דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות של סבתא זולה ובטוחה לכינים וביצים
daadaddaddaa dadc daddaad dddcd dddddd dcdbddaddd ddd

18 תרופות של סבתא זולה ובטוחה לכינים וביצים

18 התרופות של סבתא זולה ובטוחה לכינים וביצים

כהורה, שום דבר אינו מפחיד יותר מאשר לגלות שילדכם סובל מכינים או ביצים.לא רק שזו חוויה מרגיזה, אלא שהיא יכולה להיות גם יקרה וגוזלת זמן לטיפול.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות של סבתא זולות ובטוחות בהן תוכלו להשתמש בכדי להיפטר מכינים וביצים במהירות ובקלות.

1.שום

שום הוא אחד התרופות הוותיקות והיעילות ביותר לכינים וביצים.התחל על ידי ריסוק כמה שיני שום ושילוב אותם עם קצת שמן קוקוס, שמן זית או שמן שקדים.לעסות את התערובת לקרקפת ולהשאיר אותה לפחות 30 דקות.ואז, שטפו אותו בשמפו.

2.מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה יעילה נוספת לכינים וביצים.התחל על ידי גירוש בצל גדול וסחט את המיץ.לעסות את המיץ לקרקפת ולהשאיר אותו במשך 30 דקות.ואז, שטפו אותו בשמפו.

3.חומץ

חומץ הוא אחד התרופות היעילות ביותר לכינים וביצים.התחל על ידי ערבוב של חלקים שווים חומץ לבן ומים והפעלתו על הקרקפת.השאירו אותו למשך 30 דקות, ואז שטפו אותו בשמפו.

4.מיונז

מיונז הוא תרופה יעילה נוספת לכינים וביצים.התחל על ידי יישום כמות נדיבה של מיונז על הקרקפת והשאיר אותו למשך 30 דקות.ואז, שטפו אותו בשמפו.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא גם תרופה יעילה לכינים וביצים.התחל בחימום שמן קוקוס והפעלתו על הקרקפת.השאירו אותו למשך 30 דקות, ואז שטפו אותו בשמפו.

6.שמן זית

שמן זית הוא תרופה יעילה נוספת לכינים וביצים.התחל בחימום של שמן זית והפעלתו על הקרקפת.השאירו אותו למשך 30 דקות, ואז שטפו אותו בשמפו.

7.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא אחד התרופות היעילות ביותר לכינים וביצים.התחל על ידי ערבוב של כמה טיפות שמן עץ התה עם קצת שמן שקדים או שמן זית והפעלתו על הקרקפת.השאירו אותו למשך 30 דקות, ואז שטפו אותו בשמפו.

8.שמן נים

שמן נים הוא תרופה יעילה נוספת לכינים וביצים.התחל על ידי ערבוב של כמה טיפות של שמן נם עם שמן שקדים או שמן זית והפעלתו על הקרקפת.השאירו אותו למשך 30 דקות, ואז שטפו אותו בשמפו.

9.ליסטרין

ליסטרין היא תרופה יעילה נוספת לכינים וביצים.התחל על ידי ערבוב של חלקים שווים ליסטרין ומים והפעלתו על הקרקפת.השאירו אותו למשך 30 דקות, ואז שטפו אותו בשמפו.

10.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה יעילה נוספת לכינים וביצים.התחל על ידי ערבוב של חלקים שווים מיץ לימון ומים והפעלתו על הקרקפת.השאירו אותו למשך 30 דקות, ואז שטפו אותו בשמפו.

11.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא גם תרופה יעילה לכינים וביצים.התחל על ידי ערבוב של חלקים שווים חומץ תפוחים ומים והפעלתו על הקרקפת.השאירו אותו למשך 30 דקות, ואז שטפו אותו בשמפו.

12.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה יעילה נוספת לכינים וביצים.התחל על ידי ערבוב של כמה טיפות של שמן לבנדר עם שמן שקדים או שמן זית והפעלתו על הקרקפת.השאירו אותו למשך 30 דקות, ואז שטפו אותו בשמפו.

13.מלח

מלח הוא תרופה יעילה נוספת לכינים וביצים.התחל על ידי ערבוב של כמה כפות מלח עם מעט מים חמים והמרח אותם על הקרקפת.השאירו אותו למשך 30 דקות, ואז שטפו אותו בשמפו.

14.ג’לי נפט

ג’לי נפט הוא גם תרופה יעילה לכינים וביצים.התחל על ידי יישום כמות נדיבה של ג’לי נפט על הקרקפת והשאיר אותו למשך 30 דקות.ואז, שטפו אותו בשמפו.

15.אלכוהול

אלכוהול הוא עוד

תרופות טבעיות לכינים וביצים

כינים וביצים הם בעיה שכיחה במשקי בית, אך ישנם תרופות טבעיות רבות שהן זולות ובטוחות לשימוש.סבתות העבירו רבים מהרדיS דרך הדורות, וניתן להשתמש בהם לטיפול בכינים ובביצים במינימום מהומה.להלן רשימה של 18 תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול ביעילות בכינים ובביצים.

1.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ומשמש במשך שנים רבות לתכונות האנטיבקטריאליות, האנטי -פטריוניות והאנטי -ויראליות שלו.זה יכול לשמש לטיפול בכינים ובביצים על ידי יישום ישירות על הקרקפת וסירוקו דרך.חשוב לוודא שהשמן מדולל כראוי לפני השימוש בו, מכיוון שהוא יכול להיות חזק מאוד ועלול לגרום לגירוי אם משתמשים בו ללא מדולל.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס משמש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לכינים וביצים.ניתן ליישם אותו ישירות על הקרקפת ולהשאיר לשבת מספר שעות לפני השטיפה.שמן קוקוס ידוע בתכונות הלחות שלו, ויכול לעזור לשמור על קרקפת לחות ונקייה מגירוי הנגרם על ידי הכינים והביצים.

3.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית לכינים וביצים המשמשות במשך מאות שנים.זה יכול לשמש על ידי יישוםו ישירות על הקרקפת וסירוקו דרך.האופי החומצי של מיץ הלימון עוזר להרוג את הכינים והביצים, ויכול לשמש כטיפול יעיל.

4.שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית לכינים וביצים המשמשות במשך מאות שנים.ניתן ליישם אותו ישירות על הקרקפת ולהשאיר לשבת מספר שעות לפני השטיפה.שמן זית ידוע בתכונות הלחות שלו, ויכול לעזור לשמור על קרקפת לחות ונקייה מגירוי הנגרם על ידי הכינים והביצים.

5.שום

שום הוא תרופה טבעית לכינים וביצים המשמשות במשך מאות שנים.ניתן ליישם אותו ישירות על הקרקפת ולהשאיר לשבת מספר שעות לפני השטיפה.שום ידוע בתכונותיו האנטי-חיוביות והאנטי דלקתיות, ויכול לעזור לשמור על הקרקפת נקייה ונקייה מגירוי הנגרם על ידי הכינים והביצים.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית לכינים וביצים המשמשות במשך מאות שנים.ניתן ליישם אותו ישירות על הקרקפת ולהשאיר לשבת מספר שעות לפני השטיפה.האופי החומצי של חומץ סיידר התפוחים עוזר להרוג את הכינים והביצים, ויכול לשמש כטיפול יעיל.

7.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה טבעית לכינים וביצים המשמשות במשך מאות שנים.ניתן ליישם אותו ישירות על הקרקפת ולהשאיר לשבת מספר שעות לפני השטיפה.שמן לבנדר ידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות, ויכול לעזור לשמור על הקרקפת נוחה ונקייה מגירוי הנגרם על ידי הכינים והביצים.

8.שמן נים

שמן נם הוא תרופה טבעית לכינים וביצים המשמשות במשך מאות שנים.ניתן ליישם אותו ישירות על הקרקפת ולהשאיר לשבת מספר שעות לפני השטיפה.שמן נם ידוע בתכונותיו האנטי-חיפושיות והאנטי דלקתיות, ויכול לעזור לשמור על הקרקפת נקייה ונקייה מגירוי הנגרם על ידי הכינים והביצים.

9.מי מלח

מי מלח הם תרופה טבעית לכינים וביצים המשמשות במשך מאות שנים.ניתן ליישם אותו ישירות על הקרקפת ולהשאיר לשבת מספר שעות לפני השטיפה.אופיו המלוח של מי המלח עוזר להרוג את הכינים והביצים, ויכול לשמש כטיפול יעיל.

10.מיונז

מיונז הוא תרופה טבעית לכינים וביצים המשמשות במשך מאות שנים.ניתן ליישם אותו ישירות על הקרקפת ולהשאיר לשבת מספר שעות לפני השטיפה.האופי השומני של המיונז עוזר להרוג את הכינים והביצים, ויכול לשמש כטיפול יעיל.

תרופות טבעיות נוספות לכינים וביצים

11.בצל

בצל הוא תרופה טבעית לכינים וביצים המשמשות במשך מאות שנים.ניתן ליישם אותו ישירות על הקרקפת ולהשאיר לשבת מספר שעות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן