דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות סבתות מצוינות ומוסמכות לסדן נפוח
daadaddaddaa daddaaddaa dedadddaddaa ddeddadedbddaa dcdaddf dada

18 תרופות סבתות מצוינות ומוסמכות לסדן נפוח

מה גורם לסדן נפוח?

סדן נפוח הוא מצב הנגרם בדרך כלל כתוצאה מדלקת ממושכת או זיהום של הסדן.זה בדרך כלל נגרם על ידי זיהום חיידקי או פטרייתי, ויכול להיות די כואב.במקרים מסוימים, סדן נפוח עשוי לנבוע ממצב רפואי בסיסי כמו דלקת פרקים או סוכרת.אם לא מטופלים, סדן נפוח יכול להוביל לסיבוכים חמורים יותר.

18 הסעדים של סבתא לסדן נפוח

ניתן לטפל בסדן נפוח במגוון תרופות טבעיות.להלן רשימה של 18 תרופות של סבתא שניתן להשתמש בהן לטיפול בסדן נפוח.

1.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית וחזקה אנטי דלקתית.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע או לקחת אותו כתוסף צמחים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, לרסק כמה שיני שום ומרחים ישירות על הסדן.השאירו למשך 15 דקות, ואז שטפו במים חמים.

2.כורכום

כורכום הוא עוד אנטי דלקתי חזק שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.לשימוש, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם מים חמים כדי ליצור משחה.החל את העיסה ישירות על הסדן והשאיר אותו למשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.לשימוש, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת ישירות על הסדן והשאירו אותה למשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

4.מלח אפסום

ניתן להשתמש במלח אפסום כדי להרגיע שרירים כואבים ולהפחתת דלקת.לשימוש, מערבבים כוס אחת של מלח אפסום עם שתי כוסות מים חמים.משרים מטלית בתערובת ומורחים ישירות על הסדן.השאירו למשך 20 דקות ואז שטפו במים חמים.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.לשימוש, ממיסים כף אחת של שמן קוקוס ומורחים ישירות על הסדן.השאירו למשך 15 דקות, ואז שטפו במים חמים.

6.ג’ינג’ר

לג’ינג’ר תכונות אנטי דלקתיות טבעיות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.לשימוש, מערבבים כפית אחת של אבקת ג’ינג’ר עם כוס מים חמים כדי ליצור משחה.החל את העיסה ישירות על הסדן והשאיר אותו למשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

7.דבש

לדבש יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.לשימוש, מערבבים כף דבש אחת עם כוס מים חמים ומורחים ישירות על הסדן.השאירו למשך 15 דקות, ואז שטפו במים חמים.

8.אלוורה

אלוורה יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית נפיחות וכאב.לשימוש, מערבבים כפית אחת של ג’ל אלוורה עם כוס מים חמים.מרחו את התערובת ישירות על הסדן והשאירו אותה למשך 15 דקות.שוטפים במים חמים.

9.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.לשימוש, מערבבים כפית אחת של שמן עץ התה עם כוס מים חמים ומורחים ישירות על הסדן.השאירו למשך 15 דקות, ואז שטפו במים חמים.

10.מכשפה לוז

Hitch Lazel הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.לשימוש, מערבבים כפית אחת של לוז מכשפה עם כוס מים חמים ומורחים ישירות על הסדן.השאירו למשך 15 דקות, ואז שטפו במים חמים.

11.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.לשימוש, מערבבים כפית אחת של אבקת שורש ליקוריץ עם כוס מים חמים ומורחים ישירות על הסדן.השאירו למשך 15 דקות, ואז שטפו במים חמים.

12.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.לשימוש, ערבבו כפית אחת של סודה לשתייה עם כוס מים חמים ו

באמצעות תרופות טבעיות

כשמדובר בטיפול בסדן נפוח, תמיד הכי טובהשתמש בתרופות טבעיות.ניתן למצוא תרופות אלה באזורים רבים, כמו חנות המכולת המקומית שלך, חנות מזון בריאות או אפילו ברשת.להלן 18 תרופות סבתות מצוינות ומוסמכות לסדן נפוח:

1.קומפרס קר

החלת דחיסה קרה על האזור המושפע למשך 15 דקות יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב.זה יכול גם לעזור להפחית דלקת ונפיחות הנגרמת כתוצאה מהפציעה.

2.חבילת קרח

שימוש בחבילת קרח יכול לעזור להפחית דלקת ונפיחות.הניחו חבילת קרח על האזור הפגוע למשך 15 דקות כל שעתיים לקבלת אפקט מרבי.

3.Epsom Salt Soak

הוספת מלח אפסום לאמבטיה חמה יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב.להשרות את האזור המושפע למשך 15 דקות כדי לעזור להפחית דלקת ונפיחות.

4.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.הוסף 1 כפית כורכום לכוס מים חמים ושותה אותם פעמיים ביום.

5.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד אנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.הוסף 1 כפית ג’ינג’ר לכוס מים חמים ושותה אותם פעמיים ביום.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.מערבבים 1 כפית של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושותים אותם פעמיים ביום.

7.ארניקה

ארניקה הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ונפיחות.מרחי קרם המכיל ארניקה על האזור המושפע פעמיים ביום.

8.Comfrey

קומפרי הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ונפיחות.החל קרם המכיל קומפרי על האזור המושפע פעמיים ביום.

9.מנטה

מנטה הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ונפיחות.מרחי קרם המכיל מנטה על האזור המושפע פעמיים ביום.

10.לבנדר

לבנדר הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ונפיחות.החל קרם המכיל לבנדר על האזור המושפע פעמיים ביום.

11.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.מרחי קרם המכיל שמן עץ התה על האזור המושפע פעמיים ביום.

12.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.החל קרם המכיל לוז מכשפה על האזור המושפע פעמיים ביום.

13.אלוורה

אלוורה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב.החל קרם המכיל אלוורה על האזור המושפע פעמיים ביום.

14.וורט של סנט ג’ון

ST.Wort’s של ג’ון הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ונפיחות.מרחי קרם המכיל וורט של סנט ג’ון על האזור המושפע פעמיים ביום.

15.אקליפטוס

אקליפטוס הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ונפיחות.החל קרם המכיל אקליפטוס על האזור המושפע פעמיים ביום.

16.קלנדולה

קלנדולה הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ונפיחות.החל קרם המכיל קלנדולה על האזור המושפע פעמיים ביום.

17.קמומיל

קמומיל הוא עשב טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ונפיחות.מרחי קרם המכיל קמומיל על האזור המושפע פעמיים ביום.

18.שן הארי

<

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן