דף הבית » תרופות סבתא » 18 תרופות סבתות אמיתיות ומוסמכות לגרדת
daadaddaddaa daddaaddaa ddeddaadddaa ddeddadedbddaa dcddaddaa

18 תרופות סבתות אמיתיות ומוסמכות לגרדת

מה זה גרדת?

גרדת הוא זיהום בעור מדבק מאוד הנגרם על ידי סרקופטים קרדית.הקרדית מתבצעת לעור, וגורמת לגירוד עז ואדום, בליטות מורמות.ניתן להעביר גרדת מאדם לאדם דרך מגע בעור לעור או באמצעות מגע עם פריטים משותפים כמו מגבות, מצעים ובגדים.בעוד שניתן לטפל בזיהום, חשוב לנקוט בצעדים למניעת התפשטות של גרדת.

18 הסעדים של סבתא לגרדת

גרדת היא בעיה שכיחה, אך למרבה המזל, ישנם מספר טיפולים טבעיים שיכולים לעזור להרגיע את הסימפטומים ולמנוע את התפשטות הזיהום.להלן 18 סעדים של סבתא לגרדת.

1.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי חזק עם תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות.ניתן להשתמש בו לטיפול בגרדים על ידי החלת השמן ישירות לאזורים הנגועים.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן עץ התה למי האמבט שלך כדי לעזור להרגיע את הגירוד והגירוי.

2.שמן נים

שמן נם שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל גרדת.יש לו תכונות אנטי -פטריאליות, אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות, והיא מאמינה שהיא עוזרת להרוג את הקרדית הגורמת לגרדת.ניתן ליישם שמן נים ישירות על האזורים המושפעים או לערבב בשמן נשא וליישם באופן אקטואלי.

3.שום

שום הוא חיטוי טבעי טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לשמש כדי לסייע בטיפול בגרדים על ידי ריסוק כמה שיני שום והפעלת הדבק ישירות על האזורים שנפגעו.אתה יכול גם להוסיף שום לתזונה שלך כדי לעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולהילחם בזיהום.

4.כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי וחזק אנטי דלקתי.ניתן להשתמש בו כדי להרגיע את הגירוד הקשור לגרדת ולעזור להפחית אדמומיות ודלקת.הכינו משחה על ידי שילוב אבקת כורכום עם מים או חומץ, והמרחו אותה ישירות על האזורים הפגועים.

5.אלוורה

אלוורה היא אנטי דלקתית טבעית ואנטיספטית.זה יכול לשמש כדי לעזור להרגיע את הגירוד והגירוי הקשורים לגרדת.החל ג’ל אלוורה ישירות על האזורים המושפעים או מערבב אותו בשמן נשא כמו שמן קוקוס.

6.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חיטוי טבעי טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לשמש לטיפול בגרדים על ידי ערבובם במים והפעלת הפיתרון ישירות לאזורים המושפעים.אתה יכול גם להוסיף כמה כפות של חומץ תפוחים למי האמבט שלך כדי לעזור להרגיע את הגירוד והגירוי.

7.אמבט שיבולת שועל

אמבט שיבולת שועל יכול לעזור להרגיע את הגירוד הקשור לגרדת.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כמה כוסות שיבולת שועל למי האמבט שלך ולהשרות למשך 20 דקות.שיבולת השועל תעזור להרגיע את העור ולהפחית את הדלקת.

8.אמבטיה מלח אפסום

מלח אפסום הוא חיטוי טבעי וחזק אנטי דלקתי.זה יכול לשמש כדי לעזור להרגיע את הגירוד והגירוי הקשורים לגרדת.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כמה כוסות מלח אפסום למי האמבט שלך ולהשרות למשך 20 דקות.

9.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי חזק ואנטי דלקתי.זה יכול לשמש כדי לעזור להרגיע את הגירוד והגירוי הקשורים לגרדת.הכינו משחה על ידי שילוב סודה לשתייה עם מים והפעלו אותה ישירות על האזורים הנגועים.

10.מיץ לימון

מיץ לימון הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לשמש כדי לעזור להרגיע את הגירוד והגירוי הקשורים לגרדת.כל שעליך לעשות הוא למרוח מיץ לימון ישירות על האזורים הפגועים או מערבב אותו עם שמן נשא ומרוח באופן מקומי.

11.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא חיטוי טבעי וחזק אנטי דלקתי.זה יכול לשמש כדי לעזור להרגיע את הגירוד והגירוי הקשורים לגרדת.החל את המכשפה לוז ישירות על האזורים המושפעים או מערבבים אותו עם שמן נשא ומרחים באופן מקומי.

12.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.זה יכול לשמש כדי לעזור להרגיע את הגירודוגירוי הקשור לגרדת.כל שעליך לעשות הוא למרוח שמן קוקוס ישירות על האזורים המושפעים

מדריך מקיף ל -18 תרופות שאושרו על סבתא עבור גרדת

גרדת הוא מצב עור הנגרם על ידי טפילים זעירים המתחברים מתחת לעור וגורמים לגירוד עז, אדמומיות וגירוי.זה מדבק מאוד ויכול להתפשט במהירות אם לא מטופלים כראוי.אמנם אין תרופה לגרדת, אך ישנם מספר תרופות וטיפולים ביתיים ששימשו במשך מאות שנים כדי להקל על הסימפטומים ולהפסיק את התפשטות המחלה.להלן מדריך מקיף ל -18 תרופות של סבתא אמיתית ומוסמכת לגרדת.

1.אמבטיות שיבולת שועל

השרייה באמבט שיבולת שועל היא אחד התרופות הפופולריות והוותיקות ביותר לגרדת.שיבולת השועל עוזרת להרגיע את העור ולהפחית את הגירוי.כדי לבצע אמבטיה שיבולת שועל, הוסיפו שתי כוסות שיבולת שועל לקערה גדולה של מים חמים ונותנים לתערובת לשבת 15 דקות לפני שתוסיף לאמבטיה חמה.להשרות באמבטיה במשך 15-20 דקות ואז שטפו במים פושרים.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית את הגירוד והגירוי הנגרמים על ידי גרדת.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.חשוב לדלל את שמן עץ התה בשמן נשא, כמו שמן קוקוס, לפני שמריחים אותו על העור כדי למנוע גירוי.

3.אלוורה

אלוורה הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הגירוד.כדי להשתמש באלוורה על גרדת, החל את הג’ל ישירות על האזור המושפע מספר פעמים ביום.ניתן להוסיף אותו גם לאמבט שיבולת שועל להקלה נוספת.

תרופות נוספות

4.שמן נים

שמן נם הוא דוחה חרקים טבעי שיכול לעזור להרוג את קרדית הגרדת.כדי להשתמש בשמן נם, מערבבים כמה טיפות עם שמן נשא ומרחים על האזור הנגוע מספר פעמים ביום.חשוב לדלל את שמן ה- Neem עם שמן נשא לפני שמריחים אותו על העור כדי למנוע גירוי.

5.שמן ציפורן

שמן ציפורן הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית גירוד וגירוי הנגרמים על ידי גרדת.כדי להשתמש בשמן ציפורן, מערבבים כמה טיפות עם שמן נשא ומורחים על האזור הנגוע מספר פעמים ביום.חשוב לדלל את שמן הציפורן בשמן נשא לפני שמריחים אותו על העור כדי למנוע גירוי.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חומר אנטי-חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית גירוד וגירוי הנגרמים כתוצאה מגרדת.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים חומץ חלק אחד עם שני חלקים מים והחל על האזור הנגוע מספר פעמים ביום.חשוב לדלל את חומץ תפוחים עם מים לפני שמריחים אותו על העור כדי למנוע גירוי.

7.אמבטיות מי מלח

אמבטיות מי מלח יכולות לעזור להפחית גירוד וגירוי הנגרמים על ידי גרדת.כדי להכין אמבטיה של מי מלח, הוסיפו שתי כוסות מלח אפסום לקערה גדולה של מים חמים ונותנים לתערובת לשבת 15 דקות לפני שמוסיפים לאמבטיה חמה.להשרות באמבטיה במשך 15-20 דקות ואז שטפו במים פושרים.

8.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית גירוד וגירוי הנגרמים כתוצאה מגרדת.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים חלק אחד סודה לשתייה עם שני חלקים מים ומרחים על האזור המושפע מספר פעמים ביום.חשוב לדלל את סודה לשתייה במים לפני שמריחים אותו על העור כדי למנוע גירוי.

9.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא חומר אנטי-חיטוי ואנטי דלקתי טבעי שיכול לעזור להפחית גירוד וגירוי הנגרמים כתוצאה מגרדת.כדי להשתמש בשמן לבנדר, מערבבים כמה טיפות עם שמן נשא ומורחים על האזור הנגוע מספר פעמים ביום.חשוב לדלל את שמן הלבנדר בשמן נשא לפני שמריחים אותו על העור כדי למנוע גירוי.

10.כורכום

כורכום הוא אנטיזפטי טבעיC ואנטי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן