דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות של סבתא בטוחה המועברות במשפחה כדי לפתוח אף מחניק
daadaddaddaa dadc daddaad ddddd ddeddaddaddaa ddedadadd

18 תרופות של סבתא בטוחה המועברות במשפחה כדי לפתוח אף מחניק

מזג אוויר קר, אלרגיות וגורמים אחרים יכולים לגרום לאף מחניק.אמנם אף מחניק יכול להיות לא נעים, אך ישנם תרופות בטוחות וטבעיות שהועברו דרך דורות של סבתות.במאמר זה נדון ב -18 סעדים של סבתא בטוחים שיכולים לפתוח אף מחניק.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה עתיקה לאף מחניק.זה כרוך בשאיפת קיטור מסיר מים חמים.זה עוזר לפתוח את מעברי האף ולהפחית את העומס.לשם כך, מלאו סיר במים חמים והניחו אותו על משטח בטוח בחום.הניחו מגבת מעל הראש ונשענים מעל הסיר.שאפו את הקיטור למשך מספר דקות עד שהגודש מתנקה.

שמנים אתרים

שמנים אתרים הם דרך נהדרת לפתוח אף מחניק.יש להם תכונות אנטי דלקתיות ומגניבות שיכולות לעזור לפנות את מעברי האף.כדי להשתמש בשמנים אתרים, הוסף כמה טיפות מהשמן שבחרת לקערת מים חמים.הניחו מגבת מעל הראש ונשענים מעל הקערה.שאפו את הקיטור למשך מספר דקות עד שהגודש מתנקה.

טיפ:

בעת שימוש בשמנים אתרים, חשוב להשתמש בשמן נשא.זה יעזור להפחית את הסיכון לגירוי או לשריפה.הקפידו לדלל את השמן האתרי בשמן נשא לפני שמריחים אותו על העור.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לאף מחניק.זה עוזר לדלל ריר ולהפחית דלקת.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו שלוש פעמים ביום כדי לסייע בפינוי מעברי האף.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא חומר אנטי דלקתי רב עוצמה.זה עוזר להפחית דלקת ולפתוח את מעברי האף.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כוס מים חמים.אפשר לתערובת לתלול למשך חמש דקות ואז לסמן אותה.שתו תערובת זו מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את העומס.

שטיפת מי מלח

שטיפות מי מלח הן דרך נהדרת לפתוח אף מחניק.הם עוזרים לדלל ריר ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית מלח אחת עם כוס מים חמים.השתמש בסיר נטי או נורת האף כדי לשטוף את מעברי האף שלך בתערובת זו.השתמש בתרופה זו פעמיים עד שלוש ביום עד שהגודש מתנקה.

דבש

מותק הוא תרופה נהדרת לאף מחניק.זה עוזר להפחתת דלקת ולריר דק.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כף דבש אחת עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים עד שלוש ביום כדי לעזור לפנות את מעברי האף.

שום

לשום תכונות אנטי דלקתיות חזקות.זה עוזר להפחית דלקת ולפתוח את מעברי האף.כדי להשתמש בו, לרסק שן שום של שום והוסיפו אותו לכוס מים חמים.אפשר לתערובת לתלול למשך חמש דקות ואז לסמן אותה.שתו תערובת זו מספר פעמים ביום כדי לעזור לפנות את מעברי האף.

אוכל חריף

אוכל חריף יכול לעזור לפתוח אף מחניק.הם מכילים תרכובות המסייעות להפחתת דלקת וריר דק.כדי להשתמש בתרופה זו, נסה להוסיף כמה אוכל חריף לתזונה שלך.זה יכול לכלול דברים כמו פלפלים חמים, שום ופלפל קאיין.

תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה נהדרת לאף מחניק.זה עוזר להפחית דלקת ולפתוח את מעברי האף.כדי להשתמש בתרופה זו, תלול כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים חמים למשך חמש דקות.מסננים את התערובת ושותה אותה מספר פעמים ביום כדי לסייע בפינוי העומס.

שמן חרדל

שמן חרדל הוא חומר אנטי דלקתי חזק.זה עוזר להפחית דלקת ולפתוח את מעברי האף.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של שמן חרדל עם כפית דבש אחת.לעסות את התערובת הזו על אזור החזה והצוואר שלך.השתמש בתרופה זו פעם ביום כדי לסייע בפינוי העומס.

פלפל קאיין

קאיין פלפל הוא תרופה נהדרת לאף מחניק.זה עוזר להפחתת דלקת ולריר דק.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחתעל פלפל קאיין עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו מספר פעמים ביום כדי לסייע בפינוי ה

התרופות הטבעיות לפינוי אף מחניק

כשמדובר בפינוי אף מחניק, ישנם כמה תרופות בטוחות וטבעיות שהועברו מדור לדור.קל להכין סעדים אלה, אינם דורשים מרשם של רופא וניתן להשתמש בהם באמצעות אמצעי הדרכה ובטיחות נאותים.להלן 18 סעדים של סבתא בטוחים המועברים במשפחה כדי לפתוח אף מחניק.

1.גרגר עם מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא תרופה פופולרית לניקוי אף מחניק.זה עוזר להפחית את הדלקת במעברי האף, לשחרר ריר ולפרק את העומס.להכנת מי המלח מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים.גרגר את הפיתרון למשך 30 שניות ואז לירוק אותו.עשו זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת לפנות אף מחניק.מרתיחים מעט מים בסיר ומוסיפים כמה טיפות של שמן אקליפטוס.הניחו את הפנים מעל הסיר עם מגבת מעל הראש ושאפו את הקיטור.זה עוזר לשחרר את הריר במעברי האף ולנקות את העומס.עשו זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.קומפרס חם

החלת דחיסה חמה על הפנים והחזה יכולה לעזור לפנות אף מחניק.משרים מטלית נקייה במים חמים וסובבים את העודף.מניחים את הבד על הפנים והחזה למשך 15 דקות.זה עוזר להפחית דלקת ולשחרר את הריר במעברי האף.

תרופות צמחי מרפא לפינוי אף מחניק

תרופות צמחיות יעילות גם בפינוי אף מחניק.צמחי מרפא כמו מנטה, אקליפטוס, קמומיל וטימין הם בעלי תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטיביוטיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולנקות את העומס.להלן מספר תרופות צמחיות שניתן להשתמש בהן כדי לפנות אף מחניק.

4.תה מנטה

תה מנטה הוא דרך נהדרת לפנות אף מחניק.להכנת התה, תלול כפית של עלי מנטה מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש.שתו תה זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא אנטי דלקתי חזק ויכול לעזור להפחית את הדלקת במעברי האף.כדי להשתמש בשמן, מערבבים כמה טיפות בכוס מים רותחים.הניחו את הפנים על הסיר ושאפו את הקיטור למשך 10 דקות.עשו זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.תה טימין

תה טימין יעיל גם בפינוי אף מחניק.להכנת התה, תלול כפית עלי טימין מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים כפית דבש.שתו תה זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סיכום

כשמדובר בפינוי אף מחניק, ישנם כמה תרופות בטוחות וטבעיות שהועברו מדור לדור.קל להכין סעדים אלה, אינם דורשים מרשם של רופא וניתן להשתמש בהם באמצעות אמצעי הדרכה ובטיחות נאותים.כמה מהתרופות הללו כוללות גרגר עם מי מלח, שאיפת אדים ומריחת דחיסה חמה.תרופות צמחיות כמו תה מנטה, שמן אקליפטוס ותה טימין יעילות גם בפינוי אף מחניק.בעזרת אמצעי ההדרכה והבטיחות הנכונים, ניתן להשתמש בתרופות אלה כדי לסייע בפינוי אף מחניק.

שאלות נפוצות

מהם הסעדים הבטוחים ביותר לניקוי אף מחניק?

הסעדים הבטוחים ביותר לניקוי אף מחניק הם תרופות טבעיות כמו גרגר עם מי מלח, שאיפת אדים ומריחת דחיסה חמה.תרופות צמחיות כמו תה מנטה, שמן אקליפטוס ותה טימין יעילות גם בפינוי אף מחניק.

האם תרופות אלה בטוחות לילדים?

כן, הסעדים הללו בטוחים לילדים, אך חשוב לעקוב אחר אמצעי ההדרכה והבטיחות הנכונים.חשוב גם להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באף אחד מה- REDEDIE האלהs עם ילדים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן