דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות סבתות מסורתיות וותיקות לנימים בפנים
daadaddaddaa daddaaddaa dedaddadaadddaa dddaaddaddaa dcdaddeddd

18 תרופות סבתות מסורתיות וותיקות לנימים בפנים

הזדקנות יכולה להיות חוויה מלחיצה עבור אנשים רבים כקמטים, כתמי גיל ונימים בפנים הופכים לעין יותר.למרבה המזל, ישנם פתרונות רבים המסייעים להפחית את סימני ההזדקנות הללו, כולל תרופות סבתות ששימשו במשך דורות.במאמר זה נחקור 18 תרופות סבתות מסורתיות וותיקות לנימים בפנים שיכולים לעזור לצמצם את המראה של נימים שבורים ולתת לעורכם מראה צעיר וזוהר יותר.

מה גורם להופיע בנימים בפנים?

נימים בפנים נגרמים על ידי מגוון גורמים, כולל גנטיקה, חשיפה לשמש ותנאים סביבתיים.במקרים מסוימים, נימים יכולים להופיע בגלל שינויים הורמונליים, תרופות או צריכת אלכוהול.נימים שבורים נפוצים ביותר על הלחיים, האף והסנטר, ויכולים להופיע כקווים אדומים או סגולים או כתמים.

18 תרופות סבתות לנימים בפנים

ישנם תרופות רבות ששימשו במשך דורות כדי להפחית את המראה של נימים בפנים.להלן 18 תרופות סבתות מסורתיות וותיקות לנימים בפנים:

 • חומץ תפוחים: החל חומץ תפוחים על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה.השאירו אותו למשך 10 דקות, ואז שטפו במים חמים.
 • דבש: החל דבש על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות.לשטוף במים חמים.
 • מלפפון: חותכים מלפפון לפרוסות והניחו אותם על האזור הפגוע למשך 10 דקות.לשטוף במים חמים.
 • עגבנייה: חותכים עגבנייה לפרוסות ומניחים אותם על האזור הפגוע למשך 10 דקות.לשטוף במים חמים.
 • אלוורה: החל ג’ל אלוורה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות.לשטוף במים חמים.
 • פטרוזיליה: הרתיחו פטרוזיליה במים במשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ומורחים אותו על האזור המושפע.השאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.
 • תה ירוק: חלו כוס תה ירוק ותנו לו להתקרר.החל אותו על האזור המושפע באמצעות כדור כותנה.השאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה במים חמים.
 • שמן קוקוס: מרחו שמן קוקוס על האזור הפגוע ומעסה אותו למשך 10 דקות.לשטוף במים חמים.
 • מיץ לימון: מרחו מיץ לימון על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה.השאירו אותו למשך 10 דקות, ואז שטפו במים חמים.
 • חלבוני ביצה: מרחי חלבוני ביצה על האזור הפגוע והשאיר אותו במשך 10 דקות.לשטוף במים חמים.
 • שמן זית: מרחו שמן זית על האזור הפגוע ועסה אותו למשך 10 דקות.לשטוף במים חמים.
 • חומץ: החל חומץ על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה.השאירו אותו למשך 10 דקות, ואז שטפו במים חמים.
 • סודה לשתייה: מערבבים סודה לשתייה עם מים ליצירת משחה.החל אותו על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות.לשטוף במים חמים.
 • יוגורט: החל יוגורט על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות.לשטוף במים חמים.
 • תפוח אדמה: חותכים תפוח אדמה לפרוסות ומניחים אותם על האזור הפגוע למשך 10 דקות.לשטוף במים חמים.
 • מי ורדים: החל מי ורדים על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה.השאירו אותו למשך 10 דקות, ואז שטפו במים חמים.
 • מיץ תפוזים: החל מיץ תפוזים על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה.השאירו אותו למשך 10 דקות, ואז שטפו במים חמים.
 • אבוקדו: מחס אבוקדו והחיל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות, ואז שטפו במים חמים.

טיפ: עקביות היא מפתח

תרופות אלה יכולות להיות יעילות להפחתת מראה הנימים בפנים, אך חשוב להיות תואמים את השגרה שלך.נסה להשתמש באחד או שניים מהתרופות הללו מספר פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר. ## סיכום
תרופות סבתות לנימים בפנים יכולות להיות טיפול יעיל לנימים שבורים.מאמר זה בוחן 18 TRADתרופות סבתות ותיקות, כמו לוז מכשפה, מיץ לימון וקלנדולה, יחד עם טיפים כיצד ליישם אותם, למה לצפות ואמצעי זהירות לנקוט.בנוסף, נדבק שאלות נפוצות קשורות לטיפול בשאלות נפוצות בנושא.

## תרופות טבעיות וטיפולים לנימים בפנים
נימים הם כלי דם זעירים הנראים לרוב בפנים.נימים שבורים, הידועים גם בשם Telangiectasia, יכולים להיגרם על ידי מספר גורמים, כולל נזק לשמש, רוזציאה, גיל וגנטיקה.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות וטיפולים טבעיים שיכולים לעזור להפחית את המראה של נימים שבורים בפנים.

### לוז מכשפה
לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי, כלומר הוא עוזר להתכווץ ולהדק את העור.זה יכול לעזור להפחית את המראה של נימים שבורים.לוז מכשפה זמין בצורה נוזלית וניתן ליישם אותו ישירות על העור באמצעות כדור כותנה.חשוב לציין כי לוז מכשפה יכול להיות חזק למדי, ולכן עדיף לדלל אותו במים לפני שמריחים אותו על העור.

### מיץ לימון
מיץ לימון הוא מואר עור טבעי וניתן להשתמש בו כדי לסייע בהפחתת המראה של נימים שבורים.חשוב לציין שמיץ לימון יכול לגרום לגירוי בעור, ולכן יש לבדוק אותו על כתם עור קטן לפני שמריחים אותו על הפנים.כדי להשתמש במיץ לימון לטיפול בנימים שבורים, מערבבים כמה טיפות מיץ לימון עם כפית מים ומורחים אותו על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה.

### קלנדולה
קלנדולה הוא פרח שיש לו תכונות אנטי דלקתיות וריפוי.זה יכול לשמש בצורה של משחה, קרם או קרם כדי לעזור להפחית את המראה של נימים שבורים.כדי להשתמש קלנדולה, החל אותה ישירות על האזור הפגוע ואפשר לו לשבת 15 דקות לפני שטיפתו.

### אלוורה
אלוורה הוא צמח שיש לו תכונות אנטי דלקתיות וריפוי.זה יכול לשמש בצורה של ג’ל או שמנת כדי לעזור להפחית את המראה של נימים שבורים.כדי להשתמש באלוורה, החל אותו ישירות על האזור הפגוע ואפשר לו לשבת 15 דקות לפני שטיפתו.

### שמן קוקוס
שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את הופעתם של נימים שבורים.כדי להשתמש בשמן קוקוס, החל כמות קטנה ישירות על האזור הפגוע ועסה אותו עד שהוא נספג במלואו.

### חומץ תפוחים
חומץ תפוחים הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של נימים שבורים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, ערבבו כמה טיפות של חומץ תפוחים עם כפית מים ומורחים אותו על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה.

### שמן עץ התה
שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הופעתם של נימים שבורים.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כפית מים ומורחים אותו על האזור הפגוע באמצעות כדור כותנה.

### קרם ויטמין K
קרם ויטמין K הוא קרם טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של נימים שבור.כדי להשתמש בקרם ויטמין K, מרחו כמות קטנה ישירות על האזור המושפע ועסה אותו עד שהוא נספג במלואו.

### שמן קיקיון
שמן קיק הוא שמן טבעי שיכול לעזור להפחית את הופעתם של נימים שבורים.כדי להשתמש בשמן קיק, החל כמות קטנה ישירות על האזור הפגוע ועסה אותו עד שהוא נספג במלואו.

### מיץ תפוחי אדמה
מיץ תפוחי אדמה הוא מברר עור טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של נימים שבורים.כדי להשתמש במיץ תפוחי אדמה, מערבבים כמה טיפות מיץ תפוחי אדמה עם כפית מים ומורחים אותו על האזור הפגוע בעזרת כדור כותנה.

### טונר לוז מכשפה
טונר לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של נימים שבור.כדי להשתמש בטונר לוז מכשפה, החל אותו ישירות על האזור הפגוע ואפשר לו לשבת 15 דקות לפני שטיפתו.

### הלבן של הביצה
חלבוני ביצה הם מברר עור טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של נימים שבורים.כדי להשתמש בחלבוני ביצה, מרחי שכבה דקה ישירות על ה- Affecאזור טד ומאפשר לו לשבת 15 דקות לפני שטיפתו.

### שמן חוחובה
שמן חוחובה הוא שמן טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של נימים שבור.כדי להשתמש בשמן חוחובה, החל כמות קטנה ישירות על האזור הפגוע ועסה אותו עד שהוא במלואו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן