דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות סודיות סודיות ומשמעותיות לליחה ואף נזלת
daadaddaddaa dadddddaa dadddddaa ddedadedaddaadddaa dcdcdd

18 תרופות סודיות סודיות ומשמעותיות לליחה ואף נזלת

ליחה ואף נזלת יכולים להיות די מעצבנים, וזה משהו שכולנו חווים מדי פעם.אמנם קיימות המון תרופות ללא מרשם העומדות לסייע בתסמינים אלה, אך אנשים רבים אינם מבינים שיש גם כמה תרופות לסבתא שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפגת אי הנוחות.להלן 18 תרופות סודיות ומשמעותיות לסבתא עבור ליחה ואף נזלת המציעים הקלה מסוימת מהתסמינים.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא אחת מתרופות הסבתא הפשוטות והיעילות ביותר לליחה ואף נזלת.לשם כך, פשוט מלאו קערה במים חמים והוסיפו כמה טיפות שמן אקליפטוס.שים את הראש מעל הקערה, מכסים את הראש במגבת ושאפו את הקיטור למשך 10 עד 15 דקות.Steam יעזור לפנות את קטעי האף ולשחרר את הפליגה כך שתוכל לגרש אותו ביתר קלות.

דבש ולימון

דבש ולימון הם שניים מהמרכיבים הפופולריים ביותר המשמשים בתרופות סבתות לליחה ואף נזלת.השילוב של דבש ולימון עוזר להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.כדי להכין תרופה זו, מערבבים חלקים שווים דבש ומיץ לימון בכוס מים חמים ושותים אותם לאט.

טיפ:

אם אינך אוהב את הטעם של דבש ולימון, אתה יכול להוסיף קמצוץ קינמון או כפית דבש לתערובת.

שום

שום הוא אחד התרופות החזקות ביותר לליחה ואף נזלת.זה עוזר להגביר את מערכת החיסון ובעל תכונות אנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בשום כתרופה, פשוט מוחץ כמה שיני שום והוסף אותם לכוס מים חמים.תן לתערובת תלולה למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים אותה לאט.אתה יכול גם ללעוס על שיני שום גולמיות כדי לעזור להיפטר מהפלגה ולהפחית את הדלקת בגרון.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה יעילה נוספת לליחה ואף נזלת.זה עוזר להקל על העומס ולהפחתת הדלקת.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, מגרד כמה חתיכות ג’ינג’ר טרי והוסיף אותם לכוס מים חמים.תן לתערובת תלולה למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים אותה לאט.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש לתערובת כדי להפוך אותו ליותר טעים.

גרגר מי מלח

גרגר מים מלח הוא עוד אחד מהתרופות של סבתא לליבה ואף נזלת.זה עוזר להפחית דלקת ולנקות את גרון הריר.כדי להכין את מי המלח לגרגר, מערבבים כפית אחת של מלח בכוס מים חמים ומגרגר איתו למשך מספר דקות.הקפידו לירוק את המים לאחר גרגר.

מיץ בצל

מיץ בצל הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לסבתא לפליגה ואף נזלת.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות המסייעות להפחתת הדלקת ולנקות את גרון הריר.להכנת מיץ בצל, פשוט מערבבים כמה בצל ומסננים את המיץ.הוסף אליו כפית דבש ושותה אותו לאט.

ג’ינג’ר ודבש

ג’ינג’ר ודבש הם שניים מהמרכיבים הפופולריים ביותר המשמשים בתרופות סבתא לליחה ואף נזלת.השילוב של ג’ינג’ר ודבש עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.כדי להכין תרופה זו, מערבבים חלקים שווים דבש וג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים חמים ושתה אותם לאט.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד אחד מהתרופות של סבתא לפליגה ואף נזוז.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות המסייעות להפחתת הדלקת ולנקות את גרון הריר.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה, מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושותה אותו לאט.

כורכום

כורכום הוא עוד אחד מהתרופות של סבתא לליבה ואף נזלת.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות המסייעות להפחתת הדלקת ולנקות את גרון הריר.כדי להשתמש בכורכום כתרופה, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום בכוס מים חמים ושתה אותם לאט.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש לתערובת כדי להפוך אותו ליותר טעים.

זרעי כמון

זרעי כמון הם עוד אחד מהתרופות של סבתא לליבה ואף נזלת.יש לותכונות דלקתיות ואנטיבקטריאליות המסייעות להפחתת הדלקת ולנקות את הגרון של

תרופות לסבתא לליבה ואף נזלת: חלק 2

ליחה ואף נזוז יכולים להיות מציקים ולא נוחים, ובעוד שרפואה היא לרוב ההקלה המהירה, לסבתות בכל מקום יש כמה תרופות סודיות שהועברו לדורות.בחלק 2 נבחן את תשעת התרופות הסודיות והמשמעותיות של סבתא עבור ליחה ואף נזוז.

10.דבש וג’ינג’ר

ג’ינג’ר ודבש הם שילוב קלאסי שניתן להשתמש בו לטיפול בתסמינים של ליחה ואף נזלת.כדי להכין את התרופה, מערבבים יחד חלקים שווים של ג’ינג’ר ודבש מגורר טרי ובולעים אותו מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים שוככים.

11.ליקריץ

ליקריץ הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל ליחה ואף נזלת.כדי להשתמש בו כתרופה, תלול כפית של שורש ליקוריץ בכוס מים רותחים למשך 10 דקות ואז מסננים אותו ושותה אותו.

12.שום

לשום כמה תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של ליחה ואף נזלת.כדי להשתמש בשום כתרופה, מערבבים יחד ציפורן שום טחון עם כפית דבש ובולעים אותו מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים שוכבים.

13.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נוספת המשמשת לעתים קרובות לטיפול בתסמינים של ליחה ואף נזלת.כדי להשתמש בו כתרופה, מערבבים יחד כפית של חומץ תפוחים וכפית דבש ובולעים אותו מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים שוככים.

14.תה עם לימון

ללימונים יש רמות גבוהות של ויטמין C, שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של ליחה ואף נזלת.כדי להשתמש בו כתרופה, מערבבים יחד כפית של מיץ לימון סחוט טרי וכוס תה חם ושתה אותו מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים שוככים.

15.מיץ בצל

לבצל יש כמה תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של ליחה ואף נזלת.כדי להשתמש בו כתרופה, מערבבים יחד חלקים שווים של מיץ בצל ודבש סחוט טרי ובולעים אותו מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים שוככים.

16.שמן חרדל

לשמן חרדל יש כמה תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של ליחה ואף נזלת.כדי להשתמש בו כתרופה, מערבבים יחד כפית שמן חרדל וכפית דבש ובולעים אותו מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים שוככים.

17.כורכום וחלב

כורכום הוא עשב ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל ליחה ואף נזלת.כדי להשתמש בו כתרופה, מערבבים יחד כפית אבקת כורכום וכוס חלב חם ושתה אותו מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים שוככים.

18.שמן אקליפטוס

לשמן אקליפטוס יש כמה תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של ליחה ואף נזלת.כדי להשתמש בו כתרופה, מערבבים יחד כמה טיפות של שמן אקליפטוס וכפית דבש ובולעים אותו מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים שוככים.

בנוסף ל -18 התרופות הסודיות והמשמעותיות הללו עבור ליחה ואף נזלת, חשוב לזכור להישאר לחות ולקבל מנוחה רבה.ניתן להשתמש בסעדים אלה כדי לספק הקלה מהתסמינים, אך הם לא צריכים להחליף ייעוץ רפואי מקצועי.

שאלות נפוצות

ש: מהם היתרונות של שימוש בתרופות לסבתא לליבה ואף נזלת?

ת: תרופות לסבתא לליחה ואף נזלת הן תרופות טבעיות, בטוחות ולעתים קרובות יעילות שיכולות לספק הקלה מהתסמינים של ליחה ואף נזלת.

מסקנה

לסבתות בכל מקום יש כמה תרופות סודיות ומשמעותיות עבור ליחה ואף נזלת שהועברו לאורך הדורות.במאמר זה חקרנו 18 מהתרופות הללו, מדבש וג’ינג’ר לשמן אקליפטוס.אם כי תרופות אלה יכולות לספק הקלה מה-תסמינים, חשוב לזכור להישאר לחות ולקבל מנוחה רבה.בנוסף, תרופות אלה לא צריכות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן