתמש בהם כדי לעזור בתסמינים ולסייע בריפויו.תרופות מבוססות קוקוס, צמחי מרפא, תזונה ובית הם כולם דרכים פופולריות לעזור בשלשול.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתנסו אף אחד מהסעדים הללו מכיוון שהם עשויים שלא להתאים לכל הילדים.

שאלות נפוצות

מהן תרופות של סבתא ריפוי וריפוי לשלשול של ילדים?

כמה מהתרופות של סבתא הריפוי והמרפא הנפוצה ביותר לשלשול של ילדים כוללים תרופות מבוססות קוקוס, תרופות צמחי מרפא, תרופות תזונתיות וסעדים ביתיים.תרופות מבוססות קוקוס כוללות ערבוב של חלקים שווים של מי קוקוס ומי אורז ושתייתם שלוש פעמים ביום, מה שהופך משחה של קוקוס מגורר ומים חמים ושותים אותם פעמיים ביום, ומערבב שמן קוקוס עם מלח ופלפל וצריכתו.תרופות צמחי מרפא כוללות נענע, קמומיל, שומר, ג’ינג’ר וקינמון, ותרופות תזונתיות כוללות אורז מבושל, יוגורט, בננות, רוטב תפוחים וקרקרים.תרופות ביתיות כוללות תערובת של דבש, מיץ לימון ואבקת ג’ינג’ר, ותערובת של אבקת כורכום, אבקת קינמון ודבש.

האם עלי להתייעץ עם רופא לפני שתנסה תרופות ביתיות לשלשול של ילדים?

כן, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתנסה כל תרופות ביתיות לשלשול של ילדים, מכיוון שהם עשויים שלא להתאים לכל הילדים.בנוסף, חשוב לוודא שהילד יקבל הרבה נוזלים שיחליפו את האלקטרוליטים שאבדו בגלל שלשול.

לסיכום, הסעדים של סבתא לשלשול של ילדים יכולים להיות דרך נהדרת לעזור בתסמינים ולעזור לריפויו.ניתן להשתמש בתרופות מבוססות קוקוס, צמחי מרפא, תזונה ובית כדי לעזור בשלשול.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתנסו לאף אחד מהסעדים הללו כפי שהם לא מתאימיםכל הילדים.בנוסף, חשוב לוודא שהילד יקבל הרבה נוזלים שיחליפו את האלקטרוליטים שאבדו בגלל שלשול.<a href = "https://en.wikipedia.org/wiki/

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן