דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות של סבתא המומלצות על ידי מומחים ומשמעותיות לקדחת השחת

18 תרופות של סבתא המומלצות על ידי מומחים ומשמעותיות לקדחת השחת

18 הסעדים של סבתא לקדחת השחת

חודשי הקיץ יכולים להיות קשים על הסובלים מקדחת השחת.אף נזלת, עיניים מגרדות והתעטשות יכולות להיות תסמינים של קדחת השחת, וזה יכול להיות קשה למצוא הקלה.למרבה המזל, תרופות רבות של סבתא המומלצות על ידי מומחים יכולות לעזור להפחית את הסימפטומים הללו ולהפוך את קדחת החציר נסבלת יותר.

החל תה צמחי מרפא ועד חומץ תפוחים, תרופות מנוסות ואמינות יכולות להציע הקלה טבעית ולעזור להקל על תסמיני קדחת החציר.להלן 18 סעדים של סבתא המומלצים על ידי מומחים שיכולים לעזור לסובלים מקדחת השחת:

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להזין את הגוף ולעזור להפחית את תסמיני קדחת החציר.תה העשוי ממנטה מנטה, קמומיל ופריר פרחים יכולים לסייע בהפחתת הדלקת במערכת הנשימה ולהפחית את תסמיני קדחת החציר.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית עוצמתית לקדחת השחת.שתיית תערובת של כף אחת של חומץ תפוחים וכוס מים אחת יכולה לסייע בהפחתת הדלקת במערכת הנשימה ולהפחית את תסמיני קדחת החציר.

שמנים אתרים

שמנים אתריים יעילים מאוד להפחתת תסמיני קדחת השחת.שמנים כמו אקליפטוס, מנטה ולבנדר יכולים לסייע בהפחתת הדלקת במערכת הנשימה ולהפחית את תסמיני קדחת החציר.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע את תסמיני קדחת החציר.אכילת כפית דבש יכולה לעזור להפחית את הדלקת במערכת הנשימה ולהפחית את הסימפטומים של קדחת השחת.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית עוצמתית לקדחת השחת.שתיית תערובת של כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד וכוס מים אחת יכולה לעזור להפחית דלקת במערכת הנשימה ולהפחית את תסמיני קדחת החציר.

שום

שום הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את תסמיני קדחת החציר.אכילת שן שום יכול לעזור להפחית את הדלקת במערכת הנשימה ולהפחית את הסימפטומים של קדחת השחת.

כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית עוצמתית לקדחת השחת.שתיית תערובת של כפית אחת של אבקת כורכום וכוס מים אחת יכולה לעזור להפחית את הדלקת במערכת הנשימה ולהפחית את תסמיני קדחת החציר.

מי מלח

מי מלח הם תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע את תסמיני קדחת החציר.גרגר עם תערובת של כפית אחת של מלח וכוס מים חמים יכולים לעזור להפחית את הדלקת במערכת הנשימה ולהפחית את תסמיני קדחת החציר.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית עוצמתית לקדחת השחת.שתיית תערובת של כפית אחת של פלפל קאיין וכוס מים אחת יכולה לסייע בהפחתת הדלקת במערכת הנשימה ולהפחית את תסמיני קדחת החציר.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את תסמיני קדחת החציר.שתיית תה העשוי מכפית אחת של שורש ליקוריץ וכוס מים אחת יכולה לעזור להפחית את הדלקת במערכת הנשימה ולהפחית את תסמיני קדחת החציר.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להרגיע את תסמיני קדחת החציר.שתיית תה העשוי מכפית קמומיל וכוס מים אחת יכולה לסייע בהפחתת הדלקת במערכת הנשימה ולהפחית את תסמיני קדחת החציר.

סרפד

סרפד הוא תרופה טבעית עוצמתית לקדחת השחת.שתיית תה העשוי מכפית סרפד אחת וכוס מים יכולה לעזור להפחית את הדלקת במערכת הנשימה ולהפחית את תסמיני קדחת החציר.

ויטמין C

ויטמין C הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את תסמיני קדחת החציר.אכילת מזונות עשירים בוויטמין C, כמו תפוזים ואשכוליות, יכולה לעזור להפחית את הדלקת במערכת הנשימה ולהפחית את הסימפטומים של קדחת החציר.

ג’ינג’ר ודבש

ג’ינג’ר ודבש הוא תרופה טבעית עוצמתית לקדחת השחת.שתיית תערובת של כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד, כף דבש אחת וכוס מים אחת יכולה לעזור להפחית דלקת במערכת הנשימהולהפחית את הסימפטומים של קדחת השחת.

לימון ודבש

לימון ודבש הם תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את תסמיני קדחת החציר.שתיית תערובת של

תרופות צמחיות לקדחת השחת

תרופות צמחיות משמשות זה מכבר לטיפול בקדחת השחת ואלרגנים אחרים.עשבי תיבול רבים סובלים מאפיינים אנטי דלקתיים, אנטי-מיקרוביאליים ואנטי-היסטמין שיכולים לספק הקלה מתסמיני קדחת השחת.להלן כמה מעשבי התיבול המומלצים ביותר לקדחת השחת:

Echinacea

Echinacea הוא עשב המשמש במשך מאות שנים לטיפול באלרגיות, כולל קדחת השחת.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות ודלקת במעברי האף.זה יכול גם לעזור בחיזוק מערכת החיסון, ולהפחית את הרגישות של הגוף לאלרגנים.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב נוסף שיש לו תכונות אנטי דלקתיות, כמו גם תכונות אנטי-היסטמין.זה יכול לעזור להפחית תסמינים כמו התעטשות, גירוד ואף נזלת.זה יכול גם לעזור להפחית את ייצור הריר במעברי האף.

שום

שום הוא עשב נוסף שיש לו תכונות אנטי דלקתיות, אנטי-מיקרוביאליות ואנטי היסטמין.זה יכול לעזור להפחית את הדלקת במעברי האף ובגרון, כמו גם להפחית את ייצור הריר.

חזרת

חזרת הוא עשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות, אנטי-מיקרוביאליות ואנטי היסטמין.זה יכול לעזור להפחית את הדלקת במעברי האף ובגרון, כמו גם להפחית את ייצור הריר.

תרופות ביתיות לקדחת השחת

תרופות ביתיות משמשות זה מכבר לטיפול בקדחת השחת ואלרגנים אחרים.להלן כמה מהתרופות הביתיות המומלצות ביותר לקדחת השחת:

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיש לה תכונות אנטי דלקתיות, אנטי-מיקרוביאליות ואנטי היסטמין.זה יכול לעזור להפחית את הדלקת במעברי האף ובגרון, כמו גם להפחית את ייצור הריר.

דבש

דבש הוא תרופה טבעית שיש בה תכונות אנטי דלקתיות, אנטי-מיקרוביאליות ואנטי היסטמין.זה יכול לעזור להפחית את הדלקת במעברי האף ובגרון, כמו גם להפחית את ייצור הריר.

לימון

לימון הוא תרופה טבעית שיש לה תכונות אנטי דלקתיות, אנטי-מיקרוביאליות ואנטי-היסטמין.זה יכול לעזור להפחית את הדלקת במעברי האף ובגרון, כמו גם להפחית את ייצור הריר.

Steam

קיטור הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הדלקת במעברי האף ובגרון, כמו גם להפחית את ייצור הריר.התקלחות או אמבטיה חמה יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של קדחת השחת.

שמנים אתרים

שמנים אתרים כמו לבנדר, קמומיל ואקליפטוס יכולים לעזור להפחית את הדלקת במעברי האף ובגרון, כמו גם להפחית את ייצור הריר.

מסקנה

סבתות העבירו את הסעדים שלהן במשך דורות, ורבים מהתרופות הללו הוכחו כיעילות בטיפול בקדחת השחת ואלרגיות אחרות.עשבי תיבול, תרופות ביתיות ושמנים אתרים יכולים לספק הקלה מהתסמינים של קדחת השחת.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באחד מהסעדים הללו, מכיוון שהם עשויים לקיים אינטראקציה עם כל תרופות שאתה נוטל.

שאלות נפוצות

  • ש: מהם כמה מהתרופות הביתיות הנפוצות ביותר לקדחת השחת?
    ת: חומץ תפוחים, דבש, לימון, אדים ושמנים אתרים הם כולם תרופות ביתיות נפוצות לקדחת השחת.
  • ש: מהם היתרונות של שימוש בתרופות צמחיות לקדחת השחת?
    ת: תרופות צמחיות בעלות תכונות אנטי דלקתיות, אנטי-מיקרוביאליות ואנטי-היסטמין שיכולות לעזור להפחית את הדלקת במעברי האף ובגרון, כמו גם להפחית את ייצור הריר.

סבתות השתמשו מזמן תרופות ביתיות ובתרופות צמחיות לטיפול בקדחת השחת ואלרגיות אחרות, ורבים מהתרופות הללו הוכחו כיעילות.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באף אחד מה- Tסעדים, מכיוון שהם עשויים לקיים אינטראקציה עם כל תרופות שאתה נוטל. 18 תרופות של סבתא המומלצות על ידי מומחים ומשמעותיות לחום החציר יכולות לספק הקלה מהתסמינים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן