דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות סבתות שהתקבלו ברחבי העולם ולטיפול יעיל בפורקל
daadaddaddaa daddaaddaa daddaadaddcd ddaddd ddaddcdd ddcdd

18 תרופות סבתות שהתקבלו ברחבי העולם ולטיפול יעיל בפורקל

כוחה של רפואת סבתא

במשך מאות שנים, סבתות ברחבי העולם העבירו את הידע שלהן והשתמשו בתרופות שונות לטיפול במחלות נפוצות.כיום, תרופות אלה משמשות עדיין ברפואה מסורתית ואלטרנטיבית, ורבים הוכחו מדעית כיעילה.מטיפול במשקעים וכלה בהפחתת דלקת, התקבלו 18 תרופות סבתות אלה ברחבי העולם והוכיחו כי הם טיפולים יעילים.

כּוּרכּוּם

כורכום הוא תבלין הנפוץ במטבח הודי ומשמש במשך אלפי שנים ברפואה הודית מסורתית.הוא מכיל כורכומין, תרכובת אנטי דלקתית חזקה שיכולה לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה ממחלות שונות, כולל פרחים.הכורכום גבוה גם בנוגדי חמצון, שיכולים לעזור בקידום ריפוי והפחתת זיהום.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים משמש זה מכבר כתרופה למחלות שונות.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הסיכון לזיהום, וחומציותו יכולה לעזור לייבש כוסות ולהפחית את הדלקת.ניתן ליטול חומץ תפוחים דרך הפה, ליישם אקטואלי או להשתמש בהם במרחצאות לקידום ריפוי.

שום

שום משמש מאז ימי קדם כעשב מרפא.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות, אנטי -פטרייתיות ואנטי -ויראליות, מה שהופך אותו לטיפול יעיל עבור פרקלים.שום עשיר גם בנוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד תבלין בשימוש נרחב ברפואה המסורתית.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.זהו גם טיפול יעיל עבור פטורות, מכיוון שהוא יכול לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.

דבש

דבש שימש במשך מאות שנים כתרופה ביתית למחלות שונות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת וזיהום.דבש יכול גם לעזור לייבש פרחים ולקדם ריפוי.

אלוורה

אלוורה משמשת זה מכבר כעשב מרפא.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.זהו גם קרם לחות טבעי, שיכול לעזור להרגיע את העור ולהפחית את אי הנוחות.

שמן קוקוס

שמן קוקוס משמש במשך מאות שנים כתרופה ביתית לתנאים שונים.יש לו תכונות אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הזיהום ולקדם ריפוי.שמן קוקוס הוא גם עשיר בחומצות שומן שיכולות לעזור להפחית דלקת ולהפחית את הסיכון לזיהום.

מיץ לימון

מיץ לימון משמש זה מכבר כתרופה ביתית לתנאים שונים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -פטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הזיהום ולקדם ריפוי.מיץ לימון הוא גם עשיר בוויטמין C, שיכול לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.

קמומיל

קמומיל הוא עשב נפוץ המשמש ברפואה המסורתית.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.זהו גם משכך כאבים טבעי שיכול לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לפרקלים.

Echinacea

Echinacea משמש זה מכבר כעשב מרפא.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.זהו גם מאיץ מערכות חיסון טבעיות שיכול לעזור להפחית את הסיכון לזיהום.

תה ירוק

תה ירוק שימש במשך מאות שנים כתרופה ביתית למחלות שונות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.תה ירוק גבוה גם בקטכינים שיכולים לעזור להפחית את הסיכון לזיהום.

שורש ליקוריץ

שורש ליקריץ שימש במשך מאות שנים כתרופה ביתית לתנאים שונים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.זהו גם משכך כאבים טבעי שיכול לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לפרקלים.

פלפל קיין

קאיין פלפל משמש זה מכבר כתרופה ביתית למחלות שונות.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.זהו גם משכך כאבים טבעי שיכול לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לפרקלים.

ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא עשב נפוץ המשמש ברפואה מסורתית.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.זהו גם מאיץ מערכות חיסון טבעיות שיכול לעזור להפחית את הסיכון לזיהום.

זהב

Goldenseal הוא עשב נפוץ המשמש ברפואה המסורתית.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.זהו גם חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הסיכון לזיהום.

שורש ולריאן

שורש ולריאן שימש במשך מאות שנים כתרופה ביתית למחלות שונות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ולקדם ריפוי.זהו גם משכך כאבים טבעי שיכול לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורים ל

תרופות מסורתיות לטיפול פרונקל

פרחים, או רתיחות, הם דלקות עור כואבות שיכולות להיגרם על ידי מגוון חיידקים, כמו Staphylococcus aureus.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות מסורתיות שיכולות לעזור לטפל ביעילות בכוננים.תרופות סבתות מרחבי העולם שימשו במשך מאות שנים לטיפול בתנאים ומצבי עור קשורים אחרים.במאמר זה נדון ב -18 על תרופות סבתות אלה המקובלות ברחבי העולם וניתן להשתמש בהן לטיפול בכוננים.

שום

שום הוא תרופה מקובלת לטיפול בכוננים.על פי מחקרים, שום מכיל תרכובות שיכולות לעזור לעכב את צמיחתם של חיידקים הגורמים לכוננים.כדי להשתמש בשום לטיפול פרונקל, אתה יכול לרסק כמה שיפורות ולהחיל את העיסה ישירות על האזור המושפע.לחלופין, תוכלו להכין תה שום על ידי הרתחת כמה שיני שום בכוס מים ולשתות אותו פעמיים ביום.

כורכום

כורכום הוא תרופה מסורתית נוספת לטיפול פרונקל.כורכום מכיל כורכומין, תרכובת פעילה בעלת תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות.כדי להשתמש בכורכום לטיפול פרונקל, מערבבים כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות מים ליצירת משחה עבה.החל את העיסה ישירות על האזור הפגוע והשאיר אותו למשך 10 עד 15 דקות לפני שטיפתו.אתה יכול גם ליטול תוספי כורכום כדי לעזור להגביר את ההגנות הטבעיות של גופך כנגד חיידקים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא בחירה פופולרית לטיפול בתפקידים.זה ידוע בתכונותיו האנטי-חיפושיות והאנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות, הנפיחות והכאב הקשורים לפטריות.כדי להשתמש בשמן עץ התה לטיפול פרונקל, החל כמה טיפות ישירות על האזור המושפע.לחלופין, תוכלו לערבב כמה טיפות של שמן עץ התה עם כף שמן קוקוס ולמרוח את התערובת על האזור הנגוע.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה מסורתית נוספת לטיפול פרונקל.זה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות הקשורים לפרקלים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לטיפול בפורקל, ערבבו כפית ממנו עם כוס מים ומורחים את התערובת ישירות על האזור הפגוע.לחלופין, אתה יכול לערבב כפית חומץ תפוחים עם כפית דבש ולצרוך אותו פעמיים ביום כדי לעזור להפחית את הדלקת והכאב הקשורים לכוננים.

אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית פופולרית לטיפול פרונקל.זה ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות, הנפיחות והכאב הקשורים לפרקלים.כדי להשתמש ב- Aloe Vera לטיפול ב- Furuncle, החל את הג’ל ישירות על האזור המושפע.לחלופין, תוכלו לערבב כפית של ג’ל אלוורה עם כפית אבקת כורכום ולמרוח את התערובת על האזור הפגוע.

תרופות סבתות אחרותלטיפול בפורנק

תרופות מסורתיות אחרות ששימשו במשך מאות שנים לטיפול בכוננים כוללים דבש, לוז מכשפות, ג’ינג’ר, מלח אפסום, פלפל קאיין, שמן לבנדר, שמן נם, שמן חרדל, בזיליקום, שמן אורגנו ושמן קוקוס.כל הסעדים הללו ידועים בתכונותיהם האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להפחית את הנפיחות והכאב הקשורים לפרקלים.

שאלות נפוצות

  • כיצד אוכל להשתמש בדבש לטיפול פרונקל? לשימוש בדבש לטיפול פרונקל, יש למרוח כפית דבש גולמי ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 עד 15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.
  • כיצד אוכל להשתמש בשמן לבנדר לטיפול בפורקל? לשימוש בשמן לבנדר לטיפול פרונקל, מערבבים כמה טיפות של השמן עם כף שמן קוקוס ומורחים את התערובת ישירות על האזור הפגועוהשאירו אותו למשך 10 עד 15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.
  • כיצד אוכל להשתמש בשמן קוקוס לטיפול בפורקל? לשימוש בשמן קוקוס לטיפול בפורקל, למרוח כמה טיפות ממנו ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 עד 15 דקות לפני שטיפתו במים חמים.

לסיכום, תרופות סבתות מרחבי העולם שימשו במשך מאות שנים לטיפול בפרווה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן