דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות של סבתא מצוינת ומזינה נגד אסטמה
daadaddaddaa dadc daddaad dedadddadaa ddedddad dadd ddadde

18 תרופות של סבתא מצוינת ומזינה נגד אסטמה

היתרונות של הסעדים של סבתא נגד אסטמה

אסטמה היא מצב מתיש הפוגע במיליוני אנשים ברחבי העולם.זה יכול להיות מטרד קל או אירוע מסכן חיים.עבור רבים ניתן לנהל אותו באמצעות שימוש ברפואה מסורתית ובשינויים באורח החיים.אבל עבור חלק זה יכול להיות קשה לשלוט.הסעדים של סבתא נגד אסטמה יכולים לספק הקלה ולעזור לשמור על המצב תחת שליטה.

סבתות משתמשות בתרופות צמחיות לטיפול באסטמה במשך מאות שנים.לתרופות אלה יש היסטוריה ארוכה של שימוש ומגובים במאות של ידע מסורתי.הם פשוטים לשימוש, לעתים קרובות לא יקרים, וניתן להשתמש בהם כדי להשלים טיפולים רפואיים מסורתיים.

הסעדים מבוססים על האמונה כי אסטמה היא תוצאה של חוסר איזון באנרגיה של הגוף.על ידי השבת איזון זה, הגוף מסוגל יותר להילחם במצב.הסעדים נועדו לשפר את יכולת הגוף לחסל רעלים, להפחית דלקת ולחזק את הריאות.

יש הרבה תרופות שונות לבחירה.להלן 18 סעדים של סבתא מצוינת ומזינה נגד אסטמה:

1.תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא מרכיב פופולרי בתרופות מסורתיות רבות לאסטמה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון המסייעות בהפחתת הדלקת בריאות ולהפחית את חומרת התקפות האסטמה.להכנת תה ג’ינג’ר, הוסף כפית ג’ינג’ר מגורד לכוס מים רותחים.תלול במשך 10 דקות, מסננים ושותים.

2.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת חזק שיכול לעזור להפחית דלקת בדרכי הנשימה ולשפר את בריאות הריאות.להכנת תה כורכום, הוסף כפית אבקת כורכום לכוס מים רותחים.תלול במשך 10 דקות, מסננים ושותים.

3.תה שום

שום הוא נוגד חמצון חזק עם תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות.זה יכול לעזור להפחית דלקת בריאות ולשפר את תפקוד דרכי הנשימה.להכנת תה שום, הוסיפו שתי שיני שום כתוש לכוס מים רותחים.תלול במשך 10 דקות, מסננים ושותים.

4.דבש ולימון

דבש ולימון הם שניהם נוגדי חמצון חזקים שיכולים לעזור להפחית דלקת בדרכי הנשימה ולשפר את תפקוד הריאות.להכנת תה, הוסף כפית דבש ומיץ של חצי לימון לכוס מים רותחים.תלול במשך 10 דקות, מסננים ושותים.

טיפ ייחודי:

אם אתם מתקפת אסטמה, נסו לשתות כוס מים חמים עם כפית פלפל קאיין.לקאיין פלפל יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי הנשימה ולשפר את תפקוד הריאות.

תוספי צמחים

ניתן להשתמש בתוספי צמחים גם כדי לסייע בניהול אסטמה.תוספי צמחים כמו גינקו בילובה, כורכום, שום וג’ינג’ר יכולים לעזור להפחית את הדלקת בדרכי הנשימה ולשפר את תפקוד הריאות.רבים מתוספי מזון אלה זמינים בצורה גלולה וניתן לקחת אותם מדי יום כדי לסייע בניהול אסטמה.

שינויים באורח החיים

ביצוע שינויים באורח החיים חשוב גם בניהול אסטמה.אכילת תזונה בריאה, פעילות גופנית באופן קבוע והפחתת לחץ יכולה לעזור להפחית את הדלקת בריאות ולשפר את תפקוד דרכי הנשימה.הימנעות מפעילים כמו עשן סיגריות, זיהום אוויר ואלרגנים יכולים גם לעזור להפחית את חומרת התקפות האסטמה.

הסעדים של סבתא נגד אסטמה הם דרך מצוינת לנהל את המצב.הם פשוטים לשימוש, לעתים קרובות לא יקרים, וניתן להשתמש בהם כדי להשלים טיפולים רפואיים מסורתיים.על ידי ביצוע סעדים אלה וביצוע שינויים באורח החיים, ניתן להפחית את חומרת התקפות אסטמה ולשפר את בריאות הריאות הכללית.

תרופות צמחיות לאסטמה

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון רחב של מחלות, כולל אסטמה.ישנם מספר עשבי תיבול שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בטיפול בתסמיני אסטמה ולהפחית את חומרת ההתקפה.כמה מעשבי התיבול הנפוצים ביותר המשמשים לטיפול באסתמה כוללים: אקליפטוס, לבנדר, מנטה, קמומיל, ג’ינג’ר, אnd טימין.

אקליפטוס הוא עשב חזק שידוע כמסייע בהפחתת הדלקת בצינורות הסימפונות, שיכולים לעזור במניעת התקפות אסטמה.ידוע כי לבנדר עוזר להרפות את שרירי צינורות הסימפונות ולהפחית את חומרת התקפת אסטמה.מנטה עוזרת לפנות את דרכי הנשימה ולהפחית את חומרת התקפת אסטמה.ל- Chamomile תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת התקפת אסטמה.ג’ינג’ר עוזר להפחית דלקת ולנקות את דרכי הנשימה.לבסוף, טימין מסייע בהפחתת הדלקת ולתמוך במערכת החיסון.

שימוש בתרופות צמחי מרפא

תמיד יש להשתמש בתרופות צמחיות בזהירות ובהתייעצות עם איש מקצוע מוסמך בתחום הבריאות.חשוב להבין את המינון הנכון ותופעות לוואי פוטנציאליות אחרות של כל עשבי תיבול שנלקחים.אסור להשתמש בתרופות צמחיות לעולם כדי להחליף טיפולי אסטמה קונבנציונליים;יש להשתמש בהם רק כדי להשלים אותם.

שינויים תזונתיים עבור אסטמה

בנוסף לשימוש בתרופות צמחי מרפא, ישנם גם שינויים תזונתיים שיכולים לעזור להפחית את חומרת התקף אסטמה.אכילת דיאטה העשירה במזונות אנטי דלקתיים כמו פירות, ירקות, דגנים מלאים ודגים יכולה לעזור להפחית את הדלקת בדרכי הנשימה ולהפחית את חומרת התקף אסטמה.אכילת תזונה דלה במזון מעובד, סוכר ושומן רווי יכולה גם לסייע בהפחתת הדלקת וחומרת התקף אסטמה.

שינויים תזונתיים אחרים

בנוסף לאכילת תזונה בריאה, ישנם גם שינויים תזונתיים אחרים שיכולים לעזור להפחית את חומרת התקף אסטמה.הימנעות ממזונות שיכולים לעורר התקפת אסטמה כמו חלב, ביצים, בוטנים וחיטה יכולה לעזור להפחית את הסיכון להתקפה.בנוסף, הימנעות ממזונות עשירים בגופרית כמו בצל ושום יכולה לעזור להפחית את חומרת ההתקפה.לבסוף, הימנעות ממזונות עשירים בהיסטמין כמו פירות הדר ומזונות מותססים יכולה לעזור להפחית את חומרת ההתקפה.

סיכום

אסטמה יכולה להיות מצב מתיש, אך ישנם מספר צעדים שניתן לנקוט כדי להפחית את חומרת ההתקפה.תרופות צמחיות, כמו אקליפטוס, לבנדר, מנטה, קמומיל, ג’ינג’ר וטימין, יכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי הנשימה ולהפחית את חומרת ההתקפה.אכילת תזונה בריאה העשירה במזונות אנטי דלקתיים ודלה במזון מעובד, סוכר ושומן רווי יכולה גם לעזור להפחית את חומרת ההתקפה.לבסוף, הימנעות ממזונות מסוימים שיכולים לעורר התקפת אסטמה יכולה לעזור להפחית את חומרת ההתקפה.

שאלות נפוצות

  • האם תרופות צמחיות יכולות לעזור בטיפול באסטמה?
    כן, תרופות צמחיות כמו אקליפטוס, לבנדר, מנטה, קמומיל, ג’ינג’ר ותימין יכולות לעזור להפחית את הדלקת בדרכי הנשימה ולהקטין את חומרת התקפת אסטמה.
  • אילו אוכלים עלי להימנע אם יש לי אסטמה?
    עליכם להימנע ממזונות שיכולים לעורר התקפת אסטמה כמו חלב, ביצים, בוטנים, חיטה, בצל, שום, פירות הדר ומזון מותסס.

שילוב של 18 תרופות סבתות מצוינות ומזינות נגד אסטמה בתוכנית הבריאות הכללית שלך הוא דרך נהדרת לעזור להפחית את חומרת התקפת אסטמה.תרופות צמחי מרפא, שינויים תזונתיים והימנעות ממזון טריגר מסוים יכולים כולם לעזור להפחית את חומרת ההתקפה.מומלץ תמיד להבנת תופעות הלוואי הפוטנציאליות של כל תרופות צמחיות והתייעצות עם איש מקצוע מוסמך בתחום הבריאות.

למידע נוסף על אסטמה, כולל הגורמים והטיפולים שלה, תוכלו לבקר ב wikipedia.org לקבלת הגדרה מקיפה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן