דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות של סבתא מצוינת ואמיתית לטיפול באוזן
daadaddaddaa dadc daddaad dedadddadaa dddeddaaddaa dcdddaddc

18 תרופות של סבתא מצוינת ואמיתית לטיפול באוזן

אוזניים כואבות?הסעדים של סבתא יכולים לעזור
אוזניים כואבות יכולות להיות מטרד, אך אינך צריך לסבול עוד.סבתות העבירו את הסעדים שלהן לטיפול בכאבי אוזניים במשך מאות שנים והיום הן יעילות באותה מידה.במאמר זה נסתכל על 18 תרופות של סבתא מצוינת ואמיתית לטיפול באוזן, כך שתוכלו לקבל הקלה מאי הנוחות שלכם במהירות ובקלות.

1.שום

שום הוא תרופה מצוינת לכאבי אוזניים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ונטריות טבעיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת של האוזן.כדי להשתמש בו, פשוט מרסקים כמה שיני שום ומערבבים אותו עם מעט שמן זית חם.הכניסו כמה טיפות של השמן לאוזן הפגועה והשאירו אותו לכמה דקות.

2.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה יעילה נוספת לכאבי אוזניים.כל שעליך לעשות הוא לחלץ את המיץ מבצל טרי ומחמם אותו מעט.הכניסו כמה טיפות של המיץ לאוזן הפגועה והשאירו אותו לכמה דקות.המיץ יעזור להפחית את הנפיחות והדלקת באוזן, והוא גם יעזור להפחית את הכאב.

טיפ: וודא שמיץ הבצל נמצא בטמפרטורת החדר לפני שאתה מכניס אותו לאוזן שלך.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית לכאבי אוזניים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והכאב באוזן.כדי להשתמש בו, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם חלק אחד מים חמים.הכניסו כמה טיפות מהפתרון לאוזן הפגועה והשאירו אותו לכמה דקות.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה מצוינת לכאבי אוזניים.יש לו תכונות טבעיות חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות באוזן.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם מעט שמן זית חם.הכניסו כמה טיפות מהפתרון לאוזן הפגועה והשאירו אותו לכמה דקות.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה נהדרת לכאבי אוזניים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות באוזן.כדי להשתמש בו, פשוט חיממו כמה טיפות של שמן קוקוס והכניסו כמה טיפות לאוזן הפגועה.השאירו אותו לכמה דקות ועליכם להתחיל לחוש הקלה במהירות.

הסעדים של סבתא לטיפול בזיהומים באוזניים

דלקות אוזניים, הידועות גם בשם אמצעי דלקת בשחיקה, הם בעיה שכיחה הן לילדים והן למבוגרים.התרופות של סבתא שימשו במשך דורות כדי לסייע בטיפול בכאב ואי נוחות של דלקות אוזניים.להלן 18 תרופות של סבתא מצוינת ואמיתית לטיפול באוזן.

שמן שום

שמן שום הוא אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת דלקת.מוסיפים כמה טיפות שמן שום לכדור כותנה ומניחים אותו בעדינות באוזן הנגועה.השאר אותו פנימה לכמה דקות, ואז הסר אותו והושלך.

מיץ בצל

מיץ בצל מכיל תכונות אנטיביוטיות טבעיות שיכולות לעזור במאבק בזיהום ולהפחתת דלקת.מניחים כמה טיפות מיץ בצל באוזן הנגועה, השאר אותו לכמה דקות, ואז הסר אותו והושלך.

קומפרס חם

קומפרס חם יכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.מניחים מטלית רחצה חמה על האוזן הנגועה למשך מספר דקות, ואז הסר אותו והושלך.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים מכיל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור במאבק בזיהום ולהפחתת דלקת.הניחו כמה טיפות של חומץ תפוחים באוזן הנגועה, השאירו אותו לכמה דקות, ואז הסר אותו והושלך.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להילחם בזיהום ולהפחית את הדלקת.מניחים כמה טיפות שמן עץ התה באוזן הנגועה, השאירו אותו לכמה דקות, ואז הסר אותו והושלך.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב.מניחים כמה טיפות מיץ ג’ינג’ר באוזן הנגועה, השאר אותו לכמה דקות, ואז הסר אותו והושלך.

בזיליקום

Basil ContAIN תכונות אנטיביוטיות טבעיות שיכולות לעזור במאבק בזיהום ולהפחתת דלקת.מניחים כמה טיפות מיץ בזיליקום באוזן הנגועה, השאר אותו לכמה דקות, ואז הסר אותו והושלך.

לבנדר

לבנדר הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב.מניחים כמה טיפות של שמן לבנדר באוזן הנגועה, השאר אותו לכמה דקות, ואז הסר אותו והושלך.

דבש

דבש הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב.מניחים כמה טיפות דבש באוזן הנגועה, השאר אותו לכמה דקות, ואז הסר אותו והושלך.

מימן חמצן

מי חמצן הוא אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לעזור במאבק בזיהום ולהפחתת דלקת.מניחים כמה טיפות של מי חמצן באוזן הנגועה, השאירו אותו לכמה דקות, ואז הסר אותו והושלך.

שמן זית

שמן זית הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב.מניחים כמה טיפות שמן זית באוזן הנגועה, השאירו אותו לכמה דקות, ואז הסר אותו והושלך.

גליצרין

גליצרין הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב.הניחו כמה טיפות גליצרין באוזן הנגועה, השאירו אותו לכמה דקות, ואז הסרו והושלך.

מי מלח

מי מלח הם אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת דלקת.מניחים כמה טיפות מי מלח באוזן הנגועה, השאירו אותם לכמה דקות, ואז הסר אותם והושלך.

אלוורה

אלוורה היא אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת דלקת.הניחו כמה טיפות אלוורה באוזן הנגועה, השאירו אותה לכמה דקות, ואז הסר אותה והושלך.

קמומיל

קמומיל הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב.מניחים כמה טיפות של תה קמומיל באוזן הנגועה, השאירו אותו לכמה דקות, ואז הסר אותו והושלך.

חומץ לבן

חומץ לבן הוא אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת דלקת.מניחים כמה טיפות של חומץ לבן באוזן הנגועה, השאר אותו פנימה למשך מספר דקות, ואז הסר אותו והושלך.

מניעת דלקות אוזניים

ב

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן