דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות סבתות מבוססות ניסיון ויעילות לעור יבש
daadaddaddaa daddaaddaa dedddadaddaa daddadddf dddaddcddaa dc

18 תרופות סבתות מבוססות ניסיון ויעילות לעור יבש

לטפל בעור יבש עם מרכיבים טבעיים

עור יבש יכול להיות לא נוח ומכוערים, ומשאיר אותך מרגיש מודע לעצמי וחסר ביטחון.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות מנוסות ואמיתיות המועברות דרך הדורות שיכולים לעזור להרגיע ולרפא עור יבש.סבתות השתמשו בתרופות טבעיות במשך דורות כדי לשמור על עור רך וגמיש, ואותם תרופות יעילות באותה מידה כיום כמו שהיו אז.להלן 18 תרופות סבתות מבוססות ניסיון ויעילות לעור יבש.

היתרונות של תרופות טבעיות

אחד היתרונות הגדולים ביותר של תרופות טבעיות הוא שהם עדינים על העור, בעודם עדיין יעילים ביותר.מרכיבים טבעיים הם לרוב יקרים פחות ממוצרים שנקנו בחנות ויש להם פחות תופעות לוואי פוטנציאליות.בנוסף, לעתים קרובות תוכלו למצוא את המרכיבים הדרושים לכם ממש במטבח שלכם.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי פנטסטי שיכול לעזור להרגיע ולרפא עור יבש.זה עוזר לנעול לחות ולהגן על העור מפני נזק סביבתי.לשימוש, פשוט לעסות כמות קטנה של שמן קוקוס לעור.

2.דבש

דבש הוא מרכיב טבעי נוסף שיכול לעזור להרגיע ולרפא עור יבש.זה באופן טבעי אנטיבקטריאלי ואנטי דלקתי, מה שהופך אותו לתרופה אידיאלית לעור יבש ומרוגז.לשימוש, החל כמות קטנה של דבש על העור והשאיר למשך 10-15 דקות לפני השטיפה.

3.שמן זית

שמן זית משמש זה מכבר כתרופה טבעית לעור יבש.הוא עשיר בנוגדי חמצון וחומצות שומן המסייעות להזין ולהגן על העור.לשימוש, לעסות כמות קטנה של שמן זית לעור.

4.אלוורה

אלוורה הוא מרכיב טבעי על בסיס צמחים שיכול לעזור להרגיע ולרפא עור יבש.זה באופן טבעי מתקרר ומרגיע ועוזר לנעול לחות.לשימוש, מרחו שכבה דקה של אלוורה על העור והשאירו 10-15 דקות לפני השטיפה.

5.אבוקדו

אבוקדו הוא מרכיב טבעי העמוס בוויטמינים וחומצות שומן שיכולות לעזור להרגיע ולרפא עור יבש.לשימוש, מועכים חצי אבוקדו ומורחים על העור, ויוצאים למשך 10-15 דקות לפני השטיפה.

6.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא מרכיב טבעי שניתן להשתמש בו כדי לפילוף ולעזור להרגיע את העור היבש.לשימוש, מערבבים כמה כפות שיבולת שועל עם מספיק מים ליצירת משחה.מרחו את העיסה על העור והשאירו 10-15 דקות לפני השטיפה.

7.יוגורט

יוגורט הוא מרכיב טבעי שיכול לעזור להרגיע ולהתייבש עור יבש.הוא עשיר בפרוביוטיקה, שיכול לעזור להזין ולהגן על העור.לשימוש, מרחו שכבה דקה של יוגורט רגיל על העור והשאירו 10-15 דקות לפני השטיפה.

8.חלב

חלב הוא תרופה טבעית מצוינת לעור יבש.הוא עשיר בוויטמינים וחומצות שומן המסייעות להזין ולהגן על העור.לשימוש, מערבבים כמה כפות חלב עם מספיק מים ליצירת משחה.מרחו את העיסה על העור והשאירו 10-15 דקות לפני השטיפה.

9.בננה

בננה היא מרכיב טבעי שיכול לעזור לחות ולרפא עור יבש.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים המסייעים להזין ולהגן על העור.לשימוש, מועכים חצי בננה ומורחים על העור, ויוצאים למשך 10-15 דקות לפני השטיפה.

10.מלפפון

מלפפון הוא מרכיב טבעי שיכול לעזור להרגיע ולקרר עור יבש.זה באופן טבעי מתקרר ומרגיע ועוזר לנעול לחות.לשימוש, מועכים כמה פרוסות מלפפון ומורחים על העור, ויוצאים למשך 10-15 דקות לפני השטיפה.

11.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא מרכיב טבעי שיכול לעזור לאזן את רמות החומציות של העור ולהרגיע את העור היבש.לשימוש, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם ארבעה חלקים מים ומרחים על העור, ויוצאים למשך 10-15 דקות לפני השטיפה.

12.מכשפה לוז

Hitch Hazel הוא

18 תרופות סבתות מבוססות חוויה ויעילות לעור יבש

עור יבש יכול להיות uncomfסוגיה הניתנת לניתוח ואפילו כואבת, אך ישנם מגוון של תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור להרגיע ולרפא את העור.סבתות משתמשות בסעדים אלה במשך דורות, ורבות מהן יעילות ביותר.להלן 18 תרופות סבתות מבוססות ניסיון ויעילות לעור יבש.

1.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אחד התרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לעור יבש.זהו קרם לחות מצוין וניתן ליישם אותו ישירות על העור.ניתן להשתמש בשמן קוקוס כדי לעזור להרגיע ולרפא עור יבש וסדוק.

2.שמן אבוקדו

שמן אבוקדו הוא תרופה טבעית נוספת המשמשת לעתים קרובות לעור יבש.הוא עשיר בוויטמינים, מינרלים וחומצות שומן, המסייעות להזין את העור.ניתן ליישם שמן אבוקדו ישירות על העור לקבלת אפקט מרגיע וריפוי.

3.שמן זית

שמן זית הוא חומר טבעי שניתן להשתמש בו כדי לעזור לרכך ולהרגיע את העור היבש.הוא עשיר גם בנוגדי חמצון, שיכולים לעזור בהגנה על העור מפני נזק סביבתי.ניתן ליישם שמן זית ישירות על העור לקבלת אפקט לחות וריפוי.

4.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית פופולרית נוספת לעור יבש.זהו אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להרגיע ולרפא עור יבש וסדוק.ניתן ליישם אלוורה ישירות על העור לקבלת אפקט מרגיע וריפוי.

5.דבש

דבש הוא חומר הומטום טבעי, מה שאומר שהוא עוזר למשוך ולשמור על לחות בעור.דבש הוא גם אנטיבקטריאלי יעיל ויכול לעזור להרגיע ולרפא עור יבש וסדוק.ניתן ליישם דבש ישירות על העור לקבלת אפקט מרגיע וריפוי.

6.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא אנטי דלקתית טבעית ויכולה לעזור להרגיע ולרפא עור יבש ומגרד.ניתן להשתמש בשיבולת שועל כדי לשנות אמבטיה או מסיכת פנים כדי לעזור להרגיע ולרפא עור יבש ומעצבן.

7.חלב

חלב הוא קרם לחות טבעי ויכול לעזור להרגיע ולרפא עור יבש וסדוק.ניתן להשתמש בחלב כדי להכין אמבטיה או מסיכת פנים כדי לעזור להרגיע ולרפא עור יבש ומעצבן.

8.יוגורט

יוגורט הוא פילינג טבעי ויכול לעזור להסיר בעדינות תאי עור מתים ולנקבוביות בטל נקבוביות.ניתן להשתמש ביוגורט לייצור מסכת פנים כדי לעזור להרגיע ולרפא עור יבש ומעצבן.

9.שקדים

שקדים הם חריגה טבעית ויכולים לעזור לרכך ולהרגיע את העור היבש.ניתן ליישם שמן שקדים ישירות על העור לקבלת אפקט לחות וריפוי.

10.בננה

בננות הן נמרצות טבעיות ויכולות לעזור לרכך ולהרגיע את העור היבש.ניתן להשתמש במסיכת פנים בננה כדי לעזור להרגיע ולרפא עור יבש ומעצבן.

11.לימון

לימון הוא עיקרי טבעי ויכול לעזור לאזן את רמות החומציות של העור.ניתן ליישם מיץ לימון ישירות על העור לקבלת אפקט ניקוי וריפוי.

12.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא עיקרי טבעי ויכול לעזור לאזן את רמות החומציות של העור.ניתן ליישם חומץ תפוחים ישירות על העור לצורך אפקט ניקוי וריפוי.

13.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא הומטנט טבעי ויכול לעזור למשוך ולשמור על לחות בעור.ניתן להשתמש בשיבולת שועל כדי להשפיע על אמבטיה או מסיכת פנים כדי לעזור להרגיע ולבריאה עור יבש ומעצבן.

14.מלפונים

מלפפונים הם מעיקים טבעיים ויכולים לעזור לאזן את רמות החומציות של העור.ניתן ליישם פרוסות מלפפון ישירות על העור לקבלת אפקט קירור וריפוי.

15.מי ורדים

מי ורדים הם טונר טבעי ויכולים לעזור לאזן את רמות החומציות של העור.ניתן ליישם מי ורדים ישירות על העור לקבלת אפקט מרגיע וריפוי.

16.שמן חוחובה

חוחובה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן