דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות סבתות טבעיות ואורגניות לתינוקות עם גז
daadaddaddaa daddaaddaa dddadddaa ddddaddadddaa dcdaaddadda

18 תרופות סבתות טבעיות ואורגניות לתינוקות עם גז

התרופות הטבעיות של סבתא לתינוקות עם גז

טיפול בתינוק עם גז יכול להיות משימה מסובכת, מכיוון שלעתים קרובות קשה לדעת מה דרך הפעולה הטובה ביותר.תרופות טבעיות ואורגניות מסבתות שימשו במשך מאות שנים כדי לטפל בסוגיות מסוג זה, ויכולות לספק הקלה ונוחות לתינוק.להלן 18 תרופות סבתות טבעיות ואורגניות לתינוקות עם גז.

1.השתמש בקומפרס חם

ניתן להשתמש בדחיסה חמה כדי לסייע בהפחתת הגז ולספק תחושה מרגיעה לתינוק.הניחו בד חם ולח על בטנו של התינוק ומעסה בעדינות את האזור בתנועה סיבובית.זה יכול לעזור להקל על הגז ולספק תחושת נוחות לתינוק.

2.נסה מים אחיזה

מי אחיזה הם תרופה פופולרית שידוע כמסייעת להקל על גזים ובעיות עיכול אחרות אצל תינוקות.זוהי תרופה טבעית שנעשתה עם עשבי תיבול ומשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להרגיע תינוקות.שאל את רופא הילדים שלך לפני שתתן לתינוק שלך אוחז מים, מכיוון שזה אולי לא מתאים לכל התינוקות.

3.תן תה קמומיל

תה קמומיל שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות כולל בעיות עיכול.ידוע שיש לו תכונות מרגיעות ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית את הגז ולהעניק הקלה לתינוק.הקפד להתייעץ עם רופא הילדים שלך לפני שתתן תה קמומיל לתינוקך.

4.נסה אמבטיות חמות

אמבטיות חמות יכולות לעזור להפחית את הגז ולספק תחושה מרגיעה לתינוק.מלאו את האמבטיה במים חמים והוסיפו כמה טיפות של שמנים אתרים כמו לבנדר או קמומיל.זה יכול לעזור להרפות את התינוק ולהפחית את הגז.

5.לעסות את הבטן של התינוק

עיסוי בעדינות של בטן התינוק יכול לעזור להפחית את הגז ולספק הקלה.בעזרת תנועות מעגליות, עיסו את הבטן של התינוק בכיוון השעון.זה יכול לעזור להיפטר מהגז ולספק תחושה מרגיעה לתינוק.

6.הרם את ראש התינוק

העלאת ראש התינוק יכולה לעזור להפחית את הגז ולהעניק הקלה לתינוק.הניחו כרית או שמיכה מגולגלת מתחת לראש התינוק בזמן שהם ישנים או שוכבים.זה יכול לעזור להפחית את הגז ולספק נוחות לתינוק.

7.תן לשומר התינוק

שומר ידוע כמי שיש לו תכונות עיכול שיכולות לעזור להפחית את הגז ולהעניק הקלה לתינוק.מרתיחים כפית זרעי שומר בכוס מים ונותנים לו תלול למשך 10 דקות.מסננים את הנוזל ונותנים אותו לתינוק.

8.השתמש בכרית חימום

ניתן להשתמש בכרית חימום כדי לסייע בהפחתת הגז ולהעניק הקלה לתינוק.הניחו את כרית החימום על בטן של התינוק והשאירו אותה שם לכמה דקות.זה יכול לעזור להיפטר מהגז ולספק תחושה מרגיעה.

9.תן לתינוק פרוביוטיקה

פרוביוטיקה יכולה לעזור בשיפור מערכת העיכול של התינוק ולהפחית את הגז.שאל את רופא הילדים שלך לפני שתעניק לתינוק שלך פרוביוטיקה, מכיוון שהם עשויים שלא להתאים לכל התינוקות.

10.נסה זרעי Caraway

זרעי מטרה שימשו במשך מאות שנים כדי לעזור בבעיות עיכול.מרתיחים כפית זרעי מטרה בכוס מים ומסננים את הנוזל.תן את זה לתינוק כדי לעזור להפחית את הגז ולהעניק הקלה.

11.השתמש בתה מנטה

ידוע כי תה מנטה בעל תכונות עיכול שיכולות לעזור להפחית את הגז ולהעניק הקלה לתינוק.מרתיחים כפית עלי מנטה בכוס מים ומסננים את הנוזל.תן את זה לתינוק כדי לעזור להפחית את הגז ולהעניק הקלה.

12.תן לתינוק אניס

ידוע כי אניס יש תכונות עיכול שיכולות לעזור להפחית את הגז ולהעניק הקלה לתינוק.מרתיחים כפית של אניס בספל מים ומסננים את הנוזל.תן את זה לתינוק כדי לעזור להפחית את הגז ולהעניק הקלה.

13.נסה לעסות את רגלי התינוק

עיסוי רגליו של התינוק יכול לעזור להפחית את הגז ולספק הקלה.לעסות בעדינות את רגליו של התינוק בתנועה סיבובית כדי לעזור ל

חלק 2: 18 תרופות סבתא טבעיות ואורגניות לתינוקות עם גז

לידת תינוק עם גז יכולה להיות דיפיקאוLT וניסיון מתסכל.אמנם זה נורמלי שתינוקות יתנסו בגז, אך זה עדיין יכול להיות לא נוח ואפילו כואב עבורם.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות סבתות טבעיות ואורגניות שיכולות לעזור להקל על הגז.להלן 18 תרופות סבתות טבעיות ואורגניות לתינוקות עם גז.

1.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה פופולרית לגז אצל תינוקות.ניתן להוסיף אותם לבקבוק מים חמים ולקבל לתינוק.זרעי שומר עוזרים להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את הגז.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא דרך עדינה לסייע בהפחתת גז אצל תינוקות.ניתן להוסיף אותו לבקבוק מים חמים או לתת ישירות לתינוק.תה קמומיל ידוע בתכונותיו המרגיעות ויכול לעזור להרפות את מערכת העיכול.

3.שורש ג’ינג’ר

שורש ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לגז בתינוקות.ניתן להוסיף אותו לבקבוק מים חמים ולנתן לתינוק.שורש הג’ינג’ר עוזר להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את הגז.

4.זרע אניס

Anise Seed הוא תרופה פופולרית לגז בתינוקות.ניתן להוסיף אותו לבקבוק מים חמים ולנתן לתינוק.זרעי אניס עוזר להרפות את מערכת העיכול ולהפחתת הגז.

5.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה פופולרית לגז אצל תינוקות.ניתן להוסיף אותו לבקבוק מים חמים ולנתן לתינוק.תה מנטה עוזר להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את הגז.

6.זרעי מטרה

זרעי קארווי הם תרופה פופולרית לגז אצל תינוקות.ניתן להוסיף אותם לבקבוק מים חמים ולקבל לתינוק.זרעי מטרה עוזרים להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את הגז.

7.זרעי שמיר

זרעי שמיר הם תרופה פופולרית לגז בתינוקות.ניתן להוסיף אותם לבקבוק מים חמים ולקבל לתינוק.זרעי שמיר עוזרים להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את הגז.

8.פטרוזיליה

פטרוזיליה היא תרופה פופולרית לגז בתינוקות.ניתן להוסיף אותו לבקבוק מים חמים ולנתן לתינוק.פטרוזיליה עוזרת להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את הגז.

9.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לגז בתינוקות.ניתן להוסיף אותו לבקבוק מים חמים ולנתן לתינוק.חומץ תפוחים עוזר להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את הגז.

10.ציפורן

ציפורן הם תרופה פופולרית לגז בתינוקות.ניתן להוסיף אותם לבקבוק מים חמים ולקבל לתינוק.ציפורן עוזרות להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את הגז.

11.זרעי כוסברה

זרעי כוסברה הם תרופה פופולרית לגז בתינוקות.ניתן להוסיף אותם לבקבוק מים חמים ולקבל לתינוק.זרעי כוסברה עוזרים להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את הגז.

12.עלי בזיליקום

עלי בזיליקום הם תרופה פופולרית לגז אצל תינוקות.ניתן להוסיף אותם לבקבוק מים חמים ולקבל לתינוק.עלי בזיליקום עוזרים להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את הגז.

13.כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית לגז בתינוקות.ניתן להוסיף אותו לבקבוק מים חמים ולנתן לתינוק.כורכום עוזר להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את הגז.

14.קינמון

קינמון הוא תרופה פופולרית לגז בתינוקות.ניתן להוסיף אותו לבקבוק מים חמים ולנתן לתינוק.קינמון עוזר להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את הגז.

15.הל

הל הוא תרופה פופולרית לגז בתינוקות.ניתן להוסיף אותו לבקבוק מים חמים ולנתן לתינוק.הל עוזר להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את הגז.

16.זרעי כמון

זרעי כמון הם תרופה פופולרית לגז אצל תינוקות.ניתן להוסיף אותם לבקבוק מים חמים ולקבל לתינוק.זרעי כמון עוזרים להרפות את מערכת העיכול ולהפחית את הגז.

17.זרעי חרדל

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן