דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות של סבתא חמה המועברות במשפחה לשיעול בפעוטות

18 תרופות של סבתא חמה המועברות במשפחה לשיעול בפעוטות

18 הסעדים של סבתא כדי לעזור לרפא שיעול בפעוטות

שיעול בפעוטות יכול להיות דבר מאתגר לעזור להקל.סבתות העבירו את התרופות המנוסות והאמיתיות שלהן כדי לעזור להרגיע ואפילו לרפא שיעול במשך דורות, והחוכמה הזו עדיין חשובה באותה מידה כיום.להלן 18 תרופות של סבתא לטיפול בשיעול בפעוטות שיכולות לעזור לך למצוא הקלה עבור הקטנה שלך.

מלח ודבש

אחד התרופות הקלאסיות ביותר לטיפול בשיעול הוא כפית מלח מעורבבת בכף דבש.המלח עוזר לפרק את העומס, בעוד שהדבש מרגיע את הגרון ועוזר להקל על התאמות שיעול.הקפד להשתמש בדבש אמיתי ולא בסירופ, מכיוון שסירופ יכול להכיל סוכרים ותוספים שיכולים למעשה להחמיר את השיעול.

שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית לטיפול בשיעול בפעוטות.מרתיחים כמה שיני שום בחלב ואז מסננים את הציפורן החוצה.לאחר קריר, תן את התערובת לפעוט שלך, והם צריכים להתחיל להרגיש הקלה.השום עוזר לפרק את העומס ולהרגיע את הגרון.

מיץ בצל

מיץ בצל יכול לעזור להקל על שיעול בפעוטות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של מיץ בצל סחוט טרי עם כפית דבש.תן את זה לפעוט שלך בבוקר ובלילה כדי לעזור להקל על השיעול שלהם.

Steam

Steam הוא תרופה יעילה לטיפול בשיעול בפעוטות.מלאו קערה במים חמים והוסיפו כמה טיפות שמן אקליפטוס.הניחו מגבת מעל ראש הפעוט שלכם וגם על הקערה וגרמו להם לשאוף את הקיטור למשך מספר דקות.האקליפטוס מסייע לפתוח את דרכי הנשימה ולהפחית את העומס.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה מועילה נוספת לטיפול בשיעול בפעוטות.מערבבים כפית של מיץ לימון סחוט טרי עם כפית דבש ונותנים אותו לפעוט שלך בבוקר ובלילה.מיץ הלימון עוזר לפרק את הריר והדבש מרגיע את הגרון.

שמן זית

שמן זית הוא תרופה נהדרת לטיפול בשיעול בפעוטות.מערבבים כפית שמן זית עם כפית דבש ותנו אותו לפעוט שלכם בבוקר ובלילה.שמן הזית עוזר לפרק את הריר והדבש מרגיע את הגרון.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה מועילה נוספת לטיפול בשיעול בפעוטות.מערבבים כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כפית דבש ותנו אותו לפעוט שלכם בבוקר ובלילה.הג’ינג’ר עוזר לפרק את הריר והדבש מרגיע את הגרון.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית עוצמתית לטיפול בשיעולים בפעוטות.מערבבים כפית פלפל קאיין עם כפית דבש ותנו אותו לפעוט שלכם בבוקר ובלילה.פלפל קאיין עוזר לפרק את הריר והדבש מרגיע את הגרון.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה נהדרת לטיפול בשיעול בפעוטות.פשוט תלול כמה שקיות תה קמומיליות במים חמים.אפשר לתה להתקרר ולתת אותו לפעוט שלך כדי לעזור להקל על השיעול שלהם.הקמומיל עוזר להרפות את דרכי הנשימה ולהפחית את התאמות השיעול.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עוצמתית לטיפול בשיעול בפעוטות.מערבבים כפית של חומץ תפוחים עם כפית דבש ותנו אותו לפעוט שלכם בבוקר ובלילה.חומץ סיידר התפוחים עוזר לפרק את הריר והדבש מרגיע את הגרון.

שמן שקדים

שמן שקדים הוא תרופה נהדרת לטיפול בשיעולים בפעוטות.מערבבים כפית שמן שקדים עם כפית דבש ותנו אותו לפעוט שלכם בבוקר ובלילה.שמן השקדים עוזר לפרק את הריר והדבש מרגיע את הגרון.

דבש וכורכום

דבש וכורכום הוא תרופה קלאסית לטיפול בשיעולים בפעוטות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית דבש עם כפית כורכום ולתת אותו לפעוט שלך בבוקר ובלילה.הכורכום עוזר לפרק את הריר והדבש מרגיע את הגרון.

טיפ ייחודי

עוד תרופה נהדרת עבורטיפול בשיעול בפעוטות זה להכין תה צמחים

למתכונים לתרופות של סבתות לשיעול פעוטות

סבתות העבירו תרופות לשיעול פעוט במשך דורות.הסעדים מבוססים לרוב על מרכיבים טבעיים ושיטות ריפוי מסורתיות, כמו תה צמחי מרפא ומרקונות מבוססי דבש.אמנם סעדים אלה לא בהכרח מוכחים רפואית, אך לרוב הם יכולים לספק הקלה משיעול או לסייע בתהליך ההחלמה הכולל.

להלן 18 מתכונים לתרופות של סבתות לשיעול פעוטות:

1.תה דבש-לימון

 • 1 כוס מים חמים
 • 1 כפית דבש
 • 1 כפית מיץ לימון סחוט טרי

מערבבים את החומרים יחד ונותנים לתערובת להתקרר לטמפרטורה נוחה לפני שתעביר אותה לפעוט שלך.הדבש והלימון יעזרו להרגיע את כאב הגרון והקיטור מהתה יעזור לשחרר ריר.

2.סירופ ג’ינג’ר-דבש

 • כוס דבש
 • 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי

מערבבים את החומרים יחד ונותנים לתערובת להתקרר לפני שתעביר אותה לפעוט שלך.הג’ינג’ר עוזר להרגיע את כאב הגרון והדבש משמש כמתווה שיעזור לשחרר ריר.

3.Apple Cider Vinearge-Honey Elixir

 • 1 כוס חומץ תפוחים
 • כוס דבש

מערבבים את החומרים יחד ונותנים לתערובת להתקרר לפני שתעביר אותה לפעוט שלך.חומץ סיידר התפוחים עוזר לפרק ריר והדבש משמש כמתווה שיעזור לשחרר ריר.

4.סירופ דבש-מרשמלו

 • כוס דבש
 • 1 כוס שורש מרשמלו

מערבבים את החומרים יחד ונותנים לתערובת להתקרר לפני שתעביר אותה לפעוט שלך.שורש המרשמלו עוזר להרגיע את כאב הגרון והדבש משמש כמתווה שיסייע לשחרר ריר.

5.תה חלקלקה תה

 • 1 כוס מים חמים
 • 1 כפית אבקת אלם חלקלקת

מערבבים את החומרים יחד ונותנים לתערובת להתקרר לטמפרטורה נוחה לפני שתעביר אותה לפעוט שלך.ה- ELM החלקלק עוזר להרגיע את כאב הגרון והקיטור מהתה יעזור לשחרר את הריר.

6.תה מנטה דבש

 • 1 כוס מים חמים
 • 1 כפית דבש
 • 1 כפית עלי מנטה קצוצים טריים

מערבבים את החומרים יחד ונותנים לתערובת להתקרר לטמפרטורה נוחה לפני שתעביר אותה לפעוט שלך.הדבש והמנטה יעזרו להרגיע את כאב הגרון והקיטור מהתה יעזור לשחרר ריר.

7.תה ליקריץ

 • 1 כוס מים חמים
 • 1 כפית שורש ליקריץ

מערבבים את החומרים יחד ונותנים לתערובת להתקרר לטמפרטורה נוחה לפני שתעביר אותה לפעוט שלך.הליקריץ עוזר להרגיע את כאב הגרון והקיטור מהתה יעזור לשחרר ריר.

8.דבש-ג’ינג’ר Elixir

 • כוס דבש
 • 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי

מערבבים את החומרים יחד ונותנים לתערובת להתקרר לפני שתעביר אותה לפעוט שלך.הג’ינג’ר עוזר להרגיע את כאב הגרון והדבש משמש כמתווה שיעזור לשחרר ריר.

9.דבש-חיבור אליקסיר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן