דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות סבתות אפקטיביות ואמינות לרגליים נפוחות
daadaddaddaa daddaaddaa ddadaddddddaa dddeddaddaa dcdaddcd

18 תרופות סבתות אפקטיביות ואמינות לרגליים נפוחות

רגליים כואבות ונפוחות: 18 תרופות של סבתא

האם אתה סובל מכפות רגליים כואבות ונפוחות?זה יכול להיות מטרד אמיתי, במיוחד כאשר זה מונע ממך ליהנות מהפעילויות היומיומיות שלך.למרבה המזל, ישנם תרופות רבות שיעזרו להקל על הכאב והנפיחות.להלן 18 סעדים של סבתא שהועברו מדור לדור כדי לעזור לשמור על הרגליים מרגישות כמיטב יכולתן.

מנוחה וגובה

אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי להפחית את נפיחות כף הרגל והכאב שלך הוא לנוח ולהעלות את הרגליים.לקחת הפסקה מפעילויות הדורשות הרבה עמידה או הליכה יכולה לעזור.הרמת כפות הרגליים מעל מפלס הלב שלך יכולה גם לעזור להפחית את הנפיחות.במידת האפשר, נסו לרומם את הרגליים לפחות 15 דקות בכל שעה.

קרח

שימוש בחבילת קרח יכול לעזור להפחית את הדלקת והכאב הקשורים לרגליים נפוחות.החל את חבילת הקרח על האזור המושפע למשך 15 דקות בכל פעם.ניתן לחזור על כך מספר פעמים ביום, לפי הצורך.

טיפ: הקפידו לעטוף את חבילת הקרח במגבת כדי להגן על עורך מפני הקור.

פעילות גופנית

ביצוע מתיחות ותרגילים פשוטים יכול לעזור בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הנפיחות.נסה העלאות עגל, מעגלי קרסול וכפיפות קרסול.אלה יכולים להיעשות בבוקר ובלילה כדי לעזור לשמור על הרגליים להרגיש במיטבם.

גרבי דחיסה

גרבי דחיסה יכולות לעזור להפחית נפיחות ושיפור זרימת הדם.הם נועדו לסחוט בעדינות את כפות הרגליים והקרסוליים, מה שמסייע בהפחתת הנפיחות.ניתן למצוא אותם ברוב בתי המרקחת וניתן ללבוש אותם במהלך היום או בן לילה לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

עיסוי

עיסוי כפות הרגליים בעדינות יכול לעזור בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הנפיחות.השתמש באגודל שלך כדי לעסות את כפות הרגליים בתנועה סיבובית למשך 5 עד 10 דקות.ניתן לעשות זאת מספר פעמים ביום, במידת הצורך.

חומץ תפוחים

השריית כפות הרגליים בתמיסה של חומץ תפוחים ומים חמים יכולה לעזור להפחית דלקת וכאב.מערבבים 1/4 כוס חומץ תפוחים עם 2 כוסות מים חמים וספגו את כפות הרגליים למשך 15 דקות.ניתן לעשות זאת מספר פעמים ביום, במידת הצורך.

מלחי אפסום

מלחי אפסום הם דרך נהדרת להפחית כאב ודלקת מכפות רגליים נפוחות.כל שעליך לעשות הוא לערבב 2 כוסות של מלחי אפסום עם מים חמים ולהשריג את כפות הרגליים למשך 15 עד 20 דקות.ניתן לעשות זאת כמה פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא אנטי דלקתי טבעי וניתן להשתמש בו להפחתת כאב ונפיחות מכפות רגליים נפוחות.מערבבים 1 כפית פלפל קאיין עם 2 כוסות מים חמים וספגו את כפות הרגליים למשך 15 דקות.ניתן לעשות זאת כמה פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא דרך נהדרת להפחית דלקת וכאב מכפות רגליים נפוחות.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כוס מים חמים ולהשרות את כפות הרגליים למשך 15 דקות.ניתן לעשות זאת מספר פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא אנטי דלקת טבעי שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאב מכפות רגליים נפוחות.מערבבים 1/2 כוס מיץ לימון סחוט טרי עם 2 כוסות מים חמים ומשרות את כפות הרגליים למשך 15 דקות.ניתן לעשות זאת מספר פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שום

שום הוא דרך נהדרת להפחית כאב ודלקת מכפות רגליים נפוחות.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כפית משחת שום עם 2 כוסות מים חמים ולהשרות את כפות הרגליים למשך 15 דקות.ניתן לעשות זאת כמה פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אלוורה

אלוורה היא אנטי דלקתית טבעית וניתן להשתמש בה להפחתת כאב ונפיחות מכפות רגליים נפוחות.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כפית של מיץ אלוורה סחוט טרי עם כוס 1 מים חמים ולהשריג את כפות הרגליים למשך 15 דקות.ניתן לעשות זאת מספר פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כורכום

כורכום הוא דרך נהדרת להפחית דלקת וכאב מכפות רגליים נפוחות.מערבבים 1 כפית אבקת כורכום עם 1 כוס מים חמים ומשרתים את כפות הרגליים למשך 15 דקות.ניתן לעשות זאת כמה פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא דרך נהדרת להפחית כאב ודלקת מכפות רגליים נפוחות.כל שעליך לעשות הוא לעסות A

כיצד להקל על רגליים נפוחות עם הסעדים של סבתא

רגליים נפוחות יכולות להיות חוויה כואבת ולא נוחה.למרבה המזל, ישנם הרבה סעדים של סבתא אמינים שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בהפחתת הנפיחות ולהעניק הקלה.משימוש במלחי אפסום לאכילת מזונות מסוימים, 18 הסעדים הבאים יכולים לעזור לך למצוא את ההקלה הדרושה לך.

Epsom Salt Soak

אחד התרופות היעילות והשימוש הנרחב ביותר הוא להשרות את כפות הרגליים בתערובת של מים חמים ומלח אפסום.להכנת התערובת, מלאו קערה גדולה או דלי במים חמים והוסיפו כוס אחת של מלח אפסום.משרים את כפות הרגליים בתערובת זו למשך 20 דקות ואז טופח עליהן יבשות.מלח Epsom עוזר להפחית נפיחות על ידי ציור עודף נוזלים ורעלים.

קומפרס קר

החלת דחיסה קרה יכולה לעזור גם להפחית נפיחות בכפות הרגליים.מלאו קערה או דלי גדול במים קרים והוסיפו כמה קוביות קרח.משרים מטלית במים הקרים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז הסר אותו.חזור על תהליך זה כמה פעמים בכל יום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

הרם את כפות הרגליים שלך

הרמת כפות הרגליים יכולה לעזור להפחית נפיחות בכפות הרגליים ובקרסוליים.במידת האפשר, שכב על גבך והנוח את הרגליים על כרית או ערימת כריות.זה מאפשר לעודף נוזלים ורעלים להתנקז מהרגליים, להפחית נפיחות ולהעניק הקלה.

שינויים תזונתיים

ביצוע שינויים בתזונה שלך יכול גם לעזור להפחית נפיחות בכפות הרגליים.אכילת מזונות עשירים באשלגן, כמו בננות, תפוזים ואבוקדו, יכולה לעזור להפחית נפיחות.הגבלת צריכת המלח שלך יכולה גם לעזור להפחית את שמירת המים ונפיחות בכפות הרגליים.הימנעות ממזון מעובד ומשקאות ממותקים יכולה להיות מועילה גם היא.

הסעדים של סבתא אחרים

ישנם תרופות רבות אחרות שניתן להשתמש בהן כדי להפחית נפיחות בכפות הרגליים.החלת תערובת של חומץ ומים על הרגליים יכולה לעזור להפחית נפיחות ואי נוחות.השריית כפות הרגליים בשמן זית חם יכולה גם לעזור להפחית נפיחות.שתיית שפע נוזלים לאורך היום יכולה לעזור לשטוף רעלים ולהפחית נפיחות.בנוסף, עיסוי כפות הרגליים עם תערובת של שמנים אתרים יכול לעזור להפחית נפיחות ולספק הרפיה.

18 הסעדים של סבתא אפקטיבית ואמינים אלה לרגליים נפוחות יכולות לספק הקלה ולעזור להפחתת נפיחות ואי נוחות.בעוד שסעדים אלה הם בדרך כלל בטוחים ויעילים, חשוב להתייעץ עם הרופא או ספק שירותי הבריאות שלך אם הנפיחות אינה שוכבת לאחר מספר ימים.למידע נוסף על רגליים נפוחות, תוכלו לבקר ב wikipedia.org .

שאלות נפוצות

  • מהם הסעדים הטובים ביותר לרגליים נפוחות? התרופות הטובות ביותר לרגליים נפוחות הם ספירי מלח אפסום, קומפרס קרים, הרמת כפות הרגליים, שינויים תזונתיים ותרופות של סבתא אחרות כמו יישוםתערובת של חומץ ומים, משרים את כפות הרגליים בשמן זית חם, ומעסה את כפות הרגליים בשמנים אתרים.

  • באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות אלה? זה תלוי בתרופה בה אתה משתמש.לדוגמה, ניתן לבצע ספיגה של מלח אפסום וקומפסים קרים מספר פעמים ביום.עם זאת, יש לבצע שינויים תזונתיים על בסיס קבוע לתוצאות הטובות ביותר.

רגליים נפוחות יכולות להיות חוויה כואבת ולא נוחה, אך ישנם הרבה תרופות של סבתא אמינות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת הנפיחות ולהעניק הקלה.משימוש במלחי Epsom לאכילת מזונות מסוימים, תרופות אלה יכולות לעזור לך למצוא את ההקלה הדרושה לך.עם זאת, חשוב להתייעץ עם הרופא או ספק שירותי הבריאות אם הנפיחות לא שוככת לאחר מספר ימים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן