דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות של סבתא להכנה מהירה וכינים מעולות
daadaddaddaa dadc daddaad dcddbdad dedddad ddbddaddd dedad

18 תרופות של סבתא להכנה מהירה וכינים מעולות

18 הסעדים של סבתא למאבק במהירות וביעילות של כינים

תמיד עדיף להיות מוכנים לכל דבר, וכינים אינן יוצאת דופן.עם כמה אספקה פשוטה וכמה מתכונים מנוסה ואמינו מהסבתות שלנו, תוכלו להילחם במהירות וביעילות בלי שתצטרכו לפנות לכימיקלים קשים.מה שכן, רבים מהתרופות הללו טבעיות ובטוחות לשימוש, אפילו על ילדים.להלן 18 תרופות של סבתא למאבק במהירות וביעילות.

תרופות טבעיות לכינים

  • שמן עץ התה: שמן עץ התה שימש זה מכבר כתרופה טבעית לכינים.ניתן להשתמש בו לבד או לערבב עם מרכיבים אחרים כמו שמן זית, שמן שקדים או שמן קוקוס.אתה יכול למרוח את השמן ישירות על הקרקפת ואז לסרוק אותו באמצעות מסרק כינים.השאירו את השמן למשך מספר שעות כדי לאפשר לו לעבוד את הקסם שלו.
  • שום: שום שימש במשך מאות שנים כתרופה של הכינים הטבעיות.אתה יכול להכין תרופת כינים על בסיס שום על ידי ריסוק כמה שיני שום והוספתו לכוס מים.מרחו את התערובת על הקרקפת ונותנים לה לשבת לפחות שעה.שוטפים במים חמים והשתמשו במסרק כינים כדי להסיר את הכינים המתים.
  • חומץ תפוחים: חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור להיפטר מכינים.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלקים שווים חומץ תפוחים ומים ומרחי אותו על הקרקפת.השאירו אותו למשך שעה -שעתיים לפני השטיפה במים חמים ומשתמשים במסרק כינים.
  • מיונז: מיונז הוא תרופת כינים יעילה להפליא.כל שעליך לעשות הוא לכסות את הקרקפת בכמות נדיבה של מיונז ותן לו לשבת לפחות שעה.שוטפים במים חמים והשתמשו במסרק כינים כדי להסיר את הכינים המתים.
  • מיץ לימון: מיץ לימון הוא חומר חומצי שיכול לעזור להרוג כינים.מערבבים חלקים שווים מיץ לימון ומים ומורחים אותו על הקרקפת.השאירו אותו לפחות שעה לפני השטיפה במים חמים והשתמשו במסרק כינים.

טיפ מועיל

חשוב לזכור כי תרופות אלה יכולות לקחת מספר יישומים כדי להיות יעילים.יתכן שתצטרך להחיל את התרופה מספר פעמים במשך מספר ימים או אפילו שבועות לפני שהכינים נעלמו לחלוטין.

תרופות מסורתיות לכינים

  • ג’לי נפט: ג’לי נפט שימש במשך מאות שנים כתרופת כינים.פשוט החל כמות נדיבה של ג’לי נפט על הקרקפת ותן לו לשבת לפחות שעה.שוטפים במים חמים והשתמשו במסרק כינים כדי להסיר את הכינים המתים.
  • שמן זית: שמן זית יכול לשמש כתרופת כינים על ידי פשוט למרוח אותו על הקרקפת ולהשאיר אותו לפחות שעה.שוטפים במים חמים והשתמשו במסרק כינים כדי להסיר את הכינים המתים.
  • חומץ: חומץ שימש זה מכבר כתרופה לכינים.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלקים שווים חומץ ומים ומרחי אותו על הקרקפת.השאירו אותו למשך שעה -שעתיים לפני השטיפה במים חמים ומשתמשים במסרק כינים.
  • שמפו: ניתן להשתמש בשמפו כדי לסייע בהסרת הכינים מהקרקפת.פשוט הרטיבו את הקרקפת במים חמים ומרחו כמות נדיבה של שמפו על הקרקפת.השאירו אותו לפחות שעה לפני השטיפה במים חמים והשתמשו במסרק כינים.
  • אלכוהול: אלכוהול יכול לשמש כתרופה לכינים על ידי פשוט להחיל אותו על הקרקפת ולהשאיר אותו לפחות שעה.שוטפים במים חמים והשתמשו במסרק כינים כדי להסיר את הכינים המתים.

מסקנה

ניתן להשתמש בתרופות של 18 סבתות אלה כדי להילחם במהירות וביעילות ללא צורך בכימיקלים קשים.מתרופות טבעיות כמו שמן עץ התה, שום, חומץ תפוחים ומיונז לתרופות מסורתיות כמו ג’לי נפט, שמן זית, חומץ, שמפו ואלכוהול, תרופות אלה יכולות לעזור להיפטר מכינים מבלי שנאלץ לפנות כדי לפנות כדי לפנות כדי לפנות כדי לקשה לקשה כדי לפנות כדי לקשים כדי לקשים כדי להתנקט כדי להתנקט כדי מתקנה כדי מתקנה כדי מתרופה כדי מתרחקות.כימיקלים.

18 התרופות של סבתא להכנה מהירהכינים של אלנט

נגיעות בכינים הן בעיה שיכולה להשפיע על כל אחד, ללא קשר לגיל, מין או מעמד חברתי.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות שהועברו לאורך דורות שיכולים לעזור לטפל בכינים במהירות וביעילות, ללא צורך בכימיקלים קשים.להלן 18 תרופות של סבתא להכנה מהירה וכינים מעולות.

חומץ ושמנים אתרים

חומץ שימש זה מכבר כתרופת כינים יעילה.זה יכול לשמש כדי לעזור לפרק את הדבק בו משתמשים בכינים כדי לחבר את עצמם לשיער.לשם כך, מערבבים חלקים שווים חומץ ומים ושפכו אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו אותו.לקבלת יעילות נוספת, הוסף כמה טיפות של שמנים אתרים כמו שמן עץ התה או שמן לבנדר.

שמן שום ושמן קוקוס

שום הוא תרופה טבעית נוספת שלפי ההערכה היא בעלת תכונות אנטי ליזרים.כדי להשתמש בו, ערבבו כמה שיני שום עם קצת שמן קוקוס.מרחו את התערובת על האזור המושפע, והשאירו אותו תוך לילה.בבוקר, יש לשטוף אותו ולרחוק את השיער עם מסרק כינים עדין כדי להסיר כל כינים שנותרו.

שמן זית

ניתן להשתמש בשמן זית כדי לחנוק כינים ולהקל על הסרתם.כדי להשתמש בו, החל כמות נדיבה של שמן זית על האזור המושפע ותן לו לשבת 30-60 דקות.לאחר מכן השתמש במסרק כדי להסיר את הכינים.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בכינים.לשם כך, מערבבים חלקים שווים מיץ לימון ומים, ומורחים אותו על האזור המושפע.השאר אותו פנימה למשך 15-20 דקות, ואז שוטפים אותו וסרק את השיער עם מסרק כינים עדין.

מיונז

ניתן להשתמש במיונז כדי לחנוק כינים ולהקל על הסרתם.לשם כך, החל כמות נדיבה של מיונז על האזור הפגוע ותן לו לשבת 30-60 דקות.לאחר מכן השתמש במסרק כדי להסיר את הכינים.

מלח וחומץ

ניתן להשתמש במלח וחומץ יחד לטיפול בתמציות כינים.לשם כך, מערבבים חלקים שווים מלח וחומץ, ומורחים אותו על האזור המושפע.השאר אותו פנימה למשך 15-20 דקות, ואז שוטפים אותו וסרק את השיער עם מסרק כינים עדין.

ג’לי נפט

ניתן להשתמש בג’לי נפט כדי לחנוק כינים ולהקל על הסרתם.לשם כך, החל כמות נדיבה של ג’לי נפט על האזור המושפע ותן לו לשבת 30-60 דקות.לאחר מכן השתמש במסרק כדי להסיר את הכינים.

שמן נם

על פי ההערכה, שמן NEEM בעל תכונות אנטי-טפיליות, ולעתים קרובות משמש לטיפול בתנפילי כינים.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות של שמן נים עם שמן נשא כמו שמן קוקוס, ומורחים אותו על האזור הנגוע.השאירו אותו למשך 8-10 שעות, ואז שטפו אותו וסרק את השיער עם מסרק כינים עדין.

זרעי חילבה

ניתן להשתמש בזרעי חילבה כדי לסייע בטיפול בתנפילי כינים.לשם כך, טוחנים קומץ זרעי חילבה לאבקה ומערבבים אותה עם מעט מים.החל את העיסה על האזור המושפע, והשאיר אותה פנימה למשך 30-60 דקות.לאחר מכן, יש לשטוף אותו וסרק את השיער עם מסרק כינים עדין.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים משמש זה מכבר לטיפול בתנפילי כינים.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים חומץ תפוחים ומים, ושפכו אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10-15 דקות ואז שטפו אותו.לקבלת יעילות נוספת, הוסף כמה טיפות של שמנים אתרים כמו שמן עץ התה או שמן לבנדר.

מסקנה

נגיעות בכינים יכולות להיות בעיה לא נוחה ומביכה, אך עם הסעדים הטבעיים הנכונים, ניתן לטפל בהם במהירות וביעילות.18 הסעדים של סבתא המוזכרים כאן הם דרכים בטוחות ויעילות לטיפול

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן