דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות של סבתא איכותית ואיכותית לנחירים יבשים לילדים

18 תרופות של סבתא איכותית ואיכותית לנחירים יבשים לילדים

נחיריים חשובים לגוף מכיוון שהם עוזרים לנו לנשום, לווסת את הטמפרטורה שלנו ולספוג לחות.לרוע המזל, נחירים יבשים יכולים להיות בעיה לא נוחה ומעצבנת לילדים.אך אין צורך לדאוג מכיוון שהסעדים של סבתא הם דרך נהדרת לעזור לטפל בבעיה.להלן 18 תרופות טבעיות ואיכותיות שיכולות לעזור להרגיע נחירים יבשים אצל ילדים.

תרסיסי מלח מרגיעים

תרסיסי מלח מרגיעים

תרסיסי מלח הם דרך נהדרת להרטיב ולהרגיע נחירים יבשים.תרסיסי מלח מכילים תערובת של מלח ומים, המסייעת להפחתת הגירוי ולהתייבש את הנחיריים.תרסיסי מלח קלים לשימוש, וניתן לקנות אותם ללא מרשם ברוב בתי המרקחת.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה פשוטה ויעילה לנחיריים יבשים.אתה יכול ליצור אדים על ידי רתיחת מים בסיר ואז לשאוף את הקיטור דרך הנחיריים שלך.זה עוזר להרגיע ולהתייבש את הנחיריים, כמו גם להפחית את העומס והגירוי.

מכשירי אדים

מכשירי אדים הם דרך נהדרת להוסיף לחות לאוויר, שיכולה לעזור להפחית את היובש בנחיריים.שימוש במכונת אדים בחדר השינה בזמן שילדכם ישן הוא דרך נהדרת להפחית את היובש בנחיריים.

טיפ ייחודי ומועיל

אם ילדכם נוטה לייבוש נחיריים, חשוב לוודא שהאוויר בחדר שלהם לא יבש מדי.לשם כך, שמור על טמפרטורת החדר בין 65-68 מעלות פרנהייט והבטיח שרמת הלחות היא בין 40-50%.

טיפות אף

טיפות אף הן דרך נהדרת לשמן את הנחיריים ולהפחית את היובש.אתה יכול לקנות טיפות אף ללא מרשם המכילות מלח, שיכולים לעזור לחות ולהרגיע נחירים יבשים.

טיפות גליצרין

טיפות גליצרין הן דרך נהדרת להפחית את היובש בנחיריים.גליצרין הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את הגירוי ולהרגיע את היובש.אתה יכול לקנות טיפות גליצרין ללא מרשם, הקלות לשימוש ובטוחות לילדים.

רצועות האף

רצועות האף הן דרך נהדרת לפתוח את הנחיריים ולהפחית את היובש.רצועות האף נועדו לשלוף את הנחיריים בעדינות, ומאפשרות לזרום יותר אוויר לזרום ולהפחית את היובש.רצועות האף קלות לשימוש וניתן לקנות אותם ללא מרשם בבתי מרקחת.

דבש

דבש הוא תרופה נהדרת לנחיריים יבשים.דבש הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את הגירוי והיובש בנחיריים.אתה יכול לקנות דבש ללא מרשם בבתי מרקחת או שאתה יכול להכין פיתרון דבש משלך בבית.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה נהדרת לנחירים יבשים.שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את היובש והגירוי בנחיריים.אתה יכול לקנות שמן קוקוס ללא מרשם בבתי מרקחת או שאתה יכול להכין תמיסת שמן קוקוס משלך בבית.

שמן זית

שמן זית הוא תרופה נהדרת נוספת לנחירים יבשים.שמן זית הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את היובש והגירוי בנחיריים.אתה יכול לקנות שמן זית ללא מרשם בבתי מרקחת או שתוכל להכין תמיסת שמן זית משלך בבית.

חומץ

חומץ הוא תרופה נהדרת לנחיריים יבשים.חומץ הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את היובש והגירוי בנחיריים.אתה יכול לקנות חומץ ללא מרשם בבתי מרקחת או שאתה יכול להכין פיתרון חומץ משלך בבית.

אלוורה

אלוורה היא תרופה נהדרת לנחיריים יבשים.אלוורה הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את היובש והגירוי בנחיריים.אתה יכול לקנות אלוורה ללא מרשם בבתי מרקחת או שאתה יכול להכין פיתרון אלוורה משלך בבית.

תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה נהדרת לנחירים יבשים.תה קמומיל הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להפחית את היובש והגירוי בנחיריים.אתה יכול לקנות תה קמומיל ללא מרשם בבתי מרקחת או שאתה יכול

18 תרופות של סבתא לנחירים יבשים בילדים

נחירים יבשים אצל ילדים עלולים לגרום לאי נוחות רבה ויכולים להיות קשה לניהול.מִבצָרלא במרבה הפלא, ישנם תרופות רבות של סבתות שהועברו לאורך הדורות כדי להקל על הסימפטומים של נחירים יבשים.להלן 18 תרופות של סבתא לנחירים יבשים אצל ילדים שיכולים לעזור לילדכם למצוא הקלה.

שטיפת מי מלח

אחד התרופות היעילות ביותר לנחירים יבשים הוא שטיפת מי מלח.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כפית מלח עם 8 אונקיות מים חמים ולהשרות כדור כותנה בתמיסה.סחט בעדינות את כדור הכותנה כדי לשחרר את הפיתרון לנחיריים של ילדך.תמיסת המלח עוזרת להרטיב את האזור ולספק הקלה.

טיפות גליצרין

טיפות גליצרין הן תרופה של גיל נחירים יבשים.כל שעליך לעשות הוא להכניס שתי טיפות של גליצרין לכל נחיר לפני השינה.הגליצרין עוזר לשמן את הנחיריים ומספק הקלה מיובש.

דבש

דבש הוא תרופה יעילה לנחיריים יבשים.פשוט מערבבים כפית דבש אחת עם כפית מים חמים ומורחים אותו על הנחיריים.הדבש עוזר להרגיע את היובש ולספק הקלה.

שמן זית

שמן זית הוא תרופה נהדרת נוספת לנחירים יבשים.כל שעליך לעשות הוא להכניס שתי טיפות שמן זית לכל נחיר לפני השינה.השמן עוזר לשמן את הנחיריים ומספק הקלה מיובש.

אלוורה ורה ג’ל

ג’ל אלוורה הוא תרופה יעילה לנחיריים יבשים.פשוט מרחי כמות קטנה של ג’ל אלוורה על הנחיריים לפני השינה.הג’ל עוזר להרגיע את היובש ולספק הקלה.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה נהדרת לנחירים יבשים.כל שעליך לעשות הוא להכניס שתי טיפות שמן קוקוס לכל נחיריים לפני השינה.השמן עוזר לשמן את הנחיריים ומספק הקלה מיובש.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה עתיקה לנחירים יבשים.כל שעליך לעשות הוא להכניס שתי טיפות שמן עץ התה לכל נחיר לפני השינה.השמן עוזר לשמן את הנחיריים ומספק הקלה מיובש.

שום

שום הוא תרופה יעילה לנחיריים יבשים.כל שעליך לעשות הוא להכניס שתי טיפות שמן שום לכל נחיריים לפני השינה.השמן עוזר לשמן את הנחיריים ומספק הקלה מיובש.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה יעילה לנחיריים יבשים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של חומץ תפוחים עם כפית מים חמים ומורחים אותו על הנחיריים.החומץ עוזר להרגיע את היובש ולספק הקלה.

ג’לי נפט

ג’לי נפט הוא תרופה עתיקה לנחיריים יבשים.פשוט יש למרוח כמות קטנה של ג’לי נפט על הנחיריים לפני השינה.הג’לי עוזר לשמן את הנחיריים ולספק הקלה מיובש.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה יעילה לנחירים יבשים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של מיץ לימון עם כפית מים חמים ומורחים אותו על הנחיריים.המיץ עוזר להרגיע את היובש ולספק הקלה.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה עתיקה לנחיריים יבשים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של פלפל קאיין עם כפית מים חמים ומורחים אותו על הנחיריים.הפלפל עוזר להרגיע את היובש ולספק הקלה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה יעילה לנחיריים יבשים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אחת של ג’ינג’ר עם כפית מים חמים ומרחים אותה על הנחיריים.הג’ינג’ר עוזר להרגיע את היובש ולספק הקלה.

שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה עתיקה לנחיריים יבשים.פשוט הכניסו שתי טיפות של שמן אקליפטוס לכל נחיריים לפני השינה.השמן עוזר לשמן את הנחיריים ומספק הקלה מיובש.

כורכום

כורכום הוא תרופה יעילה לנחיריים יבשים.פשוט מערבבים כפית כורכום אחת עם כפית מים חמים ומורחים אותה על הנחיריים.הכורכום עוזר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן