דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות סבתות להרפיה ומצוינות לכליות מהאמזונס

18 תרופות סבתות להרפיה ומצוינות לכליות מהאמזונס

גלה 18 תרופות סבתות להרפיה ומצוינות לכליות מהאמזונס!

יער הגשם באמזונס הוא ביתם של שפע של תרופות טבעיות, שרבות מהן שימשו תרבויות ילידיות במשך מאות שנים.בפרט, אמזון ידועה בסעדים העוצמתיים שלה לרגיעה ובריאות הכליות.בעוד שהרפואה המודרנית עשתה צעדים גדולים בטיפול בתנאים אלה, אנשים רבים עדיין פונים לתרופות מסורתיות להקלה.להלן 18 תרופות סבתות מהאמזונס שיכולות לעזור לך להירגע ולשמור על בריאות הכליות שלך.

1.גינגקו בילובה

גינגקו בילובה הוא עשב סיני מסורתי ששימש במשך מאות שנים לשיפור זרימת הדם ולעזור לגוף להירגע.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת לחץ וחרדה.החומרים הפעילים בגינגקו בילובה נחשבים כמסייעים בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכליות.

טיפ:

ניתן ליטול גינגקו בילובה בצורה תוספה או מבשלת כתה.חשוב לציין כי גינגקו בילובה יכול להגדיל את הסיכון לדימום אצל אלו הנוטלים תרופות נגד קריאה.לכן חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח את גינגקו בילובה.

2.גדילן חלב

גדילן חלב הוא תרופה מסורתית נוספת לרגיעה ובריאות הכליות.החומר הפעיל בגדילן חלב הוא סילמרין, הנחשבת שיש להן תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון.זה נחשב גם לסייע בהגנה על הכבד מפני נזק ושיפור תפקוד הכליות.

3.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא תרופה מסורתית שנחשבת לסייע לטהר את הדם ולהפחית את הדלקת.זה נחשב גם מועיל לבריאות הכליות ומסייע בהפחתת הסיכון לאבני כליות.ניתן ליטול שורש שן הארי בצורה תוספה או להתחבר לתה.

4.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא תרופה מסורתית שנחשבת לסייע לטהר את הדם ולהפחית את הדלקת.זה נחשב גם מועיל לבריאות הכליות ומסייע בהפחתת הסיכון לאבני כליות.ניתן ליטול שורש בורדוק בצורה תוספה או להתבשל לתה.

5.Uva ursi

UVA URSI הוא תרופה מסורתית שנחשבת לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכליות.זה נחשב גם לסייע בהפחתת הסיכון לאבני כליות.ניתן ליטול UVA URSI בצורה תוספה או להתחבר לתה.

6.Yerba Mate

Yerba Mate הוא תרופה מסורתית שנחשבת לסייע בהפחתת לחץ וחרדה.זה נחשב גם לסייע בשיפור זרימת הדם ותפקוד הכליות.ניתן לקחת את בן הזוג בירבה בצורה תוספה או להתחקק לתה.

7.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה מסורתית שנחשבת לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכליות.זה נחשב גם לסייע בהפחתת הסיכון לאבני כליות.ניתן ליטול שורש מרשמלו בצורה תוספה או להתחבר לתה.

8.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא תרופה מסורתית שנחשבת לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכליות.זה נחשב גם לסייע בהפחתת הסיכון לאבני כליות.ניתן לקחת פטרוזיליה בצורה תוספה או לבשל לתה.

9.עלה סרפד

עלה סרפד הוא תרופה מסורתית שנחשבת לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכליות.זה נחשב גם לסייע בהפחתת הסיכון לאבני כליות.ניתן לקחת עלה סרפד בצורה תוספה או להתחקק לתה.

10.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה מסורתית שנחשבת לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם.זה נחשב גם לסייע בהפחתת הסיכון לאבני כליות.ניתן ליטול ג’ינג’ר בצורה תוספה או להתחקק לתה.

11.כורכום

כורכום הוא תרופה מסורתית שנחשבת לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכליות.זה נחשב גם לסייע בהפחתת הסיכון לאבני כליות.ניתן ליטול כורכום בצורה תוספה או לבשל לתה.

12.יארו

Yarrow הוא תרופה מסורתית שנחשבת לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכליות.זה נחשב גם לעזורלהפחית את הסיכון לאבני כליות.ניתן לקחת את יארו בצורה תוספה או להתחקק לתה.

13.עלי שן הארי

עלי שן הארי הם תרופה מסורתית שנחשבת לסייע בהפחתת הדלקת ולשפר את תפקוד הכליות.זה נחשב גם לסייע בהפחתת הסיכון לאבני כליות.עלי שן הארי יכולים

18 תרופות סבתות להרפיה ומצוינות לכליות מהאמזונס: יתרונות בריאותיים

הרפיה ומצוינים לכליות מהאמזונס הם שניים מהיתרונות הבריאותיים החזקים ביותר הקשורים לשמונה עשרה תרופות סבתות.עם זאת בחשבון, אין זה מפתיע כי תרופות אלה שימשו במשך מאות שנים לקידום בריאות ובריאות.להלן כמה מהיתרונות הבריאותיים הקשורים לתרופות אלה.

הרפיה

ידוע כי שמונה -עשר הסעדים הסבתא מצוינים לרגיעה.אומרים כי יש להם השפעות מרגיעות על הנפש והגוף ויכולים לעזור להפחית את רמות הלחץ.בנוסף, הם יכולים לסייע בהרפיה ובשינה, כמו גם בהקלת המתח ולהרגיע את העצבים.

מצוין לכליות

שמונה עשרה הסעדים הסבתא מצוינים גם עבור הכליות.ידוע שהם עוזרים לקדם תפקוד כליות בריא על ידי שטיפת רעלים ועזרה בהפחתת הדלקת.בנוסף, הם יכולים לעזור בשיפור בריאות הכליות ולהפחית את הסיכון למחלות כליות.

כיצד לשלב 18 תרופות סבתות להרפיה ומצוינות לכליות מהאמזונס לתזונה שלך

שילוב של שמונה עשרה תרופות סבתות להרפיה ומצוינות לכליות מהאמזונס לתזונה שלך יכול להיות דרך נהדרת לקדם בריאות ובריאות.להלן כמה טיפים לעשות זאת:

  • שילוב תרופות אלה בתה או בקפה היומי שלך.
  • הוסף אותם לשייקים, מיצים ומשקאות אחרים.
  • השתמש בהם כמרכיבים במתכונים.
  • הוסף אותם כציפוי או מקשט לארוחות.
  • חלו אותם לעירוי צמחים.

על ידי שילוב תרופות אלה בתזונה שלך, אתה יכול ליהנות מהיתרונות הבריאותיים הקשורים אליהם, כולל הרפיה ומצוינים לכליות.

סיכום

שמונה עשרה תרופות סבתות להרפיה ומצוינות לכליות מהאמזונס יכולות להיות דרך נהדרת לקדם בריאות ובריאות.ידוע כי תרופות אלה משפיעות מרגיעות על הנפש והגוף ויכולות לעזור להפחית את רמות הלחץ.בנוסף, הם מצוינים לכליות, עוזרים לקדם תפקוד כליה בריאה, להפחית דלקת ולהפחית את הסיכון למחלות כליות.שילוב תרופות אלה בתזונה שלך קל, וניתן לעשות זאת על ידי הוספתם למשקאות, מתכונים וארוחות.

שאלות נפוצות

מה היתרונות הבריאותיים של שמונה עשרה תרופות סבתות?

היתרונות הבריאותיים של שמונה עשרה תרופות סבתות כוללים הרפיה, מצוינת לכליות והפחתת מתח.בנוסף, הם יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את בריאות הכליות.

כיצד אוכל לשלב שמונה עשרה תרופות סבתות בתזונה שלי?

אתה יכול לשלב שמונה עשרה תרופות סבתות בתזונה שלך על ידי הוספתם למשקאות, מתכונים וארוחות.בנוסף, אתה יכול לחלוט אותם לעירוי צמחים.

היכן אוכל למצוא מידע נוסף על שמונה עשרה תרופות סבתות?

תוכל למצוא מידע נוסף על שמונה עשרה תרופות סבתות ב wikipedia.org .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן