דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות סבתות ריפוי וניסיון נגד הקאות
daadaddaddaa daddaaddaa daddadd ddaddadddf dadd ddadddaa

18 תרופות סבתות ריפוי וניסיון נגד הקאות

הסעדים של סבתא להקאות

זה יכול להיות מצב קשה כאשר הבטן שלך לא מרגישה טוב ונשאר לך להתמודד עם אי הנעימות של הקאות.החדשות הטובות הן שיש כמה סעדים וטיפולים שסבתא שלך ככל הנראה כבר הייתה בארון הרפואה שלה.להלן 18 תרופות ביתיות שהועברו לאורך דורות כדי להקל על הסימפטומים הלא נוחים של הקאות.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת לעזור ליישב את הבטן.תה ג’ינג’ר הוא תרופה עתיקה לבחילה והקאות, והוא יכול להיות עשוי משורש ג’ינג’ר טרי או אבקה.תה קמומיל הוא אפשרות נוספת שכן הוא מכיל תכונות אנטי-אדיבות.ידוע כי גם מנטה וחנית חנית מפחיתים את הבחילה.

טיפ:

לקבלת דחיפה נוספת, הוסף כפית דבש לתה שלך.דבש עוזר להרגיע את הקיבה ולהפחית את הדלקת.

ג’ינג’ר

ניתן לצרוך זנגביל בצורות רבות להפחתת בחילות.אתה יכול להכין תה ג’ינג’ר על ידי הוספת כפית אחת של שורש ג’ינג’ר טרי מגורד למים רותחים ולתלול למשך 10 דקות.אם אין לך שורש ג’ינג’ר, אתה יכול גם לקנות שקיות תה ג’ינג’ר.אתה יכול גם להוסיף שורש ג’ינג’ר מגורד טרי לשייקים או למיץ המועדפים עליך, או שתוכל לקנות כמוסות ג’ינג’ר אבקות מחנות מזון הבריאות.

מיץ לימון

מיץ לימון משמש זה מכבר ליישוב בטן מוטרדת.כדי להכין את התרופה, הוסף שתי כפות של מיץ לימון סחוט טרי לכוס מים חמים.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לתערובת לתוספת הקלה.מיץ לימון נצרך בצורה הטובה ביותר על בטן ריקה, אז חכה לפחות שעה לפני או אחרי האכילה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עתיקה נוספת לבחילה.הוסף כף אחת של חומץ תפוחים לכוס מים חמים.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לתערובת לתוספת הקלה.יש לצרוך חומץ תפוחים על בטן ריקה, אז חכה לפחות שעה לפני או אחרי האכילה.

מנטה

מנטה משמשת זה מכבר לטיפול בבחילה.הכינו תה נענע על ידי הוספת כפית אחת של עלי נענע מיובשים לכוס מים רותחים ותעלול למשך 10 דקות.אתה יכול גם להוסיף שמן אתרי מנטה או SpearMint לאמבט חם או לשאוף את הניחוח של שמן אתרי מנטה או SpearMint להקלה.

קינמון

קינמון הוא תרופה נהדרת לבחילה.הכינו תה קינמון על ידי הוספת כפית אחת של קינמון טחון לכוס מים רותחים ותלול למשך 10 דקות.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לתערובת לתוספת הקלה.אתה יכול גם לפזר קינמון טחון על האוכל שלך לקבלת דחיפה נוספת.

שומר

שומר הוא תרופה נהדרת לבחילה.הכינו תה שומר על ידי הוספת כפית אחת של זרעי שומר לכוס מים רותחים ותעלול למשך 10 דקות.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לתערובת לתוספת הקלה.אתה יכול גם ללעוס זרעי שומר לאורך כל היום לקבלת דחיפה נוספת.

ציפורן

ציפורן שימשו זה מכבר לטיפול בבחילה.הכינו תה ציפורן על ידי הוספת כפית אחת של ציפורן שלמה לכוס מים רותחים ותלול למשך 10 דקות.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לתערובת לתוספת הקלה.אתה יכול גם ללעוס ציפורן לאורך כל היום לקבלת דחיפה נוספת.

fenugreek

חילבה היא תרופה נהדרת נוספת לבחילה.הכינו תה חילבה על ידי הוספת כפית אחת של זרעי חילבה לכוס מים רותחים ומטפחים במשך 10 דקות.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לתערובת לתוספת הקלה.אתה יכול גם ללעוס זרעי חילבה לאורך כל היום לקבלת דחיפה נוספת.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ משמש זה מכבר לטיפול בבחילה.הכינו תה שורש ליקריץ על ידי הוספת כפית אחת של שורש ליקוריץ לכוס מים רותחים ותלולים למשך 10 דקות.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לתערובת לתוספת הקלה.אתה יכול גם ללעוס שורש ליקריץ לאורך כל היום לצורך דחיפה נוספת.

הל

הל הוא עוד תרופה נהדרת לבחילה.הכינו תה הל על ידי הוספת אחד

סעדות סבתות להרגיע בחילות והקאות

בחילה והקאות יכולים להיגרם על ידי מגוון מחלות ומצבים.סבתות העבירו סעדים רבים במשך דורות כדי לעזור להקל על הסימפטומים.18 הסעדים הבאים של סבתות ריפוי וניסיון מבוססי ניסיון נגד הקאות יכולים לספק הקלה ונוחות.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא שימשו סבתות במשך מאות שנים כדי לעזור בבחילות והקאות.קמומיל, מנטה וג’ינג’ר ידועים כולם כמרגיעים בטן מוטרדת.קמומיל הוא הרגעה קלה שיכולה לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את שרירי הקיבה.מנטה יכולה לעזור להרפות את מערכת העיכול ומסייע בהפחתת הגז והנפיחות.ג’ינג’ר עוזר להפחית בחילות ובעל תכונות אנטי דלקתיות.

ג’ינג’ר דבש אליקסיר

תרופה זו היא שילוב של ג’ינג’ר טרי, דבש ומים חמים.הג’ינג’ר מסייע בהפחתת בחילות ונלחם בדלקת, בעוד שהדבש עוזר לציפוי הבטן ולהרגיע את מערכת העיכול.כדי להפוך את האליקסיר, מגרד כפית ג’ינג’ר טרי לכוס מים חמים.תן לזה תלול למשך חמש דקות, ואז להוסיף כפית דבש ומערבבים.שתו את האליקסיר לאט כדי להקל על בחילות והקאות תסמיני.

שינויים תזונתיים

ביצוע שינויים תזונתיים יכול גם לעזור להפחית בחילות והקאות.סבתות ממליצות לעתים קרובות להימנע מאוכלים עשירים, כבדים וחריפים, מכיוון שאלו יכולים להיות קשה יותר לעכל ויכולים להחמיר את הבטן.אכילת ארוחות קטנות יותר לאורך היום יכולה לעזור בהפחתת בחילה, והימנעות מאוכל לפני השינה יכולה לעזור למנוע את העמסת הבטן.אכילת מזון תפל כמו קרקרים, לחם ובננות יכולה גם לעזור להפחית את הבחילה.

תרופות ביתיות

סבתות העבירו גם תרופות לבית כדי להפחית את תסמיני הבחילה והקאות.החלת בד קריר על המצח יכולה לעזור להרגיע את הבטן ולהפחית את הבחילה.אמבטיה חמה יכולה לעזור גם להירגע מהשרירים ולהפחית את הבחילה.שתיית כוס מי לימון או כוס מים חמים עם כפית דבש יכולה גם לעזור להפחית בחילה.

אקופרסורה

אקופרסורה היא טכניקת ריפוי סינית עתיקה המשמשת במשך מאות שנים להפחתת בחילות והקאות.יישום לחץ עדין על שורש כף היד יכול לעזור להפחית את הבחילה.לשם כך, אתר את הנקודה שלוש רוחבי אצבעות מתחת לקמט שורש כף היד ובאמצע הדרך בין הגידים.החל לחץ עדין ועסה את האזור בתנועה סיבובית למשך מספר דקות.זה יכול לעזור להפחית את הבחילות והקאות תסמיני הקאות.

ארומתרפיה

ארומתרפיה היא תרופה נוספת שהועברה לאורך הדורות.שמנים אתרים מסוימים, כמו מנטה, ג’ינג’ר ולבנדר, יכולים לעזור להפחית בחילות והקאות.כדי להשתמש בארומתרפיה, הוסף כמה טיפות שמן אתרי לקערה של מים חמים והניח אותו ליד המיטה או בכל מקום שאתה מרגיש בחילה.הקיטור והניחוח של השמנים יכולים לעזור להפחית את הבחילה.

סיכום

סבתות העבירו סעדים רבים במשך דורות כדי להקל על תסמיני הבחילות והקאות.תה צמחי מרפא, אליקסיר דבש ג’ינג’ר, שינויים תזונתיים, תרופות ביתיות, אקופרסורה וארומתרפיה הם כולם תרופות המשמשות במשך מאות שנים כדי לספק הקלה ונוחות.שילוב תרופות אלה בחיי היומיום יכול לסייע בהפחתת בחילות והקאות.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות ביתיות לבחילות והקאות?

כמה תרופות ביתיות לבחילות והקאות כוללות החלת בד קריר על המצח, אטום חם, שתיית מי לימון או מים חמים עם דבש ומשתמשת בארומתרפיה.

מהו אקוודעין?

אקופרסורה היא טכניקת ריפוי סינית עתיקה המשתמשת בלחץ עדין לנקודות ספציפיות בגוף כדי לעזור להפחית את הבחילות והקאות.לשם כך, אתר את הנקודה שלוש רוחבי אצבעות מתחת לקמט שורש כף היד ובאמצע הדרך בין הגידים ומפעילים לחץ עדין ועסה את האזור בתנועה סיבובית למשך מספר דקות.

מה הם תה צמחי מרפא שיכולים לעזור להפחית בחילות אהקאות nd?

קמומיל, מנטה וג’ינג’ר ידועים כולם כמרגיעים בטן מוטרדת ועוזרים להפחית בחילות והקאות.

סבתות העבירו תרופות ריפוי וניסיון רבות כדי לעזור להפחית בחילות והקאות.תה צמחי מרפא, אליקסיר דבש ג’ינג’ר, שינויים תזונתיים, תרופות ביתיות, אקופרסורה וארומתרפיה הם כל הסעדים שכן

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן